Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Maoèa-ko je upalio svjetlo
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

Zanimljiva prepiska...
Uostalom kao i ovaj "slucaj",koji je slucajno u izbornoj godini...
Vlast je slast,i kazu jednom kad probas osladi se...Iako nista ne uradis da ZASLUZIS jos 4 godine te slasti,onda zatalasas,zbijes redove i nastavljas da se sladis.Jednostavno...
Uostalom,vi koji branite stanovnike karavlaha-gornje maoce,zauzimate stav,da su im ugrozena ljudska prava-da ih se bespotrebno maltretira-samo zato jer su muslimani,a nista nisu uradili?ok,jel vezem?
Eh,sad PITAM SE,kako je moguce,da su napadnuti samo zato jer su muslimani,a tu istu akciju svjetlost potpise glavom i bradom Musliman-bOSNJAK,ministar sigurnosti,koji ne msije prnut bez svog sefa,predsjednika bosnjacke stranke koja je na VLASTI,zajedno u koaliciji,SA SEFOM takodje bosnjacke partije?
Ko je onda kriv za ovu akciju?

ZNaci,vecinske bosnjacke partije koje su na vlasti,potpisale akciju,postigle dogovor,kompromis,vjerovatno od nekog treceg naredbodavca(strejndzera )i sada mudro sute...
A vecina onih koja se uznemirila cinjenicom,da se ljudi u bosni proganjaju samo zato jer su muslimani i jer su drukciji od okoline,je galsala za te iste koji proganjaju,potpisuju,ili barem precutno odobravaju ovakve akcije?hebo lud zbunjenog?
Same lazi obmane,sad u oci gledaj me,ubjedi me ubjedi meeeeeee,ovo je zatvor...



[Edited by primus inter pares on 10-02-2010 at 19:31 GMT]

11-02-2010 at 08:23 | Ukljuèi u odgovor
medic
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 15-09-2002
Odgovori: 3999
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
primus inter pares wrote:
Zanimljiva prepiska...
Uostalom kao i ovaj "slucaj",koji je slucajno u izbornoj godini...
Vlast je slast,i kazu jednom kad probas osladi se...Iako nista ne uradis da ZASLUZIS jos 4 godine te slasti,onda zatalasas,zbijes redove i nastavljas da se sladis.Jednostavno...
Uostalom,vi koji branite stanovnike karavlaha-gornje maoce,zauzimate stav,da su im ugrozena ljudska prava-da ih se bespotrebno maltretira-samo zato jer su muslimani,a nista nisu uradili?ok,jel vezem?
Eh,sad PITAM SE,kako je moguce,da su napadnuti samo zato jer su muslimani,a tu istu akciju svjetlost potpise glavom i bradom Musliman-bOSNJAK,ministar sigurnosti,koji ne msije prnut bez svog sefa,predsjednika bosnjacke stranke koja je na VLASTI,zajedno u koaliciji,SA SEFOM takodje bosnjacke partije?
Ko je onda kriv za ovu akciju?

ZNaci,vecinske bosnjacke partije koje su na vlasti,potpisale akciju,postigle dogovor,kompromis,vjerovatno od nekog treceg naredbodavca(strejndzera )i sada mudro sute...
A vecina onih koja se uznemirila cinjenicom,da se ljudi u bosni proganjaju samo zato jer su muslimani i jer su drukciji od okoline,je galsala za te iste koji proganjaju,potpisuju,ili barem precutno odobravaju ovakve akcije?hebo lud zbunjenog?
Same lazi obmane,sad u oci gledaj me,ubjedi me ubjedi meeeeeee,ovo je zatvor...



[Edited by primus inter pares on 10-02-2010 at 19:31 GMT]


Predugo, bolan, predugo... 


11-02-2010 at 09:02 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

sta predugo,?
ma ovde lud zbunjenog..
samo pokusavam postavit problem na pravo mjesto...
moje subjektivno misljenje je da su stranci ovo pokrenuli,nasi politicari,bez muda,karaktera i odgovornosti sve precutno odobrili i sproveli u djelo,a sada sitna raja dere žuè,zaboravljajuci,da su upravo oni i doveli ove nesposobnjakovice na vlast.
pa malo distorzije i ispade 60 minuta krivo,za njihovu sudbinu...
znas ti nas...

11-02-2010 at 10:09 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

Zbog velikog interesa, cijena èlanstva u vehabijama pala na 800 kuna


Tekst: J.Š.
Foto: Blic

OPISUJUÆI trenutnu situaciju u Gornjoj Maoèi, gdje je u policijskoj akciji Svjetlost uhiæeno sedam vehabija i zaplijenjena veæa kolièina oružja, stanovnik susjednog sela Gornji Rahiæ Jusuf Šabanoviæ za Glas Srpske kazao je kako je akcija izvedena na krivi naèin jer je sve moglo biti napravljeno i s puno manje policajaca.

"Ovako su samo stvorili novi inat, a vehabije su dobile podršku èak i Bošnjaka èiju podršku do sada nisu imali", kaže Šabanoviæ koji je ranije bio osuðen, jer je vehabiju Dževada Kopèaliæa u svibnju 2006. ubo nožem. Navodno je to napravio, jer je Kopèaliæ stalno uznemiravao maloljetne djevojèice srpske nacionalnosti. Šabanoviæ takoðer tvrdi da vehabija danas ima jako mnogo, posebno iz Sandžaka, a zbog èega je snižena cijena za prikljuèenje vehabijama.

"Ranije su došljaci vehabije ovdašnjim Bošnjacima davali po 600 maraka da se prikljuèe, puste bradu i skrate hlaèe, dok ta cifra danas iznosi oko 200 KM", prièa Šabanoviæ. Odnosno, danas za nešto manje od 800 kuna možete postati vehabija.

11-02-2010 at 12:03 | Ukljuèi u odgovor
ANABELA
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2007
Lokacija: na kraju svijeta
Odgovori: 3827
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

Eto ti sad , nasikirase me zacas...Em poraste cijena, em se moram i za bradu snaci....  


Ako ti je svejedno gdje si, onda se nisi izgubio...
11-02-2010 at 12:14 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
ANABELA wrote:
Eto ti sad , nasikirase me zacas...Em poraste cijena, em se moram i za bradu snaci....

Žao mi je, al žene ne mogu biti vehabije Jest da ima brkatih žena ali vehabijama je bitna iskljuèivo brada
11-02-2010 at 12:23 | Ukljuèi u odgovor
Baltazar-8
Nivo: Novi forumaš
prilièno tvrdoglav
Registriran(a): 26-03-2009
Odgovori: 11
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

Maksuz doðoh na forum, maksuz se prijavih, radi maksuz pitanja (za one koji znaju, ili one koji znaju one koji znaju) povodom ovog teksta:Tokom posjete i razgovora sa nastavnim osobljem škole i ðacima muftija Husein ef. Kavazoviæ je imao priliku da se osvjedoèi da se nastavni proces odvija prema Nastavnom planu i programu Ministarstva za obrazovanje Tuzlanskog kantona, a ne, kako su to neki mediji izvještavali, po jordanskom planu i programu."
Proèitao sam podosta mišljenja o stavu "selfija" prema muzici,..., te mi "para" i uši i oèi ova informacija ef. Kavazoviæa.
Ili u ovoj izjavi nedostaje jedna rijeè ("...da se nastava vjeronauke odvija prema..."), ili Kavazoviæ ...
Istina je Allahu draža, od "skrivanja sramote brata muslimana"!
Ko zna ove što rade u Prosvjetno pedagoškom zavodu, nek se propita, imaju li u dnevniku ispisani sadržaji i tok èasova muzièkog, likovnog,..?

[Edited by Baltazar-8 on 12-02-2010 at 05:29 GMT]

11-02-2010 at 12:31 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

Shabane daj još detalja.
Akcije,dionice,kolko ima srba,investicije,procjene,hoæel propast,finansijske šprice...burzovni mešetari,slike malo više podataka...Da li je to zamagljenje oèiju pored neke druge daleko veæe malverzacije,dokaze ,lampice
gdje je ko u piramidi,država,IZ,svijet,
Ðe su tu dodik i tihiæ,
Ima li raja koristi ili se samo koristi.
Pa Maoèa je centar svijeta,to treba višestruko iskoristiti,sad ili nikad
Hoæel izbacit tim zajebanim samoubicama knjigu iz ruke i vjeru iz glave,onda ih je najlakše prevaspitat,(Ja bi njih sve u jednu vreæu i dobro zavinto ne bil im to kako izbio iz glave)
Kad æemo bit više rahat od tih NEHLJEBARA??

11-02-2010 at 12:34 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
Baltazar-8 wrote:
Maksuz doðoh na forum, maksuz se prijavih, radi maksuz pitanja (za one koji znaju, ili one koki znaju one koji znaju) povodom ovog teksta:Tokom posjete i razgovora sa nastavnim osobljem škole i ðacima muftija Husein ef. Kavazoviæ je imao priliku da se osvjedoèi da se nastavni proces odvija prema Nastavnom planu i programu Ministarstva za obrazovanje Tuzlanskog kantona, a ne, kako su to neki mediji izvještavali, po jordanskom planu i programu."
Proèitao sam podosta mišljenja o stavu "selfija" prema muzici,..., te mi "para" i uši i oèi ova informacija ef. Kavazoviæa.
Ili u ovoj izjavi nedostaje jedna rijeè ("...da se nastava vjeronauke odvija prema..."), ili Kavazoviæ ...
Istina je Allahu draža, od "skrivanja sramote brata muslimana"!
Ko zna ove što rade u Prosvjetno pedagoškom zavodu, nek se propita, imaju li u dnevniku ispisani sadržaji i tok èasova muzièkog, likovnog,..?

[Edited by Baltazar-8 on 11-02-2010 at 12:35 GMT]

U bivšoj JNA
Ljimoni što ne pjevaš(Pjesmu "Druže Tito mi ti se kunemo")
Ljimoni:"Drug komandir moja,on me tera a u piæku mater,meni se ne peva"(i nastavi da veze goblen)
11-02-2010 at 12:41 | Ukljuèi u odgovor
hurija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Maoèa-ko je upalio svjetlo

citat:
blackout wrote:


Ponovo pokusavas da bosnjacima uvezes neki radikalizam. Cetnici i ustase su se nebrojeno puta dokazali kao fasiti, a vehabije jos uvijek u BiH nisu napravili nikakav veci problem. Zahvaljujuci ustasama i centicima, BiH je gorila 4 godine.

Ne izjednacavaj ono sto se izjednaciti ne meRe.


Taèno, ne može se izjednaèiti, jedni su imali kame dok zadnjepomenuti to rade, uglavnom, perfidnije.
11-02-2010 at 17:28 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 50
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Politika : Maoèa-ko je upalio svjetlo New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice