Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Ma,mada ne slusam cesto folk,Koketa volim cuti i bas sam se s nekom rajom vec dogovorila da idemo u Mejdan (joj al idem u krajnost s Urbana na Koketa )
A nisam znala da je Selmu muz opeljesio,cula sam da je opljackana,a vidi ti malog sto je opasan cccc
A to kad je efendija vratio kuci,ja sam citala malo blazi tekst,tj. kako je sa smjeskom otrcala kuci i presvukla se
Al dobra je ba ona
Za raju

15-02-2004 at 16:20
Bosnjo
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
andjela wrote:
Ma,mada ne slusam cesto folk,Koketa volim cuti i bas sam se s nekom rajom vec dogovorila da idemo u Mejdan (joj al idem u krajnost s Urbana na Koketa )
A nisam znala da je Selmu muz opeljesio,cula sam da je opljackana,a vidi ti malog sto je opasan cccc
A to kad je efendija vratio kuci,ja sam citala malo blazi tekst,tj. kako je sa smjeskom otrcala kuci i presvukla se
Al dobra je ba ona
Za raju


Jednom prilikom na FTV je bio onaj "Astra Show" (ili tako nekako, nisam siguran oko naziva emisije)...tu razne estradne zvijezde pjevaju, pricaju, odgovaraju na pitanja i tako...
Elem, gospodjica Selma je bila gost, i imala je pitanje KOLIKO ABECEDA IMA SLOVA
Prvi odgovor je bio 22, zatim 20 i nesto, i nisam cak siguran da je na kraju uopste pogodila...

Ne znam je li za plakati ili smijati se...
Indikativno je da joj je bas takvo "tesko" pitanje uopste bilo postavljeno...  


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
15-02-2004 at 18:13
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Re: Vijesti iz Tuzle

Kad smo kod kvizova, dobio ja neki dan sliku u imejlu, njemacka verzija "The weakest link," natjecateljica je zena, pitanje je za milion eura, to joj je zadnje pitanje ako ga odgovori, njene su pare, ako ne, ide kuci bez banke.

Pitanje je: kako se zove bivsi srpski diktator trenutno na sudjenju u Hagu? NIJE POGODILA!!!!!!

Hej, a ko je Selmi bio muz?

15-02-2004 at 18:58
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

ma besmire nekakav tip iz makarske...ima svoj kafic valjda radio u njemu pa se tamo upoznali....
da bosnjo ja sam gledao kad se selma provalila...uzas...al u sustini vecina pjevaca izrazavanje obrazovanje i sl 0 poena...a selmu sam skoro gledao na hayatu i prijatno me iznenadila vidi se ono da radi na izrazavanju ophodjenju i sl...u svakom slucaju napreduje

16-02-2004 at 00:04
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Cao raja ,sta ima u Tuzli hahaha ja nesto nisam u toku .

Sto se tice Selme Bajrami ,ja sam cula da je u osnovnoj pjevala po kafanama ,pa sta i ocekivati .

Do nekih novih informacija pozdrav za sve

16-02-2004 at 09:36
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Juce sam gledala Imamovica na TV -e ,prica o bunaru koji su pronasli pomocu geodetskih karti iz austrougarske ,i sta ce tu napraviti ,ali o tom potom ali sto covjek ima glas treba ga na radio hahahha .

Nego ,sve hocu da napisem da sam citajuci nasu stampu primijetila sve vecu slobodu u izrazavanju ,mislim na koristenje izraza koji su mi prije za pijacu ,a mozda sam ja previse staromodna .
Kao npr, Sinan Alic u Frontu Slobode .

U Frontu Slobode mozete procitati i ko je dobio dijete ,umro ,ili se vjencao .

16-02-2004 at 12:12
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

jest sunce u pravu si za te naslove...katastrofa...neki dan u dnevnom avazu naslov texta "pokosio ga infarkt" mislim u redu je....a one tracerske express i sl no coment...avaz i nekako

16-02-2004 at 18:17
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
sunce wrote:

Juce sam gledala Imamovica na TV -e ,prica o bunaru koji su pronasli pomocu geodetskih karti iz austrougarske ,i sta ce tu napraviti ,ali o tom potom ali sto covjek ima glas treba ga na radio hahahha .

Ne samo da ima dobar glas,nego je jedna velika licnost u pravom smislu te rijeci.Imala sam priliku saradnje sa gosp.Imamovicem i kroz tu blizu sradnju upoznala sve kvalitete jednog politicara u danasnje vrijeme na nasim prostorima...Najvise me se dojmila njegova spremnost saradnje na projektima koji se ticu prvenstveno mladih...
A Selma jest pjevala po raznoraznim kafanama,imala jedan probni brak i nije pogodila koloko slova ima nasa abeceda
Sto se tice nase stampe koja se uglavnom svela na crnu hroniku,ja sam tako ostala samo na Azri

za Bega!!
16-02-2004 at 22:26
Beg
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-11-2003
Odgovori: 588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Vidi Andjela!!!!!!!

Eh bas si me obradovala, nema te bona nikako, mene samoca safatala ...poceo se grudvati sa Cuttie

Raja blago vama kad mozete pratiti nase programe i zbivanja, ja pojma nemam sta se tamo uopste desava.Ma damije makar progovoriti nas jezik a kamoli ostalo.
Samo nastavite sa vijestima a ja cu nastaviti da ljubim nekoga
Ma zna se koga, heheheheh
Samo za Andjelu  


Cest La Vi
16-02-2004 at 23:53
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Ma ima mene bolan,nego ti si mi diskutabilan..
Cuj grudvanje,pazi se ti Beze de te ne pogode pravo u glavu da ti oci ne ispadnu

Ma samo za tebe

P.S.poslala sam ti mail..

17-02-2004 at 00:04
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 43
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice