Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
andjela wrote: ... pa da pitam jel ima ispred Naše stranke kandidat

jos nije zavrsen proces prijavljivanja ni kandidata, ni stranaka... prerano je govoriti o bilo cemu...

@platonix, meni je iznimno drago da je mirnes nesto i naucio kroz pracenje drugih stranaka, posebno onih na koje se obrusavao

ima i par mjeseci od ovoga ;)
15-05-2012 at 11:40
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
statebriga wrote:
nema laly jos programa... prvo da prodje registracija stranaka i nezavisnih kandidata, a onda ce krenut presice, priopcenja i slicno, price o programima i najave

ja se necu kandidovat za nacelnicu samo za kuharicu u opcini

znaci jos nista se ne zna, steta, oktobar je ipak sutra
15-05-2012 at 12:40
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
statebriga wrote:

jos nije zavrsen proces prijavljivanja ni kandidata, ni stranaka... prerano je govoriti o bilo cemu...




ja mislim da nije prerano i da upravo stranke i kandidati koji nisu do sada uèestvovali u vlasti treba da budu malo vispreniji u pripremi svoje kampanje...u mentalitetu nam je da neke stvari radimo u zadnji èas...nastupa ljeto ,sezona odmora,masa svijeta bi trebala veæ da "ima pojma" o eventualnim kandidatima...ta pasivnost može da napravi više štete nego koristi,naroèito onima koji imaju lošije startne pozicije (nisu poznati u javnosti)
15-05-2012 at 13:28
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

uvijek se suti dok stranka i kandidati ne budu prihvaceni od cika

15-05-2012 at 13:50
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Asja for nachelnik

15-05-2012 at 13:58
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
statebriga wrote:
uvijek se suti dok stranka i kandidati ne budu prihvaceni od cika

...a CIK treba da se oèituje,kada?
15-05-2012 at 14:53
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
sunce wrote:

Emir Kabil, Zlatko Berbic, Adi Rifatbegovic i Izudin Kapetanovic imena su koja se spominju za poziciju nacelnika Opcine Tuzla.

Sta kazete?


Ne znam koliko je tacno da su sva cetvorica zainteresovana za funkciju nacelnika Tuzle.

Ali, ja kao osoba, ne bih ni jednom od ove cetvorice dao glas. I evo iz kojih razloga:

-Za Kabila i Rifatbegovica, imam misljenje da je bolje da ostanu u struci, jer tamo, kao poznati specijalisti, mogu najvise pridonijeti drustvenoj zajednici. Izborom jednog od njih dvojice, dobili bi smo prosjecnog nacelinka Tuzle a istovremeno izgubili dobrog doktora.

Drugi ozbiljan razlog, zasto ne bih glasao za gore spomenutu dvojicu, sadrzan je u cinjenici da UKC je ostvario gubitak oko 100 miliona KM i ima oko 100 miliona KM ne izmirenih obaveza. Pa se onda opravdano pitam:"Ako ta dva ljekara hoce da se bave drustveno-politickim radom na nivou opstine Tuzla, zasto onda prvo nisu uticali da se taj gubitak UKC-a kvalitetno sanira i dovede na nulu"?

-Kad je o Kapetanovicu rijec, magao bih samo reci, da je situacija sa njime jos izrazajnija nego da neko od ovih ljekara bude izabran za nacelnika. On kao doktor tehnickih nauka sjedi u fotelji direktora Solane. Ma solana je radila i radice oduvije uspjesno, nema veze ko bio direktor(apsulutne prednosti). I naravno, postavlja se pitanje, koliki je sada njegov doprinos nauci ako mora svaki dan 9-10h bakcati se sa problemima u preduzecu. Biti dobar u jednoj struci ne znaci automatski i kvalitet u drugoj. A on je vec imao problema dok je bio i dekan a i rektor.

-Berbic, da mu nije punca, ne bi on dogurao da se spominje kao kandidat za nacelnika.

I da ne zaboravin i petog, koga nisi spomenula u ovom uvodu, a to je sadasnji nacelnik Imamovic. Misljenja sam, da je najbolje i za njega a i za Tuzlu, da ostane pri stavu da se vise ne kandituje za ovu funkciju.



15-05-2012 at 15:08
Magellan
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 29-10-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 39
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
-Kad je o Kapetanovicu rijec, magao bih samo reci, da je situacija sa njime jos izrazajnija nego da neko od ovih ljekara bude izabran za nacelnika. On kao doktor tehnickih nauka sjedi u fotelji direktora Solane. Ma solana je radila i radice oduvije uspjesno, nema veze ko bio direktor (apsulutne prednosti). I naravno, postavlja se pitanje, koliki je sada njegov doprinos nauci ako mora svaki dan 9-10h bakcati se sa problemima u preduzecu. Biti dobar u jednoj struci ne znaci automatski i kvalitet u drugoj. A on je vec imao problema dok je bio i dekan a i rektor.


Vidis, tu se ne bih slozio s tobom.
Iako meni licno pomalo smeta njegov egoizam, cinjenica je da kao menadzer dobro obavlja posao. U svakom slucaju dolazi do izrazaja kad se usporedi s radom njegovih prethodnika/nasljednika (i na Fakultetu el., i na Univerzitetu, i u Solani).

Kapetanovic je po mom misljenju odlican menadzer, dobar profesor, ali prosjecan naucnik.
15-05-2012 at 15:41
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
yugi wrote:
Nek je musliman pa kakav god




provokator ko bijeljinska televizija
15-05-2012 at 19:43
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
Platonix wrote:
Moj prijedlog za opæinskog naèelnika Tuzle ako se kandiduje za tu poziciju jeste uvaženi gosp. Mirnes Ajanoviæ koji je ujedno i predsjednik BOSS Stranke ali takoðe možda i promijenim mišljenje ako se pojave neka nova lica, a sad imate moguænost.

Napominjem dakle da svako od vas koji ste ovdje na forumu ili smo posjetioci niste samo biraèi veæ i osobe koje mogu biti birane , sada je samo do vas da li želite.

Vaše prijave možete dostaviti u narednih 15 dana u centralu BOSS-Bosanske stranke putem e-maila [email protected] ili putem tel/fax br: 035/251-431, 251-035.
U prijavi navesti ime i prezime, ime oca, JMBG, adresu prebivališta ukljuèujuæi opæinu, struènu spremu, broj telefona

Mnogo pozdrava i oèekujem da æe se mnogi prijaviti, ja sam se prijavio i zadovoljan sam gostoprimstvom, ljubaznošæu predsjednika stranke kao i ostalih u centrali. Smatram da je ovo stranka koja æe moæi ovu državu postaviti na stabilne noge i krenuti ka blagostanju. Hitno je potrebno da graðani prekinu ovisnièki i interesni odnos prema strankama koje su aktuelno na vlasti, nalazeæi se u glasaèkim taborima mora se misliti na buduænost svoje djece.

[Edited by Platonix on 15-05-2012 at 10:59 GMT]

vidi ti kako se promovise BOSS
e vala i Mirnesa je dosta u politici, a nije mi vala on za nacelnika, vrijeme je za druge
15-05-2012 at 20:13
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 29
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice