Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Popis stanovništva 2013. u Bosni i Hercegovini
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
VV Cephei A
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Popis stanovništva 2013. u Bosni i Hercegovini

Iako su mi komentari ove seljanke totalno neinteresantni (dotièna se oèito puca psilocibinskim gljivama), ne mogu a da ne odgovorim na ovo lupetanje o cvijeæu i šarenoj baštici. Bosna nije bila takva proteklih hiljadu godina jer u Bosni nikad nisu živjeli Srbi i Hrvati (to je paradoks nad paradoksima). Takva je proteklih stotinjak godina otkako se jedan dio cvijeæa odluèio okrenuti protiv šarene baštice i uzorat je uzduž i poprijeko.

Sa "cvijeæem" koje toj bašti želi ono najgore Bosna nikad neæe opstati.

[Edited by VV Cephei A on 29-12-2012 at 00:37 GMT]

29-12-2012 at 00:36 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Popis stanovništva 2013. u Bosni i Hercegovini

citat:
bajke wrote:


Ako zanemarimo svu demagogiju Vase retorike opste prisutne na samom pocetku komentara,te ako preskocimo izmisljene ofucane stereotipe o pojedinim javnim licnostima,opet se ne mogu oteti dojmu da je Vas komentar zaista patetican bas kao i Vasa cjelokupna materijalna manifestacija u ovom virtuelnom svijetu.


Ja ne vidim da sam se u komentaru na koji repliciraš obratila tebi niti sam tim komentarom prekršila pravila Foruma,nikoga nisam uvrijedila.To što se tebi ne svidjaju moji komentari,ja veæ napisah-nemoj ih èitati ili zatraži moj ban.
Ja sam nešto ubjeðena da ti mene ne podnosiš zato što nisam Bošnjakinja.
Ali dok ne bude zvanièno zatraženo od admistracije Foruma da se pripadnicima nebošnjaèke populacije zabranjuje pristup Forumu,ja æu dotle pisati.Na tvoju i na žalost malih nacoša koji ovde svraæaju i kojima moje pisanje nije po volji.


[Edited by soraya on 29-12-2012 at 13:34 GMT]
29-12-2012 at 13:27 | Ukljuèi u odgovor
vodeni
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 18-05-2009
Lokacija: tuzla
Odgovori: 67
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Popis stanovništva 2013. u Bosni i Hercegovini

citat:
soraya wrote:

Ja ne vidim da sam se u komentaru na koji repliciraš obratila tebi niti sam tim komentarom prekršila pravila Foruma,nikoga nisam uvrijedila.To što se tebi ne svidjaju moji komentari,ja veæ napisah-nemoj ih èitati ili zatraži moj ban.
Ja sam nešto ubjeðena da ti mene ne podnosiš zato što nisam Bošnjakinja.
Ali dok ne bude zvanièno zatraženo od admistracije Foruma da se pripadnicima nebošnjaèke populacije zabranjuje pristup Forumu,ja æu dotle pisati.Na tvoju i na žalost malih nacoša koji ovde svraæaju i kojima moje pisanje nije po volji.


[Edited by soraya on 29-12-2012 at 13:34 GMT]


Ne daj se Soraya
29-12-2012 at 14:32 | Ukljuèi u odgovor
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Popis stanovništva 2013. u Bosni i Hercegovini


i ovaj voli Bosnu,vise i od Andrica.
i ovaj prica o multi-kulti
i ovaj isto ko i neki sa malom dioptriom...

http://www.youtube.com/watch?v=3bNhNVpOmtY

29-12-2012 at 14:50 | Ukljuèi u odgovor
VV Cephei A
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Popis stanovništva 2013. u Bosni i Hercegovini

Na izbornoj skupštini Svjetskog bošnjaèkog kongresa u Sarajevu donesena odluka da je bijela zastava sa ljiljanima nacionalna zastava svih Bošnjaka.

Predsjednik SBK je Mustafa Ceriæ.

Haj'mo Bosanci, izmišljajte sad i novu zastavu, ne želite valjda bit meðu onim koje predstavlja takav jedan lik noseæi bosansku zastavu sa ljiljanima?

29-12-2012 at 15:12 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Popis stanovništva 2013. u Bosni i Hercegovini

Ja sam po rodjen u Hercegovini, i to u onom nekad lijepom malom gradicu poznatom po lijepoj rijeci Bregavi koja uskoro moze i da presusi. Moj grad nije vise ono sto je bio. Multietican jest, ali djeca ne idu zajedno u skolu, a i odrasli poprijeko gledaju jedni na druge. Nedkima smetat sto su se autohtoni stanovnici vratili, a svi su bili u logorima izuzev jednog mog vrsnjaka koji je poslije rata mlad umro. Na dzenazu su mu dosli Bosnjaci i Hrvati, sto je rijetko u mom gradu. .
Dakle,rodjen sam u Hercegovini, ali se osjecam kao Bosnjak. Isto osjecanje imaju svi moji:majka, otac, braca i sestre.


[Edited by Dajdza on 30-12-2012 at 01:06 GMT]

30-12-2012 at 01:04 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Popis stanovništva 2013. u Bosni i Hercegovini

citat:
VV Cephei A wrote:
Na izbornoj skupštini Svjetskog bošnjaèkog kongresa u Sarajevu donesena odluka da je bijela zastava sa ljiljanima nacionalna zastava svih Bošnjaka.

Predsjednik SBK je Mustafa Ceriæ.

Haj'mo Bosanci, izmišljajte sad i novu zastavu, ne želite valjda bit meðu onim koje predstavlja takav jedan lik noseæi bosansku zastavu sa ljiljanima?



SARAJEVO - Na danas održanom Svjetskom bošnjaèkom kongresu (SBK) izglasano je da zastava svih Bošnjaka na svijetu bude bijela zastava s ljiljanima. Jedini koji je glasao protiv bio je historièar Enver Imamoviæ. On je pojasnio da je protiv usvajanja ove zastave bio "iz èisto nauènih razloga".

"Država i narod su dva razlièita pojma. Zastava s ljiljanima je zastava srednjevjekovne Bosne, koju smo izabrali da bude zastava države BiH nakon njenog otcjepljenja. Nakon što su danas na Kongresu izabrali ovu zastavu za zastavu samo jednog naroda, bošnjaèkog, onemoguæili su, na duži historijski period, da ta zastava bude ponovo, danas-sutra, državna zastava BiH", pojasnio je Imamoviæ.

Smatra da je vrlo oèigledno da sada tu zastavu neæe prihvatiti ostali narodi koji žive u BiH.

"I što bi? Ni Bošnjaci ne bi prihvatili šahovnicu ili orlove. Uèinili smo krupnu grešku usvajanjem ove zastave kao zastave bošnjaèkog naroda", zakljuèio je Imamoviæ.



(fena)
Kao i dosad sve odluke ceriæa su bile slijepe i glupe. Fazon je što se mali sateliti brzo prime pa se još i valjaju od smijeha.
Trabanti se zalažu za jedno na popisu - Bošnjak kao zajednièka odrednica Srba, Muslimana i Hrvata a onda odu u krjnost i popišaju se na sve što su dosad prièali. U stvari postavljaju stvari na svoje mjesto od poèetka - Bošnjak nije nikakvo historijsko ime nego samo new age odrednica Muslimanskog življa u BiH i njenoj malo bližoj okolici.
Ko god prièa drugaèije džaba sere ovdje po forumu
O tempora o mores
30-12-2012 at 11:12 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Popis stanovništva 2013. u Bosni i Hercegovini

I moj doprinos aktuelnoj popisnoj stvarki

30-12-2012 at 11:14 | Ukljuèi u odgovor
VV Cephei A
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Popis stanovništva 2013. u Bosni i Hercegovini

citat:
Bošnjak nije nikakvo historijsko ime nego samo new age odrednica Muslimanskog življa u BiH i njenoj malo bližoj okolici.




Moradoh... Iako sam apsolutno protiv Ceriæevog djelovanja bilo gdje, a posebno u SBK, milina mi je gledat kako vas hvata srklet na sve što dotièni napravi. Srboslavija teèe venama, a bilo kakvo politièko djelovanje Bošnjaka vas provocira i dovodi do ludila.

Nego, umjesto svakodnevnog seruckanja i etiketiranja Bošnjaka imate li kakav konkretan prijedlog? Koga bi postavili na mjesto predsjednika? Zašto to ne može biti Ceriæ? Zašto se niste organizovali pa osnovali nešto slièno, ako veæ ne odgovara SBK? Na kraju, zašto vas boli kita ko upravlja SBK, vi niste Bošnjaci?

[Edited by VV Cephei A on 30-12-2012 at 11:33 GMT]
30-12-2012 at 11:32 | Ukljuèi u odgovor
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Popis stanovništva 2013. u Bosni i Hercegovini

citat:
Shaban wrote:
I moj doprinos aktuelnoj popisnoj stvarki



Drzak ,bezobrazan,neobrazovan i nikakav insan si TI!!!
30-12-2012 at 13:16 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 26
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : Popis stanovništva 2013. u Bosni i Hercegovini New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice