Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : CRNA KNJIGA KOMUNISTICKIH ZLOCINA U SFRJ
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: CRNA KNJIGA KOMUNISTICKIH ZLOCINA U SFRJ

Dakle ništa novo.Desnièar,prdio na èasovima,otac mu bio pjano,mati se kurvala,plediro da se odvoji od SFRJ etc etc i zato je to on sve i pisao sram ga bilo.Dakle diskredituj nekoga ko je istraživao cijeli sluèaj ,sve lijepo dokumentovao,slikao i ne samo on nego cijeli tim struènjaka a sad eto mi dunðeri znao o forenzici više od njih.Velahavle!!!!Kao što veæ rekoh nema ovdje argumentovane rasprave!!! 


<br /><br /><br /><br />

10-04-2013 at 20:01 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: CRNA KNJIGA KOMUNISTICKIH ZLOCINA U SFRJ

citat:
soraya wrote:



evo kako je HRT jutros èestitao svojim gradjanima praznik:

Gledaoci emisije "Dobro jutro, Hrvatska" na Javnom servisu ostali nemalo iznenaðeni kada su im voditelji, Melita Hrengek i Danijel Despot, èestitali 10. travnja, dan kada je osnovana Nezavisna Država Hrvatska


Ja, i??
Kake to veze imma s bilo cim?
Na stranu zajebancija, sama ti pomenu onu moju "rat i mir"
A sad se trebamo ubjedjivati jel bilo il nije za komunizma, jel bilo 125 grobnica il je 540, il 20.
Posto, ako je 20, onda nista.
I sta ima veze, osudjeni su, ko Fikret, a nisu ih ubijali bas, jer onda bi i Aliju sigurno, a pogotovo mog Marka hebo li ga....
Mi Jugosloveni smo imali socijalizam sa ljudskim licem, nije to kod nas tako zglave bilo.....
Niko u "svoje" nece pogledat da ga jebes....

10-04-2013 at 20:07 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: CRNA KNJIGA KOMUNISTICKIH ZLOCINA U SFRJ

citat:
yugi wrote:
Dakle ništa novo.Desnièar,prdio na èasovima,otac mu bio pjano,mati se kurvala,plediro da se odvoji od SFRJ etc etc i zato je to on sve i pisao sram ga bilo.Dakle diskredituj nekoga ko je istraživao cijeli sluèaj ,sve lijepo dokumentovao,slikao i ne samo on nego cijeli tim struènjaka a sad eto mi dunðeri znao o forenzici više od njih.Velahavle!!!!Kao što veæ rekoh nema ovdje argumentovane rasprave!!!

.....a u timu "struènjaka" jedan Bošnjo ,jamski radnik...a niko da se zapita ko finansira i ko je naruèio "istraživanje" i sa kojim ciljem....pa od 1999.godine još uvijek ni jednog dokumenta koji potvrðuje da su u jami nadjeni posmrtni ostaci civilnih žrtava,a još manje da ih je na hiljade i da su ih pobili baš pripadnici slovenaèke OZNE
10-04-2013 at 20:09 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: CRNA KNJIGA KOMUNISTICKIH ZLOCINA U SFRJ

citat:
Abulafija wrote:


Ja, i??
Kake to veze imma s bilo cim?
Na stranu zajebancija, sama ti pomenu onu moju "rat i mir"
A sad se trebamo ubjedjivati jel bilo il nije za komunizma, jel bilo 125 grobnica il je 540, il 20.
Posto, ako je 20, onda nista.
I sta ima veze, osudjeni su, ko Fikret, a nisu ih ubijali bas, jer onda bi i Aliju sigurno, a pogotovo mog Marka hebo li ga....
Mi Jugosloveni smo imali socijalizam sa ljudskim licem, nije to kod nas tako zglave bilo.....
Niko u "svoje" nece pogledat da ga jebes....




ne trèati pred rudu tako olako i ne vjerovati svemu što se navodno "sondira"...niko nije tvrdio da se ubajanja na Blajburgu nisu desila ,ali nije taèno ni da su osude za verbalni delikt bile smrtonosne...to naprosto nije taèno....nisu ubili ni Fikreta ni Aliju,niti su ijednog marisali u zatvoru...kao što nisu ni tvoga Marka ...
10-04-2013 at 20:13 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: CRNA KNJIGA KOMUNISTICKIH ZLOCINA U SFRJ

citat:
soraya wrote:


ne trèati pred rudu tako olako i ne vjerovati svemu što se navodno "sondira"...niko nije tvrdio da se ubajanja na Blajburgu nisu desila ,ali nije taèno ni da su osude za verbalni delikt bile smrtonosne...to naprosto nije taèno....nisu ubili ni Fikreta ni Aliju,niti su ijednog marisali u zatvoru...kao što nisu ni tvoga Marka ...


Nije niko ni reko da jesu.
Barem ja nisam rekao da jesu.
10-04-2013 at 20:15 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: CRNA KNJIGA KOMUNISTICKIH ZLOCINA U SFRJ

Ma bit æe ba da su garant to pobijeni partizani il neki izletnici koji su tu sluèajno zalutali pa pomrli od gladi Dakle Slavko Goldstein priznaje da je Blajburg ZLOÈIN al eto naši forumski forenzièari i sveznalice to dovode u pitanje!!!!!Bit æe da je i Goldstein secesionista i izdajnik jevreja!!! 


<br /><br /><br /><br />

10-04-2013 at 20:15 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: CRNA KNJIGA KOMUNISTICKIH ZLOCINA U SFRJ

citat:
Abulafija wrote:


Ja, i??
Kake to veze imma s bilo cim?
Na stranu zajebancija, sama ti pomenu onu moju "rat i mir"
A sad se trebamo ubjedjivati jel bilo il nije za komunizma, jel bilo 125 grobnica il je 540, il 20.
Posto, ako je 20, onda nista.
I sta ima veze, osudjeni su, ko Fikret, a nisu ih ubijali bas, jer onda bi i Aliju sigurno, a pogotovo mog Marka hebo li ga....
Mi Jugosloveni smo imali socijalizam sa ljudskim licem, nije to kod nas tako zglave bilo.....
Niko u "svoje" nece pogledat da ga jebes....




Nešto se prisjetih tvoje teme da pometemo u svojoj avliji.Dakle tad je šamar opaljen od Bošnjaka nekom Srbunu u Tuzli bio zloèin a dvadeset grobnica ma jebeš ba to siæa!!!
U jednoj od knjiga koja govori o NOB-u na ovim prostorima proèitah svojevremeno kako Cvjetin Mijatoviæ kaže kako je eto bila "greška" kad su partizani zajedno sa èetnicima pobili poprilièan broj civila na poèetku rata napavši Kotraj a nakon toga i Teoèak.Vjerovatno su i te hiljade pobijenih bile greška! 


<br /><br /><br /><br />

10-04-2013 at 20:21 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: CRNA KNJIGA KOMUNISTICKIH ZLOCINA U SFRJ

citat:
yugi wrote:
Bit æe da je i Goldstein secesionista i izdajnik jevreja!!!

hm,vidim ti si baš upuæen u politièki status Slavka Goldštajna i Zvonimira Èièka
10-04-2013 at 20:23 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: CRNA KNJIGA KOMUNISTICKIH ZLOCINA U SFRJ

citat:
yugi wrote:


Nešto se prisjetih tvoje teme da pometemo u svojoj avliji.Dakle tad je šamar opaljen od Bošnjaka nekom Srbunu u Tuzli bio zloèin a dvadeset grobnica ma jebeš ba to siæa!!!
U jednoj od knjiga koja govori o NOB-u na ovim prostorima proèitah svojevremeno kako Cvjetin Mijatoviæ kaže kako je eto bila "greška" kad su partizani zajedno sa èetnicima pobili poprilièan broj civila na poèetku rata napavši Kotraj a nakon toga i Teoèak.Vjerovatno su i te hiljade pobijenih bile greška!



Ono je bio sarkastichan post
i jedna je previse.
10-04-2013 at 20:28 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: CRNA KNJIGA KOMUNISTICKIH ZLOCINA U SFRJ

citat:
Abulafija wrote:


Nije niko ni reko da jesu.
Barem ja nisam rekao da jesu.


ima ih koji jesu ...streljanje u Blajburgu bez sudskog procesuiranja jeste èin odmazde koja je izazvana 100 puta veæim zvjerstvima koje su kvislinzi poèinili nad svojim narodom za raèun fašista...Englezi su ih hladno predali u ruke jugoslovenskoj OZNI,jer nije Zapad htjeo da se bakæe njima...dogovor takav bio...
zašto je taj isti Zapad imao Nirnberg za samo šaèicu nacista ,a sada nam poturaju Hag kao "demokraski" instrument...vidimo kako je i koliko je demokratski

[Edited by soraya on 10-04-2013 at 20:34 GMT]
10-04-2013 at 20:33 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 22
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Politika : CRNA KNJIGA KOMUNISTICKIH ZLOCINA U SFRJ New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice