Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

citat:
MelMel wrote:

Mozda jeste, mozda nije. A mozda je prolazio pored njegovog stola i psovao non stop. Ko to zna! Poenta je da on vise nece ici tamo, jer ne zeli biti izlozen bahatom ponasanju, pa ce otici na neko drugo mjesto gdje konobari ne psuju. Njegove pare, njegov izbor gdje ce ih potrositi.

sigurno ce poslije navratit ovdje na forum i napisati ime tog restorana, gdje je usluga perfektna, pa da svi idemo tamo..
malo reklame i tako..
01-12-2011 at 18:12 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

Uspomene i sjeæanja copy:

"2.Magicna rec jebati olaksala mi, daleke 1978 , shvatiti -donekle- mentalitet ljudi sa Balkana :
Dalibor nalazi se pred sudom :
- Zbog nereda u kafani dobijas 3 meseca zatvora . Sta imas u svoju odbranu ? - pita ga sudija
Dalibor dugo i mrko ga gleda i kaze :
- Jebo ja vama mater !
Sud se povuce i vrati se za pola sata sa novom presudom :
- Zbor nereda u kafani - 3 meseca i 1 mesec zbog vredjania suda . Sta imas u svoju odbranu ?
Dalibor dugo i mrko ga gleda i kaze :
- Jebo ja vama ..dva put mater !!
Sud se povuce i vrati se za pola sata sa novom presudom :
- Zbog nereda u kafani - 3 meseca + 1 mesec zbog vredjania suda i... jebo sud tebi 3 put mater !!!"

02-12-2011 at 00:50 | Ukljuèi u odgovor
Platonix
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 21-03-2011
Lokacija: Jupiter
Odgovori: 363
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

Nije cilj da se komentarišu moji primjeri, restoren sam izbrisao jer ste se uhvatili komentarisati samo to ... dajte vaše primjere!! Ne morate govoriti gdje je bolje i slièno, samo kritike... oni koji odluèe gdje je bolje neka tamo idu , jer ova tema ne bi trebala da bude nekima reklama!! Dakle jednostavno vaša kritika na uslugu bilo koje vrste u bilo kojem objektu, ustanovi, instituciji u Tuzli!!!

02-12-2011 at 07:28 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

platonix, ne bih da miniram, al' moram da pitam nesto...

je l' tebi ovo lukavac stoji 'nako iz fazona, il' si ti iz i u lukavcu?

mislim, ako je potonje, sta onda tebe briga za tuzlu, zar nema i u lukavcu oko cega da se covjek pozabavi?

mozda da je tema: kritike... u TK?

02-12-2011 at 09:33 | Ukljuèi u odgovor
Platonix
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 21-03-2011
Lokacija: Jupiter
Odgovori: 363
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

(Za Inspektor)

Iz Tuzle sam a mogu biti i iz Nigerije to ništa ne znaèi za postavljanje teme da se ljudi izjasne o neugodnim situacijama, da kritikuju loše ponašanje i nerad raznih službi i tako dalje. Da li to znaèi da tuzlaci trebaju da se brinu samo za Tuzlu dok za druge dijelove BiH nije ih briga- to bi bilo preformulisani smisao pitanja!!

[Edited by Platonix on 02-12-2011 at 12:56 GMT]

[Edited by Platonix on 02-12-2011 at 12:56 GMT]

02-12-2011 at 12:53 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

citat:
Platonix wrote:
(Za Inspektor)

Iz Tuzle sam a mogu biti i iz Nigerije to ništa ne znaèi za postavljanje teme da se ljudi izjasne o neugodnim situacijama, da kritikuju loše ponašanje i nerad raznih službi i tako dalje. Da li to znaèi da tuzlaci trebaju da se brinu samo za Tuzlu dok za druge dijelove BiH nije ih briga- to bi bilo preformulisani smisao pitanja!!

[Edited by Platonix on 02-12-2011 at 12:56 GMT]

[Edited by Platonix on 02-12-2011 at 12:56 GMT]

Bolje ti je da odustanes. Vidis da te ismijavaju i da se sprdaju. To im je svakodnevna hrana, bez toga ne mogu dan prezivjeti. Te stvari koje tebi smetaju, ne smetaju nikome drugom na ovom forumu. To su ti isti ljudi koji se smiju Mirnesovim seljaklucima, a ponasaju se isto kao i Mirnes. To ti je trenutna intelektualna struktura i bolje nema. Suti i trpi. Nema te sile koja moze izmijeniti skuceni mentalitet.
02-12-2011 at 13:17 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

platonix, zasto se ponasas kao da se "taknulo u osinje gnijezdo", kad sam fino rekla da nemam namjeru da miniram, ali me interesira zbog cega neko iz lukavca ima potrebu da pozove na kritikovanje necega u tuzli.

logicno je, da ti odgovorim na pitanje, iz prostog razloga sto se prvo kritikuje svoja avlija, pa tek onda tudja...

medjutim, moje pitanje bijase jesi li ti iz lukavca, na sto ti rece da nisi, pa se, shodno tome, na tebe nije ni odnosio nastavak mog posta, zar ne?

(govorim o postu na koji inspektoru repliciras, a on ni luk jeo, ni luk mirisao)

melmel, tebi necu ni replicirati, a ti, kao pametna zena, znas sta sam ti ovim rekla

02-12-2011 at 13:42 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

STB, eto lafo neces mi replicirati, ali ces mi ipak nesto reci. Daj ba, mani suplje price.

Ipak smo mi odrasli ljudi da bi smo se igrali tih sitnih igrica. Mene tvoje sitne provokacije ne mogu impresionirati. I dalje tvrdim da ste kolektivno prilicno mahalski raspolozeni i da volite kolektivno ujedati. Svjesni ste vi toga, ali to je jedino sto je ostalo u vasoj moci da radite.



02-12-2011 at 14:26 | Ukljuèi u odgovor
daleko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-11-2009
Odgovori: 328
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

citat:
statebriga wrote:
platonix, zasto se ponasas kao da se "taknulo u osinje gnijezdo", kad sam fino rekla da nemam namjeru da miniram, ali me interesira zbog cega neko iz lukavca ima potrebu da pozove na kritikovanje necega u tuzli.

logicno je, da ti odgovorim na pitanje, iz prostog razloga sto se prvo kritikuje svoja avlija, pa tek onda tudja...


Hmm. Interesantno razmišljanje!
Tuzla je administrativno sjedište kantona koje èini 13 opæština u kojima zajedno sa Tuzlom, živi neðe oko 500 tisuæa insana koji plaæaju poreze i doprine. Ako sve drugo zanemarimo ovo je više nego dovoljan razlog da svi ovi ljudi iz svih ovih 12 opæština mogu reæi šta im se ne sviða u "glavnom gradu".
Vjerujem da imaš profil i da vrlo rado odeš i na neki od sarajevskih net portala, bude li ti ugodno kad naletiš na komentar nekoga ko nije iz Sarajeva a onda mu neko odgovori sa foruma (vrlo rijetkko ali desi se): "Haj razguli papak, šta te briga za Sarajevo, mrš u Tuzlu"?!
Sarajlijice.... 'vaki-naki... sve ode u Sarajevo... Sarajevo mrzi Tuzlu....
02-12-2011 at 15:02 | Ukljuèi u odgovor
Testosteron
Nivo: Forumas sa iskustvom
S

Registriran(a): 29-06-2006
Lokacija: Zeljezara Zenica
Odgovori: 272
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI ..

Sta ti ja rekoh Platonix tema i nije tako losa,al primjer te ukopao i to opasno.

Pazi STB te navlaci da kazes odakle si pa ce ti poslat kamatashe hehe (mala sala STB)
Puno poz

02-12-2011 at 15:35 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 51
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Aldarion, aly, golga, jaaah
FORUM : Tuzlarije : KRITIKE NA RAD POJEDINIH INSTITUCIJA, SLUŽBI .. New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice