Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Otpisane teme : Daje ili uzima mito isto je
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Lija-lisica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-10-2006
Lokacija: Topli dom!
Odgovori: 10902
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: NLO

Napokon nesto novo u lijepoj nam nashoj ...Ljudi maHni te zaHebancije, meni valja kuci na odmor, kakav NLO, sta treba kad dodjem dolekuci, pa da se i dole pakujem ...
Hocuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kuciiiiiiiiiiiiiiiiiii

26-06-2008 at 12:00 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: NLO

Ljudi,ja sam ovaj NLO vidio noc prije otvaranja novog Panonskog(lebdio je iznad kajmakuse)...mora da je on kidnapovao sve one nene sto su vrebale da se prve okupaju i to u dimijama

26-06-2008 at 13:27 | Ukljuèi u odgovor
Sabur
Nivo: Forumas sa iskustvom
Sabur insanu...
Registriran(a): 07-04-2008
Lokacija: TK
Odgovori: 117
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: NLO

Narode samo mirno, ovaj NLO iz Mostara je nova meðunarodna tj. meðuplanetarna organizacija koja bi trebala zamijeniti OHR i visokog predstavnika.

Nama haman samo vanzemaljska sila može urediti državu.

Sabur

26-06-2008 at 14:14 | Ukljuèi u odgovor
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: NLO

citat:
Sabur wrote:
Narode samo mirno, ovaj NLO iz Mostara je nova meðunarodna tj. meðuplanetarna organizacija koja bi trebala zamijeniti OHR i visokog predstavnika.

Nama haman samo vanzemaljska sila može urediti državu.

Sabur

Ali utekoshe i oni...  


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
27-06-2008 at 08:07 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Off topic podforuma Tuzlarije 561575

A zalbe ne primam to vec znate

[Edited by cupo on 27-06-2008 at 23:40 GMT]

27-06-2008 at 23:39 | Ukljuèi u odgovor
maida
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 27-06-2008
Lokacija: tuzla
Odgovori: 8
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Off topic podforuma Tuzlarije 561575

Prije desetak dana isla sam sa ocem u turisticku zajednicu TK da zatrazim donaciju za oca koji je ratni vojni invalid, trebaju mu sredstva za ortopedsko pomagalo za donji ekstemitet. Usli smo u kancelariju direktora Almazage Catovic koji je bio mrtav pijan, jedva je gledao na oèi i mog oca je izmarškao sa vrata i da mu je bio bliži sigurno bi ga fizièki napao. Nismo ni stigli da kazemo zbog cega smo dosli. Takvo ponizenje mog oca nisam u zivotu dozivjela. Sekretarica se pravila da nije nista vidjela. A prije tog nas je dva puta vratila jer tog covjeka uopste nije bilo danima na poslu.

Ne znam kome da se obratim a da moje ime ne ide u javnost, jer svi mi govore da ce mi u drzavnim sluzbama i u policiji traziti licne podatke i da mi mozemo imati zbog tog problema jer tog covjeka mozda krije i štiti neka stranka ili neko drugi.

Vjerujem da mi nismo jedini slucaj. Jasmin Imamovic hoce da razvije turizam, pitam se kako ce to uraditi sa ovakvim covjekom u turistickoj zajednici.


Ovaj post je premjesten sa topica Re: Turisticka zajednica TK - Direktor turisticke zajednice TK je kreten! 


Maida
27-06-2008 at 23:39 | Ukljuèi u odgovor
corav, ruzan, glup
Nivo: Forumski vuk
zini da ti...

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: 4-ti sprat na lijevo
Odgovori: 458
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Off topic podforuma Tuzlarije 561575

Ne kontam kakve veze ima Jasmin sa turistickom zajednicom TK


Ovaj post je premjesten sa topica Re: Turisticka zajednica TK 


27-06-2008 at 23:39 | Ukljuèi u odgovor
bosnian972
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 26-08-2005
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 4160
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Off topic podforuma Tuzlarije 561575

citat:
THALES wrote:



otkud ja na ovom spisku? kad sam vec prozvan hajd da se prikljucim... kad je jasmin tako dobar vodi ga kuæi. u mojoj mjesnoj zajednici je katastrofa. gradjani stupina se sa pravom zale kad im 2 lava napravi pumpu ispod prozora, a kad u miladijama naprave tri pumpe na 200 metara e to je onda NapredaK - vidi ba postale su miladije civilizacija imamo 3 BENZ.PUMPE pod prozorima sta se ba zalimo da su nas opstinske vlasti zaboravile. Bas me interesuje kad cemo bit ukljuceni u program toplifikacije? Mozda do 2028? Komunalac mi parkira smrdljive smecarske kamione pored kuce, pa sta sto sam ja pokretao incijativu da se izmjeste, opstinska je to firma, gdje ces na njih. Dosta je ba i Jasmina, nek dodje bilo ko drugi barem ce manje lafine bit. A sto se tice stranackih sranja, jasmin se nije udostojio doci ni na otvaranje tuzlanskog aerodroma (ko o cemu thales o aerodromu) da ga ne bi vidjeli sa vrhuskom politike bez predstavnika SDP-a. Prica punih usta o tuzli fu-turistickoj a na otvaranje zracne luke ne dolazi nit ju je kad spomenuo kao bitan faktor razvoja turizma u tuzli. mozda zato sto kolo u aerodromskom preduzecu ne vodi SDP? Nemamo ni zeljeznice a medjugradska autobuska stanica je relikt socijalizma iz 65-e. Hajd neæu više o tome. i gradjani USA su dva puta birali G.W. Busha, hvala dragom bogu i demokratiji pa ga nemogu birati i po treæi put. a vidicemo uskoro kako ce narod glasati na lokalnim izborima. mozemo otvorit i kladionicu. moj glas definitivno nece ici SDP-u.


uvijek ima alternativa....Salko ili Munja
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: BUDUCI GRADONACELNIK TUZLE?
27-06-2008 at 23:40 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Off topic podforuma Tuzlarije 561575

citat:
THALES wrote:


Vidi druze, ja nisam nacionalista, moj glas ni za zivu glavu nece otici nacionalnim ( nacionalnoj ) stranci. Ja sam odgojen u socijalistièkom duhu, ali brate SDP nema vise cime da podrzava ono S u nazivu. U BiH nema vise ni jedne socijalisticke partije. Ja cekam da se na izborima pojave ljudi koji ce zastupati gradjansku opciju, koji se nece kititi tudjim perjem (ovo mislim na Imamovica, ni jedan realizovani projekat nije on licno napravio i progurao, projekti su to koji postoje od 97 naovamo ako ne i prije, a koji su realizovani kako je ko mogao da napravi kakav tal) a to vrijeme ce doci kad tad. Opet kazem, zapadni dio grada je zapusten, a nad istocnim se provodi URBICID. Cenar ce biti malo sredjen i to je to. Zato kazem, napravio sam plan da se preselim u centar, makar mi djeca morala vracati kredite. Ah, da, pusti se druze, mindera, himbera, nisam Bosnjak, ako si aludirao time da cu ne daj boze dati glas SDA ili jos gore ne daj boze SBiH.


pa SDP nije socijalisticka,ono S u nazivu je skracenica za STRANKA !

Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: BUDUCI GRADONACELNIK TUZLE?
27-06-2008 at 23:40 | Ukljuèi u odgovor
THALES
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 02-06-2006
Lokacija: Tuzla - Zapad
Odgovori: 490
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Off topic podforuma Tuzlarije 561575

citat:
KlOn wrote:


pa SDP nije socijalisticka,ono S u nazivu je skracenica za STRANKA !




a sta je P?
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: BUDUCI GRADONACELNIK TUZLE? 


You land a million planes safely, then you have one little mid-air and you never hear the end of it ...

Air Traffic Controller, New York TRACON, Westbury Long island.
27-06-2008 at 23:40 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 34
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Otpisane teme : Daje ili uzima mito isto je New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice