Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Kako cete se izjasniti na popisu?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

Popisani  


<br /><br /><br /><br />

08-10-2013 at 21:01 | Ukljuèi u odgovor
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
laly wrote:

stvarno mislis da je neko od nas zaboravio sta je bilo u ratu, da se ta stradanja i patnja mogu zabarovati. Ali, ako nasu buducnost baziramo samo na ratu onda ni to nije dobro. mi treba da vidimo kako da napravimo ovu zemlju da se ovakve stvari ne dogode nasoj djeci, da svima bude dobro i da se sjecamo i odajemo pocast svim onima koji su izgubili svoj zivot u borbi za BIH. Ja se mogu izjasniti kako hocu, ali to ne umanjuje sve ove zrtve koje su pale za nezavisnu BIH.


mali procenti nisu mi vazni.
za mene biti Bosnjak znaci mnogo vise od otrcanih fraza.Ja znam crtati pa malo i naslikati, mozda treba da nacrtam, zasto je vazno biti Bosnjak?
usput nadam se, da se neces naci prozvana, to mi nije namjera, znam da imas dobre namjere, ali ja hocu vise od mehke price.
Sloboda Bosnjackom Narodu.
smrt fasizmu.
08-10-2013 at 21:08 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
mustajbeg wrote:


mali procenti nisu mi vazni.
za mene biti Bosnjak znaci mnogo vise od otrcanih fraza.Ja znam crtati pa malo i naslikati, mozda treba da nacrtam, zasto je vazno biti Bosnjak?
usput nadam se, da se neces naci prozvana, to mi nije namjera, znam da imas dobre namjere, ali ja hocu vise od mehke price.
Sloboda Bosnjackom Narodu.
smrt fasizmu.

najveci neprijatelj svih naroda u BIh su politicari
meni su vazni ljudi, nebitno kojoj naciji pripadaju, dobri ljudi koji zele normalan zivot u normalnoj zemlji. ti zivis u jednoj normalnoj uredjenoj zemlji, gdje zivi hiljade razlicitih nacija, ja zelim da i moja BIH jednog dana postane normalna zemlja sa svojom sarolikoscu i da pricat cu. oruzje prezirem, rat sam jedan prezivjela i ne zelim vise takvo zlo ovdje i zbog toga cu pricati uvijek
jasno
i vidi ja nemam nista protiv sto je tebi bitno biti Bosnjak, svako ima svoje prioritete

[Edited by laly on 08-10-2013 at 21:22 GMT]
08-10-2013 at 21:20 | Ukljuèi u odgovor
daleko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-11-2009
Odgovori: 328
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
MelMel wrote:

U normalnim drzavama popis sluzi za prikupljanje statistickih podataka.

Ako pogledas temu, ja sam cak nekima koji nisu ni znali objasnila da je entitetsko drzavljanstvo uredjeno jos od Dejtona i da stoji u ustavu. Dakle, ne sporicem da ustav navodi postojanje drzavljanstva RS i drzavljanstva fedaracije - ali to nije po automatizmu i sa pasosem kao sto je drzavljanstvo BiH, nego OPCIONALNO.

Smatram da je svrha ovih popisa ne samo statisticko skupljanje podataka, nego i manipulacija u svrhu stvaranja pogodnog terena da se ustav jednog dana promijeni, ali sa ciljem da se omoguci RS otcjepljenje. Zato je i insistirano da se u popis stavi rubrika o entitetskom drzavljanstvu!!!!!!! Ko to ne vidi, ili je naivan ili kratkovidan.


RS æe se odcijepiti kad i Flamani od Walonaca ili Baskija od Madrida. Znaèi nikada.
Nema više prekrajanja granica, bar ne u Evropi i ovi iz RSa to jako dobro znaju i razumiju. To što oni svako malo naprðuju i laprdaju o odcjepljenju je èisto radi manipulacije "svog" naroda. Znaju oni kako se najlakše dobijaju glasovi i najduže ostaje na vlasti, jebo ekonomiju, radna mjesta i biznis samo reci "Muslimani!!" i eto te na vlasti 4 godine.
Jebo i popis, to je ionako samo jedan od preduvjeta za pristupne pregovore sa EU, znaèi prdimahovina
08-10-2013 at 21:22 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
daleko wrote:


RS æe se odcijepiti kad i Flamani od Walonaca ili Baskija od Madrida. Znaèi nikada.
Nema više prekrajanja granica, bar ne u Evropi i ovi iz RSa to jako dobro znaju i razumiju. To što oni svako malo naprðuju i laprdaju o odcjepljenju je èisto radi manipulacije "svog" naroda. Znaju oni kako se najlakše dobijaju glasovi i najduže ostaje na vlasti, jebo ekonomiju, radna mjesta i biznis samo reci "Muslimani!!" i eto te na vlasti 4 godine.
Jebo i popis, to je ionako samo jedan od preduvjeta za pristupne pregovore sa EU, znaèi prdimahovina

Po sadasnjem ustavu naravno da ne mogu. Sto ne znaci da nece, kad se ustav promijeni i ako se promijeni. Naravno, o tome ce odluciti Evropa i Amerika.

Inace, zna sumska podjednako dobro kao i pederacija kako se najlakse dobijaju glasovi.
08-10-2013 at 21:28 | Ukljuèi u odgovor
daleko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-11-2009
Odgovori: 328
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
MelMel wrote:

Po sadasnjem ustavu naravno da ne mogu. Sto ne znaci da nece, kad se ustav promijeni i ako se promijeni. Naravno, o tome ce odluciti Evropa i Amerika.

Inace, zna sumska podjednako dobro kao i pederacija kako se najlakse dobijaju glasovi.


Agree.
Vizavi popisa,
neki dan djevojka koja je dolazila, bila je sasvim ok. Fina, kulturna, pismena, elokventna, ma sve za 5, ali kaže (jadna) prije na dan profulala i popisala pogrešnu ulicu, ali cijelu ulicu fulala . I kaže to jutro instruktorica dala otkaz, a i nova koja je došla najavila im da æe samo još tu smjenu odraditi i otkaz i ona daje, pa i ona sama kaže da smo joj mi najvjerovatnije zadnji kojima je ona ušla u kuæu. I od tad je više stvarno ni ne viðoh.

Lakrdija žešæa
08-10-2013 at 22:04 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
fazlija83 wrote:


nadam se da ti nije problem i sto je i meni bitno da nas je sto vise sa onim vodokotlicima

ako je ugradjeni jos bolje i plu ako ima regulator za potrosnju vode

odosmo u smece
btw vodokotlic, voda, obrazovanje, zemlja je najbitnije. ostalo nije vazno
08-10-2013 at 22:45 | Ukljuèi u odgovor
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
laly wrote:

najveci neprijatelj svih naroda u BIh su politicari
meni su vazni ljudi, nebitno kojoj naciji pripadaju, dobri ljudi koji zele normalan zivot u normalnoj zemlji. ti zivis u jednoj normalnoj uredjenoj zemlji, gdje zivi hiljade razlicitih nacija, ja zelim da i moja BIH jednog dana postane normalna zemlja sa svojom sarolikoscu i da pricat cu. oruzje prezirem, rat sam jedan prezivjela i ne zelim vise takvo zlo ovdje i zbog toga cu pricati uvijek
jasno
i vidi ja nemam nista protiv sto je tebi bitno biti Bosnjak, svako ima svoje prioritete

[Edited by laly on 08-10-2013 at 21:22 GMT]


Hoces ti, a sta kazu oni tamo, daj nemoj da budemo naivni.
Ja cu da pricam takvu pricu dok djeca u Konjevic polju pjevaju svetom Savi.Djeca i to Bosnjacka.
08-10-2013 at 22:45 | Ukljuèi u odgovor
fazlija83
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 03-06-2013
Odgovori: 151
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
daleko wrote:


Agree.
Vizavi popisa,
neki dan djevojka koja je dolazila, bila je sasvim ok. Fina, kulturna, pismena, elokventna, ma sve za 5, ali kaže (jadna) prije na dan profulala i popisala pogrešnu ulicu, ali cijelu ulicu fulala . I kaže to jutro instruktorica dala otkaz, a i nova koja je došla najavila im da æe samo još tu smjenu odraditi i otkaz i ona daje, pa i ona sama kaže da smo joj mi najvjerovatnije zadnji kojima je ona ušla u kuæu. I od tad je više stvarno ni ne viðoh.

Lakrdija žešæa


ova moja sto me je popisala nije se zalila ko ta tvoja a opet je nevidjo vise misterija
08-10-2013 at 22:46 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
mustajbeg wrote:


Hoces ti, a sta kazu oni tamo, daj nemoj da budemo naivni.
Ja cu da pricam takvu pricu dok djeca u Konjevic polju pjevaju svetom Savi.Djeca i to Bosnjacka.

ti dobro znas da roditelji do sada nisu trazili grupu nacionalnih predmeta ranije i to sto je do sada radjeno u konjevic polju pravi apsurd. u drugim mjestima su se roditelji ranije organizovali i uticali na skole
08-10-2013 at 22:50 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 11
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: eurovafel, jami, kiki, Kiseljak_71, mikiba/mirsad.baralic, RASKO, suzana, TlrgoCeme
FORUM : Politika : Kako cete se izjasniti na popisu? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice