Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Rat i mir
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
MelMel wrote:

A o ljudskim gromadama, ne bih na ovoj ionako senzitivnoj temi , trudila se jesam da u njemu prepoznam te kvalitete koje ti navodis, ali ovo sto ja do sad vidjoh mogu samo reci

ne trudis se dovljno, nemas kad od trehanja i poklopca svakom locnu

i FYI

16-02-2013 at 14:40 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
soraya wrote:

i naravno ti ovo podržavaš,a napisao si da je BIH domovina i Bošnjaka i Srba i Hrvata i svih ostalih et.skupina....pa koji smo to "mi koji se šepurimo" i koja je to "multietnièka ideologija" koja tebi i tvome istomišljeniku gromadi toliko smeta?u ime èega? osvete mržnje...jbt,a sve neki vjernici par exellance

halo gospodjo
ostavite se tih chifutskih spletki i hinjskih trikova, ne mijesajte termin "vi koji se sepurite" i "multietnicka ideologija" pa niko ovdje budala ba
ja NIKAD nisam bio niti cu biti protiv multietnickog uredjenja, kao sto rece Mustajbeg ovo je zemlja i Bosnjaka i Srba i Hrvata ali cesto ukazujem da jedno takvo drustveno uredjenje mora da ima moralne i logicne granice,
znaci moramo SVI da volimo, zivimo i umiremo ovu zemlju u njenim medjunarodno priznatim granicama, kao sto smo je voljeli, zivjeli i umirali '92-'95 a ne bjezati u narucje onima koji su nas klali pa sad ovdje prosipat neku meultikulturu...
16-02-2013 at 15:06 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
MelMel wrote:

ja ba camac, sve petokolonasi. nek si nam objasnio sta je pisac hotio rjet. evo opet ovaj hmm smajli, mnogo je popularan ovih dana.

malo ti je naivno ovo, sto iz mog komentara izvuce zakljucak "sve petokolonasi".. da sam na tvom mjestu ja bih procito jos koji put..
16-02-2013 at 15:24 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
MelMel wrote:

ja ba advokat, do mene je.

pa hajde onda potrudi se da malo zrelije citas komentare, nemoj da ti ja pojasnjavam..
yebem ga ja, ako ti necu pocet naplacivat..
16-02-2013 at 15:29 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
mustajbeg wrote:


Nisam ja za multi-kulti,ja konstatujem.


pa zato se i slažeš sa Arniem...i ti i on biste da sve što nije Bošnjaèko /muslimansko potjerali i sa ovog Foruma i iz BIH...i po èemu se onda ti i on razlikujete od onih koji su to isto napisali u Memorandumu i sproveli u djelo?
Nisam ja baš sigurna da sam ja ta koja treba proèišæenje od fašizma ,ima fašizma itekako u tvojim i u pkomentarima tvojih istomišljenika.
16-02-2013 at 15:42 | Ukljuèi u odgovor
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
soraya wrote:

pa zato se i slažeš sa Arniem...i ti i on biste da sve što nije Bošnjaèko /muslimansko potjerali i sa ovog Foruma i iz BIH...i po èemu se onda ti i on razlikujete od onih koji su to isto napisali u Memorandumu i sproveli u djelo?
Nisam ja baš sigurna da sam ja ta koja treba proèišæenje od fašizma ,ima fašizma itekako u tvojim i u pkomentarima tvojih istomišljenika.

Znaci ti bi mene po kratkom postupku,glava na panj,kanta benzina...



16-02-2013 at 15:48 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Rat i mir

citat:
mustajbeg wrote:

Znaci ti bi mene po kratkom postupku,glava na panj,kanta benzina...


ni u ludim snovima,a nisam to nigdje ni napisala...ali vidim da bi ti mene rado i zapalio i protjerao i za glavu skratio zato što nisam Bošnjakinja i zato što sam živjela u Beogradu

[Edited by soraya on 16-02-2013 at 15:56 GMT]
16-02-2013 at 15:55 | Ukljuèi u odgovor
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
soraya wrote:

ni u ludim snovima,a nisam to nigdje ni napisala...ali vidim da bi ti mene rado i zapalio i protjerao i za glavu skratio zato što nisam Bošnjakinja i zato što sam živjela u Beogradu

[Edited by soraya on 16-02-2013 at 15:56 GMT]

Dobro nisi spomenula i Jovana Divljaka,Stjepana Kljuica itd...
16-02-2013 at 16:03 | Ukljuèi u odgovor
Shiva
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 08-12-2006
Odgovori: 5859
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir


citat:
sunce wrote:

Klasika, teme razlicitih naziva na politici zavrsavaju manje vise isto i sa slicnim ili istim komentarima pojedinih forumasa.

Soraja, mogu ti reci, da kod tebe nesto skripi kada je u pitanju i Armija BiH i Bosnjaci, nesto ne ide.

Ni ti niti bilo ko drugi ko nije rat osjetio ne moze znati kako je to zaista bilo, sve je to teorija i prepricavanje.

Sve da se i nazor hoce ne moze se Armija BiH i agresor porediti, osnovna razlika je da su prvi branili svoju zemlju i narod a drugi napadali. U ratu se desavaju ruzne stvari pa su se i desavale.

Organizovano, dugo planirano, sistematsko ubijanje i unistavanje kako su radili cetnici se porediti ne moze, za svaki zlocin spominju se Kazani, valjda drugo tesko naci.

Cudim se da nije bilo toga vise, i odmazdi i svega koliko je svijet propatio.

Jeste, svaka majka place za svojim djetetom, ali mati je mati, mati place i za najvecim zlocincem.

Mogli bi se mi svih ratova sjetiti ali meni je kljucno na cijoj je ko teritoriji bio.




Evo zena rece sve u jednom postu.



P.S. Treba se tema ocistiti od uvreda i zahebancije!

Pricaonica je na drugoj temi.

Vodjenje dialoga sa postovanjem

sagovornika, bez obzira da li se slazemo u

misljenjima, je kucni odgoj i ne uci se u

skoli.



16-02-2013 at 16:20 | Ukljuèi u odgovor
Shiva
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 08-12-2006
Odgovori: 5859
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
soraya wrote:

znamo Shiva gdje je prièaonica,ali æafirima èifutima i petokolonašima je i tamo haman zabranjeno ulaziti...
a o "kulturi dijaloga" si malo zakasnila...
po meni je najnekulturnije ne proèitati uvodni post i sve komentare,a onda selektivno ocjenjivati iste i pozivati se na "kuæni odgoj"...


Vidis Soraya, ti dajes komentar i zakljucak iz proste predpostavke da nisam procitala uvodni post i pratila kompletnu temu.

16-02-2013 at 17:41 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 54
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Politika : Rat i mir New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice