Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
yugi wrote: ... Kada je u pitanju tonjenje ja kolko znam Tuzla nije imala niti jednog kompetentnog struènjaka koji bi sa sigurnošæu mogao reæi koje æe sve refleksije potapanje rudnika imati na daljnje tonjenje Tuzle...
u tome i jeste problem! postavlja se pitanje ko je i kako napravio studiju izvodivosti i zbog cega se javnosti samo mazu oci tim jezerima! samo zbog jezera iz sve srca zelim da ova hladnoca traje cijelu predizbornu kampanju! mozda onda shvate sta sve nedostaje, a moglo se napraviti od para za jezera!
17-05-2012 at 22:56
Black0ut
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-11-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 613
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
soraya wrote
Na stranu što jezera rješavaju problem tonjenja grada Tuzle,ali to je za tebe "špansko selo" a meni je mrsko da ti objašnjavam kako i zašto.


Pa jest vala malo sam spor.

Trece jezero nam nije potrebno. To je cisti politicki potez na nas racun a njihovu dobrobit.

[Edited by Black0ut on 17-05-2012 at 23:10 GMT]
17-05-2012 at 23:08
Black0ut
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-11-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 613
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
yugi wrote:


Šteta za Berbu ako je to istina jer on je recimo bio poprilièno solidan kandidat.Nadam se da æe do oktobra ipak promjeniti svoju odluku!



Da, ja sam ga svojim usima danas cuo. Djelovao je iskreno i nepokolobljivo.

A i ja bi volio kada bi se kandidovao. Ali mislim da on to nece jer zna da kao plasticni hirurg moze zaraditi dosta vise para a mjesto nacelnika bi ga samo usporavalo u njeogvoj karijeri.
17-05-2012 at 23:09
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
yugi wrote:


Koji crni profitGovoriš napamet!kako su napravljena jezera su gotovo svake godine u deficitu koji se finansira iz Budžeta!!!
Kada je u pitanju tonjenje ja kolko znam Tuzla nije imala niti jednog kompetentnog struènjaka koji bi sa sigurnošæu mogao reæi koje æe sve refleksije potapanje rudnika imati na daljnje tonjenje Tuzle a ti eto plediraš da nešto znaš o toj tematici!Nemoj majke ti!

e eto ti znaš i ti si struèan i kompetentan.
da zidaju islamski centar veæ bi se naš'o neki "struènjak" da na sutrašnjoj džumi promuhabeti koju...

[Edited by soraya on 17-05-2012 at 23:23 GMT]
17-05-2012 at 23:22
Black0ut
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-11-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 613
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

20 godina SDP-a i 10 godina Jasmina

dosta je bilo...

17-05-2012 at 23:42
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
statebriga wrote:
u tome i jeste problem! postavlja se pitanje ko je i kako napravio studiju izvodivosti i zbog cega se javnosti samo mazu oci tim jezerima! samo zbog jezera iz sve srca zelim da ova hladnoca traje cijelu predizbornu kampanju! mozda onda shvate sta sve nedostaje, a moglo se napraviti od para za jezera!


zluradost ti neæe pomoæi da budeš u pravu...studija postoji u sklopu programa Okvir za implementaciju regionalne strategije,a studiju je uradila NERDA-Udruženje za razvoj... Sektor 4.Turizam,stavka 4.13

[Edited by soraya on 17-05-2012 at 23:55 GMT]
17-05-2012 at 23:54
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
Black0ut wrote:


Da, ja sam ga svojim usima danas cuo. Djelovao je iskreno i nepokolobljivo.

A i ja bi volio kada bi se kandidovao. Ali mislim da on to nece jer zna da kao plasticni hirurg moze zaraditi dosta vise para a mjesto nacelnika bi ga samo usporavalo u njeogvoj karijeri.


Bojim se da si malo pobrkao lonèiæe što bi rekli.Nije to taj Berbiæ! 


<br /><br /><br /><br />

18-05-2012 at 00:07
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
soraya wrote:

e eto ti znaš i ti si struèan i kompetentan.
da zidaju islamski centar veæ bi se naš'o neki "struènjak" da na sutrašnjoj džumi promuhabeti koju...




Naravno da nisam tvrdio da sam struèan ali u toj oblasti struèan sam kolko i ti!!Nimalo!!!Ustvrdila si da su jezera profitabilna i lupila notornu neistinu i onda u nedostatku argumenata praviš neka saltomortala koja nemaju veze sa temom!!!
A kada je u pitanju Islamski centar on se veæ gradi I nevidim u èemu je tu problem

[Edited by yugi on 18-05-2012 at 00:11 GMT] 


<br /><br /><br /><br />

18-05-2012 at 00:09
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
yugi wrote:


Bojim se da si malo pobrkao lonèiæe što bi rekli.Nije to taj Berbiæ!


Mislim da je tu dosta naroda pobrkalo lonèiæe, jer doktor je Zlatko Berberoviæ, kolko ja znam tuzlanski plastièni hirurg.
18-05-2012 at 00:20
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
yugi wrote:


Naravno da nisam tvrdio da sam struèan ali u toj oblasti struèan sam kolko i ti!!Nimalo!!!Ustvrdila si da su jezera profitabilna i lupila notornu neistinu i onda u nedostatku argumenata praviš neka saltomortala koja nemaju veze sa temom!!!
A kada je u pitanju Islamski centar on se veæ gradi I nevidim u èemu je tu problem



Pa koliko ja znam Panonika je registrovano preduzeæe i poslovanje te firme je moguæe provjeriti uvidom u registar,koliko ima uposlenih i kako posluje.To su informacije koje jesu dostupne svakom gradjaninu.E sad koliko je neko motivisan da u skladu sa svojim interesovanjima istražuje,bujrum Google je vaš,a projekti su izloženi u Opštini.Paušalno lupetanje i etiketiranje nekoga ko nije tvoja politièka opcija i jeste produkt toga što se informacije dobijaju po kuloarima,sjelima i mahalanjem.To vidiš nije moja struka ,fakat.
Da se na lokaciji jezera gradi islamski centar ili sakralni objekat,vjerovatno ti ne bi smetalo iako bi to za tebe personalno znaèilo loše poslovanje.


[Edited by soraya on 18-05-2012 at 00:23 GMT]
18-05-2012 at 00:22
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 22
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice