Info: Ako imate neke nejasnoe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima

FORUM : enski minder : @blentava blog
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
New Topic Post Reply
Poiljalac Poruka
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Odgovori: 9876
IP: Maskiran

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

kako nalik na tebe... niti znas da odgovoris, niti da procitas, a jos iznosis privatne informacije i dovodis ljude u nezgodnu situaciju...

kako te nije sramota da javno kazes da ti camac salje "njezna pisma"?!

jesi li ti normalna?

fino sam ti rekla da sutis, al' ne mozes ti...

na guzicu bi (prosviranu), kad ne bi mogla napisat, je l' de?

PS.
ups, zaboravih da ti "zarobim" komentar, kako poslije ne bi bilo da se pise u prazno

citat:
blentava wrote:
Nedostaju mi tvoja lepa, nena pisma (mailovi) kojima nita ne kae, a puno napie. Na prvi pogled se ima ta proitati a kad s panjom iitam, ostanu samo rei sterilne kao i tvoje primedbe.

[Edited by statebriga on 13-11-2011 at 21:10 GMT]
13-11-2011 at 21:08 | Ukljui u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Odgovori: 19786

Bez chatanja molim

Nisam sigurna ali ovaj zadnji post mi lici na privatnu prepisku, pa blentava, ako ne znas to je protiv forumskih pravila.

Ako sam u pravu izbrisi taj post sama.

13-11-2011 at 22:27 | Ukljui u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Odgovori: 19786

Bez chatanja molim

Da bude jasnije zadnji post od blentave

13-11-2011 at 22:28 | Ukljui u odgovor
statebriga
nezaobilazna

Bez chatanja molim

pa, draga moja, treba razmisliti prije davanja privatnih stvari na forumu...

ja, vidis, to nikad nisam uradila, pa ne vidim zasto bi me neko trebao opomenuti ili izbrisati takav post... za razliku od tebe...

srecom, ovaj sam ti "uhvatila"

ajde, fino, reci "osam"

PS: pardon, mislila sam "privatne poruke", a ne privatne stvari... njih sam jednom dala u izobilju... obrisali mi temu, momentalno...

[Edited by statebriga on 13-11-2011 at 23:35 GMT]

13-11-2011 at 22:34 | Ukljui u odgovor
statebriga
nezaobilazna

Bez chatanja molim

13-11-2011 at 22:52 | Ukljui u odgovor
statebriga
nezaobilazna

icon Re: Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

citat:
blentava wrote:
Laku noc, @statebriga

camac, nemam ja arhivu debilnih postova, kao sto ima blentava, ali radi se o navodnim porukama za koje je insinuirano da su tvoje, upucene blentavoj, pune podrske u "njenoj stvari", da istraje i tako dalje, te da ne obraca paznju na pacenicu statebriga, koja je jadna i prepoznaje se u pisanju blentave, bla bla...

elem, blentava ce, sigurna sam, ponovno imati potrebu da podijeli s masama navodna pisma, pa ces vidjeti drugi put...

e, blentava, evo jos jednom
14-11-2011 at 08:33 | Ukljui u odgovor
statebriga
nezaobilazna

Bez chatanja molim

ps. ne mogu da vjerujem da spadas u grupu pacenica koje same sebi pisu pisma, salju cvijece i slicno

mislila sam da si bar malo iznad toga, al' ti si stvarno odron i dno

ej, blentava, reci : OSAM!

14-11-2011 at 08:35 | Ukljui u odgovor
statebriga
nezaobilazna

Bez chatanja molim

izvini, molim te, a sta ova tvoja poruka treba da znaci?!

da pojasnimo, meni stvarno nije bitno da li su to bila tvoja pisma ili bilo cija, ne pogadja me misljenje mase. mene, zaista, ne pogadja misljenje OVE mase... prijatelji, porodica, neki poznanici - ok, njihovo bi me moglo pogoditi, a ovo?! ljudi koji ti posalju poruku i kazu "ja znam ko si ti" i onda se kriju iza svog nick-a hahahahahaha, molim te, nema teorije!

ja s ovog foruma znam 4-5 ljudi. neka sami kazu da li sam ikada ikakvu privatnu informaciju o njima podijelila s auditorijumom, bilo na pp, ili javno...

takodjer, identitet ovog idiota sto baca koske sam imala u prvih par dana od kad je dosla na forum, poslao mi neko misleci da zelim da znam... jesam li objavila identitet?

citat:
camac wrote:
svako ima pravo na svoje misljenje i takodje ima pravo da ga mijenja.. izgleda da svako ima pravo i da se koristi svim i svacim, da u nedostatku zdrave konverzacije, napakosti drugome.

ako imas misljenje i ako zelis, bas, da ga mijenjas, onda moras znati zbog cega to radis. nije li zrelije, postenije prvo dobiti informacije, pa tek onda "napraviti" misljenje, tako da ne moras poslije da ga mijenjas?

ili, mozda, uopce i nema misljenja, nego samo bespredmetne komunikacije, koja moze, a ne mora, da urodi bilo kojim plodom? mozda pisemo jednima jedno, a drugima drugo, ko ce to znati, samo autor... da li je uopce bitno - naravno da nije, sve dok neko ne iskopa prljavi ves, u svojoj bolesnoj i poremecenoj sujeti... nije bitno dok neko ne kaze: ovo si ti, a ti se nadjes u neobranom grozdju, jer si mislio da to nema teorije ikada da se desi (pod "ti" nisi ti, camac, nego hipoteticki ja pisem, malo filozofiram, sbb-kbb). nije li, onda, prema sebi postenije ne lagati i ne petljati, pa se tako i ne nalaziti u situaciji u kojoj moras na dvije strane objasnjavati sta si i zbog cega radio, a u samom sebi vrtjeti film i kontakti gdje li sam, o gdje li sam pogrijesio i zasto bas na ovaj nacin... hipoteticki, ponavljam, moze biti vrlo zafrkano naci se u tom nekom procjepu nastalom od pogresne procjene necije ludosti...

koristenje privatnim porukama, privatnim podacima i vec pokazanom retorikom ne znaci nista drugo do nemoc i jad.

btw, sta treba da znaci ova recenica:
citat:
ipak ste vas dvije odrasle zene koje znaju sta valja, a sta ne..

je l' to ti meni ders drzis? hahahahaha

molim te, nemoj me nasmijavati!

citat:
zao mi je sto svoje licne prepirke koristite i u ovim mojim nastojanjima da vratim Dea-u na forum..

ja nemam licnu prepirku s blentavom, nego samo forumsku. ona, za mene, predstavlja sve ono sto unazadjuje drustvo, covjeka, civilizaciju. prepredeno, podlo stvorenje, za koje sam stoprocentno sigurna (i to ne samo ja) da je necija produzena ruka, dijelom ili u cjelosti, ali to nije ni bitno.

ja i ne znam da je dea otisla, niti znam da je pokusavas vratiti, a sve skupa recenice su ti jedan blijed pokusaj da skrenes paznju s onoga sto je blentava nocas postirala, na nesto potpuno deseto.

kao sto rekoh, nije uopce bitno sta je taj neko napisao "protiv mene", niti me pogadja, niti se brinem...

znas ono, "ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom vratniku". znamo sta je pisac htio reci, a da li smo shvatili?
14-11-2011 at 10:18 | Ukljui u odgovor
statebriga
nezaobilazna

Bez chatanja molim

blentava...

cini mi se da ti se u cijelom tom spletkarenju i ludilu koje radis pocinju izmicati stolice, pa sad ne znas kuda udaras.

moram ti reci, ovo sa objavom privatnog pisma, upucenog tebi, je nesto najnize sto si mogla da uradis. u stvari, nisi objavila samo jednom, nego u tri poruke si davala tekst upucen samo tebi.

toliko o TVOM postovanju svojih sagovornika.

ja bih se, na tvom mjestu, toliko crvenjela i toliko bi me stid bilo, da bih pozeljela da sam noj (doduse, tebi nije tesko biti noj... srodne ste inteligencije!)

u usamljenim nocima, kada ceznutljivo gledam u forum i ocekujem zabavu s te strane, obzirom da mi je zivot, kako to blentava rece, prazan i sta li jos...

dakle, u takvim nocima, zamisljam sta radi blentava... sigurna sam da sada ima pune ruke posla kako vratiti sve one silne muske "dopisnike" koji su se sada svi netom isprepadali za svoje poruke i koji razmisljaju sta li ce biti s njihovih poruka i njihovih traceva koje su blentavoj prenijeli. brinu se, sigurno, i neke djevojcice s foruma, kontaju: sta mi bi da joj uopce pisem

eeee, razumijem u putnoposti... posebno sto se sjecam kada je blentava pokusala da plasira moje poruke upucene njoj, ali ih je malo modificirala, ne racunajuci na to da ce se naci u neobranom grozdju, kad isplivase originalne poruke... naime, pokusala je da pokaze kako ja nastojim biti njena PP prijateljica ili Pen Pall, no posto su moje poruke bile strasno hladne, morala je da kombinira iz razlicitih poruka i da malo doda, da ih zagrije... jadna... sama sebi salje cvijece, sama sebi pise pisma, kao sto vidimo, sama sebi salje i poruke drugih forumasa

eeeee, blentava, blentava... ne valja ti rabota...

samo istina i nista osim istine ne moze od hajvana napravit insana, nemoj zaboraviti...

camac, hvala za ovo sto si rekao o meni. imas pice kad dodjes

blentava, za tebe nema nista... cak ni misomor... grehota trosit na jednog takvog gada kakav si ti...

fuj, povraca mi se kad se sjetim kako si pokusala da izblamiras camca... bas si primitivna...

PS: camac, melmel, pa zar ne vidite da nije mogla docekat da joj se neko ne obrati, pa je analizirala tekst koji se vec ubajatio, da ne govorimo kakva je sreca nju obuzela kad je vidjela da joj se camac direktno obratio! ma, aferim...

fuj, bubasvaba jedna obicna!

[Edited by statebriga on 15-11-2011 at 10:28 GMT]

15-11-2011 at 10:27 | Ukljui u odgovor
statebriga
nezaobilazna

icon Re: Re: @blentava blog
Bez chatanja molim

citat:
blentava wrote:
Promena glagola nedostajati

Sadanje vreme
Ja nedostajem
Ti nedostaje
On nedostaje
Mi nedostajemo
Vi nedostajete
Oni/one/ona (sr.rod.) nedostaju

muflonka, de da te nesto i naucim...

u pravu si, nedostaje jeste oblik glagola nedostajati u sadasnjem vremenu, ali sam glagol nedostajati se odnosi na nesto sto je proslo. to je glagol koji kaze da nesto sto smo imali, SADA vise nemamo, tako da camac nije pogrijesio, nego ti.

neobrazovana si, nadobudna, a pokusaji da postanes veliki manipulator ti ne idu najbolje, jer se to ne radi tako... moras biti malo suptilnija, a da ne kazem da moras imati puno vise i inteligencije i stila...

eto, sad si naucila sta znaci nedostaje
15-11-2011 at 10:34 | Ukljui u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 14
Skriveni clanovi: 0
Aktivni lanovi: 0
Sretan roendan: H1N1, HI-MAN, HUSO, lunjo, Matosh, o yes, orion, powerfull_chick, skafiskafnjak
FORUM : enski minder : @blentava blog New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?

Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net