Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Dodik predlaže demilitarizaciju
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
rima
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 24-06-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 90
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik i njegove nebuloze

Robi,
Po tvom profilu ako si taèno napisao mislim da si iz Tuzle. De mi ba reci ko to tebe sekira pa si mi tako nervozan i pišeš gluposti. A koliko vidim ni o politici nemaš baš veze tako da ti preporuèujem da nepišeš o onome o èemu neznaš. Raspitaj se malo koliko u Tuzli ima srba i hrvata, te ostalih nacija. Ja imam jednog komšiju koji je srbin i tom èovjeku svaka èast. Jednom nakon rata ga je zaustavio jedan policajac u RS-u i pitao kako to da je on u Tuzli a da nije otišao u RS da tamo sa braæom srbima dijeli komad hljeba. Ovaj mu je odgovorio da æe uvijek radije ostati u Tuzli i tu sa svima ostalima dijeliti komad mesa

03-07-2008 at 18:58 | Ukljuèi u odgovor
robi tz
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 14-01-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 334
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik i njegove nebuloze

Raspitao sam se draga Rima i sokirao...Po izvrima SArajavske SLOBODNE BOSNE prosle godine u osnovnu skolu se upisalo sam 5 djaka srpske nacionalnosti u cijelom kantonu...Po podatcima srpske pravoslavne crkve u Tuzli zivi manje od 4 000 Srba,a Hrvata se odselilo vise poslije rata nego u samom ratu...
Ali hajde sacekajmo popis 2011 pa ce se vidjeti ko zivi u skoro etnickim cistim sredinama,a vec se sada vidi nervoza kod SDA...

03-07-2008 at 21:22 | Ukljuèi u odgovor
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Dodik i njegove nebuloze

velika je razlika kada neko odlazi jer je indoktriniran suživotom s komšijama razlièite nacionalnosti te fino imovinu unovèi i ode i onog kada neko odlazi u primarne, sekundarne i tercijarne grobnice, naravno ne svojom voljom ... znaš karinašu ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
03-07-2008 at 21:38 | Ukljuèi u odgovor
bosnian
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 10-11-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 47
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik i njegove nebuloze

citat:
robi tz wrote:
Raspitao sam se draga Rima i sokirao...Po izvrima SArajavske SLOBODNE BOSNE prosle godine u osnovnu skolu se upisalo sam 5 djaka srpske nacionalnosti u cijelom kantonu...Po podatcima srpske pravoslavne crkve u Tuzli zivi manje od 4 000 Srba,a Hrvata se odselilo vise poslije rata nego u samom ratu...
Ali hajde sacekajmo popis 2011 pa ce se vidjeti ko zivi u skoro etnickim cistim sredinama,a vec se sada vidi nervoza kod SDA...


popisa 2011 neæe biti ako situacija u bih bude kakva je sad, jer bi to bila legalizacija genocida.
što se tièe ekonomske stabilnosti rs, to je prièa za malu djecu jer se tamo prodao telekom, rafinerija u bosanskom brodu, termoelektrana gacko itd. kad bi se isto prodalo u fbih i u ovom dijelu bih bi bilo para kao i u rs ako ne i više.
to naravno zna i dodik ali srbima godi da vjekovima slušaju mitove pa im on ispunjava želje.
03-07-2008 at 22:42 | Ukljuèi u odgovor
prepelica
Nivo: Forumski vuk
prepelica je ptica pjevica

Registriran(a): 24-04-2008
Lokacija: prizren
Odgovori: 665
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik i njegove nebuloze

Hej moj ROBI ti nemas veze sa vezom, a ni ti izvori koje spominjes. U Tuzli ima puno vise srba koji zive nego sto ih ti spominjes od te tvoje 4000, oni su ti sto pretpostavljam da ti nisi, pa kontas tako je to. Hajd ti lijepo dodi u Tuzlu pa ces da vidis koliko ih ima.
Za skole u Sarajevu tih 5 ucenika sto kazes pa ti stvarno pricas nebuloze, znas li koliki je kanton sarajevo. i pricas da ima samo 5 ucenika u prvom razredu, zapitaj se ko ti servira takve lazi.
Dodi svojoj svijesti.
Hajd da ne pominjem smrdsku koliko tamo ima ucenika druge vjeroispovjesti u svim osnovnim i srednjim skolama, daj boze da ih je i troje.
 


sad me ima sad me nema
04-07-2008 at 08:48 | Ukljuèi u odgovor
prepelica
Nivo: Forumski vuk
prepelica je ptica pjevica

Registriran(a): 24-04-2008
Lokacija: prizren
Odgovori: 665
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik i njegove nebuloze

VELIKI s*r*** DUDUK i njegova izjava iz avazaPredsjednik Vlade Republike Srpske (RS) Milorad Dodik ocijenio je da je oslobaðajuæa presuda Haškog tribunala Naseru Oriæu skandalozno i sramotno izrugivanje srpskim žrtvama koje je Oriæ sa svojom jedinicom svirepo i podmuklo ubijao iz zaštiæene zone UN.

- To je izrugivanje i pravdi i pravu i ponovno ubijanje srpskih civila oko Srebrenice, ponovno paljenje i bezobzirno uništavanje srpskih sela, izjavio je Dodik.

Prema njegovim rijeèima, ovom presudom Haški tribunal nagradio je Nasera Oriæa za sva zlodjela i podstakao sve kao što je Oriæ na ponovni zloèin koji, kako se vidi, može ostati nekažnjen.

- Da sramota i cinizam budu veæi Haški tribunal oslobaða Oriæa upravo u julu kada se i Srbi i Bošnjaci pripremaju za obilježavanje stradanja svojih najbližih. Razlika je samo što za užasne zloèine nad Srbima toga kraja niko nije odgovarao niti odgovara ni pred Haškim tribunalom ni pred domaæim sudovima, istakao je premijer Srpske.

Dodik je naglasio da oslobaðajuæa presuda Naseru Oriæu udaljava od pomirenja i trajno utvrðuje podjele u BiH.

Žalbeno vijeæe Haškog tribunala danas je oslobodilo komandanta ARBiH u Srebrenici i okolini Nasera Oriæa odgovornosti za zloèine poèinjene tokom agresije na BiH. 


sad me ima sad me nema
04-07-2008 at 08:49 | Ukljuèi u odgovor
Ba**
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 15-06-2008
Lokacija: vaseljena
Odgovori: 528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik i njegove nebuloze

citat:
prepelica wrote:
zapitaj se ko ti servira takve lazi.


hej, pa robi servira laži al šljampavo kelnerisanje ovde ne prolazi

[Edited by Ba** on 04-07-2008 at 09:01 GMT]
04-07-2008 at 09:01 | Ukljuèi u odgovor
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik i njegove nebuloze

Pobjeda Bosne. Crknite dushmani.  


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
04-07-2008 at 15:12 | Ukljuèi u odgovor
robi tz
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 14-01-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 334
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik i njegove nebuloze

servira mi SLOBODNA BOSNA sarajevski nedeljnik....A Ja ne vidjeh nigdje kontra argumente osim mahalaskih prozivki bez ikakvih dokaza......Meni je Tuzla uvjek lijepa i ostace lijepa ali Vi sto se javljate na ovaj forum bolje idite u sandzaksarajvo jer tamo Vam je i mjesto gdje jos zivi duh Alije Izetbegovica....

05-07-2008 at 21:57 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik i njegove nebuloze

U kucnoj posjeti Milradu Dodiku...

05-07-2008 at 22:20 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 10
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: eurovafel, jami, kiki, Kiseljak_71, mikiba/mirsad.baralic, RASKO, suzana, TlrgoCeme
FORUM : Politika : Dodik predlaže demilitarizaciju New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice