Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : STOP nasilju nad zenama!!!
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Dea
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 26-12-2005
Lokacija: IRI
Odgovori: 4162
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: STOP nasilju nad zenama!!!
Bez chatanja molim

citat:
Abulafija wrote:



Pa de ti nama malo konkretno to kako tradicionalna porodica funkcionise??


Ja sam imo prijatelja podavno, a on opet imo sestru, dobru ko avion.
I kaze on meni jednom, mi posli u nekaku diskoteku u Kopenhagenu, u koju je opet bilo vrlo tesko uci: ne sikiraj se nista, meni je onaj izbacivac PONEKAD zet
Ma meni je po kopenhagena u stvari zetovi, i smije se.....

Ja osto sokiran, kontam kaka je ovo budala, prica kako mu je sestra radodajka, i jos se smije, njemu to nije nista strasno, kod nas bi........
I onda kontam, pa sta sto se jebe, i ni ne krije to??
U cemu je problem??





Da, i sta je problem, tek si poceo pricu, sta je bilo s tobom poslije, s tvojom porodicom i odnosima unutar nje? Jesi li zaboravio svoju tradiciju pa se priklonio danskoj.
Sto se tice Danaca, oni ce mozda uskoro kobilama praviti djecu, ali neka, to je njihovo. I inace sve ove podvale tipa jesmo li mi za ovu ili za onu kategoriju, i ako nisi za njih, ti si niko i nista. Pa sta mi imamo s njima? Imam svoje nasljedje, svoju tradiciju i to mi je orijentir u zivotu.
Moja tradicija mi je najbolji filter u porodici, posebno u vaznim odlukama i tu nema greske. A ko trazi nesto bolje, bujrum...

06-10-2011 at 11:17 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: STOP nasilju nad zenama!!!
Bez chatanja molim

citat:
Dea wrote:



Da, i sta je problem, tek si poceo pricu, sta je bilo s tobom poslije, s tvojom porodicom i odnosima unutar nje? Jesi li zaboravio svoju tradiciju pa se priklonio danskoj.
Sto se tice Danaca, oni ce mozda uskoro kobilama praviti djecu, ali neka, to je njihovo. I inace sve ove podvale tipa jesmo li mi za ovu ili za onu kategoriju, i ako nisi za njih, ti si niko i nista. Pa sta mi imamo s njima? Imam svoje nasljedje, svoju tradiciju i to mi je orijentir u zivotu.
Moja tradicija mi je najbolji filter u porodici, posebno u vaznim odlukama i tu nema greske. A ko trazi nesto bolje, bujrum...





Koja care, tradicija, daj mi ba konkretan primjer necega pozitivnog iz tradicije, nase, vezano za ovu temu.
Pa tukli su vas ko volove, niste smjele prnut ko insani, i sad se ti pozivas na nekaku tradiciju i kurce palce.
Koja crna tradicija....??
Muskarci su skakali na sve sto je p**** imalo, samo ako su mogli (nek su, nemam ja ni protiv toga nista, ko voli nek izvoli), a vi, ni kad ste znale da vas cojk vara, skoro pa da niste mogle nista uraditi povodom toga.
I sad nam crna evropa donijela da nam se zene jebu okolo, nije ih ni sramota.........
Hej tugo moja kako nam j ebilo lijepo dok "nisu mogle"


06-10-2011 at 11:25 | Ukljuèi u odgovor
Dea
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 26-12-2005
Lokacija: IRI
Odgovori: 4162
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: STOP nasilju nad zenama!!!
Bez chatanja molim

Bas mi te zao sinko, kolko no ti imas - 16?
Al nije poso teta Deae da ti tabiri o ovome, tu ti je potrebno licno pregalastvo.
Tradicija ti je jedna velika poljana s koje mozes da grabis bez ikakva troska, a nasa bosanska je puna cvijeca i mirisa.
Znas onu Boratovu - kod nas u Tadzikistanu je prvo bog, pa musko, pa konj, onda pas, pa...
zena.
Imam puno iskustva i druzenja sa svakima od svuda i znam da kod nas nit je kad tako bilo niti ce ikad biti.

06-10-2011 at 22:52 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: STOP nasilju nad zenama!!!
Bez chatanja molim

Dea, ne zamaraj se objašnjavanjm o tradiciji, eno blentava je na svom blogu odradila copy paste o tradiciji porodice

06-10-2011 at 23:01 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: STOP nasilju nad zenama!!!
Bez chatanja molim

citat:
Dea wrote:
Bas mi te zao sinko, kolko no ti imas - 16?
Al nije poso teta Deae da ti tabiri o ovome, tu ti je potrebno licno pregalastvo.
Tradicija ti je jedna velika poljana s koje mozes da grabis bez ikakva troska, a nasa bosanska je puna cvijeca i mirisa.
Znas onu Boratovu - kod nas u Tadzikistanu je prvo bog, pa musko, pa konj, onda pas, pa...
zena.
Imam puno iskustva i druzenja sa svakima od svuda i znam da kod nas nit je kad tako bilo niti ce ikad biti.




Ma ovo mi lici, na, de da pricam, a nista ne kazem......Ja samo pitam o nekakvim konkretnim primjerima bosanske tredicije, koji su u skladu sa temom.
I ne, nije mi 16, na zalost...
A sto se tice druzenja sa svim i svakakvim, ne bih o tome, ipak ja 15 godina lutam po svijetu, evo u trecoj drzavi zivim....

[Edited by Abulafija on 07-10-2011 at 12:17 GMT]
07-10-2011 at 07:33 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Moderator podforuma
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: STOP nasilju nad zenama!!!
Bez chatanja molim



Uploaded with ImageShack.us

12-10-2011 at 00:04 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Moderator podforuma
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: STOP nasilju nad zenama!!!
Bez chatanja molim



Uploaded with ImageShack.us

12-10-2011 at 00:05 | Ukljuèi u odgovor
Dea
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 26-12-2005
Lokacija: IRI
Odgovori: 4162
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: STOP nasilju nad zenama!!!
Bez chatanja molim

Ops gosn. Abdulafija, vidjeh vas tekst o gladi i siromastu a iznad njega onaj famozni Jasmilin.
Sjetih se da ti ostadoh duzna na ovo:
'Ja samo pitam o nekakvim konkretnim primjerima bosanske tredicije, koji su u skladu sa temom.'

No, prije toga si zapisao ovo:
'Koja care, tradicija, daj mi ba konkretan primjer necega pozitivnog iz tradicije, nase, vezano za ovu temu.
Pa tukli su vas ko volove, niste smjele prnut ko insani, i sad se ti pozivas na nekaku tradiciju i kurce palce.
Koja crna tradicija....??
Muskarci su skakali na sve sto je p**** imalo, samo ako su mogli, itd.'

Po ovom sto si napisao ja sam odrasla u zoni sumraka. Jos samo dopuni da su i tebe guzili
i probadali macevima.

Daj to bolan malo ljubavi prema onom sto jesi i sto ces uvijek biti. Ako to ne mozes, dozvoli drugima da to vole!


17-10-2011 at 22:08 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: STOP nasilju nad zenama!!!
Bez chatanja molim

citat:
Dea wrote:
Ops gosn. Abdulafija, vidjeh vas tekst o gladi i siromastu a iznad njega onaj famozni Jasmilin.
Sjetih se da ti ostadoh duzna na ovo:
'Ja samo pitam o nekakvim konkretnim primjerima bosanske tredicije, koji su u skladu sa temom.'

No, prije toga si zapisao ovo:
'Koja care, tradicija, daj mi ba konkretan primjer necega pozitivnog iz tradicije, nase, vezano za ovu temu.
Pa tukli su vas ko volove, niste smjele prnut ko insani, i sad se ti pozivas na nekaku tradiciju i kurce palce.
Koja crna tradicija....??
Muskarci su skakali na sve sto je p**** imalo, samo ako su mogli, itd.'

Po ovom sto si napisao ja sam odrasla u zoni sumraka. Jos samo dopuni da su i tebe guzili
i probadali macevima.

Daj to bolan malo ljubavi prema onom sto jesi i sto ces uvijek biti. Ako to ne mozes, dozvoli drugima da to vole!






Opet kontra teme.
Ja ljubav pomeno nigdje nisam, a pogotovo ne manjak iste.
Ovdje mi o tradiciji, bosanskoj.........
18-10-2011 at 07:29 | Ukljuèi u odgovor
Dea
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 26-12-2005
Lokacija: IRI
Odgovori: 4162
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: STOP nasilju nad zenama!!!
Bez chatanja molim

citat:
Abulafija wrote:



Opet kontra teme.
Ja ljubav pomeno nigdje nisam, a pogotovo ne manjak iste.
Ovdje mi o tradiciji, bosanskoj.........


Nije kontra, ja do sada nesto i natuknuh, no ovo sto si ti podastro to je najcrnja objeda a ne tradicija.
Evo npr. nemoj misliti da je s tobom stigla generacija bosanskih dzentlmena, to ti je tamo - iskon.
18-10-2011 at 10:36 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 41
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Ženski minder : STOP nasilju nad zenama!!! New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice