Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
medic
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 15-09-2002
Odgovori: 3999
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Sinoc je u Solani opljackana Inina benzinska pumpa-crpka.
U velikom parku je neki 22-odisnjak ubio 28-njaka,a nakon sto ga je nozem usmrtio,otisao
je u EXTREEM,pedesetak metara udaljeni kafic,
gdje ga je policija i capila.
Zrtva je sa Pasaca,a ubica sa Kosova. 


04-03-2004 at 22:25
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

dragi Boze...samo ubistva nekakva...jos i ovo vrijeme ko ona stvar...nesto mi zima nikad duza nije bila...fakat smori...
sunice sace osmi mart jesil mi spremila kakav poklon?

04-03-2004 at 22:50
Tuljumba
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
medic wrote:
Sinoc je u Solani opljackana Inina benzinska pumpa-crpka.
U velikom parku je neki 22-odisnjak ubio 28-njaka,a nakon sto ga je nozem usmrtio,otisao
je u EXTREEM,pedesetak metara udaljeni kafic,
gdje ga je policija i capila.
Zrtva je sa Pasaca,a ubica sa Kosova.


Evo detaljnije:

TUZLA - U gradskom parku u centru Tuzle u srijedu naveèe oko 19 sati ubijen je Midhat Ðuloviæ (2 iz sela Donje Petrovice pored Tuzle, a osumnjièeni, koji je pobjegao sa mjesta zloèina, uhapšen je nedugo nakon toga, saopšteno je juèe u MUP-u Tuzlanskog kantona.

U policiji i Tužilaštvu nisu naveli identitet osumnjièenog za ubistvo, ali, kako nezvanièno saznajemo, rijeè je o Fazliju Patriotu (22) iz Prištine, koji trenutno živi u Tuzli.

Patriot je u avgustu prošle godine osumnjièen za èetiri pokušaja ubistva. U jednoj noæi je ispred hotela "Tuzla" izbo tri mladiæa, a èetvrtu žrtvu je ranio u diskoteci u naselju Šiæki brod, nakon èega je za njim raspisana potjernica, saznajemo u tuzlanskoj policiji.

U vrijeme ubistva sa Midhatom su bili prijatelji Said Pjeviæ i Muhidin Ðuloviæ. Oni su policiji izjavili da je njima nepoznati mladiæ pozvao Midhata po nadimku, nakon èega se on okrenuo, a njih dvojica su nastavili dalje hodati.

Nekoliko trenutaka kasnije, kada su se i oni okrenuli, Ðuloviæ je veæ ležao u parku.

Kako smo saznali, uboden je u predjelu grudnog koša.

"Moj sin Mido je tog dana sa prijateljima otišao kod bivšeg poslodavca, koji njemu i mom mlaðem sinu Mirzi duguje oko 6.000 KM. Obeæao je da æe im tog dana isplatiti dug, star skoro dvije godine, ali ih je slagao. Èudno je što je Mido ubijen nakon toga i mislim da isplata tog duga ima veze sa zloèinom", isprièao je juèe Mujo Ðuloviæ, otac ubijenog mladiæa.

Zvanièno još nisu saopšteni detalji dosadašnjeg toka istrage, osim što su iz MUP-a TK potvrdili da je u parku pronaðen nož, za koji se pretpostavlja da je korišten u tom zloèinu.

Uhapšeni mladiæ je juèe ispitan u Kantonalnom tužilaštvu Tuzla, ali do zakljuèenja ovog broja nismo saznali da li je priznao ubistvo i da li mu je sudija za prethodni postupak odredio pritvor.

05-03-2004 at 02:20
Brko 1112
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Vijesti iz Tuzle

takvog manijaka je najbolje i ne pustati iz zatvora.Koji ce nam da nam hoda po cesti i ubija svijet.Joj da li je u TX davnih dan bi on bio uspavan sa injekcijom ili bi zavrsio na el.stolici jebo mater siptarsku.

05-03-2004 at 02:54
Visa
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 30-03-2003
Lokacija: Vienna
Odgovori: 611
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

heh on izbode 3 tipa i nikom nista...? i onda ubije jos jednog... i odoka ce dobit jedno 8 godina "teskog" zatvora i nakon 3 godine ce biti pusten zbog vrlo vjerovatno dobrog vladanja... svi su oni pravo fini u zatvoru...


treba uvest smrtnu kaznu...ubijes nekog ubiju i tebe. 


05-03-2004 at 11:39
dinaaa
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
Visa wrote:
heh on izbode 3 tipa i nikom nista...? i onda ubije jos jednog... i odoka ce dobit jedno 8 godina "teskog" zatvora i nakon 3 godine ce biti pusten zbog vrlo vjerovatno dobrog vladanja... svi su oni pravo fini u zatvoru...


treba uvest smrtnu kaznu...ubijes nekog ubiju i tebe.


Treba ga dozivotno osuditi na zivot u Kosovu, gora mu kazna ne treba! Zasto ih uopce pustamo u nasu zemlju
05-03-2004 at 13:37
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:
ako koga zanima, pocelo je glasanje za pjesmu predstavnicu BiH na eurosongu...nas predstavnik je Deen a mozete glasati za 5 pjesama..
http://www.pbsbih.ba/eurosong2004/
na ovom sajtu mozete da skinete tih 5 pjesama u mp3 formatu....moj favorit je pjesma pobjednik i nije mi losa in the disco...haj kad skinete javite mi kakve su vam...deena necemo komentarisati heheh


Eto tvoj (jedan)favoriti je i pobijedio .
Gledala sam malo sinoc ,pa on ,Fuad tj. Deen bas nikako ne izgleda bosanski ,kad ce co´jk poce vrckat´ u ruzicastim pantalonicama i nekim bijelim pojasevima ja sam legla od smijeha ,ali ko zna mozda bas to i upali .

Lijepo je vrijeme bilo ,pa grad pun ,cvijece na sve strane ,zene se frizirale a sve se nema .
Otislo je puno zena i u Tunis ,kazu super je avion (nije nas ) ,500 KM 7 dana ,polupansion.
Bili su aranzmani i za Rim.

O zlocinu u gradu ,slabo ko i prica ,jedino da je ubica oprao ruke u fontani i otisao popiti kafu .
Bas me zanima sta ce s njega biti ,valjda se nece tek tako izvuci .
Policija inace ovih dana nesto cesce zaustavlja ,kao neke rutinske kontrole , mi smo ba kakva Amerika
.

Pozdrav svima
07-03-2004 at 21:31
rafo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 25-04-2001
Odgovori: 428
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Evo i od mene, malo vedrijih tonova, sa slikama.
Sloboda juèer porazila Leotara sa 1:0.
Poèelo oko Tuzle rasti cvijece - kacuni, jagorcevina, kukurijek itsl. Rastu i djeca, igraju se i rade.
Odrasli takodjer rade, malo na Hametovoj pijaci, malo u autopraonama, malo na pripremama za otvaranje Merkatora. Mnogi su se odmarali i šetali. I ja prošetao i uslikao ponesto.



07-03-2004 at 23:27
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

joj rafo mi je legenda...njegove slike mi se najvise svidjaju....fakat imas maste i stila...ja kad hodam ulicom ne znam sta bi sliko...svaka cast za ovo cvijece...ja opet imam problema sa slikama naime vec odavno je poznato da sam laik za compom da se jos ucim,pa me zanima postovo sam par slika i bile su ok...ako izuzmemo admine onu prvu a one dvije e ne merete reci da nisu ok...i sad kad smanjujem slike uradim isti postupak znaci smanjim pixele i jos nesto poslije to nemam pojma kako se zove i helem slika mi ispadne mutna...jel to sta do mene il do kamere mislim da vec znam odgovor do koga je...al haj boli me briga da pitam....
da suncice gledao sam deen-a heheh al sam isto reko da necemo njega komentarisat...al prosto ne mogu odolit one pantole i sl mislim u redu je...al pjesma mi se svidja i mislim da je ok za eurosong...i iskreno se nadam da nece biti onakve pantalone u istanbulu...doduse pederski loby u svijetu je jak pa mozda dobro prodje...
sta sam ono jos htio, ja ljuba alicic 26 marta u mejdanu...i to no coment opet ce kanton da nam se sjati ;) suncice hocemol i mi

i sad ono najvaznije...svim pripadnicama ljepseg pola cestitam osmi mart...i da nam uvijel budu lijepe i pametne ova srca malo mjesto ruza
i nemojte reci da mi muski nismo velikodusni pa dobile ste svoja 24h u jednoj godini ostali su dani nasi

[Edited by cupo on 08-03-2004 at 00:19 GMT]

08-03-2004 at 00:17
drlja
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 29-07-2003
Odgovori: 77
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Rafo legendo samo da te pzdravim iz snijeznog Toronta,takodje pozdrav klikici,cupoi jer vidim ih da su momentalno na forumu kao i ja.Imama malo vremena da vas citam jer me je sin izbacio iz sobe,odnosno kuhinj i dnevnog boravka jer snima film za fakultet
Takodje pozdrav i ostalim forumasima

08-03-2004 at 00:26
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 41
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice