Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da potuju forumska pravila.

FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Poiljalac Poruka
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran

icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Ciro je pokazao da zna stvoriti borbeni duh,da zna motivisati igrace da medjusobno saradjuju,da trce i da se bore.A to je najbitnije!! I onda dolaze pobjede.Nadam se da ce tako i ostati?

A ako ostane,onda se ovi momci sigurno kvalifikuju dalje...

Bilo je pravo uzivanje gledati utakmicu sinoc

11-09-2008 at 21:21 | Ukljui u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Odgovori: 7483

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User

Evo ta su dobili za premiju!

Sve je super i sve je za 5!
13-09-2008 at 14:10 | Ukljui u odgovor
Rodjeni

Registriran(a): 30-11-2006
Odgovori: 8284

13-09-2008 at 20:15 | Ukljui u odgovor
Rodjeni

Registriran(a): 30-11-2006
Odgovori: 8284

Hasan Salihamidi se na velika vrata vratio u Ligu prvaka. Iako nije bio strijelac niti jednog od etiri pogotka koja su zavrila u mrei golmana Artmedije, Braco je na visokom nivou odigrao svih devedeset minuta. Hasan uiva ogromno povjerenje Klaudia Ranieria, zadobio je simpatije navijaa, koji ga tretiraju kao najkorisnijeg igraa Juventusa. Uvijek je imao razumijevanja za novinarski posao. Na dostavljenu sms poruku odgovorio je pozivom - pie danas "San".

Evo me u Minhenu. ta ima novo - pitao je Braco u svom stilu?

Otkud u Minhenu, zar niste trebali biti u Torinu?
Doao sam po enu i djecu. Oni su jedno vrijeme bili ovdje. Sada svi idemo ponovo u Torino.

Pretpostavljam da Vas nisu zaboravili Bavarci?
Naravno da nisu. U Bajernu sam proveo deset lijepih godina. U tom periodu sam osvojio desetak trofeja. Lijep je osjeaj kada te navijai pozdrave, kada trae autogram. Meni je sportski direktor Uli Henes rekao da su mi vrata Bajerna uvijek otvorena. To mi je veliko priznanje.

Ipak, ne mislite se skoro vraati iz Italije?
Ne, jo najmanje tri godine u ostati u Juventusu. Planirao sam ovdje zavriti karijeru. Meutim, ne planiram tako daleko. Gledam samo prvu narednu utakmicu.

Vratimo se Artmediji?
Pobjeda je visoka, ali vjeruj mi, mogli smo postii jo tri etiri gola. I ja sam imao jednu ansu. Svi smo zadovoljni. I ja i Juventus se vraamo u Ligu prvaka. Moja je elja da odemo do kraja.

Da li su Vas iznenadili neki rezultati, recimo remi Fenerbahea u Beogradu?
Iskren da budem prieljkivao sam pobjedu Partizana. Fenerbahe je favorit, ali i Beograani imaju odlinu ekipu. Ako bih se navijaki opredjeljivao, onda bih tipovao na Partizana, jer sam kao klinac bio "partizanovac".

Juventus na startu italijanskog prvenstva igra sa Fiorentinom. Ko su kandidati za "scudetto"?
Inter, Milano, Roma, Fiorentina...

Pratite li zbivanja u bh. reprezentaciji?
Ne pratim. Sve to znam, to je sa interneta ili od mog oca, koji me povrno obavjetava o stanju u naem nogometu. Ne znam ni gdje je sada Boli, niti ko je sa irom u strunom tabu.

Vi ste Blaeviu, na neki nain dali podrku?
Jesam. Dao bih svakom treneru koji doe sa namjerom i eljom da pomogne naem fudbalu. iro je "namazan" svim bojama, ima iza sebe golemo iskustvo, rezultate, zna kako treba sa mladim igraima, sa navijaima... Eto, ako neki igrai nisu htjeli igrati za reprezentaciju, a on ih je vratio, ve je napravio neki pomak.

Navijai su na neki nain podijeljeni; jedni su za bojkot, drugi trae da se reprezentacija podri. ta bi ste poruili navijaima?
Nemam ja nikome ta poruivati, mislim da nisam najpozvaniji da nekom dijelim lekcije. Meutim, mislim da navijai trebaju da navijaju i vole svoju reprezentaciju, ma ko je vodio. ta emo dobiti ako nam propadne jo jedan ciklus? Nita. Propast e i mnogi bh. talenti, otii e igrati za druge reprezentacije. Grupa je teka, moda je i bolje to nismo favoriti. Dakle, moje je stav, da navijai bodre reprezentaciju, ne zbog ire ili nekog desetog, ve zato to je to njihova reprezentacija - izjavio je za "San" Hasan Salihamidi, sportska i ljudska gromada, planetarna zvijezda, na najtrofejniji igra.

O Pjaniu, Salihoviu, Ibieviu...

Znate li da e u Ligi prvaka igrati i Miralem Pjani, prvotimac Liona?
Znam i jako mi je drago to se taj mladi razvija u kvalitetnog igraa. Znam ga iz pria mog menadera i prijatelja Milevskog. On ga je zastupao. Pjani je trebao doi u Bajern, mislim da je bio gost Uli Henesa. Moda je za njega i bolje da igra u Lionu. Drago mi je to BiH ima mlade i talentovane igrae. Evo, u Bundesligi su Deko, Salihovi i Ibievi. Salihovi i Ibievi igraju sa Franciskom Kopadom, bratom od moje ene u Hofenhajmu. On pria samo najbolje o njima, to je meni jako drago - kae Braco.

14-09-2008 at 14:15 | Ukljui u odgovor
primus inter pares
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460

Zvjezdan Misimovi
"Neu igrati za Srpsku protiv Srbije"
Na pitanje novinara da li e se pridruiti selekciji Republike Srpske u meu protiv lade reprezentacije Srbije, bh. reprezentativac Zvjezdan Misimovi izjavio je da nije dobio nikakav poziv i da nije upoznat s tom informacijom.
Foto: Reuters
Foto: Reuters
"Ne znam da li bi me klub uopte pustio da doem i igram, a s druge strane, ne vidim razlog zato bih se odazvao i igrao za Republiku Srpsku," rekao je Misimovi.

"Za utakmice humanitarnog karaktera u uvijek biti na raspolaganju, ali ljudi iz FS Srpske me moraju shvatiti ako raunaju na mene. Ja i sada imam dosta utakmica tokom jedne sezone, a imam i odreenih problema sa leima, zbog kojih jedno vrijeme nisam nastupao ni za BiH. Zbog toga neu igrati za Republiku Srpsku ukoliko me pozovu," stav je ovog fudbalera.
sa-x.com
AJ majko mila zar fakat ovi prave reprezentaciju, i zar ce srbija igrat protiv nih?

19-09-2008 at 14:45 | Ukljui u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828

iro opet pozvao Sau Papca

Miroslav iro Blaevi, selektor fudbalske A reprezentacije BiH danas je u NS/FS BiH saoptio imena od 19 igraa na koje e raunati u utakmicama kvalifikacija za SP protiv Turske, 11. oktobra u Istanbulu i Armenije etiri dana kasnije u Zenici.

Na opte iznenaenje novinara koji su prisustvovali press konferenciji na irinom popisu naao se i Saa Papac, toper Glasgow Rangersa.

Pozvao sam Papaca, jer elimo jo jednom da nau veliku toleranciju, te da privolimo da ponovo igra za svoju zemlju. Zbog toga sam mu opet odluio uputiti poziv i nadam se da e se odazvati za utakmice sa Turskom i Armenijom. Jo jednom ga pozivam da se pridrui kolegama i dalje stavi na raspolaganje, jer bi bio od velike koristi u naoj obrani. Pozvao sam i Emira Spahia koji je nedavno operirao prepone. Ne vjerujem da e biti spreman za meeve, ali on je kapiten i treba nam u svakom pogledu, istakao je Blaevi.

Od igraa koji su bili na okupljanju i pripremama u meevima prvog i drugog kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo Junoafrika Republika 2010 sa panijom (0:1) i Estonijom (7:0) otpali su Branislav Kruni, Sanel Jahi, Semir tili, Mario Juri, Said Huseinovi i Velibor Vasili.

Pojedinci nisu shvatili ta znai biti 19., 20., 21. i 22. igra u reprezentaciji. Na Svjetsko prvenstvo idu 22, a ne 18 igraa. Stoga sam odluio da nezadovoljne izostavim. Krunia nisam pozvao zato to me razoarao u prvoj utakmici protiv Bugarske, a nakon toga nije imao mogunosti da popravi formu. Trenening ne moe zamjeniti utakmicu, obrazloio je Blaevi, objasnivi i poziv koji je uputio Mladenu Bartoloviu:

Novo, odnosno staro ime je Bartolovi. Veina vas ga poznaje, a mene je impresionirao u Maksimiru, gdje je odigrao odluno u pobjedi Hajduka protiv Dinama. U oslinoj je formi i smatram da bi nam moga biti od koristi u meevima sa Turskom i Armenijom.

Selektor je izrazio zadovoljstvo formom svojih izabranika, a uz elje da se na okupljanju 6. oktobra u hotelu Hercegovina na Ilidi svi pojave zdravi, posebno je apostrofirao jedno ime.

Mog Ibriia sam trenirao dvije godine, ali me iznenadio izvodbom protiv Dinama. Jednostavno, kao da to nije bio on. Naprosto se poigravao sa igraima Dinama.

Selektor je prije nekoliko dana u Beu razgovarao sa Fatihom Terimom, kolegom na klupi Turske. Naglasio je da je Teurin u Austriji bio velika zvijezda i da je prepun sampouzdaja.

Da sam na njegovom mjestu ne bi bio tako uvjeren u pobjedu. Razumijem je da su protiv Belgije imali lo dan, da ne mogu dva puta kiksati, ali nee im biti lako ni protiv nas. Vjerujem svojoj ekipi, a kada bi i Terim to znao vjerovatno ne bi bio toliko samouvjeren. Jo uvijek sam pri stanovitu da su Turci favoriti, ali u ovoj utakmici sve je mogue. BiH ima izuzetno opaku ekipu i vrlo sam sretan to to mogu rei. Niti jedan ekipa na svijetu ne moe biti uvjerena u trijumf kada igra protiv nas, optimistian je Blaevi.

U sluaju otkaza zbog povreda, Blaevi e posegnuti za igraima iz domaeg prvenstva. Tokom mini priprema u Sarajevu, bie ponovo organizovana kontrolna utakmica, s tim da je selektor izrazio elju za neto jaim protivnikom od Stani Kreeva.

Moda je iro ovaj put malo pogrijeio u sluaju tilia, ali vrijeme radi za njega. Pogledajte dva gola koja je postigao za Lech prije dvije noi u Kupu Poljske.

Spisak za Tursku i Armeniju
Kenan Hasagi (BB Istanbul)
Goran Brani (Inter Zaprei)
Emir Spahi (Lokomotiv Moskva)
Saa Papac (Glasgow Rangers)
Safet Nadarevi (Eskisehirspor)
Demal Berberovi (Litex Lovech)
Ivan Radelji (Energie Cottbus)
Elvir Rahimi (CSKA Moskva)
Dario Damjanovi (Luch Energia)
Miralem Pjani (Olimpique Lyon)
Zvjezdan Misimovi (Vfl Wolfsburg)
Mladen Bartolovi (Hajduk)
Senijad Ibrii (Hajduk)
Sejad Salihovi (TsG Hoffenheim)
Admir Vladavi (MK ilina)
Samir Muratovi (SK Sturm Graz)
Edin Deko (VfL Wolfsburg)
Vedad Ibievi (TsG Hoffenheim)
Zlatan Muslimovi (PAOK Solun)

sportsport.ba

01-10-2008 at 17:01 | Ukljui u odgovor
indijana

Okupljanjem nogometaa u Sarajevu juer su poele pripreme reprezentacije Bosne i Hercegovine za predstojee utakmice kvalifikacija protiv Turske i Armenije. Selektoru Miroslavu Blaeviu na prvoj prozivci se odazvalo 14 od 19 pozvanih igraa: Hasagi, Brani, Spahi, Nadarevi, Rahimi, Pjani, Bartolovi, Ibrii, Salihovi, Vladavi, Muratovi, Deko, Ibievi i Mravac. Muslimovi bi trebalo da stigne u Sarajevo, dok uz odobrenje selektora na pripreme kasne Berberovi i Misimovi, iji dolazak se oekuje u utorak. Pozivu selektor Blaevia ponovo se nije odazvao Saa Papac. Reprezentativci BiH pripremat e se u Sarajevu do petka, kada je planiran let za Istanbul. Susret s Turskom na rasporedu je u subotu, dok etiri dana kasnije nogometai BiH u Zenici doekuju Armeniju. 

07-10-2008 at 10:51 | Ukljui u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828

Vicente Del Bosque
"BiH kandidat za prvo ili drugo mjesto u grupi"
Selektor nogometne reprezentacije panije Vicente del Bosque u intervjuu za internet portal Meunarodne nogometne federacije (fifa.com) s velikom dozom respekta je govorio o reprezentaciji BiH.
Pedesetsedmogodinji Del Bosque je izjavio da reprezentaciju BiH vidi kao jednog od favorita za osvajanje prvog ili drugog mjesta u grupi. On je odbacio tvrdnje novinara da je panija susretima protiv BiH i Armenije prola dvije najlake utakmice u grupi.

"BiH e dokazati da nije lak protivnik", izjavio je panski selektor dodavi kako smatra da e BiH uz Tursku i Belgiju biti glavni kandidat pancima za osvajanje jednog od prva dva mjesta.

"Stvarali su nam velike probleme, a nakon toga su postigli sedam golova u drugoj utakmici. Imaju odline igrae koji igraju za velike evropske klubove. Turska takoer ima odlian tim. Njihova liga je mnogo napredovala dolaskom stranih igraa i trenera. Pokazali su se u dobrom izdanju na svim meunarodnim takmienjima. Belgija je promijenila tim, a kvalitet je pokazala na Olimpijskim igrama u Pekingu", kazao je Del Bosque.
(FENA)

07-10-2008 at 11:54 | Ukljui u odgovor
indijana

Fudbalsku A reprezentaciju BiH od poraza u veeranjem kontrolnom susretu sa Sarajevom (2:1) spasili su Senijad Ibrii i Elvir Rahimi koji su golovima u zadnjih 10 minuta mea omoguili selektoru Miroslavu iri Blaeviu da odahne! Pobijedio je na nacionalni tim u generalnoj probi za utakmicu treeg kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo Junoafrika Republika 2010, koja Mismovia, Spahia i drutvo oekuje u subotu protiv Turske na stadionu Inoni u Istanbulu.
To je moda i utakmica decenije za BiH, pa je time i vei znaaj trijumfa nad Sarajevom, zbog zadravanja sjajne atmosfere u timu.

U prvom poluvremenu Sarajevo je nagovijestilo da e biti odlian rival BiH. Imali su igrai trenera Husnije Arapovia nekoliko prilika, ali koje nisu iskoristili, a u napadu BiH neefikasnost je bila vidna u prvih 45. minuta mea. Shodno tome nervoza se uvukla u redove uto - plavih, pa je prvi strijelac Bunde lige, Vedad Ibievi pred kraj prvog poluvremena dobio uti karton zbog bespotrebnog prigovora danas dobrom sudiji Mevludinu Efendiu iz Sarajeva. Ipak, najzasluniji to je bilo nepopularnih 0:0 nakon prvog perioda igre su golmani Muhamed Alaim i Kenan Hasagi.
Na poluvremenu iro je izvrio sve izmjene koje je imao. U igru je ubacio golmana Brania, stopere Mravca, koji je tako debitovao za BiH, te Radeljia. Na teren je poslao Vladavia, Ibriia, Pjania i Bartolovia. No, to u startu drugog poluvremena nije ukazivalo na bolje izdanje. Naprotiv Sarajevo je bilo bolje na terenu. Imali su brojne prilike, a onda i zaslueno poveli.
1:0 Handi (61)
Hiro je centrirao sa desne strane. Na drugoj stativi naao se Handi, koji je samo nekoliko minuta ranije propustio 100 postotnu priliku za Sarajevo. No, tada glavom je loptu zakucao u mreu nemonog Brania, a gol ide na duu odbrane BiH koja je zaboravila na jednog od trenutno najveih talenata bh. fudbala.
Sarajevo je napadalo i nakon vodstva. U timu BiH se uvlaila nervoza, a ve je svima i na tribinama padao moral pred subotnje gostovanje u Istanbulu. ulo se Ma, kakvi mi, razbie nas Turci itd... Simptomatino za sarajevske prilike olaj odmah, ako ima bilo kakvu priliku.
Ubrzo, reprezentativci BiH duobrinicima zaepili su usta! Preuzeli su inicijativu na terenu, to je bio plod poravnanja rezultata.
1:1 Ibrii (80)
Vladavi je kao brzi voz protutnjao po lijevoj strani, sjajno uposlio igraa Hajduka. Ibrii je u trku opalio po lopti koja je zavrila u mrei po sredini gola nemonog rezervnog golmana Sarajeva, Hamzia, koji je na poluvremenu uz Hiroa i strijelca Handia uao u igru.
Nakon izjednaenja nastavljena je inicijativa nae selekcije. est minuta kasnije irini ratnici, kako ih selektor popularno naziva doli su do trijumfa.
1:2 Rahimi (86)
Zvjezdan Misimovi, alfa i omega igre BiH iskosa sa lijeve strane izveo je slobodan udarac. inilo se da e utirati. Lopta je otro, ila u smjeru gola Sarajeva, a na nju glavu je postavio uvijek korisni Rahimi i skrenuo je u gornji desni ugao gola danas, treba ponoviti, sjajnog Sarajeva.
Sarajevo nakon rezultatskog zaostatka pokualo do remija, ali vie od dva izvedena kornera nisu mogli. U svakom sluaju sjajna uvertira pred Tursku, briljantno Sarajevo koje je bilo vie nego dostojan sparing partner reprezentaciji svoje zemlje. Oko 5.000 navijaa, na koncu, zadovoljno je napustilo na najvei stadion.
Muslimovi: Stisnuu zube, ako ikako budem mogao

Zlatan Muslimovi jedini od pozvanih reprezentativaca nije igrao protiv Sarajeva. On je utakmicu sa strunim tabom odgledao sa klupe. Njegova povreda je ozbiljnije prirode i kako su za SportSport.ba iz ljekarskog konzilija BiH rekli veoma je upitno da li e moi igrati u Istanbulu.
to se mene tie stisnuu zube, ako ikako budemo mogao igrati. No, i bez mene imamo mi jak tim koji moe do pozitivnog rezultata u Istanbulu, kratko je kazao Muslimovi nakon veeranjeg mea za SportSport.ba.

( Svevijesti.ba / SportSport.ba )

09-10-2008 at 13:07 | Ukljui u odgovor
indijana

Nogometni su putevi udni. Hasan Salihamidi, as Bajerna, nagovarao je mlaeg saigraa, koji se iz mladog tima probijao u svlaionicu udarne ekipe Bavaraca, da zaigra za BiH. I uspio je. Prije pet godina Zvjezdan Misimovi debitirao je za bh. reprezentaciju protiv Makedonije u Skopju, kada je nau selekciju vodio Bla Slikovi. Od tada se Miske razvio u prvoklasnog asa. Postao je dua i mozak nae reprezentacije. Danas je zvijezda Volfsburga, ali, u reprezentaciji nema Salihamidia.
Zvjezdan je za na list priao o predstojeoj utakmici sa Turskom, o proteklim ciklusima, o selektorima...

Na iji ste nagovor pristali igrati za BiH, Paaliev ili Salihamidiev?
- Braco je najzasluniji, jer me on prvi nagovarao. Vjerovatno je to uradio na Pain nagovor. Braco mi je priao kako BiH ima dobru ekipu, kako je atmosfera sjajna. Moj i Bracin razgovor trajao je kratko. Kasnije me Paali zvao i sve mi to ponovio. Sa Paaliem sam ostao i danas u korektnim odnosima. Nisam imao nikakvih problema tokom nae saradnje - kae Misimovi.

A, sa Bracom? ujete li se sa njim?
- Ne ujemo se, ali sam Bracu uvjek cjenio. On je dobar ovjek i veliki igra. Ostavio je veliki trag u Bajernu. Malo je igraa u njemakom nogometu koji se mogu pohvaliti osvojenim trofejima, kao Salihamidi.

Kako objanjavate da se oprostio u najboljim godinama od reprezentacije?
- Nemam neko objanjenje, jer je to Bracina odluka. Iskreno, meni je ao, jer je Hasan igra koji bi puno pomogao ovoj reprezentaciji. Lino mislim da je Braco zasluio bolji tretman u naem timu. Naalost, od njega su esto pravili deurnog krivca. On to nije zasluio, jer je zaduio ovu reprezentaciju. Da je veliki igra, pokazuje to u Juventusu.

Trenirali su vas, Bla Slikovi, Fuad Muzurovi, kratko Meho Kodro i sada Miroslav Blaevi. Reenica o svakom od njih?
- Baka je najvee igrako ime. Dva puta smo pod njegovim vodstvom zamalo izborili odlazak na EP i SP. Kao trenera ga izuzetno cjenim. Muzurovi se prema meni ponio oinski i taj period saradnje e mi ostati u najboljem sjeanju. Naalost, nismo imali sree u tim kvalifikacijama, jer selektor nije mogao raunati na najbolje igrae. Sa Kodrom sam kratko saraivao, ali ga jako potujem. Bio je veliko igrako ime.

Kodro vam je uzeo kapitensku traku, jeste li mu zamjerili?
- Nisam se ja na Kodru naljutio zbog trake, ve su neke stvari u meni kuhale, a povreda lea me natjerala na razmiljanje da se povuem. Nakon razgovora sa Kodrom vratio sam se, ali selektora su smjenili.

I sada je tu Miroslav Blaevi. Kako bi ste njega opisali kao trenera, strunjaka i ovjeka?
- Blaevi je najvea nogometna linost koju sam sreo. Ima sve, iskustvo, znanje, autoritet, mo, arm. Ljudi ga simpatiu i cjene. Preko noi je popravio atmosferu, vratio igrae i navijae. U reprezentaciji je porodina atmosfera, a na terenu dok se radi, ni muha se ne uje, vojnika je disciplina. Zna se red. Uvjeren sam da je ova generacija sa irom u stanju napraviti podvig - izjavio je za San Zvjezdan Misimovi.

O navijaima
Na tribinama je sada situacija mnogo bolja nego li ranije...
- Drago mi je to su se navijai vratili na tribine. Nisam za podjelu na Fanatikose i ostale. Svi su navijai dobrodoli. I ja sam, kada ne igram, navija, kao to je i Barbarez sada na vatreni navija. Meni su navijai pisali hvalospjeve, bodrili me, ali me i vrijeali. Dobivao sam svakakve sms poruke, ali nikom ne zamjeram. Ja sam ovdje da igrom pomognem, da reprezentacija napokon ode na Svjetsko prvenstvo - kae Miske.

Odlazak iz Bajerna
Da li ste pogrijeili to ste otili iz Bajerna?
- Nisam elio sjediti na klupi Bajerna. Moda bi neki igra na mom mjestu ekao svoju ansu, ali sam smatrao da u stagnirati ekajui svoju ansu. Nisam se pokajao, moda se jednog dana i vratim u Bajern.

O Turcima
Moemo li se iz Istanbula vratiti sa povoljnim rezultatom?
- Ova ekipa ima karakter, ima potencijala za velike stvari. Ovo su kvalifikacije i jedna dobivena ili izgubljena utakmica nita ne rjeava. Vano je da ciklus zavrimo na poziciji koja nam garantira plasman - prieljkuje Miske.

( Svevijesti.ba / SportSport.ba )

09-10-2008 at 16:45 | Ukljui u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 13
Skriveni clanovi: 0
Aktivni lanovi: 0
Sretan roendan: abc, azijada o, Bennie, InsaneBoy, leboirac, MatthewPeca, Me80, Ninela, omladinac, pravi_tuzlak, QtlieFox, separator, srcezatuzlu, stari45, swordman2009, T-Max, tata, today1, zzzzzz
FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... Last Page >>

Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?

Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net