Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : ŠTRAJKOVI ALL ABOUT
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ŠTRAJKOVI ALL ABOUT

citat:
primus inter pares wrote:
pa eto ministrice se mijenjaju ko na traci,slobodno mozemo reci,mijenjaju se i stranke,al jedna stvar ostaje ista...nemar,tuga,jad i bijeda nasega sistema,obrazovnog...
naæi mos ti smijenit kog hos,al stvari ostaju kake su i bile,nikake!




Ma haj' nema veze, samo nek se po betonu hladnom ne sjedi
21-03-2012 at 12:47 | Ukljuèi u odgovor
zara
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-01-2007
Lokacija: U mislima
Odgovori: 11515
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: ŠTRAJKOVI ALL ABOUT

Sto rekla Aida, nemam vise volje da pisem. Nastojala sam i ovdje dati doprinos nasoj borbi za bolje uvjete rada i za zaustavljanje smanjenja plata.
Tacno kazes @statebriga, sve stade kad je prihvacena ponuda (malim slovom) vlade vazana za plate, sta je sa uvjetima rada...pa, znam da ce ucitelji opet uciniti sve da nastava bude koliko je moguce kvalitetnija. Nije nasa sramota da se skole opremaju kako se opremaju.

Moj kolektiv se izjasnio protiv pronude vlade.
Medjutim, svima je poznato da je osim podrske bilo i dosta kritike i jos vise uvreda upucenih prosvjetnim radnicima.
Nasli smo se u situaciji da vise ne mozemo odlagati pocetak nastave.
Ipak, kao nikad do sad, pokazali smo da mozemo biti jedinstveni.
Vrlo su vjesti, mora ima se priznati, slomise nas i na kraju ispadosmo opet ovce

Licno, nisam uopste zadovoljna radom sindikalnih predstavnika za vrijeme strajka, takav sindikat mi ne treba i ja se iz istog iskljucujem.

21-03-2012 at 19:07 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: ŠTRAJKOVI ALL ABOUT




 


<br /><br /><br /><br />

27-03-2012 at 21:07 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: ŠTRAJKOVI ALL ABOUT

Svi oni koji ocekuju da ce im Lagumdzija, Tihic, Covic, Dodit, poslanici u skupstinama promijenti situaciju, u velikoj su zabludi jer njima je dobro, dobro je njihovim porodicama, pa i uzoj familiji, jer su svi zaposleni, i to ne na bilo kakvim mjestima. Dakle, oni imaju novac i mogu pristojno da zive.
Iz tog razloga nisu dovoljno zainteresovani za ono sto se dogadja drugima. Od rata je proslo puno godina, a svaka naredna godna gora je od one predhodne. Oni znaju da ce ponovo biti birani, bez obzira na katastrofalne rezultate u privredi, i stalno povecanje broja mladih i obrazovanih ljudi, ali nezaposlenih bez ikakve mogucnosti da u blizoj buducnosti nadju neki posao.
Treba traziti nacine da se oni prisile na razmisljanje, malo dalje od sebe, svoje poridice i familije. Da li su to strajkovi zaposlenih sa malim primanjima, ili jedan opsti bunt mladih ljudi, stvar je odluke koju mladi moraju donijeti.

28-03-2012 at 01:43 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 47
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Politika : ŠTRAJKOVI ALL ABOUT New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice