Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Maoèa-ko je upalio svjetlo
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
soraya wrote:

ne bih ja rekla da su psihièki bolesnici,svi djeluju izuzetno svjesno ...na psihodijagnozu se pozivaju kad naprave njesra,svi...mene više zanima od èega oni svi žive,uglavnom se radi o nezaposlenim licima,bez socijalne zaštite...od èega imaju za puške, bombe,municiju...a nemaju za psihijatra??..od èega imaju za kartice i mobitele,a kad fasuju mardelja,onda svi neuraèunljivi,žene i djeèica nemaju šta jesti i taj rad...od èega ta gamad živi,šta jede,plaæa struju,vodu,komunalije,djeci pelene i mlijeko
druga stvar,ja sam poreski obveznik ove države i iz mog dohotka se plaæa i ova policija koja treba da garantuje moju i sigurnost ostalih gradjana...to u petak svi komesari zapalili na džumu ili u kurvanje pa nije imao ko da da naredbu da se ovaj nesretnik zaustavi...dokle više ba? politika "tolerisaèemo èetnièki ravnogorski pokret,libertas,u vehaije nam ne dirajte" je do ovoga i dovela



Ma normalan cojk, ne more uzet pusku i otici napasti AMERICKU ambasadu, i to ni vise ni manje, nego u Bosni.
Pa to je napad osudjen na smrt, unaprijed.
Mene zivo interesuje sta se u njegovoj glavi desavalo kad je dosao tamo, poceo pucati...
I kako to da ga niko ne ubi, toliko dugo vremena.
Ne znam


Al eno u Doboju danas nasli 6 minobacaca, sto ne pitaju Dodika sad sta misli o tome?
Moro sam malo skrenuti s teme

31-10-2011 at 15:53 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
Abulafija wrote:



Ma normalan cojk, ne more uzet pusku i otici napasti AMERICKU ambasadu, i to ni vise ni manje, nego u Bosni.
Pa to je napad osudjen na smrt, unaprijed.
Mene zivo interesuje sta se u njegovoj glavi desavalo kad je dosao tamo, poceo pucati...
I kako to da ga niko ne ubi, toliko dugo vremena.
Ne znam


Al eno u Doboju danas nasli 6 minobacaca, sto ne pitaju Dodika sad sta misli o tome?
Moro sam malo skrenuti s teme





Ma nije samo 6 minobacaca, nego oruzja su nasli da bi se jedna dobra jedinica mogla naoruzati...to je za Dodika i njegove sasvim normalno.

31-10-2011 at 15:56 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
Azur wrote:



Ma nije samo 6 minobacaca, nego oruzja su nasli da bi se jedna dobra jedinica mogla naoruzati...to je za Dodika i njegove sasvim normalno.




Ma dobro, ovo drugo i ma i u mene u Marka u avliji, ispod one turgulje, pa lijevo, sve dol do puta, nako ispred supe, pored pilecaka i cukine kucice.
Na dubini od metar do ipo
31-10-2011 at 15:59 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
Abulafija wrote:


Ma dobro, ovo drugo i ma i u mene u Marka u avliji, ispod one turgulje, pa lijevo, sve dol do puta, nako ispred supe, pored pilecaka i cukine kucice.
Na dubini od metar do ipo



JEL I TI TO HOCES DA TI DZABA UZORU NJIVU??

31-10-2011 at 16:01 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
Abulafija wrote:



Ma normalan cojk, ne more uzet pusku i otici napasti AMERICKU ambasadu, i to ni vise ni manje, nego u Bosni.
Pa to je napad osudjen na smrt, unaprijed.
Mene zivo interesuje sta se u njegovoj glavi desavalo kad je dosao tamo, poceo pucati...
I kako to da ga niko ne ubi, toliko dugo vremena.
Ne znam


Al eno u Doboju danas nasli 6 minobacaca, sto ne pitaju Dodika sad sta misli o tome?
Moro sam malo skrenuti s teme



nemoj sad da ti kaèim sliku Zukorliæa (reisov ahbab IZ Sandžaka) i Tome Grobara ("reformisani" Šešelj) kako se grle i rukuju...bolestan ili ne,normalan ili ne...mi smo dužni da pometemo svoju avliju,da nam komšija preko plota(Srbija) ne bi mogao kenjati kako je superiorniji(popizdih ja sinoæ kad vidjeh da Gljivica drži ders na FTV Dnevniku)...Što se Do-Dicka tièe,pa njemu je dozvoljeno i od strane MZ (a ni domaæi politièari se nešto nisu sturli sa reakcijama) kad je negirao Genocid...
31-10-2011 at 16:01 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
Azur wrote:


JEL I TI TO HOCES DA TI DZABA UZORU NJIVU??





Ma nek kopaju kanal za vodu, kad nam Jasmin docera vodu do Doknja
31-10-2011 at 16:03 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
soraya wrote:

nemoj sad da ti kaèim sliku Zukorliæa (reisov ahbab IZ Sandžaka) i Tome Grobara ("reformisani" Šešelj) kako se grle i rukuju...bolestan ili ne,normalan ili ne...mi smo dužni da pometemo svoju avliju,da nam komšija preko plota(Srbija) ne bi mogao kenjati kako je superiorniji(popizdih ja sinoæ kad vidjeh da Gljivica drži ders na FTV Dnevniku)...Što se Do-Dicka tièe,pa njemu je dozvoljeno i od strane MZ (a ni domaæi politièari se nešto nisu sturli sa reakcijama) kad je negirao Genocid...



Naravno da smo duzni cistiti u svojoj avliji, jasno je to meni sve, nako ja kazem da su ti likovi, bolesni, sve nekaki bivsi kriminalci, narkomani, psihicki slucajevi...
31-10-2011 at 16:06 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
Abulafija wrote:



Naravno da smo duzni cistiti u svojoj avliji, jasno je to meni sve, nako ja kazem da su ti likovi, bolesni, sve nekaki bivsi kriminalci, narkomani, psihicki slucajevi...


ja ba i svi nešto našli peko vjere da se "lijeèe"...a sekularna država,misha mu...fond zdravstvenog je državna institucija nije vjerska
31-10-2011 at 16:16 | Ukljuèi u odgovor
Dea
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 26-12-2005
Lokacija: IRI
Odgovori: 4162
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

Platonix /Radi uporedbe, Osamu Bin Ladena su ubili u Pakistanu, da li to znaèi da Pakistan treba biti odgovoran što je terorist bio u njihovoj zemlji. Da li to nekome znaèi da je Pakistan teroristièka zemlja!!/


Da, dva puta da.
No dobro, i mi smo kao i Pakistan americki saveznik, Srbija ipak nije.

31-10-2011 at 20:28 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
Dea wrote:
Platonix /Radi uporedbe, Osamu Bin Ladena su ubili u Pakistanu, da li to znaèi da Pakistan treba biti odgovoran što je terorist bio u njihovoj zemlji. Da li to nekome znaèi da je Pakistan teroristièka zemlja!!/


Da, dva puta da.
No dobro, i mi smo kao i Pakistan americki saveznik, Srbija ipak nije.


Pa ja, Srbija nije njihov saveznik, jer je poslala vehabiju da puca. To su se ba oni zahebali, poslali cojka na svadbu - Sarajevo veliki grOd, cojk se zagubio, zateko se pred ambasadom, neuroza i zivci proradili jer je okasnio na svadbu i to i bi.
31-10-2011 at 23:24 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 53
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Aldarion, aly, golga, jaaah
FORUM : Politika : Maoèa-ko je upalio svjetlo New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice