Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Nogometni/Fudbalski savez BiH
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

joj opet zenica

11-03-2009 at 12:05 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Iz NSBiH mi nisu dali karte za Belgiju
Sergej Barbarez, bivši as Hamburga, Borusije (D), Bajera, juèer je posjetio redakciju "Sana". Nekadašnji ljubimac bh. reprezentacije i prvi strijelac Bundeslige, skoro dva sata se družio sa novinarima i urednicima našeg lista. Dolazak nekada planetarne nogometne zvijezde, danas èlana Uprave HSV, iskoristili smo za razgovor o reprezentaciji, njegovim planovima, te o skorašnjoj utakmici u Belgiji

- Nisu mi dali karte iz NSBiH za meè u Belgiji. Iskreno, nisam ni oèekivao da æe me me neko nazvati i pitati; trebam li karte? Ja sam davno, baš u razgovoru za "San", najavio da æu bodriti našu reprezentaciju u Genku. I hoæu, ne iz lože, veæ sa tribina. Zahtjev za karte sam poslao preko HSV - izjavio je za naš list Barbarez.



Sergej ne konaktira sa èelnicima Saveza, niti sa bh. selektorom, makar je svim srcem za reprezentaciju.

- Momci zaslužuju svu podršku. Treba im pomoæi, makar ne gajim iluzije da možemo nešto napraviti u ovim kvalifikacijama. Dobro je za sticanje potrebnog iskustva. Ova generacija ima nešto što moja nije imala, a to je šansu da zajedno igra, dva, tri ciklusa.



Sretan je što se karijera Edina Džeke razvija u željenom pravcu.

- Ovo nije njegov krajnji domet. Može i bit æe još bolji. Znam da ga žele Italijani, Nijemci, Španci, ali za njega je najbolja engleska liga. Tek tamo bi eksplodirao. I ja sam svojevremeno trebao otiæi u Totenhem, bilo je kombinacija za Arsenal, ali nisam želio mijenjati Bundesligu. Moguæe da sam pogriješio, ali ne kajem se. Italijanska je liga, kada je "Liga petice" u pitanju, najgora. I za gledati i za igrati.



Mandat èlana Uprave u Hamburgu traje dvije godine. Sergej se školuje za trenera.

- Oèekujem uskoro seminar za profi licencu. Vidim se u skorijom buduænosti kao trener, zašto kriti i kao selektor. Moja je želja da vodim bh. reprezentaciju. Sada nije pravo vrijeme. Ovi koji vladaju Savezom, nudili su mi selektorsku poziciju prije nego što su izabrali Æiru Blaževiæa. Odbio sam, jer mislim da sa njima nema ozbiljnog posla.



Zanimao se za nogometne izbore èelnika Saveza, za dužinu mandata sadašnjih vlastodržaca...

- Sreæa da su ogranièeni dužinom mandata. Ne vjerujem da æe ih narod ponovo izabrati. Mislim da i politika i politièari moraju uèiniti sve da se otvori prostor za mlaðe, za nove neiskompromitovane ljude. Bosna ima takvih, puna ih je Evropa, ali ima takvih i u BiH. Kodro i Boliæ su pokušali nešto, željeli najbolje, a onda su ih iskoristili i potrošili. Oni to nisu zaslužili, jer su željeli pomoæi. To se više ne smije desiti. Svi znamo šta, za zemlju kao što je BiH, znaèi kada cijeli svijet piše o, recimo Ibiševiæu, Misimoviæu, Džeki... Ja sam mogao igrati za neku drugu zemlju, bilo je poziva, ali nikad mi nije palo na pamet. Mogu ja igrati i živjeti gdje hoæu, ali Bosna i Hercegovina je moja jedna i jedina domovina - izjavio je na kraju posjete našoj redakciji Sergej Barbarez, sportska i ljudska gromada.




Na Marakani je trebalo prekinuti utakmicu

Sergej je u razgovoru sa novinarima "Sana" prièao o svojoj karijeri, o utakmicama reprezentacije...

- Na Marakani nije bilo uslova za igru. Možda se nije trebala ni igrati u onako užarenoj atmosferi. Trebalo je utakmicu prekinuti. Nisam imao tu moæ, ali želio sam da zaštitim naše navijaèe i saigraèe. Nažalost, bilo je kako je bilo. Kada sam èuo topovske udare, kada sam vidio šta rade našim navijaèima, jednostavno nisam mislio na igru. Naši navijaèi su istinski heroji, patriote, kako oni iz svih krajeva BiH, tako i drugi koji prelaze svjetske destinacije da bodre sve naše reprezentacije - odao je Sergej priznanje bh navijaèima.



Kartoni i golovi

Priznao je bivši as da su za igraèke karijere postojala dva Barbareza.

- Taèno je da su bila dva Sergeja, jedan dok traje utakmica i drugi kada izaðem ispod tuša. Na utakmici vidim samo teren, nosi me želja za pobjedom, taj nagon da obradujem svoje navijaèe. Izvan terena sam "ko curica". Negdje sam vidio podatak da sam dobio više kartona nego što sam postigao golova. A postigao sam 95 golova u zvaniènim utakmicama. Imao sam èesto bliske duele sa suparnièkim igraèima, pa i trenerima. Na utakmici sa Njemaèkom, htio sam se potuæi sa Horst Hrubešom, legendom njemaèkog fudbala i HSV. Sada smo prijatelji. A, bilo je to nakon jednog krvnièkog nasrtaja njemaèkog igraèa na Nermina Šabiæa - podsjetio je Sergej.



Vojni policajac

Sa devetnaest godina je napustio bh. terene. Tada je bio jedan od najboljih Veležovih omladinaca. Skinuo je sivomaslinastu uniformu i otišao u Njemaèku trbuhom za kruhom.

- U Zagrebu sam 1991. godine služio onu Titovu vojsku. Bio sam vojna policija. Meni je tada, valjda kao klincu, bilo sve zanimljivo, lijepo... Doduše, osjeæao se miris baruta. Bio sam posljednja generacija vojne policije tadašnje vojske u Zagrebu. Kada sam skinuo uniformu, ostao sam u Mostaru tri mjeseca, a onda me otac Ljubo poslao kod rodbine u Njemaèku. Kaže, ostani dok se ovdje ne smiri. Ostao sam do danas, ali sam mijenjao klubove i adrese - prisjetio se Sergej u uvijek u srcu nosio svoj Mostar, svoju BiH.



san.ba

16-03-2009 at 08:08 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

glavni stos sa fotokopijama pasosa jeste kontrola navijaca-karte ne mogu dobiti oni koji su "zavedeni" a svaki bh navijac koji je recimo samo zapalio baklju i pri tome bio registrovan,odnosno priveden od policije gdje mu je naplacena kazna(neki su cak i nocili u pritvoru) je zaveden kao "fudbalski huligan".Oni mogu doci do tog registra 2fudbalskih huligana" i onda ti vidi sliku,ime,prezime iz pasosa i neda kartu...

16-03-2009 at 10:49 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Iz "pravila ponasanja" koje je objavila UDBA materijalno manifestovana u vidu Fudbalskog saveza BiH...

b)"kretanje prema stadionu,okolo i u neposrednoj blizinistadiona navijaca koji nemaju ulaznice "NIJE DOZVOLJENO"!Takve osobe bice odmah liisene slobode i tretirane po Zakonima Kraljevine Belgije"

Postavlja se sada pitanje demokratije i gradjanskih sloboda?da li je to UDBA nametnula drzavama EU svoje metode jednoumlja i komunistickih praksi totalitarnih rezima?
Pa nismo u staljinovom CCCP-u vec u EU?

Postoji sud za ljudska prava...

Ko i zasto mene moze da uhapsi ako se ja krecem onuda gdje mi je ceif?Ko i zasto moze da nametne "ulaznicu" kao neprikosnoveni dokument?

16-03-2009 at 11:32 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Vrh Saveza vodi naš fudbal u propast
Bivši trener reprezentacije BiH Vlatko Glavaš, koji je prije godinu uspješno apsolvirao školovanje za „Profi“ licencu UEFA, još nije pronašao angažman.

- Non-stop sam u kontaktima sa raznim menadžerima, skautima, ali... Naprimjer, njemaèki skaut Mihael Rune me zove tri puta dnevno, te nudi angažmane u Gani, Kini... prenosi Glavaš, koji veæ duže vrijeme živi u Dizeldorfu

- Meðutim, nije baš jedno stavno naæi pravi angažman. Iskren da budem, nisam ni pomišljao da æe to iæi ovako teško. Jer, koliko god mi je reprezentacija BiH pomogla, toliko mi je i odmogla.

Zašto?

- Zbog toga što su ovdje ljudi mislili da sam se vratio da živim u BiH. S druge strane, ljudi koji vode NSBiH, pogotovo vrh, to su, jednostavno, nema prave rijeèi. Tek sad sam vidio koliko su oni neiskreni, a da ne prièamo o tome da oni naš nogomet vode u propast. Ne, nisam tražio da budem trener zbog minulih zasluga, meðutim, kad sam se odmakao od svega toga i odmorio, kroz razgovor sa Sergejom Barbarezom i ostalim našim reprezentativcima, zakljuèio sam da je vrh našeg Saveza, pogotovo Predsjedništvo, katastrofalan. Žao mi je samo što se sve lomi preko jednog èovjeka. Ne, nema nikakvih pretenzija za bilo šta, ali èinjenica je da samo dva-tri èovjeka u kompletnom Savezu znaju raditi svoj posao.

Ipak, vratimo se fudbalu. Za desetak dana naš najbolji drežavni tim igra „utakmice odluke“ protiv Belgije.

- Dešavaju se iste stvari kao i pred onu utakmicu u Briselu, u kojoj smo poraženi 1:4. Jednostavno, ponovo se zanemaruje reprezentacija, premda su se svi oni, znate na koga mislim, svojevremeno, ali i sad, dobro sakrili iza Æirinog imena.

Možete li biti malo konkretniji?

- Pred ovako važnu utakmicu, ne mogu da vjerujem da se sve razvodnjava, odnosno dešavaju ovakve stvari. Kompletan Savez, a pogotovo njegov vrh, opstruira naš državni tim. Zar se pred ovako važnu utakmicu mogu praviti ovakve gluposti, od kontrolne utakmice na Kantridi, te sjednica Izvršnog odbora sa i bez kvoruma, do milion drugih „sitnica“ koji život znaèe. Zar selektor Blaževiæ mora moliti èlanove nogometne vlade da shvate da je BiH jedna država, odnosno da je naš državi tim reprezentacija svih nas. Jednostavno, oni moraju veæ jednom shvatiti da nisu najbitniji, danas su tu, a sutra ne moraju biti. Zar nije najbitnije dati podršku momcima koji ginu na terenu? Možda sam previše osjetljiv na našu domovinu, pa mi zbog toga ne miriše da æe sve biti OK.

Bez obzira na sve, treba vjerovati u Emira Spahiæa, Zvjezdana Misimoviæa i društvo.

- Slažem se, ali teren je samo jedan od segmenata na putu do konaènog uspjeha. Takoðer, ljut sam na naèin, na koji se naš Savez odnosi prema bivšim igraèima, od mene, pa do Sergeja Barbareza, Mehe Kodre i tako dalje. Naprimjer, ako Lev, koji nema nikakvo trenersko ime, u Njemaèkoj može naslijediti Klinsmana, a tako je i u drugim selekcijama diljem Evrope, ne znam zašto se kod nas ide, tako da kažem, u suprotnom pravcu.

Oèigledno je da ljudi u NSBiH od samog poèetka nisu imali iskrene ambicije, odnosno strategiju i sistem rada. Nije više bitno da li se neko zove Blaž Sliškoviæ, Vlatko Glavaš ili Sergej Barbarez. Jednostavo, èelnici Saveza tu vide samo sebe. Za razliku od njih, mi, bivši igraèi, nikada nismo bili takvi. Jer, da sam ja samo gledao sebe, ne bih nikada igraoza reprezentaciju BiH, znate da sam imao i poziv iz Zagreba. Ne, ne bih volio da me neko pogrešno shvati, nije mi krivo što sam igrao za BiH, veæ naprotiv. Za naš državni tim sam igrao kad je to bilo najteže. I to sa velikim ponosom, a isto tako sam bio i trener.

Takoðer, završio sam našu trenersku školu, a ne onu u Kelnu ili negdje drugu. Na kraju krajeva, niko mi ne može zabraniti da navijam za BiH, ali boli me naèin na koji oni dugo godina opstruiraju sve. Iz reprezentacije je otišao Ahmed Pašaliæ, ali se ništa nije promijenilo.

Hoæete li iæi na utakmicu u Genk?

- Naravno. U Genk idem sa mojoj rajom, svi smo mi „Fanatikosi“, a utakmicu æemo gledati iz bloka gdje æe biti smješteni naši najvatreniji navijaèi. Takoðer, tu æe doæi Sergej Barbarez i ostali bivšI reprezentativci, kojim se mnogo stvari nakupilo. Mogu razumjeti Sergeja kad kaže neke stvari protiv Saveza, jer je i on od samih poèetaka bio na udaru primitivaca. Znam kako je bilo prvo meni, a onda kasnije Sergeju, Branimiru Bajiæu, Zvjezdanu Misimoviæu i ostalim.

Da ste Vi selektor našeg državnog tima, kako biste postavili igu u Genku?

- Æiro mora igrati napadaèki. Ipak, mi imamo dva najbolja igraèa u Bundesligi, Edina Džeku i Zvjezdana Misimoviæa, a tu je i još nekoliko momaka koji su u dobroj formi.

S druge strane, problem je zadnja linija?

- Da, ali tako je veæ tri èetiri godine, a dodatni problem je trenutni status Emira Spahiæa, koji ne igra nekoliko mjeseci. Takoðer, glavobolju Æiri i svima nama stvara zdravstveni bilteni Sejada Salihoviæa i Kenana Hasagiæa, a minulog vikenda se povrijedio I Elvir Rahimiæ. Ali, šta je tu je, mislim da je pozitivna stvar povratak Safeta Nadareviæa. Naša zadnja linija najviše treba obratiti pažnju na igraèa Everona Felainija, koji me èesto podsjeti na Nikolu Žigiæa iz Srbije. Bilo bi dobro kad bismo iz „operacije Belgija“ izvukli èetiri boda, a sa eventualnih šest bismo do zadnjeg kola bili u igri za odlazak na Mundijal 2010., za kraj konstatuje Glavaš.

Hoæe li Edin Džeko i naredne sezone igrati za Volfsburg?

- To je teško pitnje, ali mislim da neæe. Inaèe, njemaèki mediji svakog dana pišu o njemu, te Sevilja daje 15 miliona eura, te Arsenal ponudio 20 miliona, ili eura, ili funti... Dugo sam u Njemaèkoj, 16-17 godina, ali odavno u Bundesligi nije igrao kompletniji igraè od Džeke. Nakon Hasana Salihamidžiæa, Magat je od još jednog Bosanca napravio vrhunskog igraèa.

S druge strane, Magat je od Misimoviæa napravio igraèa, koji igra u oba pravca. Zvjezdan sada namješta golove, ali i aktivno igra u defanzivi. Zbog toga je, bar po meni, najbolji vezni igraè u Bundesligi. Takoðer, i Sejad Salihoviæ je dosta napredovao, a nadam se da æe njegove igre i dalje iæi uzlaznom putanjom.

Iz liène karte

Vlatko Glavaš je roðen 2. septembra 1963. godine u Bugojnu, a prve korake je napravio u Iskri.

- Od 1976. do 1990. godine bio sam èlan Iskre, a onda sam prešao u redove njemaèkog drugoligaša Esena, kaže Glavaš, koji je sa Iskrom osvojio Srednjoevropski kup. Nakon Esena, u Njemaèkoj sam igrao za Vupertal i Fortunu, a u Hrvatskoj za Osijek, gdje sam završio karijeru. Fortunu sam uveo iz Treæe lige u Bundesligu, za kraj kaže Glavaš, koji je odigrao 203 bundesligaške utakmice.

Avaz Sport

20-03-2009 at 11:06 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Kandidatura Muniba Ušanoviæa za generalnog sekretara presudno ovisi o ishodu utakmica protiv Belgije

Dopuštajuæi da se Munib Ušanoviæ ponovno kandidira za generalnog sekretara NSBiH, Izvršni odbor ove kuæe prekršio je upute FIFA-e i UEFA-e o uvjetima koje moraju ispunjavati kandidati koji žele zauzeti ovu poziciju u naredne èetiri godine. Meðutim, iako je lobi koji kontrolira predsjednik NSBiH Iljo Dominkoviæ uspio progurati Ušanoviæa kao jednog od kandidata, saznajemo kako njegov izbor ovisi o rezultatima utakmica protiv Belgije. Ukoliko reprezentacija zabilježi pozitivan rezultat, Ušanoviæ æe vrlo vjerovatno ostati na ovoj poziciji. No, u sluèaju poraza, Ušanoviæ æe biti preseljen na neku drugu dužnost u NSBiH a njegovog nasljednika IO æe birati meðu nekoliko kandidata. U igri za generalnog sekretara nekoliko je imena, poput Nijaza Merdanoviæa, direktora marketinga NSBiH iza kojeg stoji jak vjerskopolitièki lobi okupljen oko pogrebnog društva Bakije, zatim Nijaza Brkoviæa, nekadašnjeg generalnog sekretara Željeznièara, danas uposlenika Ministarstva poljoprivrede FBiH koji ima podršku srpskih i hrvatskih èlanova IO, te Sabahudina Vugdaliæa, urednika na televiziji OBN, koji takoðer ima ambicija sjesti na Ušanoviæevo mjesto. Meðutim, uz vjeènika Muniba dvojica su kandidata sa najveæim izgledima, Velid Imamoviæ, nekada prevodilac u NSBiH a sada direktor Komisije za meðunarodne odnose, te Elmir Pilav, sekretar struènog štaba reprezentacije BiH, kojeg podržava selektor Miroslav Blaževiæ. Pilav je najizgledniji izbor za novog sekretara, pogotovo u sluèaju negativnog rezultata u dvomeèu sa Belgijancima koji odreðuje sudbinu naše reprezentacije u kvalifikacijama za SP 2010. Iako relativno nepoznat u javnosti, Pilav ima sve struène reference za ovaj posao. Zanimljivo je da je Pilav, školujuæi se, za život zaraðivao tri godine raznoseæi pice u jednoj sarajevskoj piceriji kako bi mogao položiti ispite na fakultetu i na FIFA kursevima.

slobodna bosna

23-03-2009 at 07:49 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Nogometni savez BiH


Èetiri kandidata za generalnog sekretara


Izvršni odbor Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine danas je u Sarajevu intervjuirao kandidate za generalnog sekretara NSBiH.
Foto: Sarajevo-x.comKonkursna komisija je utvrdila listu od èetiri kandidata koji ispunjavaju uvjete predviðene konkursom. To su: Fuad Èolpa, Ismet Ovèina, Risto Trivun i Munib Ušanoviæ.

Kandidati su iznijeli svoju viziju rada saveza, a IO æe generalnog sekretara izabrati na sjednici 15. maja u Bihaæu, saopæeno je iz Nogometnog saveza BiH.

12-05-2009 at 08:36 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Savez falsificirao pozivnice
Da, nije to nikakva šala, nažalost je uistinu bilo tako. Krovna kuæa bh. nogometa falsificirala je press pozivnice za utakmicu izmeðu Bosne i Hercegovine i Turske.

Press ulaz za novinare iz BiH bio je predviðen na dijelu izmeðu južne i zapadne tribine Bilinog Polja.

Na ulazu smo se zatekli u društvu kolega iz Dnevnog i Tuzlanskog lista, nakon èega nam je reèeno da saèekamo gospodina iz saveza koji æe nam reæi možemo li uæi ili ne na stadion.

Zbog velikog broja akreditovanih novinara, nogometni Savez nije svima uspio podijeliti akreditacije pa su pojedini novinari dobili press pozivnice.

Nakon što je gospodin iz saveza pregledao pomenute pozivnice rekao je kolegama iz redakcija dvaju dnevnih novina da ne mogu uæi na stadion jer su njihove pozivnice vjerovali ili ne falsifikat i da na sebi imaju neki žig koji se po pravilu ne treba tu nalaziti. Kakve je to savez otisnuo žigove na pozivnice, još uvijek nam nije jasno...

Nesretne kolege su se nakon toga uputili na ulaz za navijaèe gdje su bez problema pušteni na stadion, a na sreæu uspjeli su doæi i do rezervisanog press mjesta.

Slièna situacija dogodila i nakon utakmice kada su novinari sa zapadne tribine gdje su i bila press mjesta pokušali preæi na istoènu kako bi došli na press konferenciju. Na ulazu u teren oko stotinjak novinara zastavili su radnici osiguranja koji su protekle veèeri obavljali svoj posao na Bilinom Polju.

Na zaprepaštenje prisutnih novinara, meðu kojima su bili pojedini novinari iz Turske, Engleske, Njemaèke, Japana, Hrvatske, Srbije... radnici osiguranja Alarm West rekli su nam kako jednostavno ne možemo proæi na press konferenciju. Bila je to situacija zbog koje smo se posramili pred stranim gostima.

Problem je ponovo ispao oko pomenutih pozivnica koje su brojni novinari dobili od portparola nogometnog saveza. Nakon desetominutne rasprave, ipak su nam otvorene kapije i sretno i spretno smo uspjeli doæi na press konferenciju.

Nažalost to je još jedan pokazatelj kako se radi u našem nogometnom savezu. Ipak, ono što je najvažnije je to da naša reprezentacija pruža dobre igre na terenu i da je na dobrom putu da se plasira u Južnu Afriku naredne godine.

sportin.ba

10-09-2009 at 20:12 | Ukljuèi u odgovor
Rejdžegejnstdvošmašin
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9414
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Iskreno, nisam pratio reprezentaciju unazad par godina a jedan od razloga je sva ta halabuka oko kriminala i lopovluka, tako da mi se nešto nije dalo, ionako mi pun quratz svega inako!
Al nešto gledam ovu utakmicu s Turskom sinoæ, yebiga nije ovaj sad sastav tolko loš. Èak su i dobri. Prije kad gledaš one šminkere na terenu, sve nešto solo, dribl, vam tam i niðe nas nema. Al sinoæ bogami, kombinacije, igre, akcije, ja nisam vidio toliko akcija i prilika za golove nikad dosada u našoj reprezentaciji. Džeku yebiga nije išlo al èojk je spretan s loptom, nemoš mu lako uzet loptu. Pravi centarfor, malo prostora mu treba i go!
I drago mi je vala što se nisu usrali ko uvijek dosad: "Joj Belgija, Španija, yebote kako æemo mi njih dobit...". MA ŠTA KAKO!!!
Samo ba otvoreno, udri.
Ja, sjetih se onog golmana Nemanje. Car je èojk, car! dva gola je spasio.
Samo naprijed, jedva èekam estoniju.

10-09-2009 at 20:49 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Mala slika sa tekme sinoæ!
Bilino Polje 17 i 30 75 % stadiona popunjeno!
Pjesma se ori!
Središnja tribina sjeverne strane stadiona zjapi prazna - kontamo da nije to famozna kvota od 5% praznih mjesta Ma joook to naši kokošari iz NSBiH nikad sebi ne bi oprostili!
No oko 18 i 30 dolazi jedan lik na tu tribinu i prolama se urlik iz hiljadu glral lijeve i desne strane sjeverne tribine :"Munibe j...ti mater oooooo" Sve je jasno - taj dio tribione pripada glavešinama saveza!
19 i 30 i taj dio je skroz popunjen i tada kreæe: Jug - "Savez" Istok -"Napolje" Jug- "Savez" Zapada -"Napolje" i tako desetak puta! Scena da se nakostriješiš Pašæe kerovi kad tad jaèi smo mi od njih i naduraæemo ih! Misle da su kupili mir pobjedama i da ih neæemo dirati -grdno su se zajebali RAT SAVEZU

10-09-2009 at 22:12 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 28
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: 2zla, darijo, dijanaaa, flower2166, GT1, jomba, minka84, nea84, pickup, Stojak, Vojsek
FORUM : Sport : Nogometni/Fudbalski savez BiH New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice