Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Formula 1
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1

Usprkos prošlogodišnjim razmiricama, bivši i sadašnji svjetski prvak, Fernando Alonso i Lewis Hamilton, na kraju ove sezone ponijeli su se izrazito sportski jedan prema drugome...
Slavlje u boksu McLaren-Mercedesa odmah nakon utrke u Brazilu svojim je dolaskom uvelièao i dvostruki svjetski prvak, Španjolac Fernando Alonso. Svojim je èestitkama pokazao kako su netrpeljivosti razvijene tijekom prošle sezone u najmanju ruku ublažene.
"Bilo mi je jako drago vidjeti ga u svojoj garaži", rekao je novopeèeni prvak Lewis Hamilton. Opisao je i što se toèno zbilo: "Fernando je došao u trenutku kada sam se pozdravljao sa svojom ekipom. Okrenuo sam se i ugledao ga. Èestitao mi je, a zatim je izrazio èestitke i ostatku momèadi".
Hamilton je na službenoj Mercedesovoj proslavi u Stuttgartu rekao i kako je sav njihov rivalitet bio prenapuhan: "Uvijek smo se pozdravili kada bismo se sreli. Nikada nismo prestali poštovati jedan drugoga". Meðutim, treba spomenuti i kako je Alonso ne tako davno izjavio kako mu je najomraženija momèad Formule 1 upravo McLaren te kako æe u završnom dvoboju Hamiltona i Masse svim snagama pomagati Brazilcu.
No, èini se kako je mladi Britanac tu izjavu spremio pod tepih. "Vrlo sam zahvalan Alonsu. Veæ sam ga i ranije jako cijenio, ali za doæi i èestitati na ovakav naèin morate biti veliki èovjek", zakljuèio je Lewis Hamilton.


 


Sve je super i sve je za 5!
16-11-2008 at 02:25 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1

Iza nas je još jedna sjajna trkaèka godina Formule 1, a vrijeme je da se polako poène razmišljati i o narednoj, nadajmo se još uzbudljivoj sezoni. Kao prvu u nizu manjih najava naredne sezone Sportnet.hr vam donosi kratak pregled vozaèkog angažmana svih F1 momèadi…
Ferrari
Vjerojatno veæ i vrapci na granama znaju kako su se i Kimi Raikkonen i Felipe Massa tijekom ove sezone zadužili na vjernost "crvenima" ne samo u iduæoj veæ i u sezoni 2010. Ovaj potez Luca di Montezemolo je nazvao kljuènim u nastojanjima Ferrarija da vrati stabilnost u momèad nakon velikih izmjena koje su se dogodile uoèi nedavno završene sezone: "S dužnim poštovanjem prema McLarenu i ostalim ekipama ja sam prezadovoljan sa svojim vozaèima, najboljim vozaèkim parom na gridu."

McLaren-Mercedes
Aktualni svjetski prvak, Lewis Hamilton još je u sijeènju ove godine potpisao ugovor sa McLarenom sve do 2012. godine tako da mjesta strahu za momèad Rona Dennisa nema. Takoðer, Heikki Kovalainen æe i u sljedeæoj godini braniti "srebrne" boje McLarena s nadom za još boljim rezultatima od ovogodišnjih.

BMW Sauber
Iako smo mogli èuti hrpu prièa oko vozaèke postave BMW-a u sljedeæim sezonama ekipa koja je donijela jedno od najugodnijih iznenaðenja ove sezone odluèila je zadržati oba vozaèa i u narednoj, 2009. godini. Izmeðu ostalog, najbolji plasmani u konaènom poretku u njihovim karijerama nisu niti ostavili puno mjesta za razmišljanje Mariu Theissenu veæ je zadržavanje Roberta Kubice i Nicka Heidfelda bila manje/više oèekivana i logièna odluka.

Renault
Nedavno smo pisali o razrješenju nove sapunice oko dvostrukog svjetskog prvaka, Fernanda Alonsa kojemu je ove sezone istekao ugovor sa francuskom momèadi da bi ga tijekom prošlog tjedna ponovno produžio i to na trajanje od dvije godine. Ovim potezom Renault je ponovno uspio izboriti zadržavanje jednog od najiskusnijih i najcjenjenijih vozaèa u Formuli 1 nakon èega je bilo i logièno zadržati mladog Nelsona Piqueta koji æe sljedeæe godine pokušati iskoristiti znanje steèeno u svojoj prvoj sezoni kako bi momèadi donio što je više bodova moguæe.

Toyota
Niti u momèadi Toyote nema promjena. Jarno Trulli je sa nekoliko uistinu fantastiènih utrka i odliènih rezultata osigurao svoje mjesto u momèadi veæ petu uzastopnu godinu, a njegov momèadski kolega i dalje æe biti Timo Glock koji se unatoè nekim lošim predstava u nekoliko navrata pokazao kao vrlo perspektivan mladi vozaè.



Toro Rosso
U momèadi Gerharda Bergera još ništa izuzev odlaska Sebastiana Vettela koji æe sljedeæe godine voziti za Red Bull, nije poznato. Iako ostanak Sebastiena Bourdaisa nije bio izgledan znaèajno poboljšanje njegove forme tijekom drugog dijela sezone uvelike je poveæalo šanse iskusnog Francuza za kojeg se sada ipak oèekuje ostanak još barem jednu sezonu u boksu Toro Rossa. Drugo slobodno mjesto s druge je strane potpuno otvoreno i prièa oko njegovog popunjenja nikako ne nedostaje.
Sve je krenulo sa nagaðanjima kako postoji moguænost povratka Juana Pabla Montoye na scenu, no juèer je ova tvrdnja opovrgnuta od samog vrha Tora Rossa. Tu je i Takuma Sato koji je potvrðen kao jedan od test vozaèa za Toro Rosso u nekoliko nadolazeæih zimskih testova, a ne smijemo niti zaboraviti stare "traèeve" o dolasku zvuènog Brune Senne ili pak Sebastiena Buemija iz GP2 serije. Sve u svemu u ovoj momèadi je još uvijek sve otvoreno.

Red Bull Renault
Jedno od najugodnijih iznenaðenja u protekle dvije sezone, Sebastian Vettel dolazi iz sestrinske momèadi Tora Rossa te æe uz Marka Webbera koji u momèadi ostaje treæu uzastopnu sezonu, pokušati napokon pogurnuti bolid slavnog Adriana Neweya sa sredine na sam vrh grida.

Williams Toyota
Williams je dobio borbu za vrlo talentiranog Nica Rosberga koji æe i u sljedeæoj sezoni zajedno sa Kazukijem Nakajimom pokušati napokon vratiti Williams na put prema slavi koju su nekoæ uživali.

Honda
Iako iza Jensona Buttona nije niti približno najuspješnija sezona u karijeri gotovo je sigurno kako æe ostati u momèadi. Zapravo, to je jedina sigurna stvar što se Honde tièe jer oko drugog slobodnog vozaèkog mjesta veæ neko vrijeme postoji hrpa nagaðanja.
Sam Button i javno je izrazio želju za ostankom veterana Rubensa Barrichella u momèadi, no za samo vodstvo vjerojatno bi puno prihvatljivija opcija bila uzimanje nekog mladog talentiranog vozaèa koji bi uz Buttona mogao nositi momèad u nekoliko narednih sezona. Tu valja posebno istaknuti mladog Sennu koji je veæ u nekoliko navrata bio povezan sa Hondom.

Force India
Donedavno je vlasnik indijske Force Indie, Vijay Mallya najavljivao istu vozaèku postavu i u narednoj sezoni, no svoje mišljenje ipak je promijenio nakon novog sporazuma sa McLaren-Mercedesom. Mallya je bio vrlo zadovoljan sa uslugama Giancarla Fisichelle i Adriana Sutila, no nakon juèerašnje press konferencije javnost je ostala pomalo iznenaðena: "McLaren æe pred mene izaæi sa njihovim prijedlogom moje najbolje opcije na temelju koje æu ja donijeti svoju konaènu odluku. Mislim da bi bilo glupo zanemariti njihove prijedloge stoga je do daljnjega sve otvoreno."
Najveæu prijetnju sadašnjem dvojcu tako za sada predstavlja mladi škotski DTM vozaè, Paul di Resta kojeg McLaren-Mercedes veæ neko vrijeme promovira. Meðutim, sudeæi prema brojnim španjolskim medijima najviše šanse ipak ima Pedro de la Rosa, McLarenov test vozaè koji je u veæ nekoliko navrata vozio u Formuli 1, a njegovo iskustvo steèeno tijekom brojnih testiranja Force Indiji bi itekako pomogli u razvoju bolida
 


Sve je super i sve je za 5!
16-11-2008 at 02:26 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1

Bruno Senna, neæak velikog Ayrtona, trudi se izboriti za mjesto u momèadi Honde sljedeæe sezone. Konkurenti su mu ovogodišnji vozaèi Rubens Barrichello i Jenson Button, te još jedan mladi Brazilac...
Momèad Honde doputovala je u Barcelonu zapoèeti testiranja na svojim bolidima, a prvu su priliku u svijetu Formule 1 dobili Bruno Senna i Lucas di Grassi. Logièno, puno je više pažnje privukao Brazilac slavnog prezimena, drugoplasirani vozaè serije GP2, koji æe dugo pamtiti juèerašnji datum.
"Ovo je bio moj prvi test u Formuli 1 i ispunio je moja velika oèekivanja. Ujedno sam se i dobro zabavio", kaže Senna, i preprièava kako je tekao njegov dan: "Tijekom jutra sam se pokušavao usredotoèiti na svoj red koliko god mogu. Slušao sam momèadski radio i promatrao što se zbiva da bih nauèio kako stvari funkcioniraju".
Trenutak kada je izašao na stazu neæe nikada zaboraviti: "Bio sam prilièno miran, ali sam u svom prvom krugu shvatio važnost tog trenutka. Ovo je bila vrlo posebna prilika o kojoj sam sanjao èitav svoj život". Senna je dodao i kako nije osjeæao preveliki pritisak te kako se veæ pri završetku druge runde testiranja udomaæio u bolidu.
Naravno, nije mogao izbjeæi pitanje o svom prezimenu. "Ne optereæujem se time. Moja karijera je moja stvar, radim svoj posao i nitko ne oèekuje od mene da budem poput Ayrtona. Ja sam Bruno te se tako i postavljam". Proðe li testiranja i osigura mjesto za volanom, nema sumnje da æe njegovo prezime biti jedno od spominjanijih u medijima.

 


Sve je super i sve je za 5!
18-11-2008 at 23:43 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1




SVJETSKI prvak u Formuli 1, Lewis Hamilton i trostruki osvajaè zlatne medalje s Igara u Pekingu, biciklist Chris Hoy, odmjerit æe snage narednog mjeseca na Wembleyju.
Demonstracijska utrka u kojoj æe Hamilton voziti svoj bolid McLaren-Mercedesa, a Hoy svoj bicikl, bit æe održana uoèi tradicionalne Utrke prvaka na specijalno konstruiranoj stazi.
"Bit æe jako zanimljivo. Vozio sam demonstracijske vožnje i ranije, ali ova æe biti sasvim drugaèija. Atmosfera æe biti nevjerojatna i jako se veselim što æu sudjelovati u ovako spektakuranoj utrci. Na taj naèin zahvalit æu se svojim navijaèima u domovini, kao i navijaèima diljem svijeta", izjavio je Hamilton.
"Jasno je da ne mogu parirati snazi njegova bolida, ali dat æu sve od sebe da bi utrka bila što neizvjesnija i stvarno joj se veselim", rekao je 32-godišnji škotski biciklist koji je s tri osvojena zlata u Pekingu postao najuspješniji muški olimpijski biciklist svih vremena.
“Utrka prvaka” naziv je utrke na kojoj sudjeluju vozaèi iz razlièitih auto-moto disciplina i održava se tradicionalno od 1988. godine, a ove æe se godine voziti 14. prosinca na Wembleyju.
Na natjecanju su vozaèi upareni u momèadi prema nacionalnosti, a prošle godine pobijedila je njemaèka momèad koju su èinili Michael Schumacher i Sebastian Vettel.
Na ovogodišnjoj utrci zasad je potvrðen nastup trojice vozaèa Formule 1, Australca Marka Webbera i Britanaca Davida Coultharda i Jensena Buttona. U utrci æe nastupiti i Michael Schumacher (sedmerostruki svjetski prvak u Formuli 1), Sebastien Loeb (peterostruki prvak u reliju), Troy Bayliss (bivši trostruki motociklistièki prvak), te Tom Kristiansen (osmerostruki pobjednik prestižne utrke 24 sata Le Mansa).
 


Sve je super i sve je za 5!
18-11-2008 at 23:46 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1

Bruno Senna, neæak velikog Ayrtona, trudi se izboriti za mjesto u momèadi Honde sljedeæe sezone. Konkurenti su mu ovogodišnji vozaèi Rubens Barrichello i Jenson Button, te još jedan mladi Brazilac...
Momèad Honde doputovala je u Barcelonu zapoèeti testiranja na svojim bolidima, a prvu su priliku u svijetu Formule 1 dobili Bruno Senna i Lucas di Grassi. Logièno, puno je više pažnje privukao Brazilac slavnog prezimena, drugoplasirani vozaè serije GP2, koji æe dugo pamtiti juèerašnji datum.
"Ovo je bio moj prvi test u Formuli 1 i ispunio je moja velika oèekivanja. Ujedno sam se i dobro zabavio", kaže Senna, i preprièava kako je tekao njegov dan: "Tijekom jutra sam se pokušavao usredotoèiti na svoj red koliko god mogu. Slušao sam momèadski radio i promatrao što se zbiva da bih nauèio kako stvari funkcioniraju".
Trenutak kada je izašao na stazu neæe nikada zaboraviti: "Bio sam prilièno miran, ali sam u svom prvom krugu shvatio važnost tog trenutka. Ovo je bila vrlo posebna prilika o kojoj sam sanjao èitav svoj život". Senna je dodao i kako nije osjeæao preveliki pritisak te kako se veæ pri završetku druge runde testiranja udomaæio u bolidu.
Naravno, nije mogao izbjeæi pitanje o svom prezimenu. "Ne optereæujem se time. Moja karijera je moja stvar, radim svoj posao i nitko ne oèekuje od mene da budem poput Ayrtona. Ja sam Bruno te se tako i postavljam". Proðe li testiranja i osigura mjesto za volanom, nema sumnje da æe njegovo prezime biti jedno od spominjanijih u medijima.

 


Sve je super i sve je za 5!
18-11-2008 at 23:47 | Ukljuèi u odgovor
Rejdžegejnstdvošmašin
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9414
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1

felipe je beton

19-11-2008 at 12:24 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1

OD 2011. do 2014. godine španjolski F1-pilot Fernando Alonso vozit æe za Ferrari. Vijest je u nedjeljnome tiskanom izdanju objavila La Gazzetta dello Sport.

Talijanski sportski dnevnik tvrdi da je 26-godišnji Asturijac s vodstvom momèadi iz Maranella dogovorio èetverogodišnju suradnju. Ferrariju bi se prikljuèio na kraju sezone 2010. godine, dakle nakon još dvije sezone u Renaultu, te bi ostao do kraja sezone 2014. godine.

Tragom senzacionalne vijesti Gazzettini su novinari krenuli nakon što je šef momèadi Luca di Montezemolo na božiænoj veèeri s novinarima koji prate Ferrari izjavio da iznimno poštuje dvostrukoga svjetskog prvaka.

"Imamo Massu i Räikkönena pod ugovorom još dvije sezone. Nakon toga, tko zna?! Alonso je veliki šampion, a još je uvijek mlad"

Ispada da bi mjesto svjetskom prvaku iz 2005. i 2006. godine (pobjeðivao je tada s Renaultom upravo Schumachera i Ferrari) trebao napraviti Finac Kimi Räikkönen, Ferrarijev svjetski prvak iz 2007. godine.

Pa ipak, sporazum koji su u Ferrariju postigli, možda èak i potpisali, s Alonsom ukljuèuje pakt da dolazak Španjolca ovisi o buduæoj formi Räikkönena. Ukoliko bi se æudljivi Finac vratio pobjednièkim navikama, možda bi mu Talijani ipak odluèili ponuditi produžetak ugovora.

 


Sve je super i sve je za 5!
29-12-2008 at 12:09 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1

FERRARIJEVA F1 momèad vraæa se signalizaciji u boksu koja je, kako se kasnije ispostavila, njihovog vozaèa Felipea Massu koštala naslova svjetskog prvaka.

Podsjetimo, Felipe Massa je u Singapuru iz boksa krenuo dok je za njegov bolid još uvijek bilo prièvršæeno crijevo za nadolijevanje goriva, a sve zbog pogreške koju je skrivio Ferrarijev èovjek zadužen za signalizaciju. Isti je sluèajno pritisnuo tipku koja je aktivirala zeleno svjetlo, što je Massa, logièno, protumaèio kao signal za kretanje iz boksa. Brazilac je utrku okonèao na 13. mjestu, a Ferrari se odluèio nakon toga na staromodni startni znak palicom. Sada se, pred poèetak nove sezone, vraæaju tehnièkom dostignuæu.

"Naš je plan sljedeæe godine u boksu ponovno koristiti svjetlosnu signalizaciju. Analizirali smo pogreške iz prošle sezone i unaprijedili sistem. Elektronskim putem æemo onemoguæiti kretanje bolida sve dok je crijevo za nadolijevanje goriva još uvijek prièvršæeno", kazao je tim menadžer Luca Baldisserri.

Svjetski prvak lani je postao McLarenov Britanac Lewis Hamilton sa samo jednim bodom viška u odnosu na Massu (98-97). Kumovala je tome i pogreška u singapurskom boksu u trenucima kada je Massa bio vodeæi.

Usput, Ferrari æe 12. sijeènja predstaviti novi bolid za nadolazeæu sezonu.

 


Sve je super i sve je za 5!
06-01-2009 at 15:30 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1

IZNIMNO loši vremenski uvjeti na sjeveru Italije bili su razlog zbog èega su u Ferrariju, aktualnom pobjedniku Svjetskog prvenstva Formule 1 u poretku konstruktora, zamijenili mjesto prezentacije novog bolida.

Bilo je predviðeno da se sveèanost održi na stazi Fiorano, ali æe se bolid za novu sezonu moæi vidjeti u Mugellu.

Novi Ferrarijev bolid prvi æe put dodirnuti asfalt u ponedjeljak, a èast da ga prvi testira imat æe njihov brazilski vozaè Felipe Massa. Isto tako, talijanska momèad je prva koja æe prezentirati novi bolid za iduæu sezonu, a u tome æe ih narednog vikenda pratiti Toyota i McLaren Mercedes.

Nema sumnje kako u Ferrariju puno oèekuju od novog bolida. Prošlogodišnje drugo mjesto Felipea Masse u poretku vozaèa i dobar Raikkoneov uvodni dio sezone samo æe biti poticaj u lovu na McLaren i najmlaðeg svjetskog prvaka u povijesti - Lewisa Hamiltona.

 


Sve je super i sve je za 5!
11-01-2009 at 16:38 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1

MEÐUNARODNA automobilistièka organizacija (FIA) objavila je popis vozaèa za sljedeæu sezonu u Formuli 1 i pripadajuæe im brojeve na bolidima koje æe voziti.

Branitelj naslova, Britanac Lewis Hamilton, na svom æe McLarenu ponosno isticati jedinicu, dok æe bolid njegovog momèadskog kolege Finca Heikkija Kovalainena ove sezone nositi broj dva.

Oèekivano, još se uvijek ne zna tko æe èiniti društvo, za sada jedinom novom licu u elitnom vozaèkom sportu, Sebastienu Buemiju, u momèadi Toro Rosso, dok se jednako tako èeka potvrda hoæe li Honda uopæe krenuti u sezonu. Ukoliko se bolidi japanske momèadi pojave na startu, onda æe u jednom od njih sjediti Jenson Button, koji još uvijek ima važeæi ugovor s timom.

FIA-in popis, vozaè, momèad, konstruktor:

1 Lewis Hamilton (Velika Britanija) Vodafone McLaren Mercedes McLaren Mercedes

2 Heikki Kovalainen (Finska) Vodafone McLaren Mercedes McLaren Mercedes

3 Kimi Räikkönen (Finska) Scuderia Ferrari Marlboro Ferrari

4 Felipe Massa (Brazil) Scuderia Ferrari Marlboro Ferrari

5 Robert Kubica (Poljska) BMW Sauber F1 Team BMW Sauber

6 Nick Heidfeld (Njemaèka) BMW Sauber F1 Team BMW Sauber

7 Fernando Alonso (Španjolska) ING Renault F1 Team Renault

8 Nelson Piquet (Brazil) ING Renault F1 Team Renault

9 Jarno Trulli (Italija) Panasonic Toyota Racing Toyota

10 Timo Glock (Njemaèka) Panasonic Toyota Racing Toyota

11 Sebastien Buemi (Švicarska) Scuderia Toro Rosso STR Ferrari

12 Èeka se potvrda Scuderia Toro Rosso STR Ferrari

14 Mark Webber (Australija) Red Bull Racing RBR Renault

15 Sebastian Vettel (Njemaèka) Red Bull Racing RBR Renault

16 Nico Rosberg (Njemaèka) AT&T Williams Williams Toyota

17 Kazuki Nakajima (Japan) AT&T Williams Williams Toyota

18 Èeka se potvrda Honda Racing F1 Team Honda

19 Èeka se potvrda Honda Racing F1 Team Honda

20 Adrian Sutil (Njemaèka) Force India F1 Team Force India Mercedes

21 Giancarlo Fisichella (Italija) Force India F1 Team Force India Mercedes

 


Sve je super i sve je za 5!
12-01-2009 at 22:57 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 43
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Sport : Formula 1 New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice