Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : PRAVDA ZA DENISA
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
nevenkagaragic
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2378
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: PRAVDA ZA DENISA
Bez chatanja molim

42. i 43. stranica knjige "IN MEMORIAM"

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic


[Edited by cupo on 05-03-2008 at 21:30 GMT]


[Edited by nevenkagaragic on 11-10-2014 at 22:51 GMT]

05-03-2008 at 21:13 | Ukljuèi u odgovor
nevenkagaragic
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2378
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: PRAVDA ZA DENISA
Bez chatanja molim

44. - poslednja sranica knjige "IN MEMORIAM"

Image and video hosting by TinyPic

[Edited by cupo on 05-03-2008 at 21:34 GMT]


[Edited by nevenkagaragic on 11-10-2014 at 22:52 GMT]

05-03-2008 at 21:23 | Ukljuèi u odgovor
buca
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 02-05-2004
Odgovori: 80
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: PRAVDA ZA DENISA
Bez chatanja molim

Vasim pisanjem isto kao da sam poznavala vaseg sina, imam osjecaj da mi je bio blizak drug. Gusi me u grlu dok citam, a suze se skupljaju u oku, a ne smijem da zaplacem, jer znam da necu moci stati. Nadam se da cete naci svoj mir.

06-03-2008 at 19:12 | Ukljuèi u odgovor
nevenkagaragic
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2378
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: PRAVDA ZA DENISA
Bez chatanja molim

Godinu dana suprug i ja smo cekali odgovor na zahtev direktoru JZUUKC Tuzla, Mujkanovic Nedretu da sprovede internu istragu i INTERNO kazni krivce za smrt naseg sina Garagic Denisa.

Osim odgovora Muminhodzic Kasima, medicinskog direktora, da su primili zahtev i formirali strucni tim koji ce ispitati sve okolnosti, nikakvo obavestenje vise nismo dobili, a vezano za sprovodjenje interne istrage.

Pouzdano znamo da je formirana komisija, ali i ponovo komisija nad komisijom. Zasto? Sta nije bilo u redu? Sta je opet stimano?

U prvoj komisiji je trebao biti i dr Keser, a dr Esad Brkic je dobio zadatak da nas smeksa, medjutim, suprug mu je porucio (inace se dugo znaju) da nam ni slucajno ne dolazi u stan. Dr Keser ubrzo napusta UKC (izostavili su ga iz komisije).

Bili smo u UKC-u u toku rada komisije kad nam je sefica kardiologa Zumreta Kusljugic rekla da taj dan imaju jos 2 ili 3 slucaja (divna klinika!), a gotovo se sokirala kad je videla jednu od anamneza u nasim rukama. Skoro je otimajuci pitala odakle nam to. Rekli smo joj da smo svu dokumentaciju izuzeli legalno, zahtevom predatim na protokol. Zasto se toliko uzbudila?

Moram jos naglasiti da sam joj rekla kako cu ih goniti dok ne isteram pravdu, te kad se znaju samohvalisati u medijima kako su prestizna, svetski poznata klinika, kad se vole slikati za TV sa ordenjem koje primaju od popova (Mujkanovic za lecenje oca i sina Starovlah), treba da budu spremni i priznati kad pogrese. Ona je samo ponavljala : «Ja znam Denisa, on je divan mladic, ko god ga poznaje zna da nije u pitanju droga». Odbrusila sam joj prilicno ostro da je informacija o drogi izasla iz njihove klinike i njihovih zaposlenika i da ce to morati demantovati.

Posle godine cekanja, (ni odgovora, ni nalaza komisija) prijavili smo slucaj MUP-u TK.

Prva stranica i kraj poslednje-dvanaeste ZAPISNIKA O PRIKUPLJANJU IZJAVE od 13.10.2006. godine.

Ostalih 10 stranica je prakticno prekucan nas zahtev UKC-u od 20.09.2005.godine.


Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

[Edited by cupo on 06-03-2008 at 21:51 GMT]

[Edited by nevenkagaragic on 11-10-2014 at 22:53 GMT]

06-03-2008 at 21:26 | Ukljuèi u odgovor
nevenkagaragic
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2378
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: PRAVDA ZA DENISA
Bez chatanja molim

Odgovor Tuzilastva TK na nasu prijavu MUP-u, (sa predatom kompletnom dokumentacijom) :

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic
_____________________________________________

Kako se vidi iz prilozenog tuzilac Ivo Iveljic ne preduzima apsolutno NISTA, ne ispituje ni kljucnog svedoka (lekara u Denisovoj pratnji koji saopstava dezurnim lekarima pravu dijagnozu), vec u cilju zastite (odgovorno tvrdim) lekara i klinike vesto ubacuje samo mislenje vestaka Cihlarza, koji nebulozno tvrdi, GLUMECI BOGA, da bi Denis svakako umro cak i da je na vreme dijagnosticirana njegova teska bolest (o kojoj lekari 3 dana pojma nisu imali).

Da li je Cihlarz svestan sta je napisao?

Da li su "slavni " strucnjaci Interne klinike ikada culi za dr Mirsada Kacilu (sarajevska Klinika za srce) koji je operisao aneurizmu sestrama blizankama? Kod jedne je vec postojala ruptura, kao i kod Denisa!

Ne, tuzlanski samohvalisavci su previse sujetni, a 4 prozvana lekara Interne klinike isuvise pametna da bi trazili pomoc onih koji ZNAJU...


[Edited by nevenkagaragic on 11-10-2014 at 22:55 GMT]

06-03-2008 at 23:37 | Ukljuèi u odgovor
nevenkagaragic
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2378
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: PRAVDA ZA DENISA
Bez chatanja molim

Prituzba Glavnom tuziocu TK na odgovor tuzioca Ive Iveljica od 04.04.2007.godine

1.strana
Image and video hosting by TinyPic

2.strana
Image and video hosting by TinyPic

3.strana
Image and video hosting by TinyPic
_____________________________________________

Za formulisanje ove prituzbe, a zbog primene clanova vazecih zakona, kao i pravnih pojmova, potrazili smo pomoc strucne osobe-poznatog tuzlanskog advokata.
_____________________________________________


[Edited by nevenkagaragic on 11-10-2014 at 22:57 GMT]

07-03-2008 at 19:12 | Ukljuèi u odgovor
nevenkagaragic
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2378
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: PRAVDA ZA DENISA
Bez chatanja molim

Odgovor VD Glavnog tuzioca Koval Slavena na nasu prituzbu od 12.04.2007.godine

Image and video hosting by TinyPic
_____________________________________________


Image and video hosting by TinyPic

Kako shvatiti ovu glupost sudskog vestaka Cihlarza (jedna od nebuloza u cilju zastite lekara)?

«Nije bilo primene nepodobnog sredstva i nacina lecenja» - sta to znaci? SVE je bilo NEPODOBNO jer je pacijent preminuo sa POGRESNOM dijagnozom! Dijagnoza je ustanovljena tek obdukcijom!

«Sve je adekvatno ustanovljenim stanjima..» – pa jeli to Zdenko Cihlarz i tuzioci Iveljic i Koval nas medicinske laike smatraju bas nepismenim i mentalno zaostalim, glupim gradjanima? Ustanovljena stanja (nalazi) pojedinacno ne znace nista. Ustanovljeno stanje znaci uspostavljenu dijagnozu.

Dakle, tuzioci Kantonalnog tuzilastva i sudski vestak SVESNO odustaju od svoje profesionalne duznosti radi ZASTITE «LIKA I DELA» pojedinih lekara ili kompletnog Klinickog centra kao institucije.
_____________________________________________

[Edited by cupo on 07-03-2008 at 22:54 GMT]


[Edited by nevenkagaragic on 11-10-2014 at 23:00 GMT]

07-03-2008 at 20:59 | Ukljuèi u odgovor
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: PRAVDA ZA DENISA
Bez chatanja molim

da li ste probali kontaktirati predsjednika (direktora,kako li se vec zove)ljecnicke komore u Sarjevu? 


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
07-03-2008 at 22:24 | Ukljuèi u odgovor
nevenkagaragic
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2378
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: PRAVDA ZA DENISA
Bez chatanja molim

citat:
halosvabija wrote:
da li ste probali kontaktirati predsjednika (direktora,kako li se vec zove)ljecnicke komore u Sarjevu?


Ne, mi smo ljudski trazili pismeno od direktora UKC-a da provede internu istragu, primereno kazni doktore (interno) i mi bi tu stali.
UKC,odnosno dir.Nedret Mujkanovic, ni posle godinu dana nije se udostojio da nas obavesti sta je uradio, a 2 njihove komisije su ispitivale slucaj, to znamo. Znamo iz privatnih izvora i sta je komisija napisala : trebalo je hitno izvrsiti operaciju uz, naravno, neizvestan ishod.
Kakvu opraciju, to je kljucno pitanje, jer nije bilo dijagnoze. Znaci krivi 100%, zato nisu ni poslali nalaz komisije.

Tada smo odlucili prijaviti slucaj, ali insistiramo na istrazi po sluzbenoj duznosti.
07-03-2008 at 22:53 | Ukljuèi u odgovor
Djuro
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 20-05-2004
Lokacija: Hurricane States
Odgovori: 424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: PRAVDA ZA DENISA
Bez chatanja molim

Kada procitam sve ovo smuci mi se. Zar su ‘ljudi’ koji su polozili Hipokritovu zakletvu stvarno tako nisko pali ? O sudijama i tuziocima da ne govorim, toliko su korumpirani da je to nezamislivo. Pravda ocigledno ne stanuje ovdje… Ne smijem ni da napisem sta bih ja uradio da sam na mjestu Denisovih roditelja. Nisu Siptari blesavi.

08-03-2008 at 07:31 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 47
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Tuzlarije : PRAVDA ZA DENISA New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice