Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : @blentava blog
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: @blentava blog
Bez chatanja molim



Uploaded with ImageShack.us

San udate žene je da njen muž misli samo na nju. Ovaj na slici se i u snu smeje, èini mi se...

20-07-2011 at 13:03 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

dileja... opet mene nesto citiras?

ohladi, imaginarna...

24-07-2011 at 23:21 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

citat:
blentava wrote:
http://www.ordinacija.hr/budi-sretan/on-i-ona/trebate-li-cekati-gospodina-savrsenog/

Brak nije samo festival strasti, potrebno je partnerstvo, uzajamno poštivanje, razumijevanje i prijateljstvo.

Kad god putujem, otvorim uši kao ivanjièki tanjir (satelitski). Pre nego što æe iz busa izaæi jedna mlada mama sa preslatkom devojèicom, iz samo njoj poznatih razloga rekla je nama svojim sluèajnim saputnicama sledeæe:
Svako jutro vodim borbu sa svojim mužem. Kažem mu da ide u prodavnicu da kupi hleb i mleko. Kad mi on kaže onako pospano - Ne mooooogu, idi ti, uvek se posvaðamo.
Muškarci su tako nezreli, nastavlja ona. Oni uopšte ne mogu da shvate razliku odnosa izmeðu nas kao momka i devojke, kao muža i žene, sebe u odnosu na mene u drugom stanju, i na kraju nas dvoje kao roditelja.
On ništa neæe da radi.
Sve moram ja.
A od skora više ne. Rekla sam mu, ili æeš prihvatiti svoj deo obaveza ili æemo na druge naèine rešavati taj problem.

Potom je ova mlada mama sa detetom izašla iz autobusa.
*** Verovatno joj je ta prièa preko glave pa je odluèila da je sa nama podeli.



Muškarci nekad žene posmatraju kao igraèke.
...

スベトラナ

dobar primjer za mlade parove,
,samo ne treba prebrzo odustajati,
prije su se muskarci zalili na zene koje nisu znale pitu napraviti ili ako ne ostanu trudne u prvih 6 mjeseci braka,
a danas se zene zale na muskarce koji ne preuzimaju na vrjeme ulogu tate i porodicnog muza
ljudi su zbilja prirodne ovce ,
uvjek im treba neki iskusni vodic u svemu
25-07-2011 at 10:25 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

@blentava,svaka èast na trudu, ima se ovdje svaèega interesantnog proèitati

26-07-2011 at 00:40 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

Svaka sliènost sa stvarnim dešavanjima je namerna.

http://www.demotivacija.rs/best/0/filter_all/samokontrola-22.html

26-07-2011 at 22:18 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

Svako pravilo ima izuzetak
Ja ipak mislim da ljubav zenu cini najljepsom.
Ne mora necije ruzno bracno iskustvo biti mjerilo vrijednosti braka.
Osim toga , ima brakova u kojima zena je ta koja jede dzigerice muskarcu pa eto prezive i oni..
Ipak mislim da je lijepo starost docekati u paru

27-07-2011 at 09:37 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

citat:
blentava wrote:


Uploaded with ImageShack.us

Sve poèinje kafom. Slatkom ili gorkom. Zavisi od ukusa. A ponekad i od okolnosti. U svakom sluèaju od nas samih.



Uploaded with ImageShack.us

Trebalo je ranije da posumnjam, u broj onih ispred mene kao i broj iza mene...
Bez autoriteta, bez svog "ja", "težak" je za komunikaciju. Tako kaže numerologija.

http://www.demotivacija.rs/best/0/filter_all/neu-vie-da-ljubim-abe-3170.html

Dobra fora.

http://www.demotivacija.rs/best/0/filter_all/uputstvo-za-pranje-2585.html

Svakodnevno rmbanje. Perem, peglam, spremam i uživam u ljubavi/braku/vezi.

http://www.demotivacija.rs/best/0/filter_all/drage-ene-230.html

Previše komplikujete.

http://www.demotivacija.rs/best/0/filter_all/heroji-2705.html

Druga strana susreta.

http://www.demotivacija.rs/best/0/filter_all/uenje-na-grekama-3452.html

Uèenje na greškama...

http://www.demotivacija.rs/best/0/filter_all/ljubav-je-slepilo-3122.html

Ljubav je slepilo koje se uspešno leèi...

http://www.demotivacija.rs/best/0/filter_all/duo-izvini-to-kasnim-3346.html

Prateæi deo nekih brakova...



Uploaded with ImageShack.us
Stiæi do ovog trenutka je umetnost, za koju ne postoji rezervacija.



kako bas mene da uslikas
sto ti je rec sta su medije danas i bakice postanu popularne
28-07-2011 at 09:28 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

Tri tipa cirkularnih švalera

Ah, to žensko srdašce, èesto zabludelo! U stanju je da treperi, raduje se i išèekuje novu romansu pritom pogrešno tumaèeæi impulse koje dobija od nekog junoše. O èemu se radi? Cirkularni švaleri (izvorni naziv za njih je cirkularni je*aèi, meðutim, zbog razumljivih razloga koristiæemo eufemizam) u svom ofanzivnom nastupu mahom koriste pristup na koji usamljena ženska dušica željna pažnje i ljubavi ne ostaje imuna – ti si posebna.

Svako od nas misli da je poseban, i svakako je u pravu. Meðutim, kada upoznajemo neku osobu ne razmišljamo puno o njenoj autentiènosti i volšebnosti veæ o, pogaðate fizièkom kontaktu. I ništa u tome nije strašno da mnogo dama nije nasamareno lažima slatkoreèivca koji ju je ubedio da mu je baš ona, a ne neka tamo, privukla pažnju i okupirala emocije.

“Da ne dužim, zamišljam kako si došla kod mene na gajbu, skuvao sam ti nešto i onda gledamo film. Moram samo da te upozorim da me drugari zovu haubica… haha zezam se. Sviða mi se tvoj pogled. Tako je seksi i inteligentan. Znam da nisi isprazna. Evo, baš sad zamisljam kako bih te polizao celu od glave do pete… Ja èim vidim devojku znam sta mogu da joj radim, po mirisu kože, po obliku lica, po boji glasa. Ali s tobom, inspiracija samo navire. Tebe bih recimo samo lizao i terao da mi radiš šta ti želiš. Bio bih tvoj rob i probudio bih u tebi sve ono što si godinama skrivala.”

Neke devojke æe se samo ironièno nasmejati kad proèitaju ovo. Neke æe se, pak, prisetiti stidljivo da su se svojevremeno primile na ovakav pristup. I nema u tome ništa strašno. Priželjkuješ da ti se desi nešto lepo, da te neko napokon tretira na naèin na koji zaslužuješ i logièno je da æeš maštati o misterioznom udvaraèu, a ne o onom skotu od bivšeg frajera koji nikada nije pohvalio tvoju kolekciju najlepših ljubavnih filmova. Ako želiš kratkotrajnu hopa-cupa avanturu, samo napred. Meðutim, ako ti je do nekog vezivanja, držanja za ruke i nadevanja imena buduæoj deci, beži glavom bez obzira.

Evo nekih osnovnih tipologija cirkularnih švalera.

Sirano strategija
Sirano je najpoznatiji filmski nosonja (i dobar frajer za razliku od Vudi Alena i Roberta Beninija) koji je pisao pisma svojoj ljubi, ali u ime svog druga. Ako niste pogledali film obavezno uèinite, i otkrijte gde se krije arhetip misterioznog udvaraèa. Dakle, cirkularni švaler Siranove škole naðe cilj. Zapravo, više njih. Uglavnom ima profilisan ukus, a samim tim i uvreženi naèin obraæanja, koje je mahom preko interneta ili sms-ova. Tvrdi da se obièno ne obraæa devojkama da ovakav naèin, ali da ga je nešto toliko privuklo da nije mogao da se iskontroliše. Deli komplimente koje svaka žena voli da èuje: o lepoti, ženstvenosti, finom držanju, britkosti i tako dalje, a kada se deva odobrovolji obavezno ide deo sa lizanjem od glave do pete. Po tome su Siranom stratege nauèile da prepoznaju i odbijaju èak i najveæe paljevine ood žena. Ako želite da mu zakiselite dan, lukavo ga upitajte: “Hmm, kad si toliko izveštio svoje oralne, tj lizaèke sposobnosti, mora da zakazuješ na ostalim poljima?” Eh, da, obièno identiènu poruku ili mejl šalje na više adresa.

Siroti deèak
On je izašao iz duge veze i zbog razorenog emotivnog stanja ne sme da se vezuje. Pre nego što mu nabiješ svoj dekolte pod nos da ga majèinski utešiš, porazmisli o tome kako se ponaša iole normalna osoba koja na težak naèin izaðe iz neke veze. Ili gleda filmiæe sa Oven Vilsonom ili bludnièi noæima. Èak i da govori istinu poslužiæeš mu umesto vlažne maramice, a on æe ubrzo istu prièu servirati nekoj drugoj, pa treæoj… Zapravo, njegova poslednja duga veza bila je pre cirka godinu, dve, ali iduæi logikom koliko su devojke emotivne, ranjive i razuzdane posle raskida, nije ni èudo što mu ta prièa ima proðu.

Podvrsta Sirotog deèaka je Samo Opušteno švaler. On ne voli presije i kalupe, i bilo bi najbolje kad bi vaš odnos išao nekim postepenim tokom, a zatim prerastao u nešto ozbiljno. Naravno, poèevši uz višesatno lizanje. Samo Opušteno je zapravo toliko kulturan i uviðajan da nema srca da ti saopšti da si mu kombinacija, samo zato što si toliko posebna i draga.

CV švaler
Može li išta da nadomesti tanko samopouzdanje i kratkog ðo*u bolje od važne funkcije? CV švaler sav posao završava na svoje poslovne generalije, gde je i šta radio i koga sve poznaje. Na društvenim mrežama u opisu posla mu piše “Sam svoj gazda” ili “CEO u Autoperionica Gojkoviæ” a pošto takvom baji ne pilièi da se razmeæe svojim lizaèkim sposobnostima logièno je da æe te zamazivati svojim poslovnim uticajem i moæi koju poseduje. Iole razumna cura æe pobeæi od ovakvog cirkulaša, jer zna da u današnje vreme ljudi retko šta mogu da uèine za roðenog brata, a kamoli za osobu s kojom bi eventualno razmenili telesne izluèevine. Postoji i ona druga ženska sorta, koja æe posle udvaranja CV švalera poleteti k’o koka na klanje i brže-bolje pohvaliti drugaricama na kakvog je sega-mega baju naletela.

Dakle, recept je isti, tehnike se malo razlikuju. Posebnost, ruèkiæ, filmiæ pa lizanje. Ako ti nije problem da budeš upecana na cirkularno ljubavno pismo, samo napred (verovatno i rešavaš egipatske testove liènosti, i lepiš statuse na zidove deset prijatelja kako bi spreèila 68 godina nesreæe). Ako veruješ da je svest o neèijoj posebnosti moguæa tek posle boljeg upoznavanja i kostantne komunikacije, nije zgoreg da se našališ sa cirkulašem koji se na identièan naèin obraæa i tebi i desetini drugih devojaka.

http://wannabemagazine.com/tri-tipa-cirkularnih-svalera/



29-07-2011 at 13:38 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

- Zašto su udate žene gojaznije od neudatih?

Zato jer neudata žena doðe kuæi, pogleda šta ima u frižideru i ode u krevet...

A udata, doðe kuæi pogleda šta ima u krevetu i ode do frižidera...



Uploaded with ImageShack.us



29-07-2011 at 22:13 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

citat:
blentava wrote:


Ti imas oko 10378 postova a u evidenciji foruma pise da ih imas oko 1373.
Gde su ostali? Pojela maca?



hahahahahahaahahhahahahahhhahahaha

dobro ja rekoh, notorno nedojebana!

kako ti nije mrsko pretrazivat do te mjere...


hahahahahahahahahahahaahhahahahahaah

da te spasim jada, reci cu ti da je dobar dio tema obrisan, pa su otisli ti sto ih ne mozes naci


hahahahahahhah pacenice!
04-08-2011 at 19:26 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 31
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: El_ldar, germastoned, legendaRNR-a, Maktub, orao, saba, sipumituki, svik, tigrica, toronto, TORQUE
FORUM : Ženski minder : @blentava blog New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice