Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Dodik predlaže demilitarizaciju
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik i njegove nebuloze

citat:
yugi wrote:
Èudi me da u isti kontekst stavljaš Hrvatsku,Srbiju i republiku šumsku
Prve dvije su države a šumska je entitet (nastao genocidom) u sastavu BiH

Sta ces, yugi, mlad je on i neuk. Ali, uz Allahovu pomoc, spoznace koliko ne zna.

[Edited by Ego on 20-06-2008 at 12:10 GMT] 


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
20-06-2008 at 12:09 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik i njegove nebuloze

citat:
Ego wrote:

Sta ces, yugi, mlad je on i neuk. Ali, uz Allahovu pomoc, spoznace koliko ne zna.

[Edited by Ego on 20-06-2008 at 12:10 GMT]


Nema tu pomoæi!
 


Sve je super i sve je za 5!
20-06-2008 at 15:00 | Ukljuèi u odgovor
prepelica
Nivo: Forumski vuk
prepelica je ptica pjevica

Registriran(a): 24-04-2008
Lokacija: prizren
Odgovori: 665
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik i njegove nebuloze

citat:
indijana wrote:


Nema tu pomoæi!


Mozda ga dragi Alah svede na pravi put nikad se ne zna 


sad me ima sad me nema
23-06-2008 at 08:48 | Ukljuèi u odgovor
prepelica
Nivo: Forumski vuk
prepelica je ptica pjevica

Registriran(a): 24-04-2008
Lokacija: prizren
Odgovori: 665
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik i njegove nebuloze

Dodik nije zadovoljan radom MMF-a
Predsjednik Vlade RS-a Milorad Dodik smatra da Meðunarodni monetarni fond (MMF) u BiH nije imao nijedan suštinski razlog da sve ekonomske i finansijske pokazatelje ne prezentuje odvojeno, za entitete kao i za institucije BiH.

Dodik i ministar finansija RS-a Aleksandar Džombiæ uèestvovali su danas, u Sarajevu, na završnom sastanku s predstavnicima MMF-a, koji u preliminarnom izvještaju nije dostavio zasebna mišljenja o ekonomskim i finansijskim pokazateljima za RS, FBiH i institucije BiH, koja bi svim nivoima vlasti olakšala posao u primjeni preporuka u prevazilaženju problema, saopæeno je iz Biroa Vlade RS-a za odnose s javnošæu.

- Metedologija koju je koristio MMF u sastavljanju preliminarnog izvještaja ne može biti opravdanje za zamagljenu sliku koja se dobije u jednom ovakvom zbirnom izvještaju, istièe se u saopæenju.

Dodik je kazao da æe ekonomska i finansijska dešavanja izvan BiH, svakako biti optereæenje za ekonomski razvoj, te naglasio da æe i ubuduæe RS zadržati makroekonomsku stabilnost.

Preporuku MMF-a u preliminarnom izvještaju da se pristupi traženju brzog rješenja kada je u pitanju povrat stare devizne štednje, entitetski premijer ocijenio je neprihvatljivom jer je BiH veæ usvojila Zakon o povratu stare devizne štednje, a RS je veæ emitirala obveznice i uputila ih na tržište kapitala.

Naveo je i da æe RS nastaviti rad na smanjenju javne potrošnje, koja nije ugrožena ni usvajanjem seta zakona o plaæama.

Dodik je još jednom pozdravio potpisivanje SSPBiH s Evropskom unijom i usvajanje Zakona o fiskalnom savjetu.

U vezi s budžetskim prihodima za koje æe budžet RS-a biti uskraæen primjenom SSP-a, Dodik je naglasio da je taj bh.entitet veæ pronašao naèine da se ta sredstva nadomjeste i to usvajanjem i primjenom zakona o imovini, primjenom zakona o fiskalnim kasama i usvajanjem novog zakona o igrama na sreæu.

Pozdravio je i stav, koji je iznošen u ranijim razgovorima s predstavnicima MMF-a, o potrebi provoðenja popisa stanovništva u BiH.

Dodik je izrazio oèekivanja da æe predstavnici MMF-a, prije objavljivanja konaènog izvještaja, uvažiti iznesene argumentovane primjedbe predstavnika RS-a.

iz avaza 


sad me ima sad me nema
25-06-2008 at 08:30 | Ukljuèi u odgovor
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik i njegove nebuloze

Koji bezobrazluk,krmak dodik hoce da se i on i shumska uvaze POSEBNO u izvjestaju MMF. Zar mu nije dovoljno sto je shumska "uvazena" u SVAKOJ presudi ICTY, kao platforma za genocid, zlocine protiv covjecnosti i ostale ratne zlocine.

[Edited by Ego on 27-06-2008 at 08:24 GMT] 


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
27-06-2008 at 08:24 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik i njegove nebuloze

Dodik ponosan što je bio pripadnik bivše Vojske RS-a

Predsjednik Vlade Republike Srpske (RS) Milorad Dodik istièe da je ponosan na èinjenicu da je bio pripadnik bivše Vojske RS (VRS), te da æe ona ostati obilježena, kako je naveo, u historiji ne samo srpskog naroda, kao jedna od najznaèajnijih historijskih i civilizacijskih vrijednosti.
Dodik je u izjavi novinarima, nakon obilježavanju Vidovdana - krsne slave Treæeg pješadijskog puka (RS) Oružanih snaga BiH u kasarni Kozara u Banjoj Luci, rekao da je RS trajna tvorevina, a da ju je utemeljila i odbranila VRS.

Entitetski premijer smatra i da "sve naredne slave VRS treba da obilježava na jedan bolji, organizovaniji i masovniji naèin zajedno sa narodom RS“.
(FENA)


"Vojske RS (VRS), te da æe ona ostati obilježena, kako je naveo, u historiji ne samo srpskog naroda, kao jedna od najznaèajnijih historijskih i civilizacijskih vrijednosti. "


" rekao da je RS trajna tvorevina, a da ju je utemeljila i odbranila VRS. "

P:S Kolektivna psihoterapija

28-06-2008 at 23:46 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik i njegove nebuloze

citat:
cupo wrote:
Dodik ponosan što je bio pripadnik bivše Vojske RS-a

Predsjednik Vlade Republike Srpske (RS) Milorad Dodik istièe da je ponosan na èinjenicu da je bio pripadnik bivše Vojske RS (VRS), te da æe ona ostati obilježena, kako je naveo, u historiji ne samo srpskog naroda, kao jedna od najznaèajnijih historijskih i civilizacijskih vrijednosti.
Dodik je u izjavi novinarima, nakon obilježavanju Vidovdana - krsne slave Treæeg pješadijskog puka (RS) Oružanih snaga BiH u kasarni Kozara u Banjoj Luci, rekao da je RS trajna tvorevina, a da ju je utemeljila i odbranila VRS.

Entitetski premijer smatra i da "sve naredne slave VRS treba da obilježava na jedan bolji, organizovaniji i masovniji naèin zajedno sa narodom RS“.
(FENA)


"Vojske RS (VRS), te da æe ona ostati obilježena, kako je naveo, u historiji ne samo srpskog naroda, kao jedna od najznaèajnijih historijskih i civilizacijskih vrijednosti. "


" rekao da je RS trajna tvorevina, a da ju je utemeljila i odbranila VRS. "

P:S Kolektivna psihoterapija


I ja sam se zaibretio kad sam to cuo...Haman ni njemu nema pomoci.
28-06-2008 at 23:48 | Ukljuèi u odgovor
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik i njegove nebuloze

citat:
Putnik wrote:


I ja sam se zaibretio kad sam to cuo...Haman ni njemu nema pomoci.


Ma krmak iz shumske nije dobar nikako...Treba ga sprovest dr. Aliji Sutovicu, da ga malo osmotri.  


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
29-06-2008 at 07:58 | Ukljuèi u odgovor
prepelica
Nivo: Forumski vuk
prepelica je ptica pjevica

Registriran(a): 24-04-2008
Lokacija: prizren
Odgovori: 665
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik i njegove nebuloze

citat:
cupo wrote:
Dodik ponosan što je bio pripadnik bivše Vojske RS-a

Predsjednik Vlade Republike Srpske (RS) Milorad Dodik istièe da je ponosan na èinjenicu da je bio pripadnik bivše Vojske RS (VRS), te da æe ona ostati obilježena, kako je naveo, u historiji ne samo srpskog naroda, kao jedna od najznaèajnijih historijskih i civilizacijskih vrijednosti.
Dodik je u izjavi novinarima, nakon obilježavanju Vidovdana - krsne slave Treæeg pješadijskog puka (RS) Oružanih snaga BiH u kasarni Kozara u Banjoj Luci, rekao da je RS trajna tvorevina, a da ju je utemeljila i odbranila VRS.

Entitetski premijer smatra i da "sve naredne slave VRS treba da obilježava na jedan bolji, organizovaniji i masovniji naèin zajedno sa narodom RS“.
(FENA)


"Vojske RS (VRS), te da æe ona ostati obilježena, kako je naveo, u historiji ne samo srpskog naroda, kao jedna od najznaèajnijih historijskih i civilizacijskih vrijednosti. "


" rekao da je RS trajna tvorevina, a da ju je utemeljila i odbranila VRS. "

P:S Kolektivna psihoterapija

Onaj krmak nikad nije bio normalan.
Zar je on iso u vojsku, koliko znam on je ratni profiter, koji se bogatio dok je bio rat.
Stvarno nije normalan  


sad me ima sad me nema
30-06-2008 at 08:41 | Ukljuèi u odgovor
robi tz
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 14-01-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 334
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik i njegove nebuloze

Pa normalno da je ponosan. Kao sto je i normalno da je Federacija pred bankrotom...
I svaki Bosnjak je ponosan na sto je bio borac Izetbegoviceve tzv ABIH i sto sada zivi na 27% teritorije BIH...

01-07-2008 at 11:59 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 56
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Politika : Dodik predlaže demilitarizaciju New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice