Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Lijepa naša na Husinu This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
klon4ti wrote:
soraya, posavina je ižvakana tema, o posavini imaju pravo najmanje prièati oni koji nisu stali u njenu obranu!

U obranu svojih domova nikada nije stalo više od 50% vojno sposobnih muškaraca posavine, ova brojka je najizraženija u Derventi i Bosanskom brodu. Toliko o izdaji i prodaji. Branitelji su tamo èasno izgubili rat, nakon više od tisuæu ranjenih i par stotina poginulih, nije bilo više ljudi da popune rupe, a srbi su dovlaèili pojaèanje.

Kada su pripadnici HVO-a 92 zauzeli Modrièu i bili na par km od snaga TO/ABiH iz Gradaèca, ova strana uprkos obeæanju nije reagirala. Tada se mogao presjeæi koridor! Preokrenuti tok rata. i to je bila izdaja i prodaja!

da,da kako da ne...ljudi iz ABIH išli u Graz da dogovore predaju Bosanske Posavine i podjelu BIH...Šušak i Karadžiæ su baš konsultovali nekoga u Sarajevu ....Niko od ovih ljudi nije spomenuo ABIH...
17-12-2012 at 23:19
vodeni
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 18-05-2009
Lokacija: tuzla
Odgovori: 67
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
soraya wrote:

da,da kako da ne...ljudi iz ABIH išli u Graz da dogovore predaju Bosanske Posavine i podjelu BIH...Šušak i Karadžiæ su baš konsultovali nekoga u Sarajevu ....Niko od ovih ljudi nije spomenuo ABIH...

Ma dzaba je njemu pricati.General HVO-a Ante Prkacin prica jedno a klonirani bolje zna od covjeka kojem je zona odgovornosti bila bas Posavina.Kao sto rekoh nece u bosansku( ili hrvatsku, da se ne uvrijedi covjek)tvrdu glavu pa to ti je.
17-12-2012 at 23:35
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
vodeni wrote:

Ma dzaba je njemu pricati.General HVO-a Ante Prkacin prica jedno a klonirani bolje zna od covjeka kojem je zona odgovornosti bila bas Posavina.Kao sto rekoh nece u bosansku( ili hrvatsku, da se ne uvrijedi covjek)tvrdu glavu pa to ti je.

Tvrdoglav ili ne,nije Posavinu izdala nikakva probosanska struja,veæ zloèinaèka i izdajnièka politika HDZ-a sa Njofrom i njegovim podguznim muhama iz Hercegovine.Evo mu corpus delictiza svo bulažnjenje o "ugrozbi".Lijepo ja rekoh neka se ode pokenjati Tuðmanu na grob.Tuðman ga je izdao i ugrozio,a ne Željko Komšiæ.
17-12-2012 at 23:49
vodeni
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 18-05-2009
Lokacija: tuzla
Odgovori: 67
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
soraya wrote:

Tvrdoglav ili ne,nije Posavinu izdala nikakva probosanska struja,veæ zloèinaèka i izdajnièka politika HDZ-a sa Njofrom i njegovim podguznim muhama iz Hercegovine.Evo mu corpus delictiza svo bulažnjenje o "ugrozbi".Lijepo ja rekoh neka se ode pokenjati Tuðmanu na grob.Tuðman ga je izdao i ugrozio,a ne Željko Komšiæ.

Nemoj njega i naseg Zelju u istu recenicu, gdje ce ti dusa.
18-12-2012 at 00:06
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
klon4ti wrote:

O paloj posavini znam dobro jer mi je jedan dobar dio moje familije iz nje morao otiæi!




pa kad znaš zašto kenjaš da ih je protjerala "bošnjaèka politika"...evo ti klip ,pa gledaj i razmisli kad pišeš gluposti i "optužnice" i šalješ ih na pogrešne adrese...
18-12-2012 at 00:08
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
vodeni wrote:

Nemoj njega i naseg Zelju u istu recenicu, gdje ce ti dusa.


negdje sa poèetka ova teme u nekom od komentara potrèao je da popljuje i Komšiæa i Fra Jelaèa,da popljuje državu Bosnu i Hercegovinu,pa sam ga èekala sa ovim klipom da mu se pokakim u æejf.

[Edited by soraya on 18-12-2012 at 00:12 GMT]
18-12-2012 at 00:11
vodeni
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 18-05-2009
Lokacija: tuzla
Odgovori: 67
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
soraya wrote:

pa kad znaš zašto kenjaš da ih je protjerala "bošnjaèka politika"...evo ti klip ,pa gledaj i razmisli kad pišeš gluposti i "optužnice" i šalješ ih na pogrešne adrese...


General Prkacin ne zna a on iz podruma cuo od nekog blablabla.Ovakvo licemjerje odavno nisam vidio. Al hajde, mora covjek na put u Hercegovinu na brifing svojoj vrhuski
18-12-2012 at 00:18
vodeni
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 18-05-2009
Lokacija: tuzla
Odgovori: 67
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
klon4ti wrote:

Crve, moja malenkost je aktivni uèesnik rata 92-95 na prostoru majevice i bosanske posavine! ajd sad desanka šakiæ za laku noæ.
Imate mahanje, javim vam se iz Padove ;)


Jadu ljudski, 92-95 takodje.
Da, ti si ucestvovao u kreiranju politike u Posavini, crvicu.Nazvati generala za dodatna pojasnjenja.
18-12-2012 at 00:34
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
klon4ti wrote:


Tko kontrolira sudstvo u BiH,

Dokazi, Dusina, Križanèevo selo, Uzdol, Grabovica, Doljani, Miletiæi, Maljani, Buhine Kuæe,.... Tko je pobio ljude po ovim selima?


a ja tebe pitam gdje su optužnice i dokazi za onih 150.000 Hrvata za koje ti tvrdiš da su protjerani sa ovih prostora...?
Prkaèin i Begiæ na ovom klipu ne spominju da nije bilo podrške sa druge strane koridora...ko je predao Jajce Srbima?U Jajcu živjelo svega 9% srpske populacije...Ko je politièki omoguæio Srbima da vladaju teritorijom gdje nikada nisu bili veæina?Dokle je ono bila teritorijalno oznaèena paratvorevina herceg bosna? Gdje su tebi dokazi da dogovora Tuðman Miloševiæ o podjeli BIH nije bilo?

[Edited by soraya on 18-12-2012 at 11:55 GMT]
18-12-2012 at 08:05
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
klon4ti wrote:

Imate mahanje, javim vam se iz Padove ;)


ja sam mislio da ces do Vatikana otic..
nema veze, evo da ti javim da sam ja danas prestao radit i necu radit dok svi ovi praznici ne prodju.. i oni od treceg konstitutivnog naroda.. et, da znas, da ne kazes da se niko nije solidarisao sa tobom..
18-12-2012 at 12:20
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 30
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Politika : Lijepa naša na Husinu This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice