Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:
svasta...a sto se tice temperature u gradu i dalje je pravo hladno kud mi puse kroz prozore nenormalno....sace garant iskljucit grijanje kao nesto se pokvarilo....do sad je svake zime bio takav scenarij


hej i kod mene puse nije normalno ,veceras spavam s kapom na glavi
,pa sta je ono .A nocu jos ne griju dobro .

Cutie kod nas ti je teska demokratija sto se tice praznika i neradnih dana .
A evo ako vas zanima u ucenickim (tako pise) knjizicama je bosanski ,hrvatski i sada srpski jezik ,pa ti uci i pricaj koji hoces .
Jeste da je to meni malo nelogicno jer ispade da bosanski nije jezik nase drzave Bosne nego Bosnjaka ,a sto onda nije Bosnjacki ?

Cupo ,vidi mene kod mene svaki post pocinje sa hejjjjjjjjj ,sta me briga ,necemo sada gledati i kako pisemo ,bitno je da nas razumiju
23-01-2004 at 17:46
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

ma i kod mene ugase grijanje i onda mi ovo puse, mislim nisam zahmetli al stvarno mi je zima ...i opet ce to naplatit....
i meni je to sunce glupo za jezik, ja mislim da je najrealnije da se zove bosanski kako nam se i drzava zove....il da brate sve podjelimo i da zivimo kako treba...ma dal su nama plate od jedno 2 000 maraka niko se ne bi zamaro ovim glupostima al haj.....
veceras sam bio na jednoj zabavi caffe bar oskar promocija piva, tz pivo 1KM ...zato sam i otiso da ko covjek popijem ....uglavnom fino sam se pocastio....
danas sam na tv tk vidio reklamu naime priprema se humanitarni bajramski koncert cini mi se 4 februara u mejdanu....ulaz 5 KM...gosti pretezno narodnjaci tipa selme bajrami, ramiza milkunic uglavnom ovi lokalni....ja i bice izvedba ilahija i kasida...tako da ce nam i ovaj bajram biti sadrzajan....sto se tice kurbanskog mesa cijena se krece od 180-290 KM zavisno od kolicine....helem super ce to biti samo da i ja prodjem sa bajramlukom

24-01-2004 at 00:08
Olivera
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 29-04-2003
Odgovori: 234
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle



Zanima me - kako, oni koji su uvijek upuceni, dodju do najnovijih vijesti koje se tice Tuzle ? Koji su izvori ? I da li iko vodi brigu o fasadama zgrada u centru grada ?? Mislim da je Tuzli ispod casti izgled pojedinih kljucnih objekata u samoj jezgri!

Ciao¨

[Edited by Olivera on 25-01-2004 at 21:33 GMT] 


Olivera
25-01-2004 at 21:10
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Ovo nisu bajke iz Tuzle nego vijesti iz Tuzle .Vise su ruzne nego lijepe ,koliko god mi celofana potrosli da ih umotamo,mozete pisati sta god hocete iz bilo kojih izvora.

Olivera ,odlicne su ti fotke,ako koga zanima ,da kazem da bih ja bas ovu fasadu bivseg Peka ,izresetanu gelerima ,ostavila ovako ,kao opomenu ,ona nije ruglo Tuzle, nego svijeta koji je dopustio granatiranje civila.
Uostalom ,ima precih stvari za uraditi od fasada.

Pozdrav svima

25-01-2004 at 23:02
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

fasada na peku je renovirana...i sad puno bolje izgleda...ovog ljeta ce raditi i na fasadi kina centra...ta zgrada mi je stvarno lijepa...neki dan je u dnevnom avazu bilo o toj zgradi i kao kako je breza narasla na njoj...meni je to bas cool ...ne bih breze dirao...
u subotu navece je odrzan koncert grupe van gogh u klubu plus...atmosfera great, puno svijeta...svirka pravo dobra

26-01-2004 at 00:01
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
sunce wrote:

Olivera ,odlicne su ti fotke,ako koga zanima ,da kazem da bih ja bas ovu fasadu bivseg Peka ,izresetanu gelerima ,ostavila ovako ,kao opomenu ,ona nije ruglo Tuzle, nego svijeta koji je dopustio granatiranje civila.

ja mislim da je kapija dovoljna opomena...svaki put kad tamo prodjem najezim se...nego mene zanima besmir je tamo u hagu kad bi se mogao raspitati hocel ikad kapija doci na red za procesuiranje...mislim da je sramota sto to do sad nije uradjeno...
zaboravih malo prije napisati da je veceras u bkc odrzana premijera predstave na temu kapija...to je prvi put nakon 10 godina da se neko usudio progovoriti na tu temu...ne znam kako se predstava tacno zove al u ponedeljak i utorak ima repriza...pa cu najvjerovatnije otici da pogledam...ako zainteresovanost bude velika bice vise od dvije reprize...
26-01-2004 at 00:08
medic
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 15-09-2002
Odgovori: 3999
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

"Cekat cu te",naziv je predstave.
U predstavi ucestvuje 70 aktera. 


26-01-2004 at 14:19
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
medic wrote:
"Cekat cu te",naziv je predstave.
U predstavi ucestvuje 70 aktera.


Jesi li gledao ?

U Tuzli je malo manje hladno .
Sto se tice zagadjenosti ,najgore je hodati pored ceste ,a na ostalim dijelovima i nije tako strasno .
Neki dan kazu da nam je po mjerenjima cistoce zraka ,isto kao na Bjelasnici .To mi se cini nevjerovatno ,ili su te grupe cistoce zraka velikih raspona ,pa da smo u istoj grupi .

Sve hocu da napisem da boljih pekara od tuzlanskih na svijetu nema .


27-01-2004 at 11:01
medic
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 15-09-2002
Odgovori: 3999
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Nisam gledao,al odoh vecers.Veceras je zadnji dan prikazivanja. 


27-01-2004 at 14:59
Bosnjo
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:
ja i cuo sam da za jedno mjesec dana bice objavljen tacan datum firma brown&root to su oni sforovci sa sickog organizirace prodaju rabljene opreme izmedju zivinica i djurdjevika u nekom hangaru...uglavnom bice svega sto bi nas narod rekao od igre do lokomotive....radi se o elektricnoj opremi ves masine, klima uredjaji i sl onda racunarska oprema, muzicka oprema i sl...to ce biti super ja sam skoro uzeo muzicku liniju od jednog amera za male pare a dobra linija i jos to bude sve dobro ocuvano...cim saznam tacan datum rasprodaje javljam vam da bosnje odu da se snabdiju


Brown & Root na takvim "drazbama" ne prodaje robu fizickim nego samo pravnim licima, koliko je meni poznato.
Dakle, moras imati registrovanu firmu pa onda kupovati.
I jos nesto: obicno ne prodaju "na komad" nego moras kupiti "jedno 5 ili 10 komada" necega, npr. kompjutera...

:d

pa sretno...  


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
27-01-2004 at 16:32
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 33
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice