Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Goran Bregovic u Tuzli, kada?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Goran Bregovic u Tuzli, kada?

Zhivot ide dalje a para vrti gdje burgija nece.

25-03-2012 at 13:55 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Goran Bregovic u Tuzli, kada?

Glupoj' o ovome uopshte raspravljati pa bili za ili protiv koncerata ili bilo kakvih manifestacija.
K'o da se pita narod ko ce da nam pjeva i svira.

Nego otidji na koncert ili ostani kod kuce i poklopi se ushima.
Ne budite budale.

25-03-2012 at 14:04 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Goran Bregovic u Tuzli, kada?

citat:
Putnik wrote:


nine koncerte samo iz razloga sto mi je pun ...Ovaj koji otvori temu napisa za grana da je "pobjegulja"...i slazem se...ali i sam otvarac teme pise iz amerike i sere o patriotizmu. Dajte ba, pustimo narod koji zivi dole neka odlucuje o svojoj sudbini i o tome koga i kad ce slusati, koga i kad ce ugostiti...iste te patriote padaju u trans kad im srpski narodnjaci gostuju po dijaspori u kojekakvim halama, kafanama...20 godina je proslo od rata, a mi se ponasamo kao da se juce zavrsio. I sto je meni interesantno vise o tome raspravljaju ovi sto su guze sklonili negdje vani, na sigurno, nego ljudi koji zive u BiH...


Taèno Putnik.Postavljaè teme jeste temu otvorio kao politièki konotiranu i sasvim sam sigurna da Bregoviæa niti je kada slušao niti preferira njegovu vrstu muzike.I nije on postavio temu zbog Bregoviæa veæ da bi pljuvao po SDP-u.
A 100% sam sigurna da se sa Arkanovce ne skida.

25-03-2012 at 14:15 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Goran Bregovic u Tuzli, kada?

Malo se jelo malo se pilo  


<br /><br /><br /><br />

25-03-2012 at 14:19 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Goran Bregovic u Tuzli, kada?

citat:
yugi wrote:
Malo se jelo malo se pilo




....a dzabice je mogao uc ko god se zvao Dzenana


dusa moja kako je on sentimentalan
25-03-2012 at 14:24 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Goran Bregovic u Tuzli, kada?

citat:
yugi wrote:
Malo se jelo malo se pilo


pa slavio èovjek rodjendan...isto kao što je onomad proslavljen Bajram uz gostovanje Ane Nikoliæ ili Jane,Mice,Mace...etc
25-03-2012 at 14:26 | Ukljuèi u odgovor
Chili
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 21-04-2009
Odgovori: 207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Goran Bregovic u Tuzli, kada?

Brega plagijator koji je fazon s bijelim odjelom i orkestrom iza njega ukrao od Štuliæa koji ovaj prosuo onako iz zayebancije.
Par dobrih albuma i svoj muzikantski rad je dobro zapišao svojim izjavama zavrijeme rata.

Sarajevo k'o Sarajevo, nikad nije znalo cijeniti one ljude koji su ga zaista voljeli pa je doživjelo razaranje a bojim se da æe se to opet desiti. Brega, lik beu imalo empatije prema stradanju grada u kome je napravio karijeru sad eto kao slavi tamo roðendan a raja svršava.

Ljudi koji su ga došli slušati su oni koji ne pripadaju tom miljeu ili ga prislušavaju veæ pokondirene novopeèene politièe marionete kojima je bitno da budu viðeni misleæi da æe tako znaèiti nešto više. No veæ sa slijedeæim politièkim vjetrom neæe ih biti na mapi BH ali æe doæi novi, Brega upravo puca na takvu publiku, instant brzopotezne slušaèe. Ko voli nek' izvoli.

25-03-2012 at 14:27 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Goran Bregovic u Tuzli, kada?

citat:
Chili wrote: Brega plagijator koji je fazon s bijelim odjelom i orkestrom iza njega ukrao od Štuliæa koji ovaj prosuo onako iz zayebancije.
ahha, da, sjecam se, bilo u jednom od zagrebackih dokumentaraca o novom valu

ps. je l' ono merlin bio cijeli rat u sarajevu?

kako god, meni je ipak strasnije kada ceca, dara, mara, aca i slicni pune sale, nego kad se pokajnici pokusaju oprat
25-03-2012 at 15:09 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Goran Bregovic u Tuzli, kada?

tragom njegovih nestasluka



http://croinfo.net/zanimljivosti2/1702-sve-ljubavnice-gorana-bregovia.html

25-03-2012 at 15:19 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Goran Bregovic u Tuzli, kada?

citat:
Chili wrote:
Brega plagijator koji je fazon s bijelim odjelom i orkestrom iza njega ukrao od Štuliæa koji ovaj prosuo onako iz zayebancije.



Mažnjavao je taj sve živo. Naravno, nikad nije potpisao pravog autora i platio autorsko pravo. Jadna li mu majka ako li ga safataju s ACTA zakonom.
Mada, nije mu džabe nadimak "lopov kojeg nikad nisu uhvatili". Onomad ga je èini mi se Š. Bajramoviæ tužio i dobio. Trenutna zanimancija lopine je recikliranje svojih starih hitova i prodavanje muda za bubrege širom svijeta.




citat:
soraya wrote:Mogu da posvjedoèim da je tokom rata boraveæi u Beogradu ,Zdravko Èoliæ u odnosu na ostale likove sa estrade ,bio vrlo korektan u svojim izjavama vezanim za BIH i Sarajevo naroèito.Strogo se èuvao izjava i frenetiènog pljuvanja po svome rodnom gradu i raji,ne dajuæi tamošnjoj srbijanskoj publici nikakvog razloga da nadju opravdanje za ono što je tada Beograd radio Sarajevu.I to se automatski odrazilo na njegovu tamošnju popularnost.Nigdje èovjeka nije bilo u beogradskim i srbijanskim medijima,radio stanicam,niti je održan ijedan njegov koncert.Èovjek se jednostavno povukao u dobrovoljnu ilegalu i živio je od svoje struke(diplomirani ekonomista).Na stranu njegova vrsta muzike i njena umjetnièka valorizacija,ali on je meni tada bio (i ostao) veoma drag kao èovjek , kao Bosanac i kao pjevaè.
Zato je valjda njegov prvi koncert u Sarajevu nakon rata napunio koševski stadion (ili Zetru,nisam sigurna)...nije se uvlaèio sarajevskoj publici u doope preko politike i politièara,a koliko mi se èini ostavio je Sarajevu tada i poveæu donaciju od prodatih ulaznica...Ali o tome vrlo malo ljudi zna,jer je on tako htjeo...

Jes' da ni Èolinu i sliènu muziku ne volim, gomilu pjesama za Èolu je pokrao lièno Bregoviæ, al' mu se mora priznat da je isp'o laf. Za razliku od Bregoviæa.
25-03-2012 at 15:23 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 24
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Aldarion, aly, golga, jaaah
FORUM : Politika : Goran Bregovic u Tuzli, kada? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice