Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Kako cete se izjasniti na popisu?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
VV Cephei A
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
bdirlija wrote:


Poznavajuæi nas ne bi me èudilo preliminarni za 3 godine a konaèni za dvaj'st, trij'st


Bit æe ba rezultati. Taman do sljedeæeg popisa za nekih 22 godine.
10-10-2013 at 11:56 | Ukljuèi u odgovor
fazlija83
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 03-06-2013
Odgovori: 151
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
mustajbeg wrote:

super, ovo je bolje nego kad su velikosrbi tjerali Bosnjake da dizu tri prsta.Ovjde si rahat, svoja pamet, a problemi...joj zivote.



jesul hin tjerali i da se ljube triput ono kad je nesto pa se mora ljubit il nije bilo ljubavi
10-10-2013 at 12:10 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
Bongo wrote:


Bravo momak, a na drugu stranu koga to interesuje sto je neko bos, gladan i sto mu penzija dolazi il' ne dolazi, hajke je vec danima dignuta kako se izjasniti i da je to od zivotne vaznosti...zdravi bili pa vidjeli,

nisam se izjasnio niti cu se pod bilo cijim pritiskom izjasnjavati onako kako to oni hoce, imam kudikamo druge i prece prioritete, valjda zivimo u slobodnom i demokrtaskom uredjenju, ja pak zivim,

a tebi @brdalija aferim na tvojim predhodnim postovima


Meni žao samo što nema pitanja "Hebeš li politièarima po sve spisku?"
Opcije dvije, Hebem il' Ne hebem. Nejma ne izjašnjava se. Preliminarni rezultat 99,9 posto im sve živo, uzduž i poprijeko. Problem je što je to sve što mi uradimo. Jedino po spisku. Mada bi mi makar pet minuta produžilo ono gore pitanje, da se zna formalno i pravno da im sve po spisku.

Ja dijelim ljude na Nas i Njih, s tim da smo Mi (99%) oni vazda donji, veæ hiljadama godina, oni koji rintaju i plaæaju, koji u svakom ratu redovito nahebavaju, ginu, ubijaju za Njih, da bi Oni mogli nas redovno u zdrav mozak. I vazda mi nasjednemo na istu spiku.
Evo mi mati poludi, èetvrti dan sjedi kod kuæe i ne mrda èekajuæi poštara. Prošli put izašla na sat i poslije morala po pošti se zahebavat.
Zvala poštu i kažu joj da oni dijele kako dobiju pare. Onima u bankama nema te zahebancije. Ima grupa penzionera koje redovno u zdrav mozak popisuju.
Ma hebo i mene i moje postove
10-10-2013 at 12:17 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

Hairlija i dijete spavali, ja se izjasnila za sve troje

Bošnjak/inja
Islam
Bosanski

nisam se izjasnila o entitetu,
popis je bio brz, nisam dala metar da mjeri kuhinju jer je komšija bio popisivaè pa da ga ne peglam

doduše, malo sam ga peglala, kaže je l' radiš reko ne radim, studiram, i puni on dalje, reko pa zar me neæeš pitati jesam li radila, kaže ne može i to se popuniti ako kao sad studiraš helouuu, èuješ li sebe, pitanje lijepo glasi da li je osoba prije radila ccc...

10-10-2013 at 15:04 | Ukljuèi u odgovor
fazlija83
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 03-06-2013
Odgovori: 151
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

a sta ako je djete novorodjence kako onda popisat kojim jezikom prica kad jos neprica

10-10-2013 at 15:46 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
fazlija83 wrote:
a sta ako je djete novorodjence kako onda popisat kojim jezikom prica kad jos neprica

ti si se ubio za BH bebe
10-10-2013 at 15:48 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
MelMel wrote:

Slazem se, treba obrazovanje reklamirati. Bitno je biti obrazovan. Moram I ja jednog zutog smaju.

Eto, valjda ce popis pokazati nivo obrazovanosti BiH gradjana.


Naravno, bitno je biti . Zuti smajo ba zakon.

A sto se KŠC-a tice, ja nemam nista protiv te skole, nego mi je malo kontradiktorno ovdje ljudima na forumu dijeliti kojekakve kvalifikacije i na sva zvona "ja sam za multikulti, Bosanac i Hercegovac, gradjanstvo drustvo, fasisto, nacionalisto" itd, ali de da ja ipak svoje dijete upisem u skolu sa vjerskim predznakom gdje se vjesaju simboli samo jednog naroda i ostale stvari koje smo nabrojali. To je IN, cool i treba da bude prihvatljivo i normalno ma malo morgen!
10-10-2013 at 15:51 | Ukljuèi u odgovor
neveli
Nivo: Forumski vuk
Baška ilum, baška pamet.
Registriran(a): 08-04-2006
Odgovori: 605
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
cupo wrote:
A sto se KŠC-a tice, ja nemam nista protiv te skole, nego mi je malo kontradiktorno ovdje ljudima na forumu dijeliti kojekakve kvalifikacije i na sva zvona "ja sam za multikulti, Bosanac i Hercegovac, gradjanstvo drustvo, fasisto, nacionalisto" itd, ali de da ja ipak svoje dijete upisem u skolu sa vjerskim predznakom gdje se vjesaju simboli samo jednog naroda i ostale stvari koje smo nabrojali. To je IN, cool i treba da bude prihvatljivo i normalno ma malo morgen!



Ejj, zar ima takvih ovdje

To haman neki rascjep licnosti ili?

10-10-2013 at 16:04 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

citat:
cupo wrote:


Naravno, bitno je biti . Zuti smajo ba zakon.

A sto se KŠC-a tice, ja nemam nista protiv te skole, nego mi je malo kontradiktorno ovdje ljudima na forumu dijeliti kojekakve kvalifikacije i na sva zvona "ja sam za multikulti, Bosanac i Hercegovac, gradjanstvo drustvo, fasisto, nacionalisto" itd, ali de da ja ipak svoje dijete upisem u skolu sa vjerskim predznakom gdje se vjesaju simboli samo jednog naroda i ostale stvari koje smo nabrojali. To je IN, cool i treba da bude prihvatljivo i normalno ma malo morgen!


slazem se cupo, ili jesi ili nisi, nema selektivnog bosanstva. neka svako upisuje svoje dijete gdje hoce, ali ako dijete uci iskljucivo hrvatski u bosni i hercegovini gdje se u ostalim skolama uce sva tri jezika konstutivnih naroda, o cemu onda pricamo? nedostatak principijelnost, sta li?
10-10-2013 at 16:05 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako cete se izjasniti na popisu?

Haha, eto rascjepit cete Sorayu pravo. nije ni vase maslo za Ramazana, ali nejse.

10-10-2013 at 16:08 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 34
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : Kako cete se izjasniti na popisu? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice