Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Rat i mir
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
soraya wrote:

agdje ja to ne dozvoljavam? poèeo si se sakrivati iza dajidžine "suknje"? sram te bilo što druge optužuješ da se "ogræu suknjama pa qurèe",a ne vidiš sebe...


i onom sto se onomad suknjama ogrnuo i svima drugima sam potencirao na to, da treba dozvoliti i drugima da iznesu svoje misljenje bez da se diskredituju glupim replikama..
tvoje osporavanje te slobode govora sam vec naveo..
sad, samo mogu reci da je primjetna kolicina netrpeljivosti i primitivizma u tvojim komentarima i da smatram da nisi sposobna voditi raspravu na nekom normalnom nivou..
10-02-2013 at 09:30 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
camac wrote:


i onom sto se onomad suknjama ogrnuo i svima drugima sam potencirao na to, da treba dozvoliti i drugima da iznesu svoje misljenje bez da se diskredituju glupim replikama..
tvoje osporavanje te slobode govora sam vec naveo..
sad, samo mogu reci da je primjetna kolicina netrpeljivosti i primitivizma u tvojim komentarima i da smatram da nisi sposobna voditi raspravu na nekom normalnom nivou..

pa gdje ja to ne dozvoljavam,hajde citiraj ako imaš tri èiste....smeta ti što sam na tvoje oèigledno neznanje i neoupuæenost pastovala tekst o zloèinima na Kazanim...a ima toga još ....
a o primitivizmu poprièaj sa svojim jaranom i sa sobom...nazivati ljude æafirima i prijetiti im je uvreda i nevaspitanost....a onda se pravdati nekakvom floskulom "vidim da sam neshvaæen " ...i nije baš preporuèljivo u diskusije se upuštati nafiksan i pod dejstvom amfetamina...ma koliko to tebi i jaranu izgledalo "inn" nije...
10-02-2013 at 09:40 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
arnie wrote:

za radi cionizma koji je protiv 60 godisnje borbe napacenog palestinskog naroda koji zeli da zivi na svojoj zemlji,



koliko znam ni cionizam ni palestinci ovde nisu tema pa se opet potežu...
10-02-2013 at 09:47 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
camac wrote:
voditi raspravu na nekom normalnom nivou..

to je ono što ti i tvoji jarani ne umijete...èim neko na argumente poèinje odgovarati uvredama na raèun komentatora sa èijim se mišljenjem ne slažete,odmah mi je jasno o èemu se radi...deja vu...
10-02-2013 at 09:52 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
MelMel wrote:
Boga mi Camac, zalosno je ovo sto ti radis. Pripisujes drugima upravo ono sto i sam radis.

Ili se radi o nepismenim ljudima koji istinski citaju nesto sto nije napisano ili se jednostavno radi o cistom bezobrazluku i zloj potrebi za provokacijama.......

Niko ovdje nikome nije osporio, niti branio da prica o Bosnjackim zrtvama. Niko nije izjednacio zlocine.
Niko nije trazio da se zaboravi.

Ponekad imam osjecaj da vas dvojica zakuhavate namjerno.....mozda bi i to moglo stati pod kategoriju "zalosnog"!



ne znam Mel, kako to ti vidis iz svoje perspektive, ali ako se svi vratite nekoliko stranica unazad, mozete procitati sve komentare i vidjeti sve ovo sto sam ja naveo.. neki su i obrisani ali nema veze.. inace, trebalo bi da se moze razgovarati i pisati o ciscenju svoje avlije i na normalan nacin, argumentovano o temi, bez predrasuda o sagovorniku.. a ovo sto sad citam od Soraye je, priznat ces, zaista dno dna..
10-02-2013 at 09:55 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
soraya wrote:

pa gdje ja to ne dozvoljavam,hajde citiraj ako imaš tri èiste....smeta ti što sam na tvoje oèigledno neznanje i neoupuæenost pastovala tekst o zloèinima na Kazanim...a ima toga još ....
a o primitivizmu poprièaj sa svojim jaranom i sa sobom...nazivati ljude æafirima i prijetiti im je uvreda i nevaspitanost....a onda se pravdati nekakvom floskulom "vidim da sam neshvaæen " ...i nije baš preporuèljivo u diskusije se upuštati nafiksan i pod dejstvom amfetamina...ma koliko to tebi i jaranu izgledalo "inn" nije...


evo Mel, da se ne bi izbrisalo, kad se malo misli razbistre..
10-02-2013 at 09:57 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
camac wrote:

a ovo sto sad citam od Soraye je, priznat ces, zaista dno dna..

ma dušica draga,jeste osjetiva i uvredljiva...a kad je drugoga vrijeðati i nazivati æafirima ,èifutima,prebrajati tudja krvna zrnca....to ne vidiš jel?

10-02-2013 at 10:00 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
MelMel wrote:

Ne ulazim u vase privatne zivote i ne opravdavam iznosenje ikakvih privatnih informacija na forum, ali Camac, pokusaj biti pravican pa procitaj objektivno sta tvoj jaran pise. Mozda shvatis da ponekad losa akcija izazove losu reakciju.



ostavite se tih otrcanih fraza "sta ti pise jaran i jaran ti reko ovo ili ono" ovdje svako ima svoj nezavisni profil i svoje jedintsveno misljneje, niko nema i ne treba da ima uticaj niti na bilo koga,
ko je ovdje u akciji a ko u reakciji je izgleda za vas tetka, astronomska fizika,
vi svojim ispadima ovdje dovoljno govorite kakav stav imate odnosno kakav podrzavate

nidje veze niti jedan vas komentar sto se vidi iz broja replika, ali eto da rekoh i vas neko napokon jednom i citira, bar toliko zasluzujete od mene

10-02-2013 at 10:22 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
MelMel wrote:

Ne ulazim u vase privatne zivote i ne opravdavam iznosenje ikakvih privatnih informacija na forum, ali Camac, pokusaj biti pravican pa procitaj objektivno sta tvoj jaran pise. Mozda shvatis da ponekad losa akcija izazove losu reakciju.



Mel, nisam ja svjetski policajac, ba.. ja samo za njih radim..
a kad me neko citira, onda se po tom nekom internet pravilu obraca meni, jel tako? na te stvari ja i obracam paznju..
za ostalo brate, neka se citiraju izmedju se, ili se obrate sunceTu.. ona je dva sprata iznad, pa nek malo pregleda pisanja od sviju i uvede kakvog embarga, ako ima osnove.. pa ja..
10-02-2013 at 10:24 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
camac wrote:

a kad me neko citira, onda se po tom nekom internet pravilu obraca meni, jel tako? na te stvari ja i obracam paznju..


pa i drugi obraæaju pažnju kad ti citiraš njihove komentare...i kad ti odgovore argumentovano onda se ti postavljaš u ulogu tudjeg "drvenog advokata"...ne imputiraj nikome "ogrtanje suknjama" jer i ti to isto radiš...
10-02-2013 at 10:31 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 51
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Politika : Rat i mir New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice