Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Tuzlanska buna
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
aksamlija wrote:


dobro posto znam iz tvog pisanja da ne volis Bosnu i ljude u njoj ne bi me cudilo da bi ti to i sama uradila. Takve starke i mrzitelji i iskoriste ovu djecu da to rade ...
neka proci ce i ovo ...i gore smo prezivjeli pa i ovo cemo...


profulo si totalno u analizi.
vec si brisan zbog rjecnika na ovoj temi, pretpostavljam da si pijan pa baljezgas.
07-02-2014 at 22:19 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

i Aksamlija ko to nas ba predvodi?

07-02-2014 at 22:23 | Ukljuèi u odgovor
daleko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-11-2009
Odgovori: 328
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
aksamlija wrote:
nije ni meni bajno ali ovo ... nije put ne, i ne... kao da gledam 92 majku vam ne ovoj djeci naivnoj nego ovima koji unistavaju moj grad moju zemlju mrs bagro mrs


De sevdaha više kaži ko ovo predvodi i mene interesuje?

Ne znam je li normalno, ali sam nekako skroz ravnodušan na ovo što se danas desilo. Mislim naroèito na opštinu, zašto?
Ja sam neko kome je opština tj. administracija uveliko uticala na tok života, u negativnom kontekstu.
Veæ sam pisao kroz šta sam prolazio zbog administrativnih barijera, sa kakvim birokratskim aparatom se borio i na kraju nakon 18 mjeseci borbe izgubio, izgubio i zdravlje i èlana porodice i živce i novac, ugasio firmu, skoro na prosjaèki štap doveden zahvaljujuæi birokratama, namrgoðenim èinovnicima (naroèito onima sa gornjih spratova), klimakteriènim babuskarama, èaršijskim haharima, nesposobnjakoviæima, neradnicima, jerbo nisam bio nièiji, nisam imao nikoga da me pogura i nisam imao èime da "podmažem"......hm,
Imao bih još svašta da napišem ali što više pišem u meni se javlja osjeæaj "sreæe" što je i opština makar malo dobila po nosu, ne mogu sebi da to dozvolim, ne mogu i ne želim se radovati ovako neèemu.
Ne znam je li to zbog osjeæaja satisfakcije zbog svega što mi se desilo ali neæu da se radujem, daleko bilo.
Jebo zgradu i raèunare i papire, nadoknadit æe se sve, uspostavit æe se novi sistem, to me ne brine, ono èemu se nadam je da æe se barem na tren veæina tih ljudi koji tamo rade probuditi i vratiti u stvarnost i poèeti živjeti i raditi u interesu naroda koji ih plaæa.

Ne znam skontastel' me?
Davno jednom reèe Nihad Senadi da je èovjek teški hajvan, a ovo duše što ima šejtan mu je dao da mu bude teže.
07-02-2014 at 22:23 | Ukljuèi u odgovor
aksamlija
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 08-09-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 17
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

puno toga ima cime sam i sama nezadovoljna, ali ovo nije trebalo i cisto sumnjam da su ova djeca to sve sama organizirala...

07-02-2014 at 22:34 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
aksamlija wrote:
puno toga ima cime sam i sama nezadovoljna, ali ovo nije trebalo i cisto sumnjam da su ova djeca to sve sama organizirala...

Dosadna si  


<br /><br /><br /><br />

07-02-2014 at 22:37 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

haha evo Fahre...sirot morao da otkaze sastanak sa FBI zbog trenutnih desavanja.


svi losi u politickoj strukturi, ali eto on je jedini kao dobar. koji maher

07-02-2014 at 22:43 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
Aidatuzla wrote:
sta sutra, ljudi?

Subota Nema demonstracija neradnim danima Ma šta,ništa.Sad èe ovi politièari malo da seru ,krive jedni druge etc etc  


<br /><br /><br /><br />

07-02-2014 at 22:46 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
MelMel wrote:
haha evo Fahre...sirot morao da otkaze sastanak sa FBI zbog trenutnih desavanja.


svi losi u politickoj strukturi, ali eto on je jedini kao dobar. koji maher




Pa porazno je da ova bitanga govori o pljaèkaškoj privatizaciji,kad svi znamo da je došao sa dvije kese iz Sandžaka i stvorio imperiju vrijednu par stotina miliona!!!!Ali ne bi me zaèudilo da upravo on ostvari najveæi politièki profit u svoj ovoj halabuci!!! 


<br /><br /><br /><br />

07-02-2014 at 22:52 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

evo okupljanje da se ocisti grad

07-02-2014 at 22:54 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

opet poziv za protest

PROGLAS NARODNOG ŠTABA ZA SLOBODU BOSNE I HERCEGOVINE
SUTRA U 12 PROTESTI U CIJELOJ BIH.
TRAŽIMO OSTAVKU SVIH KANTONALNIH VLADA , NJIHOVIH PREMIJERA, MINISTARA, VOZAÈA. SEKRETARICA, ZAMJENIKA I SVIH OSTALIH UHLJEBA.
TRAŽIMO DA PREMIJER F BiH NIKŠIÆ PODNESE OSTAVKU I DA ISTU OVU GARDU SLUŽBENIKA POVEDE U BIRO ZA ZAPOŠLJAVANJE.
TRAŽIMO DA ŽIVKO BUDIMIR DA OSTAVKU.
TRAŽIMO DA SE SVE POSLIJERATNE PRIVATIZACIJE PREISPITAJU U ROKU OD 30 DANA I TO OD KOMISIJE KOJU ÆE FORMIRATI NARODNI ŠTAB .
OVO SU USLOVI A KAD BUDU ISPUNJENI RASPISUJEMO REFERENDUM O UKIDANJU KANTONA. DOK NE BUDU ISPUNJENI SVAKI DAN PRED ZGRADAMA KANTONALNIH VLADA ÆE SE ODRŽAVATI MIRNI PROTESTI S POÈETKOM U 13:00 SATI. HULIGANI NISU DOBRO DOSLI. NEMA PALJENJA, NEMA NANOŠENJA ŠTETE, NEMA SUKOBA S POLICIJOM. DAJTE DA IH SAD MIRNIM PUTEM SRUŠIMO.
SLOBODA NARODU !

07-02-2014 at 22:57 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 45
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Politika : Tuzlanska buna New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice