Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Nogometni/Fudbalski savez BiH
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

citat:
Shaban wrote:
Ima li iko info o današnjoj sjednici mafijaške udruge NS BiH?
Živo me interesuje šta su danas palamudili!

Da nije bilo zatvoreno za javnost, ko i sada, oni odluèe a mi ko fol to poštujemo!  


Sve je super i sve je za 5!
05-06-2008 at 00:37 | Ukljuèi u odgovor
List
Nivo: Novi forumaš

Registriran(a): 23-06-2007
Odgovori: 13
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Poèetkom jula ime novog selektora nogometaša BiH

Ime novog selektora nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine bit æe poznato 4. jula nakon sjednice Izvršnog odbora Nogometnog saveza BiH u Banjoj Luci, odluèio je danas IO NSBiH.

Do tada æe funkciju selektora obavljati Denijal Piriæ.
Na današnjem sastanku u Meðugorju utvrðen je i termin vanredne sjednice Skuštine NSBiH koja æe biti održana 5. jula u Banjoj Luci, a jedina tema bit æe aktuelna situacija u bh. nogometu, saopæeno je iz NSBiH.
Izvršni odbor NSBiH odao je priznanje struènom štabu i igraèima reprezentacije BiH koja je pobijedila Azerbejdžan u prijateljskoj utakmici u nedjelju u Zenici.
(BHlist) 


Tuzla - 15 maj 1992

BH vijesti

SHIPS, VESSELS, BOATS, YACHT, SUBMARINES

05-06-2008 at 00:56 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

citat:
indijana wrote:

Da nije bilo zatvoreno za javnost, ko i sada, oni odluèe a mi ko fol to poštujemo!


Nista nije bilo, zakazana vanredna sjednica Skupstine Saveza pocetkom jula, mislim 4. jula, u Banja Luci!?!? A sad zasjedali u Medjugorju?!?! Bjeze od mjesta gdje ima navijaca BiH ko djavo od krsta, muljaju, razvlace, yebe im se za svu halabukui hajku na njih, to bez sile nece napustit fotelje, nema sanse... 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
05-06-2008 at 00:59 | Ukljuèi u odgovor
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

citat:
mosnik wrote:


Nista nije bilo, zakazana vanredna sjednica Skupstine Saveza pocetkom jula, mislim 4. jula, u Banja Luci!?!? A sad zasjedali u Medjugorju?!?! Bjeze od mjesta gdje ima navijaca BiH ko djavo od krsta, muljaju, razvlace, yebe im se za svu halabukui hajku na njih, to bez sile nece napustit fotelje, nema sanse...

Bas tako..kako rece Munib U.,"i bice selektor, NA ZALOST, Bosnjak"..i nasmija se plaho. Zbogom pameti.
 


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
27-06-2008 at 12:15 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Gospoda iz N/FSBiH izabrala “podobnog“
Piše: Jasmin LIGATA
11/07/08

Æiro Blaževiæ novi selektor bh. selekcije

Miroslav Æiro Blaževiæ novi je selektor nogometne reprezentacije BiH. Iskusni i trofejni trener, èija je karijera ipak na zalasku, vodiæe našu selekciju u u naredne dvije godine, a ukoliko se uspije plasirati na SP, razgovaraæe se o produžetku saradnje.

Blaževiæ je na sjednici Izvršnog odbora N/FSBiH održanoj u Zenici izabran sa 14 glasova “za”, te jedenim suzdržanim (Mensud Bašiæ).

Zanimljivo je kako je tokom proteklih nekoliko dana Æiro u izjavama za bh. i hrvatske medije tvrdio da neæe preuzeti našu selekciju, a èlanovi IO bh. kuæe nogometa objavili su kako su najozbiljniji kandidati zapravo Amar Osim i Ibrahim Zukanoviæ. Meðutim, odluka je, èini nam se, donesena na sastanku bošnjaèkog dijela Izvršnog odbora, koji se u Zenici, na nagovor Sulejmana Èolakoviæa, sastao veæ u 15.30 iako je sjednica bila zakazana za 17 sati. Kako je izbor bio samo formalnost, tako je Miroslav Blaževiæ bio i ekspresno izabran, a javnosti æe se njegovim izborom pokušati zamazati oèi i skrenuti pažnja sa stvarnih problema, kao što su neregularnost Premijer lige, te kriminal u svim strukturama Nogometnog saveza.

Podsjeæanja radi, Æiro je veæ jednom bio kandidat za selektora BiH, ali njegovo ustolièenje nije prošlo, s obzirom da je naišlo na gnjev bh. javnosti, te pojedinih struènjaka iz BiH, koji ovom treneru nisu mogli oprostiti izjave koje je davao u ratu.

Kako saznajemo, Æiro æe našu selekciju voditi pod istim uslovima kao što ih je imao Meho Kodro, dakle, za platu od 5.000 eura. Meðutim, Æiro je tražio mnogo više novca, a situacija je riješena tako što æe ostatak plaæe dobivati od gradonaèelnika Zagreba Milana Bandiæa. Takoðer, sav prihod od sponzora koje Æiro dovede u našu selekciju dijeliæe se 70 naprema 30 u korist Blaževiæa.

Otkud Blaževiæ, a ne Osim ili Zukanoviæ, što je bila juèerašnja dilema, pokušali smo saznati od jedinog suzdržanog èlana IO Mensuda Bašiæa...

“Oni smatraju da Æiro može ujediniti igraèe, navijaèe i èlanove Predsjedništva. Presudno je bilo to što je prihvatio ugovor na dvije godine, a ne na više kako se to planiralo u sluèaju Osima ili Zukanoviæa. Takoðer, prihvatio je i uslove koje je imao Kodro, iako ih je prvobitno odbio. Meðutim, oèito je naðeno rješenje oko toga ko æe plaæati Blaževiæa“, rekao nam je Bašiæ, koji je i sam bio iznenaðen izborom.

“Meni ništa nije jasno“, priznao nam je.

Iskreno, ni nama nije bilo ništa jasno, a izbor trenera poput Æire Blaževiæa jasno pokazuje da naš N/FSBiH nema jasnu viziju.

11-07-2008 at 09:10 | Ukljuèi u odgovor
ziggy
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 26-05-2005
Lokacija: TZ
Odgovori: 320
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

ja nemam nista protiv. bitno je da se rezultati pokazu.vidjet cemo koliko ce on izdrzati sa lopovima u savezu.

11-07-2008 at 10:15 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Nema rezultata, dokle god su ovi ljudi na celu saveza. Ovo je samo mazanje ociju javnosti i dovodjenje ljudi koji ce njima produziti opsanak za jos koji mjesec, sedmicu, dan itd.....

11-07-2008 at 11:30 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

Ciro je nebitan, isti ljudi ostali u Savezu znaci problem nije rijesen. Nista od odlaska do prirodne ili kakve vec smrti, kako stvari stoje...  


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
11-07-2008 at 15:36 | Ukljuèi u odgovor
prepelica
Nivo: Forumski vuk
prepelica je ptica pjevica

Registriran(a): 24-04-2008
Lokacija: prizren
Odgovori: 665
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

E pa ljudi vidjecemo sta ce nam ciro donijeti. Mozda ga cak budu i slusali ovi iz saveza, ali nema teoretske sanse za 5to. Ali bili smo uz sve selektore, bicemo i uz ciru samo neka pokaze rezultate u dogledno vrijeme, posto nece moci odmah dok ne stabilizuje reprezentaciju.
Nadam se da ce biti dobar, a ne neka njihova mecka od ive i ostalih  


sad me ima sad me nema
11-07-2008 at 19:30 | Ukljuèi u odgovor
sretno dijete
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 09-11-2005
Odgovori: 3393
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Nogometni/Fudbalski savez BiH

citat:
mosnik wrote:
Ciro je nebitan, isti ljudi ostali u Savezu znaci problem nije rijesen. Nista od odlaska do prirodne ili kakve vec smrti, kako stvari stoje...

Prva Cirina izjava za Dnevni Avaz:"Nijedan me igrac nece odbiti".

Dobro je poceo. Mislim, sa izjavama. Bice posla za Feral Tribune...
11-07-2008 at 20:00 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 24
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Sport : Nogometni/Fudbalski savez BiH New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice