Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : @blentava blog
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Lacky Luck
Nivo: Forumas sa iskustvom
Sexualni Napasnik!!!

Registriran(a): 29-07-2011
Lokacija: Tuzla - Iraq
Odgovori: 245
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

Jebote, ovdje na kutku za zenturace filozofija je glavna grana uspijeha

Ma da se covjek jednostavno raspadne od cuda

Ne volem ograde niti ostalo rastinje, pustite me odavdjeeee

Yeahhh

Svaka tetovaza ima svoje znacenje, pa cak i ona koja je nevidljiva

Yeahhh sad sam i ja filozof

15-08-2011 at 19:19 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

citat:
blentava wrote:
Što se tetovaža tièe, ima ih lepih, ali bez obzira na to, ne planiram ih aplikovati na sebe. Takoðe, ne osuðujem ni one koji ih imaju. Reagovala sam na tvoj post, jer si se pozvao na moj potpis kojim autorizujem ono što napišem. Meni je poznat prevod tog skupa slova, ali ne želim potceniti tvoje intelektualne moguænosti te æu ti prepustiti da sam pronaðeš njegovo znaèenje.

スベトラナ

znas i sama da to nije tesko, nego ja predlozih da bi ovo lijepo stajalo na guzi pa ti razmisli opet jos jednom dali da se istetoviras, kao sto si i sama rekla da bi ovo pristajalo kao uspomena...

[Edited by arnie on 16-08-2011 at 13:27 GMT]
16-08-2011 at 13:26 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

citat:
blentava wrote:
Reèenica zapoèinje velikim slovom, upotreba lascivnih izraza za posledicu ima umanjen ugled osobe u oèima sagovornika a tumaèenja mogu biti razlièita.
Editovanje teksta pokazuje nepoznavanje palete pomoænih alatki pri pisanju posta, ali ne zabrinjavaj se jer svi kroz tu fazu prolazimo.
Razmisliæu o tvom predlog glede tetovaže, pa æu te naknadno o tome izvestiti.

'ajd molim te izvijesti me da se ne brinem, nego sto se tice gramatickih primjedbi, komentari su ovo a ne pismeni iz srpsko-hrvatskog, prosli smo to, mozes ti i bolje...
16-08-2011 at 17:16 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: @blentava blog
Bez chatanja molim


17-08-2011 at 22:17 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

Emocionalna rezonanca

Kada govorimo o neèijoj sreæi, tada govorimo o tome koliko je neko uspeo da ostvari svoje važne želje, koliko je uspeo da ostvari naèin života koji je u skladu sa vlastitim životnim vrednostima. Ali sreæna ili nesreæna osoba nije izolovani pojedinac koji živi u nekom apstraktnom životnom kontekstu. U svaèijem oseæanju stepena zadovoljstva sopstvenim životom u velikoj meri uèestvuju i drugi ljudi, posebno oni koje osoba doživljava kao bliske. Manje je poznata èinjenica da u neèijem zadovoljstvu životom uèestvuju i emocije voljenih osoba.
Nedavno su objavljeni rezultati jednog obimnog istraživanja koji su pokazali da je stepen neèijeg oseæanja sreæe i zadovoljstva životom u velikoj meri povezan sa stepenom tih oseæanja kod emocionalnog partnera ispitivane osobe. Ako je jedan partner iz nekog razloga bio sreæan, to je bio razlog za veæu sreæu drugog partnera. Princip je važio i kada su u pitanju neprijatna oseæanja: ako je jedan partner iz nekog razloga bio manje sreæan, i drugi je imao smanjen stepen sreæe. Istraživanje je potvrdilo ono što smo i ranije znali: da kada se dvoje ljudi vole, emocije jedne osobe su razlog za emocije druge osobe i obrnuto. Kada se ljudi vole, a jedan od njih iz nekog razloga snažno pati, drugom æe biti veoma teško da oseæa sreæu i zadovoljstvo. Ovakav emocionalni odnos dvoje koje se vole se zove emocionalna rezonanca.
Naravno, nije reè o direktnom prenošenju emocija, kao nekakve energije koja prelazi sa osobe na osobu. Teorija o „infektivnosti” odreðenih emocija je odbaèena. Da li æe neka, na primer, prijatna emocija jedne osobe biti razlog da druga osoba takoðe oseti prijatnost, ili pak neprijatnost ili ravnodušnost, zavisi od odnosa koji postoji izmeðu tih osoba.
Emocionalna rezonanca je u stvari samo veoma izražena saoseæajnost. Ljubav uspostavlja odnos veoma snažnog saoseæanja. Kako je voljena osoba veoma važna onome ko voli, važna su i njena oseæanja. Kada je voljenoj osobi teško, to je razlog da se onaj ko voli oseæa takoðe neprijatno, a kada je voljena osoba sreæna i zadovoljna, to je razlog za zadovoljstvo onoga ko voli.
Ali nije reè samo o reagovanju na oseæanja voljene osobe, veæ o aktivnom principu, o biranju takvih ponašanja koja æe kod voljene osobe izazvati prijatna oseæanja, a izbegavanju onih koja æe je iritirati. Ali kada je neko ponašanje veoma važno onome ko voli, saoseæanje više nije razlog za odustajanje od tog ponašanja.
Oko oseæanja voljene osobe se treba potruditi jer nam se to, kako je pokazalo istraživanje, kroz emocionalnu rezonancu vraæa kao naša vlastita sreæa.
Dr. Zoran Milivojeviæ
preuzeto sa: http://www.politika.rs

18-08-2011 at 03:08 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

citat:
blentava wrote:


Buduæi da ste oboje deprivirani, mogla bih vas povezati. I svima lepo. Njemu ionako nikad nije dosta, a sa ženom mu je dosadno. Tebi je merak da "ukrštaš maèeve", a on voli promene, što je izvrsna prilika za usavršavanje tehnike "pažljivo ližite".



Nemoj se ti živa bila nuditi za posredovanje i "uvezivanje",nikome,ne samo meni...Loše to tebi ide, nije to tvoj sport,sorry na iskrenosti .De ti nešto pribavi za sebe i organizuj "ukrštanje maèeva " sa sebi ravnim sociopatom.

Ovo "pažljivo ližite" na mom avataru je politièki konotirano,a ne sexsualno...Elem pošto si ti politièki ambivalentna,preporuèujem da me zaobilaziš u širokom luku....i da od u troskoku jesmo li se dogovorili? Jesmo.
18-08-2011 at 12:05 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

U dostupnoj literaturi o sociopatama prepoznah jedno ponašanje koje kaže da kada primete sagovornika koji na pristojan naèin komunicira, bivaju sve nepristojniji i grublji jer dobro znaju da suprotna strana neæe reagovati na njima identièan naèin.
Objasnila si svoj avatar, meðutim, poruka koju on emituje predstavlja vangenitalni oblik seksualnosti itekako prisutan i èesto korišæen u industriji reklama.
Smeštanje osobe koja piše, govori ili se ponaša na naèin koji odudara od mišljenja i oèekivanja veæine, u neke psihijatrijske dijagnoze se naziva psihijatrizacija. Obièno se psihijatrizira društveni izuzetak i proglašava patološkim.

Psihijatrizaciju izbegavaju i sami psihijatri kojima je psihijatrija (nauka koja se bavi ponasanjem ljudi, njihovim tretmanom i medjusobnim odnosima) profesija.
Izbegavaju je iz razloga suoèavanja sa neprikladnoscu svojih metoda i otvaranju autoprofesionalne degradacije. Hoæu reæi, izbegavaju egzaktnost svojih stavova i uvek relativizuju svoje komentare.

Vodeæi analitièari psihijatrije, smatraju da se potenciranjem psihijatrizacije u komunikaciji izjednacavaju drustveni i individualni psiholoski poremecaj, jer su neodvojivi jedan od drugog, buduæi da se devijantno ponasanje odredjuje po kriterijumu odnosa ljudskih radnji prema drustvenoj strukturi.
Komentarisanjem naslonjenim na psihijatrizaciju, pojedinac nesvesno ulazi u zonu predrasuda i stereotipa, konotiranog politièkim bojama ponekad bez ikakvog racionalnog razloga.
Ambivalentnost je delimièno prisutna u mom pisanju i bazirana je na pozitivnim i negativnim oseæanjima prema toj osobi. Ona podrazumeva liènu dilemu izmeðu bliskosti i straha šta mi ona donosi ili mi može doneti.
Prema tome mogu se smatrati i depriviranom, ali svakako ne seksualno optereæenom ili ugroženom.

I još nešto, tvoji raniji komentari su mi omoguæili sedmodimenzionalni ugoðaj (oseæaj koji su imale veštice na lomaèi), a tebi sam napisala trodimenzionalni komentar, kao blažu varijantu.







[Edited by blentava on 15-10-2011 at 02:28 GMT]

18-08-2011 at 21:28 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

Žena sa greškom

19-08-2011 at 02:01 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

citat:
blentava wrote:
I još nešto, tvoji raniji komentari su mi omoguæili sedmodimenzionalni ugoðaj (oseæaj koji su imale veštice na lomaèi), a tebi sam napisala trodimenzionalni komentar, kao blažu varijantu.


スベトラナ


ja sam se rodio inteligentan ali me obrazovanje unistilo
19-08-2011 at 22:45 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

blentava wrote:
I još nešto, tvoji raniji komentari su mi omoguæili sedmodimenzionalni ugoðaj (oseæaj koji su imale veštice na lomaèi), a tebi sam napisala trodimenzionalni komentar, kao blažu varijantu.


スベトラナ

--------------------------------------------------------------------------------




dajte nek neko pozove pomoc iz psihijatrijske urgentne medicine, molim vas...

20-08-2011 at 09:26 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 27
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Ženski minder : @blentava blog New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice