Info: Ako imate neke nejasnoe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima

FORUM : enski minder : @blentava blog
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Poiljalac Poruka
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

drzat u arhivu i kopirat ovolike postove,i pratit ko sta kaze,a ne radit u db-u
call 911

24-08-2011 at 08:17 | Ukljui u odgovor
primus inter pares

Bez chatanja molim

citat:
blentava wrote:

Premijera filma Varjaa uzvraa udarac, kaamak se trese, na forumu.

j*** te kaamak ,a ti je oto?

[Edited by primus inter pares on 24-08-2011 at 14:12 GMT]
24-08-2011 at 14:10 | Ukljui u odgovor
primus inter pares

Bez chatanja molim

djoin d grup on d face buk ,twiter kiter,skajp dro u ruci,multipl tajmz

24-08-2011 at 14:12 | Ukljui u odgovor
soraya

Registriran(a): 01-03-2009
Odgovori: 30666

icon Re: Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

citat:
primus inter pares wrote:

j*** te kaamak ,a ti je oto?

[Edited by primus inter pares on 24-08-2011 at 14:12 GMT]

e sad si tek nayebo sad ti sleduje "panska izma"
24-08-2011 at 14:14 | Ukljui u odgovor
primus inter pares

Bez chatanja molim

a iznad izme,minjak CENT!

24-08-2011 at 14:22 | Ukljui u odgovor
blentava
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Odgovori: 4005

Bez chatanja molim

Konano: Mukarci su se prihvatili kunih poslova

Uploaded with ImageShack.us

Trebalo je puno vremena, ali konano se i to desilo - mukarci su se prihvatili kunih poslova, pie Daily Mail. Najnovija istraivanja britanskih strunjaka pokazala su da dananji mukarci obavljaju 60 posto vie kunih poslova u odnosu na njihove oeve i djedove.

Iako ene jo uvijek provode vie vremena u kuvanju, pranju, ienju, pospremanju, ni uee mukaraca nije zanemarivo. Tako u kuvanju i pospremanju dnevno provedu 27 minuta, dok ene na spremanje obroka potroe 54 minuta.

Novo doba stvorilo je novog mukarca, koji je djelimino preuzeo i brigu oko djece na ta dnevno provedu 26, dok ene na djecu potroe 46 minuta.

Sitne popravke i ureenje vrta, ipak, pripada mukarcima, ali ni pripadnice ljepeg spola ne sjede skrtenih ruku kada su ovi poslovi u pitanju. One 11 minuta dnevno odvoje na ove poslove, a mukarci 23. U ienju kue ene provedu 47, a mukarci samo 13 minuta.

Koliko god dananji mukarci bili emancipovani, ipak postoje granice preko kojih ne prelaze. Naime, od svih kunskih poslova najmanje vremena provedu u pranju i peglanju vea, samo etiri minuta, dok enama taj posao dnevno oduzme 18 minuta.

Mukarci ukupno na kune poslove dnevno potroe dva sata i 28 minuta, a ene etiri sata i 40 minuta. Iako je u pitanju znaajna razlika, uee mukaraca u kunnim poslovima se od 70-ih godina povealo za itav sat.

"Sama ideja onoga kakav bi trebao biti mukarac se mijenja. Ne bi me iznenadilo da mukarci u budunosti preuzmu veinu enskih poslova", kazao je profesor Donatan Gershani sa Univerziteta Oksford.

Psiholog Kolin Gil kae da su mukarci mnogo zabrinutiji za svoj status u odnosu na ene. "Moe biti da preuzimaju vie posla kod kue, ne samo da bi utedjeli novac, ve da bi dokazali svoju mukost", istie Gil.

S druge strane, mukarci u prosjeku provedu vie vremena na poslu u odnosu na ene. Za novac oni sedmino rade 38 sati, a ene 33.

http://www.vijesti.me/

25-08-2011 at 22:14 | Ukljui u odgovor
blentava

Bez chatanja molim

Zato mukarci oekuju da ene vode brigu o svemu?

Koliko vas je puta suprug pitao da odaberete koulju koju e da obue? Lisa daje odgovor na pitanje: Zato se jai pol toliko oslanja na svoje bolje polovine?
Jedan od mojih prijatelja uskoro se seli iz centra grada u predgrae. Kada sam ga pitala koji mu je deo predgraa najdrai, slegnuo je ramenima i rekao mi da on nema pravo glasa i da ne odluuje o tome. Kada sam mu objasnila da je izbor gde namerava da ivi jedna od najvanijih ivotnih odluka, kao i injenica da e i on platiti svoju polovinu, jedino to mi je rekao bilo je da njegova supruga odluuje o tome.

Taj isti prijatelj prole godine popustio je pod pritiskom svoje tadanje devojke i organizovao veliko venanje sa vie od 200 gostiju, to ga je stajalo poprilino novca, iako mi je rekao kako bi radije imao malu i intimniju svadbu - pria Tamara, arhitekta. To je samo jedan od brojnih primera koji potvruju da se dananji mukarci jednostavno ne suprotstavljaju enama. S druge strane, ispituju svaku sitnicu, na primer, neretko e vas partner pre odlaska na neki sastanak pitati koju koulju da obue, kao da ste mu majka, a ne partnerka. Da je situacija obrnuta i da svog supruga pitate koju haljinu vi da obuete, vrlo verovatno bi vam odgovorio: Koju god hoe.

Glavna pokretaka snaga

Iako se moda odluka o koulji ini bezazlenom, zato bi na enama morao da bude teret odluivanja? Zato se oekuje da ona odluuje o veini stvari, od toga ta bi partner trebalo da nosi, do odluke gde e iveti? Pored svih stvari s kojima se moderna ena suoava, jo treba da postane i efica u donoenju svih odluka.

Istraivanja na tu temu samo potvruju da su ene vrlo dominantne u vezama. Nedavno veliko istraivanje pokazalo je da e do 2020. ene biti glavna pokretaka snaga u svetskoj ekonomiji i da e imati poslednju re u veini finansijskih odluka u svojim domovima.

Druga je pak studija pokazala da ene donose 80 % odluka vezanih uz kupovinu namirnica. Ta studija je takoe otkrila kako skoro polovina mukaraca koji su u vezi ne odluuje o kunim finansijama, kupovini stana, lokaciji, zajednikom vikendu i gledanju TV programa. Iako su neke feministkinje to nazvale razlogom za slavlje jer ene imaju mo, u stvari trebalo bi da se zabrinemo. Ako zaista udimo za jednakou, ona bi trebalo da bude prisutna u svim sferama ivota. Iako veina ena sigurno ne misli tako. Jedna Lisina itateljka, majka dvoje dece, kae kako je ona jedina koja donosi odluke u braku.

Moj suprug zarauje, a ja odluujem kako emo da troimo. Hranim nas i oblaim. Ja odluujem kuda i kada idemo na godinji odmor. U stvari, esto se oseam kao da imam troje dece.

Jo jedna Lisina itateljka, Ivana, lekar iz Beograda, stvari vidi iz druge perspektive: Radim u vrlo muki orijentisanom okruenju - gledam svoje kolege koji se epure po bolnikim hodnicima. Na poslu oni dre svu mo u rukama, i neki od njih ak to i otvoreno priznaju. Ali kada ih vidim sa suprugama, u potpunosti su druge osobe. Izgledaju poput deaka. Rade ono to im se kae. Trae dozvolu za jedno pie. Ponaaju se kao da su im supruge majke a ne ravnopravni partneri. Za razliku od njih, ja sam uvek ista osoba. Potujem svog mua kao bie apsolutno jednako sebi, i tretiram ga tako. Meutim, moje muke kolege nisu takve.

Borba za mo

Mukarci se, pak, za razliku od ena na poslu ponaaju sasvim drugaije nego kad su u pratnji supruge. Neki strunjaci veruju da mnogo mukaraca voli da bude u vezi sa enom koja o svemu odluuje, jer se tako oseaju relativno sigurno. Donoenje odluka kao deo partnerstva, bez obzira na to da li je re o upravljanju novcem, kunim poslovima, drutvenom ivotu ili deci, esto je ispunjeno (uglavnom nesvesno) borbom za mo i superiornost.

I u tradicionalnim brakovima bilo je mukaraca koji su toliko potovali svoje supruge da su im doputali da utiu na donoenje bitnih odluka (poznata je ala u kojoj mu lupa akom o sto jer njegova mora da bude poslednja, ali pri tom govori: Tako je, eno!). Takoe su se dananji mukarci potpuno izgubili u ulozi svog pola i vie ne znaju ta se od njih oekuje. Neki su potonuli u potpunu rezignaciju i bukvalno sve prepustili enama: rad izvan kue i u kui, brigu o deci, donoenje bitnih odluka, i tako se pretvorili u prave gotovane, istiu psiholozi.

Jedan od fundamentalnih konflikata u ljudskoj prirodi je izmeu toga da budete jedinka i oseate sebe, svoj identitet, autonomiju i nezavisnost, i zaljubljivanja u nekoga, to ukljuuje donekle odricanje od svog identiteta, autonomije i nezavisnosti.

U idealnom svetu trebalo bi odlino da balansirate izmeu to dvoje.

U takvom svetu ne bi postojao dominantan partner. Meutim, u stvarnosti esto postoji jai, dominantniji partner, i esto je taj partner - ena. Ako takvo ponaanje odgovara partnerima, onda je to sasvim u redu. Ali problemi nastaju kada jedan od partnera pone da se protivi zbog uloge koju ima u vezi. S obzirom na to da su ljudi loi u izraavanju svojih strahova i zameranja, ponekad ih takvo stanje moe dovesti do toga da puknu.

Nisu dobri brakovi u kojima muevi imaju mao pristup pa kau da enu nemaju ta da pitaju, a nisu dobri ni oni u kojima ena preuzima glavnu ulogu u svemu. Najbolji su oni brakovi u kojima se mu i ena zajedniki dogovaraju, pregovaraju i donose odluke, i u kojima je podela kunog posla podeljena, smatraju psiholozi. Postoje istraivanja o tome da su mnogo sreniji oni brakovi u kojima mu doputa eni da utie na njega i njegovo odluivanje. Ameriki psiholog Don Gotmen doao je do zakljuka da mao pristupom mukarci u stvari gube. On je otkrio da muevi koji dozvoljavaju svojim enama da utiu na njih i njihovo donoenje odluka imaju srenije brakove i da je mnogo manja ansa da e se razvesti nego mukarci koji se opiru uticaju svojih lepih polovina.

Najbolji recept za uspeh

Nesumnjivo je kako je u ivotu ponekad lake da neko drugi umesto vas donosi odluke, bez obzira na to koliko velike ili male one bile. Ali, duboko u sebi, ljudska bia vole da veruju kako imaju kontrolu nad svojim ivotom. Upravo je zato borba za ravnoteu i jednakost u vezi, iako u nju treba uloiti mnogo napora, najbolji recept za uspeh. Da ste na mestu supruge s poetka prie, sigurno biste jedan deo odgovornosti preneli na supruga, i to jednostavno zato to ene ne bi trebalo stalno da ugaaju partnerima.

Oni su mukarci a ne deca. A ako mukarac eli da ga tetoite? Ako eli da vi donosite vane odluke umesto njega...
Na vama je da odluite, ali pobei od njega glavom bez obzira nije loa ideja.
B92

25-08-2011 at 22:45 | Ukljui u odgovor
blentava

Bez chatanja molim

Koji su najei razlozi ulaska u brak?

Postoji bezbroj razloga zato se odluujemo na brak. Neki e nam olakati uivanje u njemu, neki ne. Proeljat emo najee razloge da vidimo zbog ega se sve odluujemo na taj korak u ivotu!

Jedan od najeih razloga jest zato to je red, odnosno - vrijeme je.
Nakon nekoliko godina veze, eventualnog zajednikog ivljenja, ak i ako nam nije sjajno u vezi, ak i ako ne osjeamo ljubav, svejedno e se mnogi odluiti za brak. Roditelji i one dosadne tetke na krstitkama ih stalno dave svojim iritantnim pitanjima kad e se oeniti pa i oni sami popue to da ivot treba ii po pagici. Kao da im nije stalo da budemo u sretnom braku, nego samo da budemo u braku. To je doista besmisleno razmiljanje koje pokazuje nepoznavanje i nepotovanje ivota.

im se oenimo, krenu nova pitanja: 'A kad e dijete. Morate sada, dok ste jo mladi.' Ili moj favorit: 'Morate sada dok djed i baka jo mogu uvati.' Uvijek me nasmije ta izjava. No ni tu nije kraj jer kad dobijemo djecu, onda krenu pitanja o novom stanu ili drugom djetetu ili drugom poslu i tako unedogled. Kako god da nam ivot izgleda, ti nepromiljeni ljudi koji su uvjereni da ivot mora ii po nekoj pagici, uvijek e nai jo jednu stvar koja nam nedostaje. I tako unedogled. Zvui poznato?

Uglavnom, samo zato to netko misli da je red i vrijeme za taj korak, ne znai da mi to moramo posluati. Pa to ako imate 32 godine i sedam godina ste u vezi. Ako niste spremni za brak, ako osjeate da to nije to, nije se mudro vjenati samo zato to neko bizarno miljenje veine drutva misli da je red, odnosno da je vrijeme. Pravo vrijeme je kad vi osjetite da je vrijeme, kad osjetite da je to to, a taj osjeaj nema smisla pourivati. Molim vas da razmislite o tom suludom pritisku da se oenite samo zato to veina nepromiljenih ljudi smatra da postoji pravo vrijeme za to. Znam previe ljudi koji su preskupo platili takve jeftine fore.
Pourivanje braka esto je posljedica jo jednog pomalo udnog uvjerenja. Naime, esto nam se od poetka ivota brak servira kao dokaz uspjeha. Ne govore nam da bismo trebali izgraditi sretan brak, nego samo da se oenimo. Uope se ne razmilja o kvaliteti braka. Opet se misli na zadovoljavanje forme, a ne sadraja. Tako brak postaje cilj sam po sebi. Kao da e se ivotne kockice misteriozno posloiti kad se oenimo. Uope nije bitno da imamo uspjean brak, bitno im je samo da se oenimo.

A kao to znaju svi koji su u braku, nema tu nikakvog misterija. Ako se nismo slagali prije braka, neemo ni poslije. ak naprotiv, s obzirom na to da mnogi ljudi stave prsten i odmah sljedee jutro skinu neku od maski koje su nosili tijekom ranijeg odnosa, najee se ak prodube i zaotre nesuglasice. Uglavnom, nije se mudro odluiti na brak s idejom da je to dokaz uspjeha u ivotu. Svatko se moe oeniti, a pravi je uspjeh imati sretan i skladan brak!

Jedan od eih razloga je i trbui. I naravno da ne mislim na muki trbui koji se prema nekoj tradiciji raduje redovitoj brizi za njegovo blagostanje. Mislim na rastui enski trbui koji esto ubrzava ili ak formira nau odluku o braku. Svjestan sam koliko je taj stav uvrijeen u drutvu i svjestan sam koliko neki ljudi snano osjeaju da moraju napraviti 'pravu, asnu stvar'. No pitanje je da li je to uope asna stvar, a svakako nije prava ako elimo poveati anse za sretan odnos.

Situaciju ne olakava ni to to je ta destruktivna praksa nastala pod religijskom paskom jer su tako formirane norme obino najrigidniji oblici ponaanja. Dakle, kae se da je grijeh imati dijete izvan braka. ak se tom djetetu pridaju i tako 'ljupki' nazivi kao to je kopile to je stravina praksa. Shvaate koliki je to apsurd? Toj besmislenoj religijskoj dogmi nije problem to to dvoje ljudi esto potpuno nespremni ulaze u brak, to neki od njih nisu iskusili ni jedan jedini iskreni meusobni razgovor. Bitno joj je samo da se zadovolji forma. Pa kakve veze ima to to se ne poznaju i ne potuju, to su prema shvaanju te dogme puke sitnice kojima se ne treba zamarati. Ba suluda praksa!

Naravno da ima i kvalitetnih brakova koje je potaknulo dijete na putu, ali realno, u velikoj su manjini. I upravo bismo zbog te veine ljudi koji nisu bili spremni za brak, a nisu imali dovoljno snage odbaciti tu nazadnu drutvenu praksu s opravdanjem u nazadnoj religijskoj dogmi kojoj sigurno nije cilj ljudska srea upravo bismo zbog te veine trebali progovoriti o tome i jasno rei da e vae dijete imati vie izgleda za sretan ivot ako se nespremni roditelji ne oene, nego ako forsiraju odnos za koji nisu spremni. Ako pak jesu spremni, onda odlino, no mora se naglasiti da je to doista rijetko.

Jo jedan od eih razloga je i uvjerenje da brak ubija samou. Smatramo da kad se oenimo, konano vie neemo osjeati samou. I naravno, to je tono kad se radi o kvalitetnim brakovima, no mi itekako osjeamo samou ako smo u odnosu s osobom koja nije 'naa', s kojom nismo na istoj valnoj duljini. Naprotiv, taj osjeaj samoe, kad jesmo s nekim, a svejedno osjeamo da smo sami, taj je osjeaj samoe mnogo otuniji od samoe koju osjeamo kad nismo u paru, zar ne?

Nekad se odluimo na brak jer mislimo da neemo nai boljeg. Ne padne nam na pamet da bismo trebali izgraditi sebe, obogatiti svoj ivot pa emo onda privui ljepu i bogatiju osobu, nego se odluimo pomiriti sa situacijom i pristati na odnos koji nas ne zadovoljava.

Ovo su bili neki od razloga koji e nam oteati uivanje u braku. Iako su uestaliji, naravno da nisu jedini mogui. Naravno da ima i ljudi koji se oene iz ljubavi i elje da proslave svoju vezu. Mislim da se ni oni ne bi trebali zavjetovati na vjenost jer nitko ne moe znati to se sve moe promijeniti, ali njihovi su zavjeti barem iskreni i svjesni te kao takvi imaju mnogo veu ansu za sretan i bogat brak. Poklanjam im ovako malo prostora jer su doista mnogo rjei od isforsiranih brakova u koje ulazimo nespremni.

Nisam cinian, samo sam realan, a nema smisla ignorirati realnost kad se odluimo za ulazak u brak!
Datum objave:
25.08.2011 08:00
Autor: Bruno imlea
http://www.tportal.hr/

[Edited by blentava on 21-02-2012 at 12:37 GMT]

26-08-2011 at 01:29 | Ukljui u odgovor
blentava

Bez chatanja molim

Mukarci uope ne poznaju svoje partnerice

Uoeno je i da 30 posto mukaraca ne zna koju veliinu odjee nose njihove partnerice

Budui da ve godinama ivite zajedno, uvjereni ste da jedno drugo savreno poznajete? Ako ste ena - moda, ali ako ste mukarac - teko.

Najnovije istraivanje pokazalo je da mukarci nemaju pojma o osnovnim stvarima vezanim uz svoje partnerice.

Problem je to takva nezainteresiranost mukaraca moe prouzroiti probleme u vezi ili ak dovesti do prekida, upozoravaju znanstvenici. Sve to otkriveno je u istraivanju koje je obuhvatilo 2000 mukaraca, a njihov zadatak bio je da partnerici kupe parfem.

Otkriveno je da 12 posto mukaraca ne zna koje su boje oi njihove partnerice, 10 posto nije znalo kada su njihove partnerice roene, a osam posto nije znalo koja je prirodna boja kose ene s kojom ive. Svaki trei mukarac nije imao pojma koji je omiljeni parfem njihove ene.

Uoeno je i da 30 posto mukaraca ne zna koju veliinu odjee nose njihove partnerice, 11 posto nije znalo na kojoj su poslovnoj funkciji ene s kojima ive, a 12 posto nije znalo imena prijateljica svojih partnerica.

Znanstvenici smatraju da je takvo ponaanje rezultat nasljedstva, odnosno nauenog ponaanja od njihovih oeva. Problem je to ene vole i pamte sitnice, pa takvo ponaanje mukaraca moe ozbiljno ugroziti vezu.

*** Za ovaj tekst je bitan deo na snimku koji poinje od 3:20 pa do kraja...

26-08-2011 at 19:23 | Ukljui u odgovor
statebriga
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Odgovori: 9876

Bez chatanja molim

evo kako pametni insani tumace ono sto blentava postavlja

citat:
blentava wrote:
@soraya, @cica i @bambi na bazenu
http://www.demotivacije.com/newest/all/da-godine-nisu-bitne-i-za-babom-bi-zvizdali....-4364.html

blentava bi zeljela da one ovako izgledaju... onda bi joj lakse pao pogled na svoje ogledalo...
citat:
blentava wrote:
@blentava
http://www.demotivacije.com/newest/all/jaljubomorna-4345.html

sve je moguce u snovima blentave...
citat:
blentava wrote:
@statebriga
http://www.demotivacije.com/newest/all/ja-sam-jedina-nisam-kopija-4344.html

blentava bi jako voljela da je statebrigin duplikat...
citat:
blentava wrote:
@soraya pre podne
http://www.demotivacije.com/newest/all/ljubav-je-lanac-bez-kraja-4339.html

klasicni primjer projekcije vlastitog zivota i dozivljaja...
citat:
blentava wrote:
@dilber u potrazi za uzbudjenjem
http://www.demotivacije.com/newest/all/rizik-4308.html

kako bi blentava voljela da dilber ganja nju, a jos bi vise voljela da uz to misli kako je ona takav komad, da poslije nje nema nista drugo...
citat:
blentava wrote:
Onaj moj sigurno ovo radi svako vece
http://www.demotivacije.com/newest/all/planiranje-4302.html

nepotrebno komentirati, jer postojanje imaginarnog prijatelja u poznim godinama je dovoljno samo za sebe
citat:
blentava wrote:
@soraya ispred TV, klima Quadra je ukljucena
http://www.demotivacije.com/newest/all/ponekad-nismo-gladni-ali-nam-je-dosadno-4296.html

blentava bi se rado najela neceg dobrog i masnog, al' ne smije zbog kilograma (ko ce je debelu, kad makar bila i mrsava nema puno srece)
citat:
blentava wrote:
@cica i soraya zajedno smo jace
http://www.demotivacije.com/newest/all/angry-birds-2.0-4297.html

da je blentavoj da je barem perce na jednoj od ove dvije namrgodjene pticice... tad bi mogla reci da je u drustvu!
citat:
blentava wrote:
@cica bi zelela najvise na svetu, da je @blentava obraduje
http://www.demotivacije.com/newest/all/nikad-se-ne-vracaj-...-4293.html

blentava cezne za dugim i lijepo oblikovanim nogama, nekim, predavnim 20-tim godinama, putovanjima, pa makar i onim na kojima se ne desavaju jednonocni izleti u tudje krevete... s druge strane, obradovala bi blentava mnoge svojim odlaskom, al' ne moze, jer je sadista...
citat:
blentava wrote:
@soraya zivotna filozofija
http://www.demotivacije.com/newest/all/tesko-je-zivjeti-u-mastarijama-ali-je-jos-teze-4288.html

ponovno klasican primjer projekcije...
citat:
blentava wrote:
@soraya o Beogradu
http://www.demotivacije.com/newest/all/covjek-najvise-misli-na-onog-4280.html

rece blentava i zatim pomisli svojim malim, kokosijim mozgom: ah, kako istinito!
citat:
blentava wrote:
@statebriga savetuje @blentava
http://www.demotivacije.com/newest/all/za-poludjeti-umrijeti-i-zaljubiti-se-4277.html

poslusaj savjet, mozda ti se dopadne da budes par, umjesto prikolice
citat:
blentava wrote:
@blentava kad je neraspolozena
http://www.demotivacije.com/newest/all/ja-ne-vjerujem-ljudima-4271.html

i, opet, nastavi u sebi: sto ja najbolje znam, jer majstor sam sranja!
citat:
blentava wrote:
@statebriga u setnji sa @blentava
http://www.demotivacije.com/newest/all/ne-osvaja-curu-lijep-4262.html

da li da ovo protumacimo kao otvoreni poziv na aferu? nisam znala da te se moja fotografija toliko dojmila... ok, sigurno je zbog kose... medjutim, zao mi je, imas viska naprijed i manjka u sredini... dzabe ti stule
citat:
blentava wrote:
@cica na dan svog vencanja
http://www.demotivacije.com/newest/all/i-pad-je-4250.html

ponovno projekcija... nismo znali da si vec prve bracne noci ostala da visis u zraku... nije valjda da mu je vec bilo dosta? ili je bilo vjencanje iz samilosti? prvi ili drugi ili oba puta, ako ne i koji vise?
citat:
blentava wrote:
@primus inter pares
http://www.demotivacije.com/newest/all/nije-bitno-koliko-puta-padnemo-4249.html

kako je tuzno zeljeti nesto reci, a nemati sta...
citat:
blentava wrote:
brak
http://www.demotivacije.com/newest/all/brak-je-ono-4243.html

napisa brak i zatim, s tugom u srcu, pomisli: drzat cu se ove, jer bolje i to, nego da prihvatim da sam donja
citat:
blentava wrote:
@soraya i onaj sa foruma koji joj salje sms poruke
http://www.demotivacije.com/newest/all/mozda-ih-sudbina-4219.html

jbt, da ti nisi po profesiji projektant kakav? sve projekcija do projekcije... hahahahahaha
citat:
blentava wrote:
pitanje na koje @soraya odgovara sa:
Zove se (upisati naziv klima uredjaja)
http://www.demotivacije.com/newest/all/-hej-slatkice-kako-se-zoves-4208.html

bolje reci imam decka, nego rasirit nozice na prvu...
citat:
blentava wrote:
nase vreme na forumu
http://www.demotivacije.com/newest/all/prijenosni-4196.html

ako je ovo tvoj nacin posmatranja svog zivota, onda je krajnje vrijeme da pocnes da strikas... bar ces nesto korisno napraviti, tj. valjda ces znati!
citat:
blentava wrote:
@blentava porucuje @soraya
http://www.demotivacije.com/most-commented/all/filter_week/operite-ruke-prije-nego-sto-4484.html

ovom porukom blentava pokusava opravdati sve svoje napade, parole, tlapnje i ostalo za sta, cak, imena ni nema... prvo se pohvalila s tim ko je i sta je, a onda je krenula da nas proucava putem bezlicnih forumskih poruka...

uzivaj, blento jedna blentava, u svom ispunjenom, bogatom zivotu
30-08-2011 at 00:17 | Ukljui u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 11
Skriveni clanovi: 0
Aktivni lanovi: 0
Sretan roendan: H1N1, HI-MAN, HUSO, lunjo, Matosh, o yes, orion, powerfull_chick, skafiskafnjak
FORUM : enski minder : @blentava blog New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Last Page >>

Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?

Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net