Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Otpisane teme : Daje ili uzima mito isto je
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Daje ili uzima mito isto je

citat:
THALES wrote:



BH Airlines bi trebao letjeti ovo ljeto da premosti rupu koja je nastala jer aerodrom nisu otvorili prije ljetnog reda letenja - za zimski æemo još vidjet. Ja mislim da nijedna ozbiljnija kompanija neæe lejeti za tuzlu u zimskim uvjetima dok ne bude instaliran ILS i uvedene procedure preciznog prilaza. ILS bi po procjenama kompetentih ljudi trebao biti operativan do marta iduæe godine. I procedure bi trebale tada biti zavrsene. Posao nije zavrsen samim otvaranjem aerodroma, ima tu jos da se radi ali stvari sigurno napreduju. Ja sam optimista, vidim oèigledan napredak i mogu reæi da su pred aerodromom dobra vremena. Opet ponavljam da na poèetku ni sarajevski aerodrom nije imao saobraæaja ali su vremenom dobili na atraktivnosti, pa tako æe biti i sa našim aerodromom. Što se tièe nas u kontroli letenja, mi smo ful operativni, terminalna zona je aktivna, ima i posla sa preletima, super je kad se piloti jave i èestitaju nam na otvaranju aerodroma.


Imal mi druga D.š. u toj vašoj kontroli?

Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Tuzlanski aerodrom 


Sve je super i sve je za 5!
25-06-2008 at 23:37 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: zatvoren saobracaj kod pozorista

citat:
klima wrote:

Nevjerovatno!

Eto to je onaj posljednji neprofesionalizam. Zaista. Mogli su Vas pisati po "navodno tom novom zakonu Opcine Tuzla o konzumiranju alkohola na javnom mjestu" ali nisu se mozda sjetili.

Naša policija zaista ima stav takav, da su oni Zakon pred kojim se moramo klanjati i taj Zakon je onakav kakvim se njima u trenutku želi da bude.

I zbog njih takvih, kakvi jesu, zaista æu se toliko zainatiti da æu èitati naše zakone i pamtiti ih, posebno te o javnom redu i miru, pa onda kada doðu baviti se svojim neprofesionalnim i neupuæenim ponašanjem, lijepo im reæi neke stvari, koje smijem.


Ja jedva èekam, ako mi vjeruješ da izaðem na sud. Da se suoèim sa onom gospodom koja je pisala tu noæ prijave.

Nije meni stalo do smijšnih 50KM, ni sluèajno, jer to se potroši za jednu noæ usput, ako želiš da ti bude lijepo kada izaðeš. Ali mi je stalo do principa i do toga da kada sam kriv, budem kriv i platim svoju grešku, ali da znam da me kaznio onaj koji se postavio apsolutno u skladu sa zakonom i da mu kažem, svaka èast gospodine, ja istog dana plaæam svoju kaznu, zaslužio sam je.

Ovako, kakvo je stanje sada sa ovom polocijom našom, bogami, dalek je put do toga. Prvo oni moraju dosta da provedu sjedeæi u veèernjoj školi na samo èasovima kulture ponašanja, pa onda da uèe o zakonu i predstavljanju istog.



A da ne spominjem sada one neriješene sluèajeve, koji su oèigledni bili...Imao bi ih bezbroj...U zgradi su nam bacali petarde, i gidili komšije, ...stari zvao stanicu, oni nakon drugog poziva došli i to nakon pola sata, i sjeli sa goospodom komšijama da pivo popiju...znaju se....
Kasnije je ocu pukao film kada su ko zna koju petardu (u 23h naveèer bacili pred naša vrata) i uletio u stan i poèeo lupati i udarati...Onda je došla policija da ga piše...

Mene geler pogodi od bombe koju je komšija bacio, ispod oka...Kaže doktor, sinko, 2mm su ti spasila život....Sluèaj nikada riješen nije bio...Ja im rekao da znam ko je, da imam i svjedoka,...ko je bacio tu bombu...Oni meni vele, mi æemo na tome raditi, ništa se vi ne brinite....Nikada ništa nije bilo...-dotièni koji je bacio bombu, Mesketova familija....super....

itd itd


U ovoj državi najgora je murija, ajmo ih raspustit pa da živimo ko ljudi!
 


Sve je super i sve je za 5!
25-06-2008 at 23:43 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Daje ili uzima mito isto je

A pa sto ne kazete da se piloti javljaju kad prelijecu TK,pa to je super,veliki napredak


Ovaj post je premjesten sa topica Re: Tuzlanski aerodrom
26-06-2008 at 05:39 | Ukljuèi u odgovor
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: zatvoren saobracaj kod pozorista

Ma treba nama policija, kako rece Thomas Hobbes u Leviathan-u: "Mi mijenjamo slobodu za sigurnost."
Ali, kad vidim kako divljaju s onim motorima ISPRED samog MUP-a i u ex.Oktobarskoj, moja nadanja u efikasnost MUP-a DRASTICNO padaju...  


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
26-06-2008 at 06:34 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Daje ili uzima mito isto je

citat:
zeus wrote:


Radice Turkis, Austria airlines, Wizzair,Ryanair, Lufthansa Air france, Delta i Amerikan Airways, Malev, Icar air, ali malo pored tuzlanskog aerodroma...
;hanka


Samo se ti zezaj! Al zamisli furke s Deltom letit pravac iz New York-a za TZ...eh..
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Tuzlanski aerodrom
26-06-2008 at 06:35 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Daje ili uzima mito isto je

citat:
KlOn wrote:
A pa sto ne kazete da se piloti javljaju kad prelijecu TK,pa to je super,veliki napredak



Klon hoce da mase! ;hanka
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Tuzlanski aerodrom
26-06-2008 at 06:36 | Ukljuèi u odgovor
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Daje ili uzima mito isto je

citat:
XMRVICAxTZ wrote:


Samo se ti zezaj! Al zamisli furke s Deltom letit pravac iz New York-a za TZ...eh..

Narode, ne letite DELTOM, ako mozete birat...gube stalno ptljag.
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Tuzlanski aerodrom 


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
26-06-2008 at 06:37 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Daje ili uzima mito isto je

I oni? Pa koji ne gube! Dobar je meni Malev, neka ga! Sirotinjski nekako, usko jest, al hajd, samo nek se stigne!


Ovaj post je premjesten sa topica Re: Tuzlanski aerodrom
26-06-2008 at 06:38 | Ukljuèi u odgovor
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Daje ili uzima mito isto je

citat:
XMRVICAxTZ wrote:
I oni? Pa koji ne gube! Dobar je meni Malev, neka ga! Sirotinjski nekako, usko jest, al hajd, samo nek se stigne!

Svi gube, u pravu si...Ryan Air je najjeftiniji.

Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Tuzlanski aerodrom 


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
26-06-2008 at 06:42 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Daje ili uzima mito isto je

^Samo za EU? Nesto mi je to poznato, ja mislim da su to oni mali avioni, connecting flights jel?


Ovaj post je premjesten sa topica Re: Tuzlanski aerodrom
26-06-2008 at 06:45 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 49
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Otpisane teme : Daje ili uzima mito isto je New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice