Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Maoèa-ko je upalio svjetlo
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

Deder s bismiletom
Kratko i jasno
Ko je upalio svjetlo?

10-02-2010 at 22:40 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
borbeni wrote:


po tvome doðe da je najbolji musliman, musliman koji šuti i trpi

Nisam to mislio. BiH ima svoje zakone, kojih se svi moraju pridržavati. Ako je država nekom dala neko pravo, niko to pravo ne bi trebao da mu osporava. Ja na homoseksualnost ne gledam kao na nešto normalno i poželjno, ali država im je dopustila taj skup i vehabije su prekidanjem tog skupa prekršili zakone BiH. Zakoni se moraju poštovati, a ako se nekom ne sviðaju mogu se i mijenjati, ali samo u parlamentu.
10-02-2010 at 22:45 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
Putnik wrote:


Znao sam ja...Ali...ovdje je rijec o vezi imedju "musko-zensko" i to je Bogom dato. Ja ne pricam o sexu u dupe nego o sexu izmedju muskarac-muskarac i zena-zena...i definitivno to je NEmoralno i NEljudski...Nisam pricao o stilu sexa nego vezi, o moralu. Sam stil nema puno veze sa moralom...Mislim da se razumijemo...


ja ne mislim da je èovjek dat od Boga ,nego od prirode...Teorija evolucije po Darvinu je meni prihvatljivija od vjerovanja da djevica može roditi djete i ostati djevica nakon toga
Ljudski moral je društvena kategorija,ne radjašš se moralan ili nemoralan,takav postaješ u društvu u kome djeluješ..Libido je prirodan nagon za održanje vrste,a kod homoseksualaca je prisutna devijacija u zadovoljenju tog NAGONA ,nema veze sa MORALOM
postavih ti pitanje sasvim konkretno i opet æu -PO ÈEMU SE RAZLIKUJU MUŠKARCI KOJI UPRAŠNJAVAJU ANALNI SEX SA ŽENOM OD ONIH KOJI TAKAV SEX UPRAŽNJAVAJU SA MUŠKARCEM?
Po meni ni u èemu.Isti je nagon i kod jednih i kod drugih.Obojica mogu biti ubica,pljaèkaš,lažov,pacifista,humanista,hrabar,pravdoljubiv,....znaèi iste moralne vrijdnosti mogu dijeliti i jedan i drugi..
Odosmo u off topic..da ne dužim,ovo je moje mišljenje i stav


[Edited by soraya on 10-02-2010 at 22:53 GMT]
10-02-2010 at 22:51 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
soraya wrote:


ja ne mislim da je èovjek dat od Boga ,nego od prirode...Teorija evolucije po Darvinu je meni prihvatljivija od vjerovanja da djevica može roditi djete i ostati djevica nakon toga
Ljudski moral je društvena kategorija,ne radjašš se moralan ili nemoralan,takav postaješ u društvu u kome djeluješ..Libido je prirodan nagon za održanje vrste,a kod homoseksualaca je prisutna devijacija u zadovoljenju tog NAGONA ,nema veze sa MORALOM
postavih ti pitanje sasvim konkretno i opet æu -PO ÈEMU SE RAZLIKUJU MUŠKARCI KOJI UPRAŠNJAVAJU ANALNI SEX SA ŽENOM OD ONIH KOJI TAKAV SEX UPRAŽNJAVAJU SA MUŠKARCEM?
Po meni ni u èemu.Isti je nagon i kod jednih i kod drugih.Obojica mogu biti ubica,pljaèkaš,lažov,pacifista,humanista,hrabar,pravdoljubiv,....znaèi iste moralne vrijdnosti mogu dijeliti i jedan i drugi..
Odosmo u off topic..da ne dužim,ovo je moje mišljenje i stav


[Edited by soraya on 10-02-2010 at 22:53 GMT]

tobejarabi,zar i toga ima,muškarci pa oprže muškarca,soraya hoæeš reæi Bog je ostavio rupu svakom,a vela havle
10-02-2010 at 22:58 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
borbeni wrote:


ali zašto da se bilo èemu opiremo, zar ne treba biti tolerantan ili je tolerancija rezervisana samo za muslimane

biti tolerantan je lièni izbor svakog od nas,ne vezeno za vjeroispovjest...islam koji ja poznajem spada u najtolerantniju vjeru od svih vjera koje postoje
opasati se bombama i uletiti medju ljude sa ciljem da ih raznese,nije po islamu
i nemora se biti vjernik da bi se bio tolerantan èovjek
10-02-2010 at 22:58 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
racionalna manjina wrote:

Nisam to mislio. BiH ima svoje zakone, kojih se svi moraju pridržavati. Ako je država nekom dala neko pravo, niko to pravo ne bi trebao da mu osporava. Ja na homoseksualnost ne gledam kao na nešto normalno i poželjno, ali država im je dopustila taj skup i vehabije su prekidanjem tog skupa prekršili zakone BiH. Zakoni se moraju poštovati, a ako se nekom ne sviðaju mogu se i mijenjati, ali samo u parlamentu.


ovdje se slažem s tobom kolega, al kao što napisah neki dan @anabeli, kod nas u Bosni ništa nije jednostavno. ja sam lièno legalista, znaèi poštovanje zakona, jer jedino taj naèin vodi za život moguæem društvu, meðutim bojim se da se kod nas sve dešava nekako dobro smišljeno. i taj pederski festival je samo bio naèin da se izazove reakcija, a mislim i da se nastojalo izazvati odreðena skupina. mislim, da je u bilo koje drugo doba se napravila organizacija pederskog druženja, da bi prošlo bez ikakvih problema.
10-02-2010 at 23:02 | Ukljuèi u odgovor
blackout
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 02-02-2010
Odgovori: 124
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

Sve je ovo predimenzionirano u licne i politicke svrhe odredjenih ljudi!

I dok oni hapse vehabije, cetnici, ustase, Dodik itd..., nastavljaju sa rusenjem drzave!

10-02-2010 at 23:12 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
soraya wrote:

pa nije baš tako @yugi....fanatika vehabiju koji pobi za Božiæ cijelu jednu katolièku porodicu,proglasiše psihijatrijskim sluèajem i dobi on i lijeèenje i smještaj o državnom trošku,koji i ja i ti i svi mi plaæamo


E vidiš upravo ovakva percepcija koju ti kroz ovaj post prezentuješ je katastrofa!!!
Dakle opštepoznato je da je taj lik psihijatrijski sluèaj! To što je svojevremeno izjavio da ih je pobio jer su druge vjere treba da se uzme kao relevantno a to što je lik puko e to nema veze!!Ma nije valjda
Ja sam u više navrata naglasio da mi ni u kom sluèaju nisu imanentni svetonadzori vehabija ali ovde se pokušava pokrenuti sveopšti linè i strpati sve u isti koš
Dakle svako onaj ko je legalista i prije svega ko ima i trunke tolerantnosti u sebi morao bi prihvatiti èinjenicu da ti ljudi imaju svoje mjesto u ovom društvu i da ne zaslužuju da budu proganjani kao zvjeri samo zato što su vehabije!!!!
Ako su državljani BiH treba da imaju isti tretman kao i ja i ti ili bilo ko drugi!!!
Putnik navede da ih ima u Danskoj na stotine i niko ih ne dira!Takav sluèaj je i sa ostatkom Evrope manje više!
Pa šta to mi u Bosni treba da dokazujemo
Ovo me neodoljivo podsjeæa na one komunjarske metode kad je brat brata za vrijeme Informbiroa cinkao da bi se eto dokazao kao lojalan aparatèik!!!
E sad i mi u Bosni treba da ih proganjamo ko stoku jer zaboga valja dokazati da mi nismo kao oni!!
Svakom normalnom je jasno da je uticaj vehabija u BiH minoran ali eto treba diæi na talambase kako æe oni dovesti do smaka svijeta ako ih se na vrijeme ne stavi uza zid
Ovi debili iz 60 minuta svako malo išèaèkaju tobože neku prièu o njima a ovaj zadnji prilog u kome se novinar osvrnuo i na mokre èvorove ili narodski reèeno hale tako eklatantno pokazuje koliko im nedostaje stvarnog materijala za prièu!!!!
Šljam iz genocidne tvorevine zadovoljno trlja ruke jer zaboga eto svijet sad napokon vidi protiv koga su se borili hrabri srpski vojnici i ima ostatak svijeta da im bude zahvalan što su spasili planetu od najezde vehabija!!!!
 


<br /><br /><br /><br />

10-02-2010 at 23:15 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
soraya wrote:


može dav pitanja?
šta je moralnije :žena koja rodi neželjeno dijete(napravio ga muškarac) i ostavi ga u kanti za smeæe ili homoseksualni par koji usvoji to djete(logièno da po zakonu prirode nemogu radjati sopstvenu)?

da si roditelj seksualno zlostavljanog ženskog djeteta iz Gluhe Bukovice kako bi se ponašao?


I jedno i drugo je van svake pameti i ljudskog mozga...Ovu mater koja je to uradila bih zakonski procesuirao i teretio je za pocinjeno ubistvo ili pokusaj ubistva (zavisi dali je dijete umrlo).
Drugo...to zakonski NIKAD ne bih dozvolio da peder tj. jedna psihicki bolesna osoba usvoji dijete pa nebitno dali je musko ili zensko u pitanju.
A da sam ja roditelj zlostavljanog djeteta iz Bukovice sigurno ne bih pravdu preuzeo u svoje ruke nego bih prepustio sudskim organima da odrade svoj posao.
10-02-2010 at 23:16 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
soraya wrote:

a de ti meni objasni u èemu je FIZIÈKA razlika izmedju muškog i ženskog šupka? ima li je anatomski i fiziološki gledano?


za mene, itekako još nisam vidio ženski da je rutav ko muški(šupak)
10-02-2010 at 23:20 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 16
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Politika : Maoèa-ko je upalio svjetlo New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice