Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Dodik predlaže demilitarizaciju
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik i njegove nebuloze

citat:
lola wrote:


i ti bušiš duboko tražiš naftu u RS



Ako bogda i naðem štagod osim kostiju muslimana i hrvata pobijenih ´91-´96
Ovim putem toplo preporuèujem našem narodu razasutom širom svijeta da slobodna sredstva ulože u kupovinu imanja i zemlje po RS-u i da time daju podstrek povratku mirisa BiH u najzabitije krajeve iste!
Hvala unaprijed!
01-07-2008 at 21:32 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik i njegove nebuloze

Gdje si robi da vidis sta Shaban napisa. Kaze covjek da je srpska najzabitija tamo oko Trebinja.

01-07-2008 at 22:35 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik i njegove nebuloze

citat:
Putnik wrote:
Gdje si robi da vidis sta Shaban napisa. Kaze covjek da je srpska najzabitija tamo oko Trebinja.

ne uzimaj Besku pos´o
01-07-2008 at 22:47 | Ukljuèi u odgovor
Ba**
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 15-06-2008
Lokacija: vaseljena
Odgovori: 528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik i njegove nebuloze

citat:
yugi wrote:

Dodika znam al ko je ovaj desno


ma Yugi kako ne prepoznaješ Koštunicu? To su se njih dvojica slikali posle moljebana u BG, beše mart (3. mesec)
01-07-2008 at 23:16 | Ukljuèi u odgovor
prepelica
Nivo: Forumski vuk
prepelica je ptica pjevica

Registriran(a): 24-04-2008
Lokacija: prizren
Odgovori: 665
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik i njegove nebuloze

citat:
yugi wrote:

Dodika znam al ko je ovaj desno

Ja poznajem onog krmka, ali onog drugog ne poznajem. 


sad me ima sad me nema
02-07-2008 at 08:21 | Ukljuèi u odgovor
robi tz
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 14-01-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 334
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik i njegove nebuloze

citat:
Shaban wrote:

U mom komšiluku na istom spratu od nas 5 stanara 2 katolika i jedan pravoslavac i super se slažemo makar jednom sedmièno svuèemo gajbu tuzlaka u RS-u sam dobro došao pošto je to neraskidivi dio moje i tvoje domovine Bosne i Hercegovine. A pošto sam u RS-u kupio 20 dunuma zemlje planiram (ako bogda) mnogim BiH graðanima dati hljeb u ruke tako da se nemoj èudit da i tebe primim jednog dana. Uslov je da imaš CIPS liènu kartu koja je avaj jedinstvena i pasoš/putovnicu BiH kako bi te mogao slati na seminare u Sloveniju!
A za budžet se ne sikiraj još uvijek imamo BH telecom a šta æe Dodik sutra prodati to ne znam! Gaæe možda od gladnog i žednog naroda?
On je sebe riješio vilom na Dedinju
A moj komšo Radivoje radi u ED Tuzla i neæe sigurno nosat gaæe na štapu

hahaha Pa pazi prijatelju samozavaravanje jeste svojevrstan fenomen ali kod Vas to prelazi u totalnu iluziju svijeta u kojem zivis...Ti ne baratas cinjenicama i brojevima vec pokusavas sebe utjesiti laganjem i onda to postaje paranoja,a paranoja je samo visa razina stvarnosti...
Popis stanovnistva 2011 ce samo potvrditi ono sto se vec odavno zna a to je da je bosnjacki dio federacije skoro potpuno etnicki cist a to se posebno odnosi na Sarajevo Tuzlu i Zenicu gdje Srba i Hrvata nema ni 3 %.....Znaci prijatelju moj shvatam Ja da izetbegovicev duh jos zivi kod nekih Bosnjaka ali na srecu sve manje je takvih i svi se nadamo da ce i Bosnjaci pronaci izlaz iz utopije u koju ih je gurnula SDA.Jer pazi nisu svi Bosnjaci isti ima u Bosnjackom krpusu jako pametnih ljudi koji ce zajedno sa Srpskom i hrvatskim dijelom fedracije sigurno pronaci put da BIH udje u EU i da svi pocnemo zivjeti bolje ,a tebi se tada mozda i ostvari san da zaposljvas ljude u Srpskoj jer i MMF je rekao da je Srpska postigla skoro idealne uslove za ulaganja dok fedracija skoro da i nije krenula sa mrtve tacke...Pa vidjeo si da na svim prelazima pise DOBRO DOSLI U REPUBLIKU SRPSKU i svako ko zeli da ulza novac je dobrodosao pa tako i Ti...Ali moras nesro da uradis konkretno a ne da imisljas i pravis sebi laznu utjehu.
02-07-2008 at 21:52 | Ukljuèi u odgovor
Bosnjo
Nivo: Forumski doajen
Seljacina

Registriran(a): 26-03-2004
Lokacija: G. Dubrave
Odgovori: 17480
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik i njegove nebuloze

Joj robi, da li da te banujemo i da uzivamo u jednoumlju ili da te pustimo da bulaznis jos malo?

u dilemi sam... 


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
02-07-2008 at 21:55 | Ukljuèi u odgovor
Trucker
Nivo: Forumski doajen
azrail bosanski
Registriran(a): 07-11-2005
Odgovori: 10159
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik i njegove nebuloze

citat:
yugi wrote:

Dodika znam al ko je ovaj desno


brat, blizanac ;hanka
02-07-2008 at 21:56 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik i njegove nebuloze

citat:
robi tz wrote:

hahaha Pa pazi prijatelju samozavaravanje jeste svojevrstan fenomen ali kod Vas to prelazi u totalnu iluziju svijeta u kojem zivis...Ti ne baratas cinjenicama i brojevima vec pokusavas sebe utjesiti laganjem i onda to postaje paranoja,a paranoja je samo visa razina stvarnosti...
Popis stanovnistva 2011 ce samo potvrditi ono sto se vec odavno zna a to je da je bosnjacki dio federacije skoro potpuno etnicki cist a to se posebno odnosi na Sarajevo Tuzlu i Zenicu gdje Srba i Hrvata nema ni 3 %.....Znaci prijatelju moj shvatam Ja da izetbegovicev duh jos zivi kod nekih Bosnjaka ali na srecu sve manje je takvih i svi se nadamo da ce i Bosnjaci pronaci izlaz iz utopije u koju ih je gurnula SDA.Jer pazi nisu svi Bosnjaci isti ima u Bosnjackom krpusu jako pametnih ljudi koji ce zajedno sa Srpskom i hrvatskim dijelom fedracije sigurno pronaci put da BIH udje u EU i da svi pocnemo zivjeti bolje ,a tebi se tada mozda i ostvari san da zaposljvas ljude u Srpskoj jer i MMF je rekao da je Srpska postigla skoro idealne uslove za ulaganja dok fedracija skoro da i nije krenula sa mrtve tacke...Pa vidjeo si da na svim prelazima pise DOBRO DOSLI U REPUBLIKU SRPSKU i svako ko zeli da ulza novac je dobrodosao pa tako i Ti...Ali moras nesro da uradis konkretno a ne da imisljas i pravis sebi laznu utjehu.


Da manje prepisuješ "vlažne" snove Dobrice Æosiæa o Srpskoj imperiji prije bi došao svijesti! Kakva 3%? Kako li samo dobiješ taj podatak? Ti bi volio da je to tako ali drug moj to je daleko od istine! A ovo što ja radim nije san nego realnost! Na graniènim prijelazima piše dobro došli u BiH! A MMF tržište BiH posmatra kao jednu cjelinu!
Lov na vještice u RS-u je poèeo! U nedostatku naèina da se operu mutni poslovi vlade na èelu sa Dodikom, režimski mediji konstruišu optužnicu protiv TI tako je poèeo i kraj Slobodana Miloševiæa! Sreæom da RS nema nadležnosti države jer bi Mile napravio Topèider da lakše finansira svoje megalomanske prohtjeve! I nemoj mi samo ti prièati o multietniènosti u Federaciji kad ste genocidom rastrijebili sela i gradove i kreirali Krvavu republiku!
02-07-2008 at 22:04 | Ukljuèi u odgovor
kaharlija
Nivo: Forumski doajen
mi smo ljiljani medju trnjem
Registriran(a): 19-10-2005
Lokacija: PNE
Odgovori: 1121
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik i njegove nebuloze

citat:
Bosnjo wrote:
Joj robi, da li da te banujemo i da uzivamo u jednoumlju ili da te pustimo da bulaznis jos malo?

u dilemi sam...



baniraj cetnika da ne dize pritisak cestitu insanu.
 


ne citaj sta ja pisem
03-07-2008 at 18:24 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 45
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Politika : Dodik predlaže demilitarizaciju New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice