Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : 60 minuta
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
medic
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 15-09-2002
Odgovori: 3999
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Presjek finansija entiteta preuzet iz zadnjeg broja udbaske Slobodne Bosne, lista koji privremeno uposljava Bakira kada ga ponekad suspenduju na FTV-u. Pusti Vejsile novinare neka objavljuju..

Moja matematika kaze da je sadasnja garnitura federalne vlasti nepromijenjena, evo vec 19 ljeta, sa malim diskontinuitetom u periodu 2000-2002.
Ako neko misli da bi se "60 minuta" trebala intenzivnije baviti periodom 2000-2002 (ove godine, cijele godine je 2009.), onda ono stvarno, mislim zaista... 


17-03-2009 at 17:39 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
medic wrote:
Presjek finansija entiteta preuzet iz zadnjeg broja udbaske Slobodne Bosne, lista koji privremeno uposljava Bakira kada ga ponekad suspenduju na FTV-u. Pusti Vejsile novinare neka objavljuju..

Moja matematika kaze da je sadasnja garnitura federalne vlasti nepromijenjena, evo vec 19 ljeta, sa malim diskontinuitetom u periodu 2000-2002.
Ako neko misli da bi se "60 minuta" trebala intenzivnije baviti periodom 2000-2002 (ove godine, cijele godine je 2009.), onda ono stvarno, mislim zaista...


E, te dvije godine diskontinuiteta su omele sadasnje vlasti pa se jadni do dan-dans ne snadjose i ne oporavise...Da umjesto 17, vladaju svih 19 godina, sad bi bili u EU, rahatluk, a ovako, taki, naravno sve zbog Lagumdzije prokletnika

Normalno da Bevanda govori o Federaciji, ministar je vlade tog entiteta, pa nece valjda s te funkcije pricati o RS-u, koji je isto tako propast, nije mimo svijeta i zakacice ih kriza k´o i ostale, tu se nema sta filozofirati, kao mi propadosmo, a oni? U istom smo sosu... 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
17-03-2009 at 17:45 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
medic wrote:
Presjek finansija entiteta preuzet iz zadnjeg broja udbaske Slobodne Bosne, lista koji privremeno uposljava Bakira kada ga ponekad suspenduju na FTV-u. Pusti Vejsile novinare neka objavljuju...



Dakle udbasi i udbasko-mahalsko novinarstvo dakle ono o cemu sam i ranije pricao...

Postavlja se sada pitanje je li ovo istina ili nije?I kome posten insan da vjeruje?
I cemu sve ovo vodi?

17-03-2009 at 21:23 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Lazu svi mediji, elektronski i stampani, zivimo ko bubreg u loju...  


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
17-03-2009 at 21:29 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
mosnik wrote:
Lazu svi mediji, elektronski i stampani, zivimo ko bubreg u loju...


Zivis lose a vjerovatno ces i gore...Mozda i ne budes medju zivima?

U tome je problem,a ti vjeruj kome hoces.Ja ne vjerujem nikome.Jedini covjek sto se BiH tice a koji nije izgubio moje povjerenje je Haris Silajdzic.Ostali se previse lako kupuju.
17-03-2009 at 21:35 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
Vejsil wrote:


Zivis lose a vjerovatno ces i gore...Mozda i ne budes medju zivima?

U tome je problem,a ti vjeruj kome hoces.Ja ne vjerujem nikome.Jedini covjek sto se BiH tice a koji nije izgubio moje povjerenje je Haris Silajdzic.Ostali se previse lako kupuju.



Uzvracam najljepse zelje,tj da se tebi prije ostvare posebno ovaj dio o umiranju, gosn vidoviti, nismo vas prepoznali...I ko je uopste spominjao los zivot,bas naprotiv, zar ne laze Bakir, zivot je lijep, nemoj pesimizma i forsiranja kuma Republike Srpske, poznatog zitelja Istanbula, cim zagusti...Tj kako hoces, slican se slicnom raduje ionako...


[Edited by mosnik on 17-03-2009 at 22:13 GMT]

[Edited by mosnik on 17-03-2009 at 22:14 GMT] 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
17-03-2009 at 22:09 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
mosnik wrote:


Uzvracam najljepse zelje,tj da se tebi prije ostvare posebno ovaj dio o umiranju, gosn vidoviti, nismo vas prepoznali...I ko je uopste spominjao los zivot,bas naprotiv, zar ne laze Bakir, zivot je lijep, nemoj pesimizma i forsiranja kuma Republike Srpske, poznatog zitelja Istanbula, cim zagusti...Tj kako hoces, slican se slicnom raduje ionako...


[Edited by mosnik on 17-03-2009 at 22:13 GMT]

[Edited by mosnik on 17-03-2009 at 22:14 GMT]


umrijecemo svi prije ili poslije.

Ja sam jednom bio na samrti,umirao sam polako u mukama oko dvije hefte.Zena trudna,pred porodom deveti mjecec,prvo dijete.i onda u bunilu kada dodjem sebi,pomislim kako ni djete necu vidjeti.Ali prezivi se ...

zto se tice zelja i kletvi,ja tebi mogu pozeliti isto ono sto sam i ja dozivio

18-03-2009 at 09:40 | Ukljuèi u odgovor
Coa
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 28-08-2007
Lokacija: Dzindic Mahala
Odgovori: 359
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
KlOn wrote:


jesi zapeo za Mirela i njegovog audija,haha,da ti nije dje saku raspalio il te malo mrko pogledo pa se sad ovde malo lijecis



...nije niti smije da to uradi MENI (namjerno velikim slovima i to sa razlogom). A tebi takva prica vidim ne smeta i ti bi radije da se prica o neki drugim stvarima. Aferim. Ostavljam te u tvom svijetu jedinica i nula i cooliranju na forumu.

A ti Vejsile nemoj nemoj bolan patetike o tome kako si umalo umro. Na kraju krajeva i da to jeste istina sto kazes, onda ti, da si posten insan i da vjerujes u Boga, ne bi smio tako proklinjati i zeljeti nekome tako nesto.

A to o Vejsilom favoritu Harisu i njegovim tajkunima i politicarima je toliko prica ispricano da nam ne trebas dalje soliti pamet. Partija koji on predstavlja i koja je uvijek o(p)stajala u vlasti pa i u kolaciji sa "omrazenim" SDPom u Alijasni za promjne dovoljno govore same za sebe. Pogotovo kad se uzme u obzir Harisovo zagovaranje (u toku rata) osnivanje Muslimanskog entiteta pa onda "naglo" mjenjanje taktike i provodjnje politike ZA BiH. Kada pojedinci skontaju da je Harisova i Dodikova politika svojevrsna igra "ping-ponga" i da oni tako dobro rade u talu huskajuci jedan na drugoga dok se ne privatizuje (citaj:pokrade) sve sto iole vrijedi u oba entiteta-onda ce biti kasno.

Al svako ima pravo na misljenje. Jel tako?

Ja se grozim od sadasnjeg Lagumdjijnog starnackog totalitarizma i opozicionone impotencije, Silajdjicevog i Dodikovog bezobraznog kriminalizma i vjestacke "proizvodnje" nacionalistickih tenzija, Tihiceve politicke neodlucnosti i neagresivnosti, Kurvnjskog odnosa Medjunarodne zajednice u BiH i nas(naroda) koji se i dalje svadjamo (evo i na forumu) na osnovu sranackog opredjeljnja a svakim danom sve smo siromasniji (siromasvo ne pita koja si pol.opcija, jedle?), gledajuci ako se "nasi" favoriti (politicari) uredno (koncenzusom) dogovoraju o povecanju naknada, regresima, putovanjima, privatizacijama.

Al neka nam je tako.

Hajd sad opletite "dezurni forumski kriticari". Al de opet iz supljeg u prazno. Molim vas. Na drugacije nismo ni navikli.

18-03-2009 at 10:30 | Ukljuèi u odgovor
Vejsil
Nivo: Forumski doajen
izbjeglicaizbezsmisla

Registriran(a): 19-03-2004
Odgovori: 15014
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Coa wrote:




A ti Vejsile nemoj nemoj bolan patetike o tome kako si umalo umro. Na kraju krajeva i da to jeste istina sto kazes, onda ti, da si posten insan i da vjerujes u Boga, ne bi smio tako proklinjati i zeljeti nekome tako nesto.




Jesmo li se nas dvojica nesto dogovorili ranije?nema izvrtanja rijeci i nema stavljanja svojih rijeci i onoga sto si ti rekao u moja usta!?Taman sam mislio da si se naucio,kad ono ponovo!?

Dakle moja kletva je da mu se desi isto sto se i meni desavalo.Kud ces ljepse?
I tebi zelim isto
18-03-2009 at 10:51 | Ukljuèi u odgovor
Coa
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 28-08-2007
Lokacija: Dzindic Mahala
Odgovori: 359
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Vejsil wrote:


Jesmo li se nas dvojica nesto dogovorili ranije?nema izvrtanja rijeci i nema stavljanja svojih rijeci i onoga sto si ti rekao u moja usta!?Taman sam mislio da si se naucio,kad ono ponovo!?

Dakle moja kletva je da mu se desi isto sto se i meni desavalo.Kud ces ljepse?
I tebi zelim isto


Ja tebi ne zelim isto sto se meni desilo. A ako pitas neke od moderatora ovdje - znaju sta mi se desilo. Vjerovatno i ti znas, ali ne da sam to ja (pod ovim nick imenom).

Budi dobar od srca ti to zelim.
Iskreno



18-03-2009 at 14:03 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 23
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Politika : 60 minuta New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice