Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Vijesti iz borilaèkih sportova
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
F4M1L14
Nivo: Forumski vuk
Mosnik,Mejdan,Brdo,Kula

Registriran(a): 16-05-2006
Lokacija: Essex
Odgovori: 457
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova

Koje sranje Runda 11 ABRAHAM VS DIRRELL





Evo jos datuma za ostale borbe za fazu 2

April 24, 2010, in Herning, Denmark:
Mikkel Kessler vs. Carl Froch for WBC Super Middleweight Championship

June 19, 2010 in United States:
Allan Green vs. Andre Ward for WBA Super Middleweight Championship



[Edited by F4M1L14 on 03-04-2010 at 06:53 GMT]

03-04-2010 at 06:39 | Ukljuèi u odgovor
The Realist
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 25-08-2009
Lokacija: Sarajevo
Odgovori: 321
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova

FOTO: Najpoznatija UFC ring djevojka – Arianny Celeste

http://www.martialarts.ba/vijesti/internacionalne-vijesti/1915-foto-najpoznatija-ufc-ring-djevojka--arianny-celeste.html

Nije loše

14-04-2010 at 00:55 | Ukljuèi u odgovor
The Realist
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 25-08-2009
Lokacija: Sarajevo
Odgovori: 321
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova

Gilbert Melendez vjeruje da æe pobjeda nad Aokijem doprinijeti ugledu Strikeforce organizacije

http://www.martialarts.ba/vijesti/internacionalne-vijesti/1917-gilbert-melendez-vjeruje-da-e-pobjeda-nad-aokijem-doprinijeti-ugledu-strikeforce-organizacije-.html

Nakon onoga što je pružui protiv Thompsona i svega što znamo o Aokiu, ovo bi mogla biti jako dobra borba. Ako odu u parter, znamo šta Aoki tamo radi, jedini je problem što Aoki ima slabiju bradu, a ovaj dobro udara, tako da bi i gore mogli svašta vidjeti .

A evo još jedna borba za subotu (ponovo odlièna Strikeforce priredba):

Jake Shields ne planira prepustiti odluku sucima, kaže da æe poraziti "Hendoa"

http://www.martialarts.ba/vijesti/internacionalne-vijesti/1918-jake-shields-ne-planira-prepustiti-odluku-sucima-kae-da-e-poraziti-qhendoaq-.html

15-04-2010 at 12:35 | Ukljuèi u odgovor
The Realist
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 25-08-2009
Lokacija: Sarajevo
Odgovori: 321
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova

Video: Održan Strikeforce Nashville

http://www.martialarts.ba/vijesti/internacionalne-vijesti/1924-video-odran-strikeforce-nashville.html

Ko hoæe da gleda prvo borbe, neka ne èita

18-04-2010 at 11:20 | Ukljuèi u odgovor
The Realist
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 25-08-2009
Lokacija: Sarajevo
Odgovori: 321
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova

Redžoviæ poražen od Karaèa

http://www.martialarts.ba/vijesti/vijesti-iz-regiona/1925-redovi-poraen-od-karaa.html

18-04-2010 at 17:26 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova

Silva izmasakrirao Fedora



13-02-2011 at 22:49 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova

evo ni sam klièkov se nije nadao ovakom ishodu


20-03-2011 at 09:59 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova

najbolji MMA knock out-i u 2012

preporuèujem da se osobe sa slabim živcima obrate psihijatru





meni tri najbolja na 4:35, 13:20 i 14:33



18-01-2013 at 23:46 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova

Pao na testu: Sam Soliman bio dopingovan u meèu protiv Adnana Æatiæa


Ukoliko se utvrdi da je Soliman svjesno uzimao nedozvoljena sredstva, meè æe biti poništen.

Sam Soliman, bokser iz Australije koji je pobijedio Adnana Æatiæa 1. februara u Dusseldorfu, bio je pozitivan na doping testu, objasio je danas njemaèki Bild.

Institut za organsku hemiju iz Kelna analizirao je nakon meèa Solimanove uzorke urina, a utvrðeno je da sadrže nedozvoljenu stimulirajuæu supstancu koja se, inaèe, teško otkriva.

Thomas Puetz, predsjednik njemaèke Federacije profesionalnih boksera (BDB), kazao je da æe Soliman biti pozvan na saslušanje.

- Obavijestit æemo Agenciju za borbu protiv dopinga (NADA), kao i Svjetsku boksersku federaciju", kazao je Puetz.

Ukoliko se utvrdi da je Soliman svjesno uzimao nedozvoljena sredstva, meè æe biti poništen.

Æatiæ bi u tom sluèaju ponovo imao pravo da se bori za titulu svjetskog prvaka u srednjoj kategoriji.



03-03-2013 at 04:59 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz borilaèkih sportova

DA LI ÆE PRAVDA POBIJEDITI: Adnan Æatiæ dobija novu šansu?!


Bivši superšampion u srednjoj kategoriji Bošnjak Adnan Æatiæ mogao bi uskoro imati šansu da vrati izgubljenu titulu. Naime, Adnanov nedavni protivnik Sam Soliman je u posljednjoj borbi bio dopingovan.

Kada je njemaèki bokser bosanskohercegovaèkog porijekla Adnan Æatiæ poèetkom februara izgubio od Sama Solimana, odmah se poèelo govoriti o kraju njegove bokserske karijere. Æatiæ je tada u ring ušao sa Australijancem u nadi da æe ga pobijediti i dobiti priliku da izazove šampiona Daniela Geala (IBF). Meðutim, nakon 12 rundi Adnan je, odlukom sudija, iz ringa izašao kao gubitnik. Meè sa Gealom je nakon tog poraza ostao pusta želja.

Mnogi su mislili da æe Æatiæ okaèiti rukavice o klin.
Sada bi se cijela stvar mogla odvijati sasvim drugaèije. List „Bild“ je u subotu (2.3.2013) objavio da je Soliman bio pozitivan na doping.

„U subotu sam od agencije za antipoding „NADA“ dobio pismo u kojem piše da je Soliman pozitivan na A-probu. Radi se o kontroli urina kojeg je Soliman dao nakon borbe. Dokazano je da je u urinu bilo dizajnirane droge. Šokiran sam i odmah sam obavijestio svjetski savez”, izjavio je Thomas Pütz, predsjednik Njemaèkog bokserskog saveza (BDB).

Na ovu vijest je odmah reagovao: „Navodi da sam koristio doping su èista glupost i uvreda“, napisao je Soliman na Twitteru. Njegov menadžer David Stanley je takoðer odbacio takve navode. Sa druge strane Adnan je uvjeren u krivicu svog protivnika. “Soliman prestani lagati ljude i poštedi se B-probe”, poruèio je Æatiæ putem Twittera

Da li æe pravda pobijediti?

Strucnjaèi takoðer navode da je Soliman mislio da se sredstva za doping ne mogu dokazati u urinu nego samo u krvi. “Prilikom posljednjeg meèa je uz Solimana cijelo vrijeme bio ljekar koji je bio zadužen za doping. Sada znam zašto je bio uz njega”, kaže Adnan.

Neposredno prije meèa Solimanov tim je Æatiæu predbacivao da se dopinguje. “Prije meèa je tražio da mi se nekoliko puta kontroliše krv. Cijela stvar je žalosna”, kaže Adnan.

U meèu protiv Solimana Æatiæ je bio precizniji, a Soliman aktivniji
Ukoliko bi meè, u kojem je Adnan poražen, bio naknadno poništen, Æatiæ bi mogao uæi u ring sa Gealom. “Najpravdenije bi bilo kada bi Adnan dobio novu šansu.

Ova sluèaj se može uporediti sa Axelom Schulzom i Francoisom Bothaom”, kaže Pütz. Taj meè je naknado poništen pošto je kasnije dokazano da južnoafrikanac bio dopingovan.

Æatiæev menadžer Roland Bebak se nada da æe pravda pobijediti i da æe Adnan dobiti novu šansu. Æatiæa je u septembru prošle godine vrlo uskom i sumnjivom borbom sa trona svjetskog prvaka u srednjoj kategoriji (WBA) skinuo Daniel Geal. Adnan je tada imao namjeru objediniti naslove svjetskog prvaka u verzijama WBA i IBF.

06-03-2013 at 06:06 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 43
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Sport : Vijesti iz borilaèkih sportova New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice