Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Zdravlje : DIJETA
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
djevica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 13-01-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2767
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

Ja sam se malo zaustavila s dijetom
smršala sam još jedan kilograma a da to nisam uopšte htjela
Sad jedem sve

07-06-2008 at 09:52 | Ukljuèi u odgovor
madam
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 08-12-2007
Odgovori: 4023
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

Ja mislim da imam pantljièaru
Jedam sve i stalno, jedem puno, al ništa se ne prima, mislim i ne težim tome, al kontam gdje to odlazi
Tješim se da je do metabolizma, jer èim jedem odma i serem

07-06-2008 at 23:40 | Ukljuèi u odgovor
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
madam wrote:
Ja mislim da imam pantljièaru
Jedam sve i stalno, jedem puno, al ništa se ne prima, mislim i ne težim tome, al kontam gdje to odlazi
Tješim se da je do metabolizma, jer èim jedem odma i serem

pa jel svega ti seres 3 puta dnevno?
joj,meni mrsko srat,sva sreca pa moram jednom u 3 dana. sto bi nas narod rekó: I am ful of shit
UNATOC tome,smrsla sam 3 kile,za dvije sedmice...nisam ni primjetila dok nisam nesto obukla 


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
08-06-2008 at 22:44 | Ukljuèi u odgovor
madam
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 08-12-2007
Odgovori: 4023
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
halosvabija wrote:

pa jel svega ti seres 3 puta dnevno?
joj,meni mrsko srat,sva sreca pa moram jednom u 3 dana. sto bi nas narod rekó: I am ful of shit
UNATOC tome,smrsla sam 3 kile,za dvije sedmice...nisam ni primjetila dok nisam nesto obukla

Pa ne serem 3 put dnevno, al pod obavezno jednom ili dvaput, kad me promaši dan, znam da nešto nije uredu (joj u nas teme kolko koja sere)
08-06-2008 at 23:23 | Ukljuèi u odgovor
ANABELA
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2007
Lokacija: na kraju svijeta
Odgovori: 3827
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

Joj vas dvije..
Za to koliko koja sere treba nam nova tema...
Zato nemojte ...da nas ne zovu "serulje"...

A ti Svabijo...kako si mogla izgubit 3 kile a da nam ne ispricas kako se to sve doZdoGodilo.... To su informacije zlata vrijedne...
Pricaj sestro... ;hanka  


Ako ti je svejedno gdje si, onda se nisi izgubio...
09-06-2008 at 07:37 | Ukljuèi u odgovor
da to sam ja
Nivo: Novi forumaš

Registriran(a): 07-12-2007
Odgovori: 25
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

Juha od kupusa ´topi´ 5 kilograma u jednom tjednu
Ako ste odgaðali odlazak na dijetu prije ljeta, a morate na brzinu izgubiti nekoliko kilograma, isprobajte mršavljenje pomoæu juhe od kupusa. Kilogrami æe se poèeti topiti.


Problemi s viškom kilograma uvijek nas prate
Dijeta s juhom od kupusa nije primjerena za dugotrajno mršavljenje, ali je zbog svoje uèinkovitosti vrlo brzo rješenje za one koji imaju samo nekoliko kilograma viška. Zbog brzih i uèinkovitih rezultata vrlo je stimulirajuæa i iziskuje snažnu volju. Nakon jednotjedne kure možete poèeti jesti normalno, ali naravno pripazite na kolièinu hrane koju pojedete i konzumirajte što manje zasiæenih masti i škroba koje radije zamijenite ribom i povræem.

Recept za juhu od kupusa

6 komada “mladog” luka
2 zelene paprike
1 konzervu rajèice 250g
3 mrkve
250g šampinjona
pola glavice zelenog ili crvenog kupusa
zaèini po izboru - od curryja, soli, papra, paprike do peršina"

Sve sastojke nasjeckajte na male komadiæe i stavite kuhati u hladnu vodu. Kad voda prokljuèa, dodajte konzervu rajèice. Kuhajte na laganoj vatri sat i pol.

Jednotjedni plan mršavljenja

Dijeta æe vas malo namuèiti, ali bit æete vrlo zadovoljni rezultatima.
Pažnja! Dijeta s juhom od kupusa traje najviše tjedan dana s pauzom od najmanje dva tjedna jer u protivnom možete štetiti vašem zdravlju zbog preniske kolièine unosa masti u tijelo. Dijeta nije primjerena za djecu i tinejdžere.


Okus juhe od kupusa nije najbolje što ste dosad probali, ali æe vas zasititi.

1. dan
Prvi dan možete jesti razlièite vrste voæa i uz to juhu od kupusa. Pijte nezaslaðene èajeve, vodu i nezaslaðen sok od brusnice.

2. dan
Jedite sve povræe, kuhano ili sirovo, ali izbjegavajte grah, grašak i kukuruz. Za ruèak se možete nagraditi jednim srednje velikim kuhanim krumpirom i komadiæem maslaca. Juhu jedite barem jedanput dnevno. Nemojte jesti voæe.

3. dan
Jedite voæe i povræe kao 1. dan. Ne zaboravite na barem jednu porciju juhe.

4. dan
Èetvrti dan možete pojesti do osam banana i uz to popiti do osam èaša bezmasnog mlijeka. To æe vam smanjiti želju za slatkišima.

5. dan
Danas možete pojesti do 250 grama govedine i šest svježih rajèica. Ne zaboravite na juhu. Pijte dosta vode.

6. dan
Šesti dan možete pojesti dva ili tri goveða odreska i isto povræe kao i u 2. danu dijete. Zaboravite na kuhani krumpir. (Govedinu možete jedan dan zamijeniti nemasnom piletinom bez kože ili ribom.)

7. dan
Danas jedite smeðu rižu s povræem. Iako vam juha od kupusa vjerojatno veæ izlazi na uši, pojedite barem jedan tanjur. Pijte nezaslaðene èajeve i sokove.

Je li neko probao?Kažu da je uèinkovita.

16-07-2008 at 15:12 | Ukljuèi u odgovor
Sunshine
Nivo: Forumski vuk
Saburli
Registriran(a): 02-03-2008
Lokacija: ovdje-ondje
Odgovori: 619
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: DIJETA

I sama pomisao na jedenje kupusa(i to više dana zaredom)skida 5kg 


Be highirli,not sikirli!
16-07-2008 at 16:30 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
madam wrote:
Ja mislim da imam pantljièaru
Jedam sve i stalno, jedem puno, al ništa se ne prima, mislim i ne težim tome, al kontam gdje to odlazi
Tješim se da je do metabolizma, jer èim jedem odma i serem


Neke manekenke progutaju maxuz tu guju...cak i slavna Maria Callas u godinama svoje debljine je progutala mladunce "tenije" (ne znam jel to isto sto i nasa domaca pantljicara ) kao sto to prilici divama njenog nivoa-sa casom sampanjca..."nobles oblige"

Ne znam ima li ozbiljnih posljedica po zdravlje osim sto se ne unosi dovoljno hranljivih tvari u tvoj organizam...sigurno ima, mora posrat i ta guja nedje sve to sto ja pojedem... dje nego meni u zeludac, elem ja se hranim njenim izmetom! Grozota!

Imal se to dje kupit? , preko interneta garant ima al kako biti siguran da je to bas to da ti nisu podvalili kakvog drugog gmizavca kako se poslije to vadi valja je ubit...a sta ako joj se mishomor ne svidi?
...moja bi crkla nakon 2 dana sta bi sve pojela jadna zivotinja ;hanka ...SALIM SE! ...ogradjujem se od svih odgovornosti
17-07-2008 at 01:04 | Ukljuèi u odgovor
lena
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 06-08-2007
Lokacija: tuzla
Odgovori: 167
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
Tanitha wrote:

Imal se to dje kupit? , preko interneta garant ima al kako biti siguran da je to bas to da ti nisu podvalili kakvog drugog gmizavca kako se poslije to vadi valja je ubit...a sta ako joj se mishomor ne svidi?
...moja bi crkla nakon 2 dana sta bi sve pojela jadna zivotinja ;hanka ...SALIM SE! ...ogradjujem se od svih odgovornosti


tanitha, ako nadjes javi ima zainteresovanih
a ovim gore sto mrsaju bez da se muce il sta, ono usput jedna
jos se hvalite sram vas bilo
17-07-2008 at 01:14 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DIJETA

citat:
lena wrote:


tanitha, ako nadjes javi ima zainteresovanih
a ovim gore sto mrsaju bez da se muce il sta, ono usput jedna
jos se hvalite sram vas bilo


jest vala slazem se s tobom ...a sto se guje tice kontam se ja informisat i pocet sa uzgojem...moram vidit jel legalno gajit te malo vece gliste pa da pocnnem s biznisom
dodushe mislim da se mogu uzgajat...neko uzgaja kokoske , ja guje...malo je problem prodaje... morala bih otvorit filijale sirom globusa ili dodjite licno pa preuzmite vaseg novog kucnog ljubimca ;hanka
17-07-2008 at 01:27 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 38
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Zdravlje : DIJETA New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice