Info: Ako imate neke nejasnoe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima

FORUM : enski minder : @blentava blog
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Poiljalac Poruka
Lacky Luck
Nivo: Forumas sa iskustvom
Sexualni Napasnik!!!

Registriran(a): 29-07-2011
Odgovori: 245
IP: Maskiran

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

Jebote, ovdje na kutku za zenturace filozofija je glavna grana uspijeha

Ma da se covjek jednostavno raspadne od cuda

Ne volem ograde niti ostalo rastinje, pustite me odavdjeeee

Yeahhh

Svaka tetovaza ima svoje znacenje, pa cak i ona koja je nevidljiva

Yeahhh sad sam i ja filozof

15-08-2011 at 19:19 | Ukljui u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Odgovori: 4391

Bez chatanja molim

citat:
blentava wrote:
to se tetovaa tie, ima ih lepih, ali bez obzira na to, ne planiram ih aplikovati na sebe. Takoe, ne osuujem ni one koji ih imaju. Reagovala sam na tvoj post, jer si se pozvao na moj potpis kojim autorizujem ono to napiem. Meni je poznat prevod tog skupa slova, ali ne elim potceniti tvoje intelektualne mogunosti te u ti prepustiti da sam pronae njegovo znaenje.

スベトラナ

znas i sama da to nije tesko, nego ja predlozih da bi ovo lijepo stajalo na guzi pa ti razmisli opet jos jednom dali da se istetoviras, kao sto si i sama rekla da bi ovo pristajalo kao uspomena...

[Edited by arnie on 16-08-2011 at 13:27 GMT]
16-08-2011 at 13:26 | Ukljui u odgovor
arnie
I'm coming in peace now

icon Re: Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

citat:
blentava wrote:
Reenica zapoinje velikim slovom, upotreba lascivnih izraza za posledicu ima umanjen ugled osobe u oima sagovornika a tumaenja mogu biti razliita.
Editovanje teksta pokazuje nepoznavanje palete pomonih alatki pri pisanju posta, ali ne zabrinjavaj se jer svi kroz tu fazu prolazimo.
Razmisliu o tvom predlog glede tetovae, pa u te naknadno o tome izvestiti.

'ajd molim te izvijesti me da se ne brinem, nego sto se tice gramatickih primjedbi, komentari su ovo a ne pismeni iz srpsko-hrvatskog, prosli smo to, mozes ti i bolje...
16-08-2011 at 17:16 | Ukljui u odgovor
blentava
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Odgovori: 4005

Bez chatanja molim

17-08-2011 at 22:17 | Ukljui u odgovor
blentava

Bez chatanja molim

Emocionalna rezonanca

Kada govorimo o neijoj srei, tada govorimo o tome koliko je neko uspeo da ostvari svoje vane elje, koliko je uspeo da ostvari nain ivota koji je u skladu sa vlastitim ivotnim vrednostima. Ali srena ili nesrena osoba nije izolovani pojedinac koji ivi u nekom apstraktnom ivotnom kontekstu. U svaijem oseanju stepena zadovoljstva sopstvenim ivotom u velikoj meri uestvuju i drugi ljudi, posebno oni koje osoba doivljava kao bliske. Manje je poznata injenica da u neijem zadovoljstvu ivotom uestvuju i emocije voljenih osoba.
Nedavno su objavljeni rezultati jednog obimnog istraivanja koji su pokazali da je stepen neijeg oseanja sree i zadovoljstva ivotom u velikoj meri povezan sa stepenom tih oseanja kod emocionalnog partnera ispitivane osobe. Ako je jedan partner iz nekog razloga bio srean, to je bio razlog za veu sreu drugog partnera. Princip je vaio i kada su u pitanju neprijatna oseanja: ako je jedan partner iz nekog razloga bio manje srean, i drugi je imao smanjen stepen sree. Istraivanje je potvrdilo ono to smo i ranije znali: da kada se dvoje ljudi vole, emocije jedne osobe su razlog za emocije druge osobe i obrnuto. Kada se ljudi vole, a jedan od njih iz nekog razloga snano pati, drugom e biti veoma teko da osea sreu i zadovoljstvo. Ovakav emocionalni odnos dvoje koje se vole se zove emocionalna rezonanca.
Naravno, nije re o direktnom prenoenju emocija, kao nekakve energije koja prelazi sa osobe na osobu. Teorija o infektivnosti odreenih emocija je odbaena. Da li e neka, na primer, prijatna emocija jedne osobe biti razlog da druga osoba takoe oseti prijatnost, ili pak neprijatnost ili ravnodunost, zavisi od odnosa koji postoji izmeu tih osoba.
Emocionalna rezonanca je u stvari samo veoma izraena saoseajnost. Ljubav uspostavlja odnos veoma snanog saoseanja. Kako je voljena osoba veoma vana onome ko voli, vana su i njena oseanja. Kada je voljenoj osobi teko, to je razlog da se onaj ko voli osea takoe neprijatno, a kada je voljena osoba srena i zadovoljna, to je razlog za zadovoljstvo onoga ko voli.
Ali nije re samo o reagovanju na oseanja voljene osobe, ve o aktivnom principu, o biranju takvih ponaanja koja e kod voljene osobe izazvati prijatna oseanja, a izbegavanju onih koja e je iritirati. Ali kada je neko ponaanje veoma vano onome ko voli, saoseanje vie nije razlog za odustajanje od tog ponaanja.
Oko oseanja voljene osobe se treba potruditi jer nam se to, kako je pokazalo istraivanje, kroz emocionalnu rezonancu vraa kao naa vlastita srea.
Dr. Zoran Milivojevi
preuzeto sa: http://www.politika.rs

18-08-2011 at 03:08 | Ukljui u odgovor
soraya

Registriran(a): 01-03-2009
Odgovori: 30666

Bez chatanja molim

citat:
blentava wrote:

Budui da ste oboje deprivirani, mogla bih vas povezati. I svima lepo. Njemu ionako nikad nije dosta, a sa enom mu je dosadno. Tebi je merak da "ukrta maeve", a on voli promene, to je izvrsna prilika za usavravanje tehnike "paljivo liite".

Nemoj se ti iva bila nuditi za posredovanje i "uvezivanje",nikome,ne samo meni...Loe to tebi ide, nije to tvoj sport,sorry na iskrenosti .De ti neto pribavi za sebe i organizuj "ukrtanje maeva " sa sebi ravnim sociopatom.

Ovo "paljivo liite" na mom avataru je politiki konotirano,a ne sexsualno...Elem poto si ti politiki ambivalentna,preporuujem da me zaobilazi u irokom luku....i da od u troskoku jesmo li se dogovorili? Jesmo.
18-08-2011 at 12:05 | Ukljui u odgovor
blentava

Bez chatanja molim

U dostupnoj literaturi o sociopatama prepoznah jedno ponaanje koje kae da kada primete sagovornika koji na pristojan nain komunicira, bivaju sve nepristojniji i grublji jer dobro znaju da suprotna strana nee reagovati na njima identian nain.
Objasnila si svoj avatar, meutim, poruka koju on emituje predstavlja vangenitalni oblik seksualnosti itekako prisutan i esto korien u industriji reklama.
Smetanje osobe koja pie, govori ili se ponaa na nain koji odudara od miljenja i oekivanja veine, u neke psihijatrijske dijagnoze se naziva psihijatrizacija. Obino se psihijatrizira drutveni izuzetak i proglaava patolokim.

Psihijatrizaciju izbegavaju i sami psihijatri kojima je psihijatrija (nauka koja se bavi ponasanjem ljudi, njihovim tretmanom i medjusobnim odnosima) profesija.
Izbegavaju je iz razloga suoavanja sa neprikladnoscu svojih metoda i otvaranju autoprofesionalne degradacije. Hou rei, izbegavaju egzaktnost svojih stavova i uvek relativizuju svoje komentare.

Vodei analitiari psihijatrije, smatraju da se potenciranjem psihijatrizacije u komunikaciji izjednacavaju drustveni i individualni psiholoski poremecaj, jer su neodvojivi jedan od drugog, budui da se devijantno ponasanje odredjuje po kriterijumu odnosa ljudskih radnji prema drustvenoj strukturi.
Komentarisanjem naslonjenim na psihijatrizaciju, pojedinac nesvesno ulazi u zonu predrasuda i stereotipa, konotiranog politikim bojama ponekad bez ikakvog racionalnog razloga.
Ambivalentnost je delimino prisutna u mom pisanju i bazirana je na pozitivnim i negativnim oseanjima prema toj osobi. Ona podrazumeva linu dilemu izmeu bliskosti i straha ta mi ona donosi ili mi moe doneti.
Prema tome mogu se smatrati i depriviranom, ali svakako ne seksualno optereenom ili ugroenom.

I jo neto, tvoji raniji komentari su mi omoguili sedmodimenzionalni ugoaj (oseaj koji su imale vetice na lomai), a tebi sam napisala trodimenzionalni komentar, kao blau varijantu.

[Edited by blentava on 15-10-2011 at 02:28 GMT]

18-08-2011 at 21:28 | Ukljui u odgovor
blentava

Bez chatanja molim

ena sa grekom

19-08-2011 at 02:01 | Ukljui u odgovor
camac
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Odgovori: 5224

Bez chatanja molim

citat:
blentava wrote:
I jo neto, tvoji raniji komentari su mi omoguili sedmodimenzionalni ugoaj (oseaj koji su imale vetice na lomai), a tebi sam napisala trodimenzionalni komentar, kao blau varijantu.

スベトラナ

ja sam se rodio inteligentan ali me obrazovanje unistilo
19-08-2011 at 22:45 | Ukljui u odgovor
arnie
I'm coming in peace now

Bez chatanja molim

blentava wrote:

スベトラナ

--------------------------------------------------------------------------------

dajte nek neko pozove pomoc iz psihijatrijske urgentne medicine, molim vas...

20-08-2011 at 09:26 | Ukljui u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 13
Skriveni clanovi: 0
Aktivni lanovi: 0
Sretan roendan: Axel, Gaya, Zabrinuti roditelj
FORUM : enski minder : @blentava blog New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Last Page >>

Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?

Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata