Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Nova vlast all about
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nova vlast all about

ko nije mogao zbog nesigurnosti da spava, sad æe moæi

07-11-2012 at 19:00 | Ukljuèi u odgovor
usamljena
Nivo: Forumski doajen
ma boli me briga za sve

Registriran(a): 14-11-2011
Lokacija: gdje me vidis
Odgovori: 1976
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Nova vlast all about

citat:
borbeni wrote:
ko nije mogao zbog nesigurnosti da spava, sad æe moæi

Ako mislis na Radoncica moram ti se nasmijati od srca Sad ce mafija da vlada
07-11-2012 at 19:54 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Nova vlast all about

citat:
usamljena wrote:

Ako mislis na Radoncica moram ti se nasmijati od srca Sad ce mafija da vlada


pa naravno. mislim, ministar sigurnosti, heeloouuu.

samo kad pogledam i zaslužio je, nema zlaja ni od koga veæe podrške
07-11-2012 at 22:04 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nova vlast all about

mislim birga me i haj,al davno smo mi prodali dusu djavlu ko i sansu da strasnog dodika skinu stranci za nas..
sjecate se harisa i famoznog lista papira o policijiimali ga na voleju, i sta bi?


[Edited by primus inter pares on 08-11-2012 at 01:30 GMT]

08-11-2012 at 00:42 | Ukljuèi u odgovor
usamljena
Nivo: Forumski doajen
ma boli me briga za sve

Registriran(a): 14-11-2011
Lokacija: gdje me vidis
Odgovori: 1976
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Nova vlast all about

citat:
borbeni wrote:


pa naravno. mislim, ministar sigurnosti, heeloouuu.

samo kad pogledam i zaslužio je, nema zlaja ni od koga veæe podrške


To bi bila izdaja i najgore sto se moze desiti BiH kad bi pvaj plan prosao kako su to lijepo skontali zlaja covic i milorad nije mi jasno da se otvoreno ismijavaju NARODU i DRZAVI BiH
10-11-2012 at 20:44 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nova vlast all about

Vec dugo nasi politicari uz pomoc medjunarodne zajednice prevode Bosnjake zedne preko vode. Na nasu zalost u BiH nema politicara koga ne mozes potkupiti.Sve ce dati za pare i stolice, ali stolice koje opet donose pare:Tihic, Lagumdzija, Radoncic. Ko je gori a ko bolji tesko je znati?

11-11-2012 at 02:27 | Ukljuèi u odgovor
Blekaut
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 19-10-2012
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 35
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nova vlast all about

Neka ostane zapisano da su SDP i Lagumdzija uveli SBB i Fahra u vlast. Neka ostane zapisano kao skolski primjer kako se sklapaju prijateljstva i koalicije radi fotelja i vlasti.

22-11-2012 at 22:05 | Ukljuèi u odgovor
usamljena
Nivo: Forumski doajen
ma boli me briga za sve

Registriran(a): 14-11-2011
Lokacija: gdje me vidis
Odgovori: 1976
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nova vlast all about

Ovo je bruka od vlasti zar je ovo moguce da se nama desava e jesmo stvarno naivni svi

U svakom slucaju sve po narodu i sirotinji ne znam kakvu buducnost i napredak s ovakvim ljudima i ovakvim politicarima ali sve dok sutimo nama je dobro jer niko nema jaja da stisne pa kaze i usprotivi se ovim jajarima fuj


[Edited by usamljena on 23-11-2012 at 16:48 GMT]

23-11-2012 at 16:43 | Ukljuèi u odgovor
usamljena
Nivo: Forumski doajen
ma boli me briga za sve

Registriran(a): 14-11-2011
Lokacija: gdje me vidis
Odgovori: 1976
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Nova vlast all about

citat:
Blekaut wrote:
Neka ostane zapisano da su SDP i Lagumdzija uveli SBB i Fahra u vlast. Neka ostane zapisano kao skolski primjer kako se sklapaju prijateljstva i koalicije radi fotelja i vlasti.



Ma ovo je stara baja zastarilo je ovo sad su oni posteni i nemaju nikako otaha u djepovima cojce boziji hahahaaaaaaaaa
23-11-2012 at 16:51 | Ukljuèi u odgovor
usamljena
Nivo: Forumski doajen
ma boli me briga za sve

Registriran(a): 14-11-2011
Lokacija: gdje me vidis
Odgovori: 1976
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nova vlast all about

Ministar SUGURNOSTI -Fahrudin Radoncic

Patriota, biznismen i vizionar ili mafijaš koji je naruèio Æelino ubistvo?



Bosna i Hercegovina veæ nekoliko dana, ima novog Ministra Sigurnosti i to je vlasnik "Dnevnog avaza" i Predsjednik Saveza za bolju buduænost, Fahrudin Radonèiæ. Sasvim sigurno da bi neko preuzeo jedno takvo ministarstvo, mora biti dobro provjeren od nadležnih organa. Medjutim tenzije oko njegovih zakulisnih i nezakonitih radnji se ne stišavaju. Posebice je još uvijek aktuelno pismo Šejle Jugo-Turkoviæ listu "Oslobodjenje" od prije nepuna tri mjeseca.

U prilogu, možete proèitati cijelo pismo u kojem Šejla Jugo-Turkoviæ, nekadašnja zvijezda Avaza i Alfe, odgovornost za ubistvo Ramiza Delaliæa-Æele direktno stavlja Radonèiæu na dušu:

Cijenjena redakcijo,

Èitajuæi vaš list, uvjerila sam se da ima prostora i za one kojima Fahro Radonèiæ uskraæuje odgovor na njegove laži i klevete, te vas stoga molim da objavite i moje reagiranje na tekst objavljen u Avazu 28. avgusta 2012, na 4. stranici, u kojima Radonèiæ, nasluæujuæi kraj, panièno brani Nasera Keljmendija. Znam da Avaz neæe.

Ne želim se osvrtati na njegova politièka podmetanja, niti braniti bilo koga, ali sam dužna reæi sljedeæe: Fahrudin Radonèiæ je lièno odobrio ubistvo Ramiza Delaliæa Æele. Naser Keljmendi je nosio novac. Ima ih još nekoliko koji su direktno bili ukljuèeni u ovu likvidaciju, ali o tome sada ne želim govoriti. Ovo tvrdim veæ dvije godine, o tome postoje brojni dokazi i spremna sam to ponoviti svima onima koji se usuðuju pokrenuti ovaj sluèaj. Radonèiæ Æelino ubistvo podmeæe Bakiru Izetbegoviæu. Ja, kada se dogovaralo Æelino ubistvo, nisam sjedila sa Izetbegoviæem, nego sa Radonèiæem i ostalim pobrojanim. U kontaktima s Ramizom Delaliæem Æelom, isti mi nikada nije pominjao Izetbegoviæa, ali jeste dokumentaciju o Radonèiæu kojom dokazuje njegovu ratnu ulogu, odnosno saradnju s neprijateljem. Pred više svjedoka. Radonèiæ dalje tvrdi da sam "kompromitovani svjedok koji je veæ morao platiti 10.000 za klevete iznesene o njemu".

Prvo, nikada nisam izgovorila nijednu laž o Radonèiæu. Nikada nisam dobila presudu, niti sam ikada uplatila ijedan fening odštete ovom "moralnom kepecu" i ljudskoj ništici koji bi se usudio od mene uzimati novac, iako zna da ni ja ni moje dijete nemamo hljeba da jedemo. Ne bi me iznenadilo da je upravo on utjecao na odluku Suda u kojoj je, nakon što sam tražila svoj novac (zaraðen kod njega) i svoj stan, sudija bez imalo èasti i obraza odgovorio kako "djeèija prava nisu relevantna za donošenje rješenja kojim se odbija Vaš zahtjev", pri tome potpuno ignorirajuæi nalaz vještaka koji je izjavio "da sve što posjedujemo ja i moj suprug je legalno". Drugo, pokušaj moje kompromitacije i diskreditacije od strane Fahrudina Radonèiæa, Olega Èavke, uz nerazumnu asistenciju Bakira Hadžiomeroviæa, nastao je baš onog trenutka kada sam progovorila o ubistvu Delaliæa i uzimanju mita od strane tužitelja Èavke, a od svog svjedoka pokajnika. Bila sam kurva, mafijašica, crna udovica, žena koja je dijete podmetnula svom mužu i šta sve ne. Sliène stvari su se govorile i u sudnici, pa se ponekad pitam gdje su ti ljudi koji æe bar moje èetverogodišnje dijete zaštiti od montiranih svjedoka, korumpiranih tužilaca i monstruma kakav je Radonèiæ. Istovremeno, Naser Keljmendi je bio ugledni biznismen, pa potom sitni kriminalac, a nedugo zatim osvanuo na Obaminoj crnoj listi. I sve ono što sam ja govorila, potvrdilo se kroz ovu listu. Valjda sam ja instruirala Baracka Obamu da ovog bjelosvjetskog ubicu stavi na crnu listu?! Ja sam, eto, kompromitirani svjedok, a Keljmendi je ugledni biznismen sa crne liste. Šta god ja bila i kako god me Fahro i Èavka nazivali, ja æu ipak svjedoèiti o njihovim nedjelima.

Fahro, proèitah, veæ zna scenarij hapšenja Nasera Keljmendija. Zna, jer su on i Èavka dvojica scenarista hapšenja Zijada Turkoviæa i montiranja optužnice. Èavka, dok je uruèivao dokazni materijal, zaboravio je Fahri reæi da istražni materijal ne sadrži 17.600 stranica, nego svega tristotinjak. Ove hiljade su nastale dok je èuveni "haker iz Breze" duplirao stranice dokaznog materijala, kako bi, valjda, otežao odbranu, a sluèaj napuhao. U tekstu Fahro takoðer navodi kontakte Zijada Turkoviæa sa Amirom Zukiæem. Zukiæ nam je komšija i (nažalost) bili smo prinuðeni kontaktirati s njim. Meðutim, zanimljivo je zašto Fahro i oni koji su mu dostavili te snimke "zaboravljaju" spomenuti kontakte Zijada Turkoviæa i Kemala Èauševiæa, koji su školski drugovi. Bolji poznavaoci prilika znaju odgovor na ovo pitanje: Èauševiæ je dugogodišnji zaštitnik Keljmendijevih i Fahrinih poreznih utaja. Pomenuæu samo uvoz Keljmendijevog blindiranog automobila iz SAD-a, ocarinjenog u Zenici, za nevjerovatno mizernu cijenu. Valjda æe neko upitati Èauševiæa kakva je njegova uloga u tome, a možda je to isprièao i Ziki na jednom od hiljade snimljenih razgovora. Fahro, zaslijepljen od straha zbog hapšenja (i svog i Keljmendijevog) nije èuo da je na sudu dokazano da u našoj kuæi nisu pronaðeni prislušni ureðaji, nego ometaèi signala koji su se nalazili u sastavu blindiranog audija. O tome od koga smo ga kupili postoji uredna dokumentacija, a ja tvrdim pod punom materijalnom i kriviènom odgovornošæu da nam ga nije poklonio rahmetli Alija, a pogotovo ne AID, niti su nam u kuæi pronaðene bilo kakve akreditacije. I za to postoji dokaz: potvrda o oduzetim predmetima.

No, Fahro je, evidentno je, u strašnoj panici. Svi mi koji ga se ne bojimo smo kurve, kriminalci, a on je jedna poštenjaèina kojoj je upravo SDA dala poèetni kapital, a potom Keljmendi "zaèepio" njegove rupe kako bi sagradio tornjeve, i to novcem zbog kojeg se naðe na crnoj listi. Bilo kako bilo, a s obzirom na nedostatak moralne svijesti svih onih koji su èitali tekstove napisane o meni, mom mužu, mome djetetu, ovaj karcinom bh. društva, u liku Fahre Radonèiæa, neæe me preplašiti i ušutkati. Zemlju æu okrenuti i dokazati da je direktni naruèilac ubistva Delaliæa, da je sudjelovao u montiranju optužnice protiv Turkoviæa, da je Oleg Èavka uzeo mito u iznosu od 30.000 eura od Isljama Kalendera, pa potom Turkoviæa optužio za njegova ubistva i sve ono zbog èega sam na stranicama Avaza kurva, mafijašica, crna udovica...

Do tada, žaliæu Fahru zbog njegovog duševnog stanja i neopisivog straha, a organima gonjenja predlažem da ga pitaju ko je ubio Ivu Pukaniæa, Muzafera Kaliæa, s kim se kupao na bazenu u Radon Plazi, gdje je boravio èuveni kriminalac po nadimku Japanac i o èemu su razgovarali on i Fahro, po èijem nalogu je u BiH došao Željko Milovanoviæ itd. Dakle, do tada ljubazno molim "èasnog" utemeljitelja neka nam on otkrije ko ga štiti od istraga (za Èavku sam dostavila veæ dovoljno dokaza), èiju akreditaciju on krije ko guja noge, zašto se plašio Delaliæa i zašto se mene plaši? Zaista mu neæu ništa! Samo æu svjedoèiti. I o njemu i Èavki i Keljmendiju! I "kompromitovani" imaju pravo na svjedoèenje. A dokle god me Avaz kompromituje, ja sam zadovoljna, jer tako svima pokazuje koliko je prestravljen.

Šejla JUGO - TURKOVIÆ

25-11-2012 at 20:43 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 47
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Politika : Nova vlast all about New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice