Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Dodik predlaže demilitarizaciju
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

Samo zelim da vam kazem,preksinoc sam sanjala da je poginuo Dodik i nekakav Kuzmanovic ili tako nekako....Uglavnom Dodik je kao poginuo od nekakvog projektila blizu nekakve granice,a ovaj drugi se navodno ugusio nekakvim gasovima!!!!

I po sto puta sebi kazem da ne gledam niti dnevnik niti slicno i to vece mi se omakne i eto ti snova

cuj majke ti srpska pa jos i republika , pa dokle ide ovolika demokratija na ovoliki primitivizam!!!!!



Jedna je i jedina Bosna i Hercegovina

07-05-2008 at 13:05 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

Cecina nova provala:

"....NE BIH DA ZVUCIM PRETENCIOZNO, ALI JASNO MI JE DA JE MUSKARCIMA VEOMA TESKO DA MI PARIRAJU.
Velicina krokodila u odnosu na baru je zapanjujuca, ali je u okeanu zanemarljiva. Onda linijom nizeg otpora krokodil bira baru, jer mu je to lakse nego da poraste, a i tamo mu je mesto jer krokodila nema u okeanima."

Svetlana Ceca Raznatovic, casopis " Hello!"

HAHAHAH

07-05-2008 at 13:06 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

citat:
andjela wrote:
Samo zelim da vam kazem,preksinoc sam sanjala da je poginuo Dodik i nekakav Kuzmanovic ili tako nekako....Uglavnom Dodik je kao poginuo od nekakvog projektila blizu nekakve granice,a ovaj drugi se navodno ugusio nekakvim gasovima!!!!

I po sto puta sebi kazem da ne gledam niti dnevnik niti slicno i to vece mi se omakne i eto ti snova

cuj majke ti srpska pa jos i republika , pa dokle ide ovolika demokratija na ovoliki primitivizam!!!!!


ej JBGA,al velikim slovima,sad si mu produzila zivot


07-05-2008 at 13:53 | Ukljuèi u odgovor
robi tz
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 14-01-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 334
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

citat:
primus wrote:
e jbga robi,al fakat ono dosta,dosadan si i bogu i naroidu,i sto je najgore ti se ne salis,ti si stvarno uzaludan slucaj,jer sta god ti ovde rekao ocigledno je da se niko ama bas niko ne slaze s tobom,al jos gore o d tog i ne zeli da se raspravlja s tobom,ali ako ti je osnovna misao to da provociras druge i pritom uzivas u tome,onda drug moj pod hitno u najblizu kliniku po sifru,jer jarane mogo bi i invalidsku penziju zaradit bez problema.
A ako si bas zeljan raspravljanja,posalji mi PP ,zakazi termin,i da se ispricamo do mile volje al uzivo.

Ovo je prijatelju moj vise partijski sastanak istomisljenika nego forum....Forumi i sluze da neistomisljenici iznose svoje argumente jer BIH je slozena zemlja.....Problem sa jednim dijelom federacije je taj sto svako drugacije razmisljanje svode kao provokaciju,a taj dio federacije sve dalje i dalje tone u blato i ponasa se kao i Milosvic koji je sve otjerao iz Jugoslavije.
09-05-2008 at 22:10 | Ukljuèi u odgovor
neveli
Nivo: Forumski vuk
Baška ilum, baška pamet.
Registriran(a): 08-04-2006
Odgovori: 605
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

citat:
prepelica wrote:


Ima cupo i takvih, ali ih je bilo malo mozda par hiljada koji su ostali u Bosni i borili se protiv agresora.
Respect



8.000 vojnika Srba je bilo samo kod nas u II korpusu

I Hrvata naravno je bilo,ali ne znam koji broj..

Ovo je sluzbeni info..
10-05-2008 at 01:37 | Ukljuèi u odgovor
robi tz
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 14-01-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 334
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

Kao prvo to je laz,a kao drugo bilo je oko 20-25 % Srba i Hrvata u tzv ABIH sve do kraja 1992 godine sto je izjavio i general Sefer Halilovic...Kada su ljudi vidjeli pravo lice Izetbegovica, Hasana Cengica(terorista na crnoj listi SAD a) pobjegli su glavom bez obzira,a da ne pricamo o kasnije dovodjenju mudzahedina u jednu evropsku zemlju da se bore domicilnog stanovnistva Srba i Hrvata....Svi znamo da je potparol haskog tuzilastva Floren Hartman na dan dzenaze Alije Izetbegovica izjavila da je protiv doticnog vodjena istraga za ratne zlocine protiv sopstvenih gradjana,a znamo da njegov general Rasim Delic ceka presudu u Hagu za zlocine nad gradjanima BIH,da bi Alija konacni cin izdaje poslije Srbrenice(vidjeti knjigu Ibrana Mustafica"PLANIRANI HAOS") POTPISAO PO PRVI PUT U HISTORIJI POSTOJANJE REPUBLIKE SRPSKE NA TLU BIH i tako zauvjek zatvorio povratak ljudi na te prostore.

10-05-2008 at 12:46 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

Još samo da nam pojasniš kakve sve to veze ima sa cecom i traktoristom  


<br /><br /><br /><br />

10-05-2008 at 12:51 | Ukljuèi u odgovor
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

Koje vi ono pelene koristite ,jel ovako Tanitha

P.S.Umal mi se ne omakose ona 3(pu,pu) smajlija  


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
10-05-2008 at 17:22 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

citat:
robi tz wrote:

Ovo je prijatelju moj vise partijski sastanak istomisljenika nego forum....Forumi i sluze da neistomisljenici iznose svoje argumente jer BIH je slozena zemlja.....Problem sa jednim dijelom federacije je taj sto svako drugacije razmisljanje svode kao provokaciju,a taj dio federacije sve dalje i dalje tone u blato i ponasa se kao i Milosvic koji je sve otjerao iz Jugoslavije.



Pa sto se guras u SDA-jugend.

Reci sta imas za tzetzu i fergusona i ne palamudi o necem kad nemas pojma ko ni ja...

Inace,meni ne smeta sto drolja dolazi u BL jer slusaju nju i balije isto ko i vlahadija a i bice ih kosto gledam na koncertu..
11-05-2008 at 06:55 | Ukljuèi u odgovor
prepelica
Nivo: Forumski vuk
prepelica je ptica pjevica

Registriran(a): 24-04-2008
Lokacija: prizren
Odgovori: 665
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

citat:
robi tz wrote:
Kao prvo to je laz,a kao drugo bilo je oko 20-25 % Srba i Hrvata u tzv ABIH sve do kraja 1992 godine sto je izjavio i general Sefer Halilovic...Kada su ljudi vidjeli pravo lice Izetbegovica, Hasana Cengica(terorista na crnoj listi SAD a) pobjegli su glavom bez obzira,a da ne pricamo o kasnije dovodjenju mudzahedina u jednu evropsku zemlju da se bore domicilnog stanovnistva Srba i Hrvata....Svi znamo da je potparol haskog tuzilastva Floren Hartman na dan dzenaze Alije Izetbegovica izjavila da je protiv doticnog vodjena istraga za ratne zlocine protiv sopstvenih gradjana,a znamo da njegov general Rasim Delic ceka presudu u Hagu za zlocine nad gradjanima BIH,da bi Alija konacni cin izdaje poslije Srbrenice(vidjeti knjigu Ibrana Mustafica"PLANIRANI HAOS") POTPISAO PO PRVI PUT U HISTORIJI POSTOJANJE REPUBLIKE SRPSKE NA TLU BIH i tako zauvjek zatvorio povratak ljudi na te prostore.

Robi tz niko ne kaze da nije bilo srba i hrvata u abih, ali ti ga pretjera sto jest jest.Imal ko jos da ti je terorist.Procitaj malo novine da vidis sta kazu. 


sad me ima sad me nema
12-05-2008 at 10:34 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 30
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : Dodik predlaže demilitarizaciju New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice