Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Otpisane teme : Daje ili uzima mito isto je
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pa dokle vise??!!

citat:
Zivcho wrote:
Ne mogu da vjerujem da jos uvijek ima neko ko se nervira zbog pisanja (h)avaza i njegovih polupismenih novinara, a narocito dopisnika.
Pustite ih kraju i ne obracajte paznju na njih jer istu ne zasluzuju od normalnih insana.

Ima jedna stara poslovica iz okoline Zivinica a koja kaze:

1 KM za "avaz" = 2 KM protiv BiH

Istina




Dobra ova iz Živinica!  


Sve je super i sve je za 5!
24-06-2008 at 22:47 | Ukljuèi u odgovor
kokobil
Nivo: Forumski doajen
ribar

Registriran(a): 08-11-2006
Odgovori: 10228
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Daje ili uzima mito isto je


Koliko je bilo letova od otvaranja aerodroma?
Dal su na pozitivnoj nuli?


Ovaj post je premjesten sa topica Re: Tuzlanski aerodrom
25-06-2008 at 09:17 | Ukljuèi u odgovor
zeus
Nivo: Forumski vuk
OSTAR

Registriran(a): 01-09-2005
Odgovori: 871
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Daje ili uzima mito isto je

PA ETO FRESH KAZE DA JE OTVOREN AERODROM I TO SIROM, KAPIJE SE NE ZATVARAJU, NAROD UBI PROMAJA....STA U STVARI ZNACI OTVOREN, JEL´ TO SAD DOBIJAJU PLATU, NISTA I DALJE NE RADE, ALI SE ZOVU "OTVOREN" ONAKO OD MILJA, ENKO PUNI REZIME, ILI STA VEC?


Ovaj post je premjesten sa topica Re: Tuzlanski aerodrom 


"OTPOR STOKO, OTPOR"
25-06-2008 at 13:13 | Ukljuèi u odgovor
kokobil
Nivo: Forumski doajen
ribar

Registriran(a): 08-11-2006
Odgovori: 10228
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Daje ili uzima mito isto je

citat:
zeus wrote:
PA ETO FRESH KAZE DA JE OTVOREN AERODROM I TO SIROM, KAPIJE SE NE ZATVARAJU, NAROD UBI PROMAJA....STA U STVARI ZNACI OTVOREN, JEL´ TO SAD DOBIJAJU PLATU, NISTA I DALJE NE RADE, ALI SE ZOVU "OTVOREN" ONAKO OD MILJA, ENKO PUNI REZIME, ILI STA VEC?


Nisu uposlenici krivi, neg narod, nece da "lete" neg bicikle preferiraju.
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Tuzlanski aerodrom
25-06-2008 at 13:25 | Ukljuèi u odgovor
Konnie
Nivo: Forumski vuk
Konnie Sue von Eulenbrunnen

Registriran(a): 19-08-2003
Lokacija: D
Odgovori: 787
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kakve su gume Tigar?

Ovdje (u Njemackoj) sam skoro gled´o test autoguma, i izmedju svih mogucih bile su i autogume SAVA i TIGAR. Kratko:
Test je pokaz´o da su obje opasne po zivot - nezezam se - to je bio komentar na kraju testa.

25-06-2008 at 13:29 | Ukljuèi u odgovor
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pa dokle vise??!!

citat:
indijana wrote:
Èesto je u "Avazu" antituzlansko štivo, što možemo zahvaliti i njihovim "objektivnim" dopisnicima iz Tuzle.Al džaba, ipak je najprodavaniji dvevni list u BiH )i na Sandžaku)

eee, jarane, nemoj mi na Sandzak.
A sto se piskaranja tice, ma ko ih j... Da Bogdo ima jos 50 ovakvih jezera pa da bude TZ ko mala Finska.
 


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
25-06-2008 at 13:36 | Ukljuèi u odgovor
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: zatvoren saobracaj kod pozorista

citat:
indijana wrote:


Ti se druže drži religije, ako budeš o ovone raspravljao izgubiæeš EGO


OK
 


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
25-06-2008 at 13:47 | Ukljuèi u odgovor
klima
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 20-06-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 640
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: zatvoren saobracaj kod pozorista

Bio ja u pozorisnoj ulici gdje je bila racija!

To veèer, oko 21,20h pojavili su se službenici policije i inspektori, koji su krenuli u akciju popisivanja prisutnih na mjestu u ulici Pozorišta. Sve je u redu, da je akcija bila akcijom i da su se sve prisutni zateèeni na licu mjesta identifikovali i legitimisali. No naime, pola se raje razišlo vrlo brzo a ostala je nekolièina koja se nije obazirala na policiju, vjerovatno iz razloga što niko nije ništa loše niti protivno zakonu uèinio. Sve što se tamo dešavalo je druženje omladine, uz piæe, smijeh i pokoju gitaru.
Ja sam bio u grupi sa prijateljima gdje smo svi godišta otprilike 1982. i gdje smo mirno stojali uz lagano piæe i raspravljali o raznim temama. Zatim su nam prišli dva uniformisana policajca i jedan pretpostavljam inspketor u farmericama i trenerci sa detektorom za metal. Pitali su nas znamo li mi da se po novom zakonu Opæine Tuzla ne smije piti na javnom mjestu, odgovorili smo da ne znamo naravno. Znamo da se ne smije remetiti javni red i mir, lupanjem, galamom i sl, ali da se ne smije pivo popiti to nismo znali. Onda je pomenuti Inspektor tražio od jednog momka koji je tu stojao sa nama da se okrene prema ogradi, raširi ruke i noge i da ga pretrese sa metal detektorom, koji je za vrijeme tog pretresa neprestano pištao, èemu sam se ja i nasmijao! ( a stvarno je bilo smiješno, pomislio bih da je prinjeo detektor ka osobi koja radi u željezari). I na tu moju reakciju, inspektor, ljutito i krajnje neprofesionalno mi se obratio sa "Šta je tebi smiješno, jel?". Pomislim u sebi, kakav predstavnik zakona, i odgovorim mu, "ma nije ništa, samo to što pišti"...gdje mi on ponovo odgovori "Jeste jeste, smiješno ti je, bit æe ti i kazna smiješna"...Veoma smiješno. Mislio sam da predstavnici Zakona treba da ga i predstavljaju a ne da se sile istim.
I onda su se dali u akciju legitimacije. Samo jedan od nas je imao dokumente, ostali smo bili bez njih. PA su nas onda uputili u taj dio zakona, gdje možemo biti privedeni zbog ne nošenja dokumenata.
Odgovorili smo, radite ono što vam zakon nalaže, pa šta je tu je!
No, prijedlog jednog od policajaca je bio da kolega koji je imao dokumente, garantuje za nas, da æemo dati prave podatke. Naravno da sam dao podatke, taèno i decidno. I na kraju toga su nas pitali, kada su krenuli pa se zavratili, "hoæetel puhat alkotest?".
NA što je prijatelj odgovorio "Zašto æu puhati, pa ne vozim!?"
A taj službenik je odgovorio sa "Nemojte se praviti pametni, hoæetel duvati" a onda sam ja odgovorio, da mi je svejedno da li æu duvati, može, ako treba. A oni su onda samo produžili dalje ne odgovorivši ni da treba ni da ne treba.

Eh zakljuèak cijele prièe bi bio, da su naši predstavnici zakona jako aljkavi i neodgovorni, a bogami totalno neprofesionalni. I ja sada gledajuæi dva lista papira sa jedva èitljivim tekstom koji govori o mom prekršaju, i uplatnicom ispod na 50KM, ne mogu nikako da saberem dva i dva i da donesem pravi zakljuèak, na osnovu kojeg su oni zakljuèili da sam ja konzumirao alkohol (osim sto je stojalo pivo izmedju mene i klupe koje nisu ni pogledali koje je..da nije mozda lav bezalkoholni), da sam remetio javni red i mir.
Vjerujem da sam trebao potpisati neki zapisnik, da je barem negdje nešto trebalo da bude zvanièno osim bloèiæa malog koji je službenik nosao...a poesbice to što ne mogu ni taj zakon da naðem gdje sve ovo stoji. Naðoh neki iz 2001. godine na stranici vlade TK....

I otišao sam u Opštinski sud za prekršaje, odnio papir sa kaznom, potpisan na desnoj strani, gdje sam se izjasnio da ne želim platiti kaznu i da se želim suoèiti na sudu...sada èekam poziv....

A kazne su izgleda dijelili na eci peci pec....jer dosta raje koju znam, da je bila zapisana i konzumirala alkohol, nije dobilo ni kazne niti bilo šta drugo...

A opet, policija, je nekima govorila kako je akcija za drogu samo, a ne alkohol...da to što oni piju jedno dva piva njima nista ne znaci....jer bilo je vise grupa policajaca i inspektora...Znaci nisu se cak izgleda ni usaglasili povodom akcije hhh

25-06-2008 at 16:10 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pa dokle vise??!!

Naslov da ja Panonika sirotinjsko more nit je provokativan po meni niti sporan, to i jeste prilika za masu stanovnika BiH iz mjesta kao sto su Zenica, Maglaj, Zavidovici itd da dodju tu i da se okupaju i bude im fino. Objektivno, vecina populacije je siromasna, ne mozemo sad lafinati kako to nije tako, i mnogi ne mogu priustiti odlazak na more, pa im ovo super dodje...A i preduzecu Panonika, naravno, jer ce ubrzo oboriti sve rekorde po posjecenosti i imati najbolji proft do sada...I svi sretni...Pa, nije valjda neko ocekivao bogatase iz zapadne Evropa na Panonici i eltini turizam.. Odlican je projekat, sve je krcato i sevap ja da sva ta raja ima gdje doc da uziva...Sve za 10

[Edited by mosnik on 25-06-2008 at 16:27 GMT] 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
25-06-2008 at 16:27 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Daje ili uzima mito isto je

citat:
anaMi wrote:

Evo sad dobih neke podatke za obradit.
Kažu Dino Merlin æe nakon Sarajevskog koncerta održati 25 Jula koncert na Tuzlanskom stadionu Tušanj,pa ako bude sreæe dogaðaæe se nešto veliko i u našem gradu ovog ljeta.


Hajd super,neka je jedan koncert opet na Tusnju, ako je tacno, valjda Dino skupi vise raje od tri ex-Bijelo dugme pjevaca lani...

Ovaj post je premjesten sa topica Re: DINO MERLIN NA TUŠNJU 25 jula 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
25-06-2008 at 16:30 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 44
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Otpisane teme : Daje ili uzima mito isto je New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice