Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
yugi wrote:
Dakle toliko o tvojoj argumentaciji Kao i obièno

a tvoji argumenti su koji? bolesna mržnja prema Jasminu Imamoviæu?
18-05-2012 at 08:13
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

da ne bude da ja ovdje nekog kritikujem, ali ako mogu primjetiti, isto kao sto se "osjeca" vid mrznje prema gospodinu Jasminu Imamovicu, isto tako se moze osjetiti doza netrpeljivosti prema vjerskim i sakralnim objektima o kojima niti ima rijeci, niti ih je doticni i pomenuti gospodin gradio a ni pokusavao da gradi.. ne znam zbog cega se ovdje uz pominjanje nekih stranaka, koje kao clanove okupljaju Bosnjacku populaciju stanovnistva, istovremeno "protura" neka "dzamijofobija" i kao unaprijed poznat scenario: "what will happen"?
mislim, najbolje bi bilo da svako svog kandidata iliti miljenika, hvali i kuje u zvijeze njegovim planovima i rezultatima, a da ostale ne spominje u negativnom kontekstu ili cak nikako..
ne znam tacnu definiciju ali to je po meni, izborna kultura i demokratija.. sve ostalo je samo tracanje i ogovaranje, sto opet samo steti onome za koga se "borimo" da bude izabran.. opet, haman da je to danas, najefikasniji nacin, da se dobiju glasovi i eventualno pobijedi, jbga..

18-05-2012 at 10:25
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
camac wrote:
da ne bude da ja ovdje nekog kritikujem, ali ako mogu primjetiti, isto kao sto se "osjeca" vid mrznje prema gospodinu Jasminu Imamovicu, isto tako se moze osjetiti doza netrpeljivosti prema vjerskim i sakralnim objektima o kojima niti ima rijeci, niti ih je doticni i pomenuti gospodin gradio a ni pokusavao da gradi.. ne znam zbog cega se ovdje uz pominjanje nekih stranaka, koje kao clanove okupljaju Bosnjacku populaciju stanovnistva, istovremeno "protura" neka "dzamijofobija" i kao unaprijed poznat scenario: "what will happen"?
mislim, najbolje bi bilo da svako svog kandidata iliti miljenika, hvali i kuje u zvijeze njegovim planovima i rezultatima, a da ostale ne spominje u negativnom kontekstu ili cak nikako..
ne znam tacnu definiciju ali to je po meni, izborna kultura i demokratija.. sve ostalo je samo tracanje i ogovaranje, sto opet samo steti onome za koga se "borimo" da bude izabran.. opet, haman da je to danas, najefikasniji nacin, da se dobiju glasovi i eventualno pobijedi, jbga..


duhovna nadgradnja društvene zajednice dolazi tek nakon materijalne,tako da je nonsens praviti sakralne i vjerske objekte kad i oni koji postoje ionako zvlje prazni...
kao društvo nemamo izgradjenu kulturu poštovanja i održavanja postojeæih objekata istorijske i kulturne baštine,a ova novokomponovana arhitektura (naroèito) sakralnih i religijskih objekata je u 99% sluèajeva èisti kiè..ovo što se po BIH pravi nakon rata ,je urbani zloèin...pogledati na šta lièe nove crkve i džamije,a o nadgrobnim spomenicima i nišanima da ne govorimo...
netrpeljivost koju pominješ u svakom sluèaju je mnogo više izražena od strane onih koji preferiraju nacionalno kao najvažniju odrednicu jednog društva...a populizam kojim se služe nacionalisti je gotovo uvijek naslonjen na religiju i vjeru...
18-05-2012 at 10:49
AnonBlack
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 08-03-2012
Lokacija: BA
Odgovori: 156
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Da se ni jedna džamija ili crkva nije izgradila poslije rata ti i tebi slièni bi problem našli u onim starim.

Ovdje taèno jedina ti pominješ džamije i crkve, èini mi se da noæu ne spavaš misleæi na vjerske objekte.

18-05-2012 at 10:58
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

ocito je da nekima mnogo smeta i ovo sto ima dzamija po Tuzli,
a sama ideja o izgradnji nekog boljeg islamskog centra bilo gdje u gradu, im je kolac u supku i to suh,
da ne spominjem sta bi im tek bilo kad bi se tako nesto predlozilo za izgradnju na reonu postojeceg komplexa slanih jezera, vjerojatno bi bio "konopac i kakav sljivic"
sreca njihova to jos nije na dnevnom redu ali toplo preporucujem mazanje kolca vazelinom i jednu rezervnu garnituru konopaca, za sljivice nek ne brinu ima sad i ovih novih objekata u izgradnji pa nece bit tesko naci kake betonskegrede, jer ce Tuzlu, u skorije vrijeme krasiti jedan najmoderniji islamski centar u regionu...

helem, jadno je sto se na ovakav nacin u cijelu stvar aplicira sadasnji gradonacelnik i izbor buduceg,
sto se tice sadasnjeg, bilo bi nezahvalno reci da nije ucinio bas nista, ipak se primijeti njegov mandat u nekim aspektima drustva, vjerojatno onoliko koliko bi se primjetio i nekog drugog mandatara,
ali mora se znati da je Jasmin Imamovic, dali namjenski ili slabim interesom u pravcu sportsko-kulturnih "dostignuca" ugusio kosarkaski (za rukometni ne znam) klub a futbalski klub Sloboda je pustio da je klosari dovedu do ivice propasti, ako vec nije i definitivno propala u Premier lizi,
ne treba spominjati uspjehe tuzlanskih sportskih klubova, to zna i malo diejte, a gdje su sad... takoreci u kanti za smece...


18-05-2012 at 11:04
AnonBlack
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 08-03-2012
Lokacija: BA
Odgovori: 156
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

To su naši lažni dušebrižnici, multikulturalci, graðani, Evropljani, pi*** materine. Ni jedna diskusija ne može proæi bez obaveznih nasrtaja na vjeru i vjerske objekte, a samim tim i na ljude koji vjeruju u Boga. Ni jedna diskusija ne može ni bez SDA i nepostojeæe prijetnje nacionalista u Tuzli (provale tipa Salko prijetio zatrpavanjem jezera i sl.).

To ti je druže propaganda. Mislim, SDA se koristi istim folovima kad su druga mjesta u pitanju, samo što su oni lafo veliki vjernici, džume su obavezne, Bajram namazi takoðer, a što se sa strane poèesto zagrabi nije ni bitno.

Al' valja uzet izbore, a da bi ih dobio jedno vrijeme moraš zastrašivat graðane, nabijat im komplekse niže vrijednosti (ako su vjernici), odnosno više (ako su kvazi-graðani i "urbana" raja).

18-05-2012 at 11:13
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
AnonBlack wrote:

Ovdje taèno jedina ti pominješ džamije i crkve, èini mi se da noæu ne spavaš misleæi na vjerske objekte.


naravno struka mi je da se bavim formama i proporcijama .Mogu ti reæi da imam griješne misli kad god vidim minaret ili zvonik


[Edited by soraya on 18-05-2012 at 11:18 GMT]
18-05-2012 at 11:18
AnonBlack
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 08-03-2012
Lokacija: BA
Odgovori: 156
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

soraya... To je moj komentar na svo tvoje piskaranje ovdje.

Mislim, tvoji komentari su zbilja uvreda za ljudsku inteligenciju.

18-05-2012 at 11:23
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
AnonBlack wrote:
soraya... To je moj komentar na svo tvoje piskaranje ovdje.

Mislim, tvoji komentari su zbilja uvreda za ljudsku inteligenciju.


pa forum i služi za komentarisanje i moje je demokratsko pravo da komentarišem isto koliko i tvoje.ako te nešto vrijeða u mojim komentarima možeš ih zaobiæi ili se žaliti moderatoru,ali prvo proèitaj pravila...
btw,kakav si ti to vjernik kad psuješ ovako javno i pominješ nek p*z** materine
18-05-2012 at 11:26
AnonBlack
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 08-03-2012
Lokacija: BA
Odgovori: 156
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Ne sjeæam se da sam igdje rekao da sam vjernik. Ne trèi pred rudu, etikete zadrži za sebe.

U svakom sluèaju tvoje nije da brineš o mom psovanju. ;)

18-05-2012 at 11:30
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 28
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice