Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Formula 1
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Formula 1

McLarenu 100 milijuna dolara kazne

Na današnjem zasjedanju FIA-inog Svjetskog Motor Sport Vijeæa (World Motor Sport Council - WMSC) donesena je odluka o oduzimanju McLarenovih konstruktorskih bodova u 2007. i naplati kazne u iznosu od 100 milijuna dolara - najvišoj novèanoj kazni u povijesti motosporta.


Podsjetimo, 26. srpnja je momèad iz Wokinga proglašena krivom za posjedovanje tajnih Ferrarijevih dokumenata koje je Mike Coughlan, McLarenov glavni dizajner, primio od Nigela Stepneya, Ferrarijevog glavnog direktora razvojnog odjela. No, zbog nedostatka dokaza koji bi mogli potvrditi da su tajne informacije iskorištene, McLarenu tada nije odreðena kazna.

Prema odluci WSMC-a, svi konstruktorski bodovi koje je McLaren osvojio tijekom aktualnog prvenstva neæe se pripisati na njihov raèun. Donesena odluka se ne odnosi na vozaèke bodove, stoga æe Fernando Alonso i Lewis Hamilton moæi zadržati osvojene bodove tijekom ove sezone i nastaviti borbu za naslov prvaka.

Zbog iskljuèivanja iz ovogodišnjeg prvenstva, McLaren je izgubio i pravo na svoj udio profita prodaje televizijskih prava, što znaèi da je momèad Rona Dennisa, uz danas odreðenu novèanu kaznu, izgubila dodatnih 80 milijuna dolara
 


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
13-09-2007 at 20:24 | Ukljuèi u odgovor
JOKER
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 05-10-2006
Odgovori: 1406
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1

** No McLaren representative will be allowed on the podium should a McLaren driver win any of the remaining races of the 2007 season.

Koja bruka, ostace ko popishani.

14-09-2007 at 09:38 | Ukljuèi u odgovor
M.G.
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 03-03-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 772
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1

Doceka Kimi napokon da bude prvak
Hamilton je baksuz al zesci bas mi zao, mislila sam da ce ih sve zeznut steta....
no eto slijedece sezone very soon  


Lopovi,ne kradite!

Država ne voli konkurenciju
21-10-2007 at 19:51 | Ukljuèi u odgovor
korn
Nivo: Forumski vuk
KoRn

Registriran(a): 13-03-2005
Lokacija: fuCkiNg dEseRt
Odgovori: 662
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Formula 1

Ma kako zao covjece, pa ne moze valjda crnac biti najbolji u bijelom sportu, nista to da je pametan da se vise nikako i ne takmici. Bravo Kimi majstore samo deri..

citat:
M.G. wrote:
Doceka Kimi napokon da bude prvak
Hamilton je baksuz al zesci bas mi zao, mislila sam da ce ih sve zeznut steta....
no eto slijedece sezone very soon

 




21-10-2007 at 20:05 | Ukljuèi u odgovor
M.G.
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 03-03-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 772
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1

Ma super razmisljanje
Kakav bi svijet bio zivote mili da svi tako razmisljaju..mogli bi se komotno vratit u 18. stoljece, no da ne u sportu bi trebao da se cijeni uspijeh i umjece a ne boja koze!  


Lopovi,ne kradite!

Država ne voli konkurenciju
21-10-2007 at 20:18 | Ukljuèi u odgovor
korn
Nivo: Forumski vuk
KoRn

Registriran(a): 13-03-2005
Lokacija: fuCkiNg dEseRt
Odgovori: 662
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Formula 1




[Edited by korn on 22-10-2007 at 20:45 GMT] 




21-10-2007 at 22:37 | Ukljuèi u odgovor
M.G.
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 03-03-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 772
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1

Ma samo ti ba razmisljaj kak zelis, zivimo u sistemu demokratije pa tak isto i ja imam pravo na svoje misljenje...
No nemoj da se javljas jer bi mi trebalo hicme vremena da ti objsnim neke stvari a toliko strpljenja bas i nemam  


Lopovi,ne kradite!

Država ne voli konkurenciju
22-10-2007 at 09:04 | Ukljuèi u odgovor
stardust_rnr
Nivo: Novi forumaš

Registriran(a): 15-04-2006
Odgovori: 30
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1

Posto vidim da niko vec dugo nije nista piso, evo malo novosti postsezonskih:

Dvostruki svjetski prvak Fernando Alonso iduæe sezone neæe voziti za momèad McLaren Mercedesa, nakon što je prekinuo važeæi ugovor s McLarenom, prenose španjolski mediji.

Mika Hakkinen službeno je potvrdio da se povlaèi iz motosporta.

"Imam jednu dobru i jednu lošu vijest." rekao je dvostruki svjetski prvak. "Loša vijest je ta što je došlo vrijeme da se povuèem iz DTM-a. S tim sam sada završio. Dobra vijest je ta što æe moji suparnici sada imati malo više mira na stazi."


BMW Sauber je danas objavio kako je Christoph Zimmermann imenovan za novog glavnog dizajnera.


Honda Racing je danas objavila da æe Mike Conway, Luca Filippi i Andreas Zuber sljedeæeg mjeseca u Barceloni testirati za njih. Sva trojica su se ove sezone natjecala u GP2 seriji, a za Hondu æe testirati od 13. do 15. studenog.


Eto... Pozdrav!!!

05-11-2007 at 10:54 | Ukljuèi u odgovor
Lion_1
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 15-03-2003
Lokacija: Tuzla pored Dubrava.
Odgovori: 2221
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Formula 1

citat:
stardust_rnr wrote:
Posto vidim da niko vec dugo nije nista piso, evo malo novosti postsezonskih:

Dvostruki svjetski prvak Fernando Alonso iduæe sezone neæe voziti za momèad McLaren Mercedesa, nakon što je prekinuo važeæi ugovor s McLarenom, prenose španjolski mediji.

Mika Hakkinen službeno je potvrdio da se povlaèi iz motosporta.

"Imam jednu dobru i jednu lošu vijest." rekao je dvostruki svjetski prvak. "Loša vijest je ta što je došlo vrijeme da se povuèem iz DTM-a. S tim sam sada završio. Dobra vijest je ta što æe moji suparnici sada imati malo više mira na stazi."


BMW Sauber je danas objavio kako je Christoph Zimmermann imenovan za novog glavnog dizajnera.


Honda Racing je danas objavila da æe Mike Conway, Luca Filippi i Andreas Zuber sljedeæeg mjeseca u Barceloni testirati za njih. Sva trojica su se ove sezone natjecala u GP2 seriji, a za Hondu æe testirati od 13. do 15. studenog.


Eto... Pozdrav!!!


Fala na info...
A ne znam sto je neko mislio da ce onaj balavac biti prvak  


05-11-2007 at 11:44 | Ukljuèi u odgovor
stardust_rnr
Nivo: Novi forumaš

Registriran(a): 15-04-2006
Odgovori: 30
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1

citat:
A ne znam sto je neko mislio da ce onaj balavac biti prvak


Zasto to kazes? Iako nije uzeo titulu Malac je definitivno obiljezio sezonu. Ne mozes rec da nije odlican vozac al jednostavno pritisak i sve sto se desilo u McM ostavilo je traga. Isto ko i 2003. Kimi i MS- Kimi je daleko bolje vozio al pehovi odnijese titulu crvenima... Al neka, odbranice ce cast McM Lewis sledece sezone...
05-11-2007 at 18:24 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 25
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Sport : Formula 1 New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice