Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Maoèa-ko je upalio svjetlo
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
racionalna manjina wrote:

Pa izborna je godina, valja ljude ubjedit da su im svi neprijatelji, i da ih samo mi možemo zaštititi

Iz Oslobodjenja:
Piše: Dragan Pavloviæ
19/02/10 06:33
Miroslav Èepo kaže da ni sa kim nije bio u sukobu, te da smatra da je eksploziv podmetnut iz ljubomore i zavisti

Za sada nepoznata osoba u noæi izmeðu èetvrtka i petka podmetanjem eksploziva digla je u vazduh VW pasat i citroen C2, vlasništvo Miroslava i Ankice Èepo iz sela Tihaljina kod Gruda.

Detonacija koja je odjeknula digla je na noge cijelo selo, a policija je po dolasku na mjesto dogaðaja zatekla potpuno uništen pasat, ošteæen citroen, polomljena stakla na kuæi porodice Èepo, te manja ošteæenja na okolnim objektima. Dijelovi vozila bili su razbacani svuda okolo. Na uviðaj su pozvani i struènjaci za eksploziv iz Sarajeva, kako bi se utvrdila vrsta eksplozivne naprave.
_____________________________________

E evo masla

[Edited by djecko on 12-03-2010 at 22:04 GMT]
20-02-2010 at 09:10 | Ukljuèi u odgovor
group 9
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 23-02-2010
Lokacija: grac
Odgovori: 2
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

Sve je ovo 6 Sesta kolona

23-02-2010 at 19:25 | Ukljuèi u odgovor
hurija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

aa je l' vi koristite štedljive sijalice kad držite upaljeno svjetlo

24-02-2010 at 18:37 | Ukljuèi u odgovor
bosnjobosnjo
Nivo: Forumas sa iskustvom
100% bosanac
Registriran(a): 30-06-2008
Lokacija: najdraza
Odgovori: 245
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

GORNJA MAOÈA – NOVA PALESTINA!
Srijeda, 03 mart 2010
Skupština Brèko distrikta je izdala nalog da se policijski punkt pomjeri dublje prema selu Gornja Maoèa zbog negodovanja lokalnog stanovništva, koje je vidno uznemireno stalnim kretanjem policijskih snaga i konstantnim provjeravanjem svega što ulazi i izlazi iz sela.

Bilo je teško i zamisliti da æe bosanski muslimani doæi u situaciju da se nad njima poène vršiti eksperiment koji podsjeæa na cionistièki projekat koji se veæ godinama vrši nad narodom Palestine.
Za realizaciju tog eksperimenta su izabrani muslimani Gornje Maoèe. Gledajuæi scene sa palestinskih podruèja, lahko je uvidjeti identiènost slika sa podruèja Gornje Maoèe.

Ako vas put nanese u Gornju Maoèu, prvo što vas èeka je jaki policijski punkt ili granièni prijelaz, kako mnogi vole da ga zovu. I zaista, onaj ko je putovao preko granice sa lahkoæom uviða da je lakše prijeæi bilo koju granicu od ove koja je postavljena u Gornjoj Maoèi. Kada se približite punktu, vaš se automobil naðe opkružen jakim policijskim snagama, dok sa strane sve to, namrštenih lica, prate pripadnici specijalnih postrojbi koji nedvojbeno podsjeæaju na one sa graniènih prijelaza u Palestini. Detaljno se pregledavaju vozila, provjeravaju se putnici, a podaci iz dokumenata se brižljivo zapisuju tako da se osjeæate kao da ulazite u Gazu, a ne u selo Gornja Maoèa.

Putem uz selo primjetit æete motorizovane ophodnje brojnih policijskih službi, koje po Allah zna kojem zadatku kruže i nadgledaju mještane. I zaista, boravkom u selu ne može a da se ne primijeti sliènost Palestine i ovog bosanskog mjesta.

Procedura provjere na ovom "graniènom prijelazu" vas èeka i pri povratku iz Gornje Maoèe. Još samo ostaje pitanje kada æe se ovaj eksperiment poèeti primjenjivati i na druga podruèja na kojima žive muslimani ?

Ako želite da makar na tren osjetite kako žive Palestinci, preporuèujem vam da posjetite Gornju Maoèu!

Maoèanima preporuèujem da na ulazu u selo postave tablu sa natpisom:

DOBRODOŠLI U BOSANSKO-HERCEGOVAÈKU PALESTINU!!!

Posjetilac Gornje Maoèe

04-03-2010 at 16:57 | Ukljuèi u odgovor
Bosniacus
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 04-11-2004
Odgovori: 518
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo



Zivio ti meni brate. Ti sigurno svoj zivot nisi promasio. Yebem ti zapad, odvuce me u kjafire.
Allahu Ekber, La Ilaha Illallah Muhammad Rasulullah.

06-03-2010 at 07:27 | Ukljuèi u odgovor
nere68
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 12-09-2008
Lokacija: bih
Odgovori: 409
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

Vehabije il selefije su problem internog pitanja unutar IZ BiH.Posto je to vise pitanje
samog nacina vrsenja islamskih propisa Bosnjaka.Znaci kao i takvo treba da se rijesi unutar IZ BiH.Naravno vehabije sve sto cine
mimo propisa i zakona donesenih na svim nivoima vlasti u BiH trebaju da snose i posljedice ako cine radnje mimo propisa...

10-03-2010 at 14:04 | Ukljuèi u odgovor
bosno_moja
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 23-11-2009
Odgovori: 249
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
nere68 wrote:
Vehabije il selefije su problem internog pitanja unutar IZ BiH.Posto je to vise pitanje
samog nacina vrsenja islamskih propisa Bosnjaka.Znaci kao i takvo treba da se rijesi unutar IZ BiH.Naravno vehabije sve sto cine
mimo propisa i zakona donesenih na svim nivoima vlasti u BiH trebaju da snose i posljedice ako cine radnje mimo propisa...


Jarane razumijem ja tebe šta ti to hoæeš reæi...
Ali kad 11 jula u Srebrenici svake godine marširaju èetnici nema ni jednog policajca da te zloèince pohvata i strpa u zatvor...
A na ove ljude šalju 650 policajaca a nikog nisu ubili...
A èetnici dokazani zloèinci u praksi koji su pobili hiljade nevinih ljudi...
U ovoj našoj Bosni se može dogovoriti samo o tome kad treba da se šalje policija na muslimane. A kada treba na èetnike i ustaše te policije nema.... Pola policije u RSu bi trebalo da bude iza rešetaka zbog zloèinaèke uloge u agresiji 1992-1995.

[Edited by bosno_moja on 12-03-2010 at 16:57 GMT]

[Edited by bosno_moja on 12-03-2010 at 16:58 GMT]
12-03-2010 at 16:56 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
bosno_moja wrote:



A na ove ljude šalju 650 policajaca a nikog nisu ubili...
A èetnici dokazani zloèinci u praksi koji su pobili hiljade nevinih ljudi...
U ovoj našoj Bosni se može dogovoriti samo o tome kad treba da se šalje policija na muslimane. A kada treba na èetnike i ustaše te policije nema.... Pola policije u RSu bi trebalo da bude iza rešetaka zbog zloèinaèke uloge u agresiji 1992-1995.




...a nalog za akciju 650 policajaca potpisala dva Bošnjaka muslimana.Suljo Tihiæ i Sadik Ahmetoviæ.Prema tome...


[Edited by soraya on 12-03-2010 at 17:08 GMT]
12-03-2010 at 17:08 | Ukljuèi u odgovor
bosno_moja
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 23-11-2009
Odgovori: 249
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
soraya wrote:


...a nalog za akciju 650 policajaca potpisala dva Bošnjaka muslimana.Suljo Tihiæ i Sadik Ahmetoviæ.Prema tome...


[Edited by soraya on 12-03-2010 at 17:08 GMT]


Zato kažem da se samo mogu dogovoriti o tome kada treba hapsiti muslimane.
Jer nasi nemaju kième a ponos su veæ davno izgubili.
A èetnik brani èetnika, bez obzira na cijenu. Isto je sa ustašama...
12-03-2010 at 17:40 | Ukljuèi u odgovor
nere68
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 12-09-2008
Lokacija: bih
Odgovori: 409
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
bosno_moja wrote:


Jarane razumijem ja tebe šta ti to hoæeš reæi...
Ali kad 11 jula u Srebrenici svake godine marširaju èetnici nema ni jednog policajca da te zloèince pohvata i strpa u zatvor...
A na ove ljude šalju 650 policajaca a nikog nisu ubili...
A èetnici dokazani zloèinci u praksi koji su pobili hiljade nevinih ljudi...
U ovoj našoj Bosni se može dogovoriti samo o tome kad treba da se šalje policija na muslimane. A kada treba na èetnike i ustaše te policije nema.... Pola policije u RSu bi trebalo da bude iza rešetaka zbog zloèinaèke uloge u agresiji 1992-1995.

[Edited by bosno_moja on 12-03-2010 at 16:57 GMT]

[Edited by bosno_moja on 12-03-2010 at 16:58 GMT]



Gdje bi nas odvelo da su Bosnjaci isti kao te sto si nabrojao.Znaci ako oni cine sr.nje to trebaju i bosnjaci i da im bude pusteno.To vodi direktno onome sto vgelikosusjedska masinerija ocekuje...i bilo bi najlosija solucija koju odabiru Bosnnjaci a to je da stite i da im bude uzor "vehabije"
Stoji da nije u redu sto rade 13 jula u bratuncu i sl...ali to ne opravdava da i bosnjaci rade isto prema drugim narodima pa ni prema svojoj IZ BiH.Jedne od najvecih problema sto ima IZ BiH su trenutno "vehabije"...Valjda i sam uvidjas koliko stete prave u samim redovima naseg mezheba..
12-03-2010 at 18:53 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 18
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Politika : Maoèa-ko je upalio svjetlo New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice