Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Dodik predlaže demilitarizaciju
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
prepelica
Nivo: Forumski vuk
prepelica je ptica pjevica

Registriran(a): 24-04-2008
Lokacija: prizren
Odgovori: 665
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

HEJ LJUDI ZA NEPOVJEROVAT .DA I ONAJ KOMAD SVINJETINE HOCE DA NESTO URADI.BLIZE SE IZBORI PA MORA MALO DA SE I ON OBRATI NARODU.

Predsjednik Vlade RS Milorad Dodik i potpredsjednik RS Davor Èordaš podržali su održavanje donatorske veèere za izgradnju katolièke crkve u banjaluèkom naselju Petriæevac.

Donatorska veèera bi trebala biti održana 21. juna, na petu godišnjicu posjete pape Ivana Pavla II Banjaluci.

Iz Biroa za odnose s javnošæu Vlade RS saopšteno je da je premijer RS danas upoznat s projektom obnove i rekonstrukcije kuæa povratnika u 57 opština BiH, kao i da je dogovoren princip raspodjele 21 milion KM, koje je obezbijedio Fond za povratak BiH, za ove potrebe.

Na sastanku je ocijenjeno da je princip raspodjele sredstava pravièan i izraženo je zajednièko uvjerenje da æe projekat biti proveden u optimalnom roku.

Tokom današnjeg sastanka bilo je rijeèi i o nastavku pomoæi Vlade RS održivom povratku Bošnjaka i Hrvata u RS.

Na sastanku u Banjaluci su, osim Dodika i Èordaša, prisustvovali i savjetnik premijera RS Miladin Dragièeviæ i potpredsjedavajuæi Vijeæa naroda RS Drago Vidoviæ IZ AVAZA  


sad me ima sad me nema
23-05-2008 at 08:30 | Ukljuèi u odgovor
prepelica
Nivo: Forumski vuk
prepelica je ptica pjevica

Registriran(a): 24-04-2008
Lokacija: prizren
Odgovori: 665
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

Eno ga Dodika raduje sto ce BiH potpisati sporazum o stabilizaciji i pridruzivanju sa evropskomk unijom

Predsjednik Vlade Republike Srpske Milorad Dodik izrazio je zadovoljstvo što je konaèno utvrðen datum, 16.juni, za potpisivanje Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju BiH s Evropskom unijom, uz oèekivanje da æe do kraja godine biti omoguæeno i da graðani BiH imaju manje problema s vizama prilikom putovanja u zemlje EU.

Dodik je u izjavi novinarima u Banjoj Luci napomenuo da se tu radi o uporednim procesima, odnosno da se putovanje bh. graðana u zemlje EU bez optereæivanja vizama ne bi mogao riješiti ukoliko BiH nema Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju.

On je uime RS-a dao punu podršku pregovorima o liberalizaciji viznog režima EU za graðane BiH.
iz avaza 


sad me ima sad me nema
27-05-2008 at 08:28 | Ukljuèi u odgovor
prepelica
Nivo: Forumski vuk
prepelica je ptica pjevica

Registriran(a): 24-04-2008
Lokacija: prizren
Odgovori: 665
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

Dodik i njegovoe nebuloze.Kretenski premijer.
Premijer RS i lider SNSD-a Milorad Dodik bio je, kako su to konstatirali hrvatski mediji, glavna zvijezda Skupštine Srpskog narodnog vijeæa (SNV) Hrvatske, koja je održana prekjuèer u Zagrebu.

Tamo Dodik niti jednom rijeèju nije kazao da dolazi iz ili u ime BiH, a izmeðu ostalog, poruèio je da RS osjeæa kao državu.
 


sad me ima sad me nema
02-06-2008 at 08:49 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

citat:
prepelica wrote:
Dodik i njegovoe nebuloze.Kretenski premijer.
Premijer RS i lider SNSD-a Milorad Dodik bio je, kako su to konstatirali hrvatski mediji, glavna zvijezda Skupštine Srpskog narodnog vijeæa (SNV) Hrvatske, koja je održana prekjuèer u Zagrebu.

Tamo Dodik niti jednom rijeèju nije kazao da dolazi iz ili u ime BiH, a izmeðu ostalog, poruèio je da RS osjeæa kao državu.



Taj nacista i nije iz BiH, on je "izrod BiH"
 


Sve je super i sve je za 5!
02-06-2008 at 14:44 | Ukljuèi u odgovor
prepelica
Nivo: Forumski vuk
prepelica je ptica pjevica

Registriran(a): 24-04-2008
Lokacija: prizren
Odgovori: 665
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

Dodik izjavio da je spreman da bude papagaj.To je onaj kreten kretenski koji ne smatra da je bosna država, a ne onaj filðan viška od takozvane smrdske.
Predsjednik Vlade RS, Milorad Dodik, izjavio je danas novinarima u Sarajevu da stoji iza svake svoje rijeèi izgovorene u subotu, 31. maja, na sjednici Srpskog narodnog vijeæa u Zagrebu.

"Ne znam šta je urušavanje ustavnog poretka. U svakom sluèaju ja RS upravo doživljavam onako kako sam rekao u Zagrebu. Ako treba da ponovim spreman sam da to ponavljam kao papagaj", rekao je Dodik, komentarišuæi tvrdnju predsjedavajuæeg Predsjedništva BiH Harisa Silajdžiæa da takav istup predstavlja otvoren nasrtaj na ustavni poredak i meðunarodno-pravni položaj BiH.
 


sad me ima sad me nema
03-06-2008 at 08:08 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

citat:
prepelica wrote:
Dodik izjavio da je spreman da bude papagaj.To je onaj kreten kretenski koji ne smatra da je bosna država, a ne onaj filðan viška od takozvane smrdske.
Predsjednik Vlade RS, Milorad Dodik, izjavio je danas novinarima u Sarajevu da stoji iza svake svoje rijeèi izgovorene u subotu, 31. maja, na sjednici Srpskog narodnog vijeæa u Zagrebu.

"Ne znam šta je urušavanje ustavnog poretka. U svakom sluèaju ja RS upravo doživljavam onako kako sam rekao u Zagrebu. Ako treba da ponovim spreman sam da to ponavljam kao papagaj", rekao je Dodik, komentarišuæi tvrdnju predsjedavajuæeg Predsjedništva BiH Harisa Silajdžiæa da takav istup predstavlja otvoren nasrtaj na ustavni poredak i meðunarodno-pravni položaj BiH.



Uljepšo si perje, nije on papagaj on je ružno paèe ove BiH, a njegovo gnijezdo RS, ako hoæe da izaðe iz mraka treba se svog paèeta riješiti jer kako se razmahao krilima od paèeta do strvinara mu je kratak put.Doduše, dobro je oglodao RS i još je gloðe pa je normalno da mu je draga jer bi u BiH bez entiteta polupismeni Dodik bio jedna marginalna liènost koja nije vrijedna pažnje.

Jedino što je èovjeku muka slušati strvinara na TV-u a kada se on pojavi ja ne gledam samo ga slušam, a i to mi je dojadilo.DODIK  


Sve je super i sve je za 5!
03-06-2008 at 10:42 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

Bosna nema rok trajanja za razliku od krmka dodika ...ne opterecujte se njegovim svinjarijama,kad nije mogo milosevic i ostala stoka nece ni on.....

03-06-2008 at 11:02 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

citat:
KlOn wrote:
Bosna nema rok trajanja za razliku od krmka dodika ...ne opterecujte se njegovim svinjarijama,kad nije mogo milosevic i ostala stoka nece ni on.....


Kod njega je rok trajanja odavno istekao, sad samo smrdi pokvaren.....  


Sve je super i sve je za 5!
03-06-2008 at 11:56 | Ukljuèi u odgovor
nemo
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 30-08-2007
Odgovori: 169
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

citat:
robi tz wrote:
hahaha Sad i Ceca smeta...Ovo bi se moglo nazvati KOLEKTIVNOM PARANOJOM...


Da li je paranoja, ne znam. Ali znam da CAJKE ne slusam, a CETNIKE i CETNIKUSE nemam zelje ni na slici da vidim. A tim sto odose u Banjaluku da se poklone toj cetnikusi mogu samo reci da su tamo mogli i ostati ili jos bolje produziti za svojim idolom-CETNIKUSOM.
03-06-2008 at 17:45 | Ukljuèi u odgovor
nemo
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 30-08-2007
Odgovori: 169
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Šta mislite o Dodikovom dovoðenju Cece

citat:
prepelica wrote:
Dodik izjavio da je spreman da bude papagaj.To je onaj kreten kretenski koji ne smatra da je bosna država, a ne onaj filðan viška od takozvane smrdske.
Predsjednik Vlade RS, Milorad Dodik, izjavio je danas novinarima u Sarajevu da stoji iza svake svoje rijeèi izgovorene u subotu, 31. maja, na sjednici Srpskog narodnog vijeæa u Zagrebu.

"Ne znam šta je urušavanje ustavnog poretka. U svakom sluèaju ja RS upravo doživljavam onako kako sam rekao u Zagrebu. Ako treba da ponovim spreman sam da to ponavljam kao papagaj", rekao je Dodik, komentarišuæi tvrdnju predsjedavajuæeg Predsjedništva BiH Harisa ilajdžiæa da takav istup predstavlja otvoren nasrtaj na ustavni poredak i meðunarodno-pravni položaj BiH.



Molim te ne omalovazavaj moju domovinu. Moja domovina je Bosnai Hercegovina i pise se pocetno veliko slovo B .
03-06-2008 at 17:55 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 35
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : Dodik predlaže demilitarizaciju New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice