Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Praæenje suðenja monstrumu Karadžiæu
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

citat:
N*E*R*D wrote:
evo sahbaza oshishanog i obrijanog u Hagu.







Sokolov poslednji let!  


I noga u guzicu je korak naprijed!
31-07-2008 at 21:10 | Ukljuèi u odgovor
Nora
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-04-2005
Odgovori: 2465
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

Ljudi, jel se meni cini...on pravo pozira, a ima i za sta vala...da ne znam da je slika napravljena sad, mislila bih da je slavio 30, 40 godina braka ili tako sta
...ono sto je izjavio da je ponosan za sve sto je ucinio za svoj narod pase uz ovu sliku samo tako...miran i ponosan, upravo...hej zivote...

31-07-2008 at 21:43 | Ukljuèi u odgovor
Naseem
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

Zipa ga kaki je cakani. K´o dijete na tuti.

31-07-2008 at 22:08 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

Sta god bilo da bilo dalje, ovaj gad vise ne izadje iz zatvora do kraja zivota, e sad da li ce zavrsiti kao Milosevic ili ce dozivjeti kraj postupka, vidjecemo...A, u medjuvremenu ce da pravi cirkus, to mu jedino preostalo...  


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
31-07-2008 at 23:17 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

Zabrinut sam da ce pravda biti zadovoljena.
Koliko ce se oni dogovarati sa karadzicem,da na kraju ispadne nikom nista.Dok se ne operu.
Ovo je kadija te tuzi kadija ti sudi,kadija te prije svjetovao.
Bice na kraju svasta jer to je po meni sud bez veze.
Izmisljen skoro pa ce se nakon nekog vremena ukinuti.Ruanda ,Burundi jugoslavija.
Ovo samo dragi Bog moze pravilno presudit.
Poslati zemljotres,poplavu,vjetar na krivce

01-08-2008 at 03:14 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

citat:
Sejtan wrote:
Da ja odlucujem ja bi ovako...nema sudjenja dok se ne privede i mladic,onda lijepo seselja radovana i raleta u tri odvojene sobe ,istraga i sudjenje u isto vrijeme.Ko je sta radio,naredio a ovako ovaj ce se istorokat pa ce mladic znati gdje sta da kaze i ...ma jebes ti ovo treba svjedoku dati pistolj pa kad udje u sudnicu ukokaj ga...ha ja.Ne moze mu Haski tribunal suditi nego ga moraju isporuciti Bosni koja mu nece valjda suditi za ubistvo jednog ratnog zlocinca.Nesto ne vjerujem ni ja u ove "prirodne smrti"haskih optuzenika


ma sve je to meni sranje! ...ili u najmanju ruku farsa koja ba pravda, koje pravo na proces!! jos kad se sve to pocne odugovalcit,mjenjat sudije, ispitivanja svjedoka...heeeeeeej zamisli sta ce tek bit kad izadje neko iz Srebrenice , neka majka, neko kome je citava porodica poubijana A OVAJ JOJ U ULOZI AUTOADVOKATA POCNE POSTAVLJAT PITANJA GLEDAJUCI SE MEDJUSOBNO!!!
TO JE MUCENJE VEC NAPACENOG NARODA - TO NIJE HUMANO I TREBA ZAUSTAVITI TAKVO "TRAZENJE PRAVDE I ISTINE" !Ma yebo Hag !
Sto ti rece "da se mene pita" ...puna sam ideja ne znam koju cu prije ...
prvo bi ga OSUNETILA KO MALIKA, onda svaki dan "seansa" za svakog mrtvog da mu u snove pocnu dolazit otisao bi on meni u zatvorski psihijatrijski odjel , al kao pacijent da mu razvale pakshu ko prolaz Frejus!!!
...i nije gotovo, tek je pocelo, nije jos vrijeme zavrsnom cinu...MOLIO BI NA KOLJENIMA DA GA UBIJU!
01-08-2008 at 03:31 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

Prisjeæam se prièa svih ovih godina o tome kako se jadovan neæe predati živ u ruke mrskim neprijateljima nebeskog naroda, a sad ga gledam kako ko posljednja p**** kuka i izražava zabrinutost za svoju sigurnost.
A kako tek frustrirajuæe zvuèi sva pažnja koja mu se ukazuje  


<br /><br /><br /><br />

01-08-2008 at 12:59 | Ukljuèi u odgovor
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

citat:
Sejtan wrote:


Ne zna se, nisu svi "iskopani".



Zna se legendo. Prema podacima Drzavnog Instituta za Istazivanje Ratnog Zlocina i Zlocina Genocida (Inst. za istr. RZ i ZG), koji marljivo vodi Prof.Dr. Smail Cekic, historicar, ekspertni svjedok tuzilastva protiv brojnih krvnika, jedan od prvih koji je zahtjevao u ICTY uvrstavanje termina GENOCID, te nas vodeci strucnjak za RZ i ZG (za razliku od placenika i sarlatana Mirsada Tokace, koji je dobrano placen da umanjuje bosanske zrtve u agresiji na BiH, 1992-95) broj zrtava genocida u tzv. zasticenoj zoni UN-a Srebrenica je 8.372. Ova cifra, na zalost, nije konacna. cifra je prezentovana 12.07.2005, 2. dana Medjunarodne Konferencije na temu "Genocida u Srebrenici, jula 1995: Konzekvence i lekcije za buducnost." Do sada, rezultate ove NAUCNE konferencije (preko 150 ucesnika iz cijelog svijeta sa svih kontinenata) NIKO nije osporio. S njenim rezultatima je upoznat i UN, g. Kogi Annan licno.
Selam.
Za detalje, toplo preporucujem knjigu Prof.dr. Smaje Cekica "Srebrenica 1995", u tri toma, izdavac Inst.za istraz. RZiZG, 2000 godine u Sarajevu. 


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
01-08-2008 at 13:11 | Ukljuèi u odgovor
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

Dopuna gore navedenog: ova se cifra odnosi samo na period 11.juli-30.juli 1995. Selam.  


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
01-08-2008 at 13:13 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Uhapsen Radovan Karadžiæ

Da vam oprièam



David Karadžiæ

Jedino je "smiren, fin, obrazovan, produhovljen i inteligentan èovek" i uz to, "vedar, šarmantan, ljubazan, spreman na šalu" mogao pomoriti više ljudi u BiH no i jedna kuga koja je kroz nju prošla



Dvadeset i prvog jula 2008. u autobusu za Novi Sad kontrolor i kondukter, presvuèeni u pripadnike tajne policije, lišili su slobode Radovana Dabiæa, jer nije imao voznu kartu, što je povod za hapšenje, a uzrok su mu rekli u policiji: optužen je da se bavi nadriljekarstvom.

Na svom sajtu, Dragan Karadžiæ, koji je živio u SAD, gdje i danas žive njegova žena, doktorska diploma i 4 unuèeta, tvrdi da lijeèi multipl-sklerozu, mada za nju ne postoji lijek, ali ova istina ne važi za Srbe koji su ga obasuli hvalama, jer "ovo je tuzna metafora vekovne tragedije srpskog naroda, beznadezno zaljubljenog u cudesa", kako na internetu veli Duška.

Ništa tu nije tužno: lijeèenje multipl-skleroze spada u èudesna iscjeljenja koja su u nadležnosti svetaca. Kad se pretvoriš u mošti, stièeš moæi iscjelitelja ("mošti" su staroslovenski oblik rijeèi "moæi" iz hrvatskog jezika). Radovan Dabiæ zna da æe postati svetac pa je odluèio da èudesna iscjeljenja vežba pola stoljeæa prije no što æe preæi u mošti. Pola stoljeæa, jer zlikovci su dugovjeki: ne pamte da je Ðujiæ za 93 godine zakašljao, a Davidu Karadžiæu, koji ima pritisak 130/80, ne gine 120 ljeta. Nadam se da æe u Agu dobiti bar 70 kuka: samo tako biæu siguran da æe krepati u zatvoru.

Stoga nije èudo što ovog nadriljekara Srbi kuju u zvijezde: jedan veli da je "fenomen od èoveka", drugi da za vidanje multipl-skleroze "treba biti nadaren, velike duhovne snage, a to je pravo blago cara Radovana", treæi da je to "jedan od mnogobrojnih dokaza da su Srbi izuzetno kreativan narod a da je Radovan njegovo olicenje". Èetvrti ga predlaže za selektora fudbalske reprezentacije, ali se varate ako mislite da se zezao. Jer zna se da se David Karadžiæ nudio Džajiæu za psihologa Crvene Zvezde: obeæavao je da æe od njegovih igraèa napraviti tobdžije, pozivajuæi se na umijeæe s kojim je u ratu od èobana pravio tobdžije slavne diljem planete. Vele da ga je Džajiæ odbio, što nije taèno, jer zašto je onda uhapšen? Iz povjerljivih izvora znam da je Ljajiæ Džajiæa lišio slobode kao jednu od kljuènih osoba iz mreže Dabiæevih pomagaèa. Sad znate zašto se Karadžiæ zove Dragan.

David Karadžiæ je mješavina šarlatana i ljekara. Jer taèno je da je pomagao ljudima sa seksualnim smetnjama i, kad govori o Humanoj kvantnoj energiji (HQE) koja "repolarizira membrane æelija u polnim žlezdama i funkcija æelijskih membrana se uspostavlja, umrtvljene æelije se bude i obavljaju osnovnu funkciju, luèe polne hormone i polne æelije", i uz to dovodi do "pojaèanog luèenja ´hormona sreæe´", èime se "uklanjaju psihièke smetnje seksualnoj funkciji, a posredno i fizièke" - Radovan Dabiæ se ne služi jezikom vraèa veæ nauènika: impotenciju je uspješno lijeèio i prije rata, a u ratu još uspješnije: rezultati koje su njegovi jurišnici postigli u silovanju nesrpkinja ne bi ni izbliza bili onako blistavi da nije bilo tog èarobnjaka u uklanjanju seksualnih smetnji pomoæu HQE.

Ispostavilo se, meðutim, da policija nije jamila nadriljekara veæ djeèjeg pjesnika iz Petnjice koji je položio za istrebljivaèa nesrba i u tom zvaniju djelovao s velikim uspjehom, zbog èega æe ga poslati na peškeš Agu. Meni je izgledalo da su uhapsili Marksa na èijoj zastavi je mrtvaèka glava s ukrštenim kostima. Kad sam shvatio da nije Marks, nazvao sam telefonom Šekija Radonèiæa: "Uhapsilo Èièu! Ovo zbitije se zove Draža po drugi put meðu Srbima. Èovjek koji ga je potkazao zove se Ratko Kalabiæ i Ameri æe mu isplatiti milione." "Nije ono Draža no Deda Mraz!", kaže Šeki. "Krenuo je na kongres Deda Mrazova u Kopenhagenu. Uzmi Avaz, tamo sve piše."

Uzmem Avaz i, stvarno, na prvoj strani vele Karadžiæ uhapšen a na zadnjoj govore o kongresu 136 Deda Mrazova koji se odražava 51 godinu. A kad sam išèitao šta o Radovanu Dabiæu kažu ljudi koji su s njim eglenili ne znajuæi da se radi o Davidu Karadžiæu, shvatio sam da je uhapšen autor masovne grobnice zvane Republika Srpska koji se pretvorio u Deda Mraza. Jer jedino je "smiren, fin, obrazovan, produhovljen i inteligentan èovek" i uz to, "vedar, šarmantan, ljubazan, spreman na šalu" mogao pomoriti više ljudi u BiH no i jedna kuga koja je kroz nju prošla. Znam zašto se zove David: borio se, kao s Golijatom, sa svetskom zaverom protiv Dabiæa i Srba uopšte, i dlaka je falila da podvig biblijskog Davida ponovi.

P. S. U tekstu iz 1997. objavljenom u Danima Rajko Nogo o Radovanu Dabiæu govori kao o "svezanom èovjeku", ali nek vas ne èudi što je "svezani" volio šetkati po Hrvatskoj, Beèu, Rusiji, jer se David Karadžiæ drži one Kranjèeviæeve da "sputani korak za tri druga vrijedi". Nogo kori Plavšiæku da "nije ljudski tuæi svezanog èovjeka", a pod èovjekom podrazumijeva Srbina, jer Nogi nije ni u peti bila primisao da Karadžiæa opomene da nije ljudski tuæi, èesto do smrti, desetine hiljada svezanih Bošnjaka i Hrvata. Nogo Dabiæa zove i "svjetskim zatvorenikom". Ako je mislio da ga je sav svet želio strpati u tamnicu, ispostavilo se da je to bila obièna prdnjava i da su samo Srbi mogli imati koristi od njegovog izruèenja Agu. Ako pak govori iz kože osobe kojoj je tamnica sav svet, nek Nogi bude utjeha što æe, ubuduæe, pozornica Dabiæeva tamnovanja biti nešto uža.


01-08-2008 at 14:54 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 28
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : Praæenje suðenja monstrumu Karadžiæu New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice