Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

REPREZENTACIJA Bosne i Hercegovine sutra putuje u Tursku gdje je za dva dana oèekuje kvalifikacijska utakmica za Svjetsko prvenstvo. Izbornik Miroslav Blaževiæ je svjestan da njegove igraèe oèekuje težak posao protiv drugoplasirane momèadi u skupini.

"Terim je kategorièan - želi pobjedu Turske. Igrat æemo protiv odluène momèadi koja želi pobijediti jer su nepredviðeno izgubili dva boda protiv Belgije. Pitamo se možemo li se suprotstaviti treæoj momèadi u Europi", rekao je Æiro.

No, nakon toga je promijenio ploèu - "naša momèad je mlada i kvalitetna, možemo odoljeti svim iskušenjima koje nas èekaju u Istanbulu. Protiv Španjolske smo pokazali da se možemo nositi sa svima i da nas ništa ne može impresionirati".

Blaževiæ još nije siguran u sastav koji æe nastupiti jer ne zna hoæe li na teren poslati jednog ili dva napadaèa.

"Ne želim reæi koga æu staviti jer æe mi onaj kojeg izostavim to zamjeriti. Možda ubacim Ibrièiæa kao èetvrtog veznog, a Džeku stavim u špicu, a možda æu poèeti s dva napadaèa", kaže Blaževiæ.

Svi nogometaši su zdravi osim Zlatana Muslimoviæ koji se žalio na ozljedu. Ukoliko Muslimoviæ bude spreman, BiH bi mogla nastupiti u sastavu: Hasagiæ, Berberoviæ, Salihoviæ, Spahiæ, Damjanoviæ, Nadareviæ, Rahimiæ, Muratoviæ, Misimoviæ, Ibiševiæ i Džeko.

 


Sve je super i sve je za 5!
09-10-2008 at 18:39 | Ukljuèi u odgovor
Dea
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 26-12-2005
Lokacija: IRI
Odgovori: 4162
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Svi nogometaši su zdravi osim Zlatana Muslimoviæ koji se žalio na ozljedu. Ukoliko Muslimoviæ bude spreman, BiH bi mogla nastupiti u sastavu: Hasagiæ, Berberoviæ, Salihoviæ, Spahiæ, Damjanoviæ, Nadareviæ, Rahimiæ, Muratoviæ, Misimoviæ, Ibiševiæ i Džeko.

Hi, hi, ha, joj pardon, ja slucajno zalutala tute...koji ce nam biti sastav ako Muslimovic ne bude spreman hi, hi

10-10-2008 at 00:35 | Ukljuèi u odgovor
VY Canis Majoris
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 21-09-2008
Lokacija: Mlijecni Put
Odgovori: 498
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

"Ivane Ivane, glava ti se pozlatila"

http://www.youtube.com/watch?v=z6AxWtPlN6k





[Edited by VY Canis Majoris on 11-10-2008 at 02:24 GMT] 


Smrt fasizmu, nacionalizmu, totalitarizmu, islamofobiji, jednoumlju, -sloboda narodu!
11-10-2008 at 02:23 | Ukljuèi u odgovor
ziggy
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 26-05-2005
Lokacija: TZ
Odgovori: 320
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

evo linkova gdje se moze gledati tekma live preko neta:

http://www.atv.com.tr/live.html

http://bihtv.weebly.com/turska---bih.html

http://www.jumptv.com/en/channel/atvbosnia/

http://www.fomny.com/Sport-tv-3.php

[Edited by ziggy on 11-10-2008 at 17:28 GMT]

11-10-2008 at 17:27 | Ukljuèi u odgovor
pagny
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2006
Lokacija: france
Odgovori: 4073
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
ziggy wrote:
evo linkova gdje se moze gledati tekma live preko neta:

http://www.atv.com.tr/live.html

http://bihtv.weebly.com/turska---bih.html

http://www.jumptv.com/en/channel/atvbosnia/

http://www.fomny.com/Sport-tv-3.php

[Edited by ziggy on 11-10-2008 at 17:28 GMT]

care kralju kingu shahu Titooo  


bolje biti mlad lijep i bogat nego star ruzan i siromasan
11-10-2008 at 17:31 | Ukljuèi u odgovor
pagny
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2006
Lokacija: france
Odgovori: 4073
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

1:0 sa turskom fenomenalnooooo jos da odigramo drugo poluvrjeme kao i prvo  


bolje biti mlad lijep i bogat nego star ruzan i siromasan
11-10-2008 at 20:56 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Sa nešto više od sat vremena zakašnjenja, fudbalska A reprezentacija Bosne i Hercegovine vratila se u Sarajevo nakon što je sinoæ na Inonu stadionu u Istanbulu poražena od Turske rezultatom 1:2.
Žal za propuštenom prilikom da se poraze Turci i tako eliminišu iz borbe za vrh tabele osjetila se na licima i u glasu naših reprezentativaca. Selektor Miroslav Blaževiæ ni nakon što je kroèio na bh. tlo nije mogao a da se ne osvrne na Safeta Nadareviæa.
„Ubjeðen sam da ne bismo izgubili da smo u sastavu imali Nadareviæa. Kriv sam što sam ga pustio da ode u Bihaæ, jer da je ostao ne bi se povrijedio. A da se nije povrijedio igrao bih i ne bismo primili glupe golove. Ne mogu sebi da oprostim ovu glupost i stoga æu ga prekrižiti za sva vremena. On mi više ne treba", decidno je još jednom potvrdio Blaževiæ.
Æiro æe imati izeztno težak zadatak da u reprezentativce „vrati u život" i motivira ih za iskušenja protiv Armenije, koja æe uslijediti u srijedu naveèe na Bilinom polju.

„Ovo su najgore moguæe situacije. Svima nama je teško i moraæemo se maksimalno mobilizirati za srijedu. Ne smijemo kiksati, jer u sluèaju pobjede još uvijek smo u igri za plasman na Svjetsko prvenstvo. Poraz u Istanbulu ne treba shvatiti kao tragediju. Istina, imali smo veliku priliku da protiv izravnog konkurenta ostvarimo rezultat koji bi nas lansirao u vrh tabele. Ovako, sve je ostalo isto. Uz Španjolsku, koja je po mom mišljenju siguran putnik na SP, boriæemo se mi, Turci i Belgijanci", naglasio je Æiro.
Za veèeras u 18 sati zakazan je trening na Olimpijskom stadionu Asim Ferhatoviæ Hase - Koševo, a posljednji trening pred srijedu i duel sa Armencima, naši igraèi imaæe u utorak naveèe, takoðe na Koševu.

(Svevijesti.ba/Sportsport.ba)
 


Sve je super i sve je za 5!
13-10-2008 at 09:44 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

"KRIV sam što sam pušio na klupi i ponizno èekam kaznu Fife!", samokritièno nam je selektor BiH komentirao oèekivanu kaznu koja mu se smiješi zbog toga što ga je kamera na kvalifikacijskoj utakmici za SP protiv Turske èetiri puta uhvatila kako puši.
Æirina pušiona na istanbulskoj klupi æe tako karizmatiènom treneru donijeti kaznu, ali on je odmah skrušeno priznao krivnju i istakao kako je i red da ga se kazni jer je na klupi pušenje zabranjeno.
"Pravila se trebaju poštovati a ja sam ih prekršio time što sam na klupi zapalio nekoliko cigareta. Nisam to napravio namjerno, jednostavno tijek utakmice i sve što se dogaðalo sa preokretom nakon našeg vodstva je bilo toliko stresno da sam popustio i zapalio", priznaje Æiro i dodaje: "Pa ja sam i u Istanbulu izgasio cigaretu kada su mi rekli da ne smijem više pušiti".
"Nije da ja ne mogu odgledati utakmice bez cigareta, pa toliko sam ih u karijeri vodio bez da sam popušio ijednu, ali sada me nervoza savladala", objasnio je kako je poklekao baš ovaj put kad su njegovi izabranici prosuli vodstvo 1:0 i na kraju izgubili 1:2.
Na pitanje hoæe li više pušiti na klupi za vrijeme utakmica, Æiro je bio rezolutan: "Neæu, nikad više! Kazna i zabrana je nažalost jedini naèin da prestanem pušiti na klupi i tako æe biti"
Bosna i Hercegovina veæ u srijedu u novom kvalifikacijskom ogledu doèekuje Armeniju i nema dvojbe da æe sve kamere biti uprte u Æiru pa æemo vidjeti koliko je spreman ostaviti se njegovog neizostavnog poroka.
 


Sve je super i sve je za 5!
14-10-2008 at 15:00 | Ukljuèi u odgovor
pagny
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2006
Lokacija: france
Odgovori: 4073
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

ima li neki link za vecerasnju utakmicu  


bolje biti mlad lijep i bogat nego star ruzan i siromasan
15-10-2008 at 20:16 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

BiH-Arm. 2:0 - kraj prvog poluvremena  


<br /><br /><br /><br />

15-10-2008 at 21:00 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 18
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice