Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Eto ,na zalost istina je za onu nesrecu .
A gradom vec kolaju price ,pa je po jednoj neko namjerno htio da dijete osakati da s njim prosi ,sto ne mogu da vjerujem ,pa po jednoj da je dijete hodalo unazad pa da je policajac tjerao djecu koja su proslila .Sta god da je istina ,strasno mi je zao djeteta .
Vidim na Avazu je na naslovnoj ,ne svidja mi se ni to .Novinari nekad k´o lesinari .

Kad vec spominjem Avaz da kazem da se pricalo da je ta novina u sluzbi SDA ali eto kupim ga uz Oslobodjenje ,pa jako su mi slicne i ne vidim neku veliku razliku niti stranacku "pripadnost" ni jednih.
Front Slobode volim ,zbog onog LOKO ,Dani ,Slobodna Bosna ,Jutarnje ..sve ja to pomalo cituckam pa nesto s rezervom uzmem i tako proberem .

U Tuzli je prekrasno vrijeme ,kao da je ljeto ,toplo ,suncano ,grad je uvijek pun naroda .

Pozdrav

16-03-2004 at 09:12
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

i ja sam suncice cuo da ih je policija tjerala....i cuo sam morbidnih komentara kao ono sace poso krenut mislim heeh...
nego jutros sam u pola pet moram da idem na stanicu neki paket iz beca da pokupim i sad kad je autobus stao jedan je izvadio blatobran iz gepeka, pa je jedan imao desetak saksija sa cempresima i sl...heheh sto li nas svi vole kad dodjemo na granicu ..a u torbe nisam mogao da zavirim sta bi tek tako nasao hehe

[Edited by cupo on 16-03-2004 at 11:22 GMT]

16-03-2004 at 11:22
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Cupo kakvo je to pozdravljanje forumasica

16-03-2004 at 11:29
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

hehehe pa vi se svi ovdje rasporedili pa reko da se i ja uhljebim na vrijeme

16-03-2004 at 11:34
cutie
Nivo: Forumski doajen
not a cutie pie

Registriran(a): 28-04-2003
Odgovori: 3049
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Samo da vam kazem da ovu temu redovno citam, ne pisem, jel, posto nemam sta , ali hocu da se zahvalim onima koji pisu, posebno suncetu i cupi, bas mi je ko da prosetam carsijom. Suncetu i cupi . I ostalima da se ne ljute.  


vattene amore che siamo ancora in tempo...
17-03-2004 at 21:02
Bond007
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 25-01-2004
Lokacija: Sarajevo-Tuzla
Odgovori: 386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Danas je stvarno bilo prelijep dan. Uzivo sam u setnji i kafama cijeli dan. Veliki pozdrav svima  


kad bi zivot bio san

sanjala bi na mom ramenu

da si kamen jedan dan

ja bih bio mac u kamenu
17-03-2004 at 23:36
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

e cutie i tebi jedan ...ma suncica i ja smo dezurne tetke ovdje izgleda da imamo dobra sredstva informisanja znas vec kako to u bosni hoda malo komsiluk itd heheheh....a danas jedna prica iz taxija -...helem i dalje taxisti u tuzli ne mogu stajati na autobuskim stajalistima tako da staju gdje stignu i umiju....inace za one koji ne znaju imamo najjeftiniji taxi u drzavi samo 1KM a vozi te s kraja na kraj grada...i na svakom stajalistu stoji po jedan cika policajac i ako taxi stane kazna je 20KM...a razlog tome kako taxisti navode je monopol koji hoce da drze ovi iz javnog gradskog saobracajnog preduzeca....i kazu da se u prostorijama gradskog saobracajnog vrsi remont policijiskih automobila pa ih zato policija podrzava a i pojedini celnici vlade tuzlanskog kantona imaju dionice u gradskom saobracjanom....i ono sto ja mislim da je problem to je drzava....i bas mi nesto bilo zao ovog taxiste zena mu ne radi a ima troje djece...samo sto nije zaplako...a ja kokuz sjeo samo sa jednom markicom pa nisam mogao baksis da mu ostavi jbg-a ...

18-03-2004 at 00:17
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

danas nema bas puno vijesti iz tuzle....uglavnom se prepricavaju desavanja na kosovu kao i u beogradu i nisu....

ovdje je vrijeme super danas sam napravio par fotki pa ako mi ne bude mrsko poslije cu postovati neke....

primjetio sam takodje da nam se ulice intenzivno krpe pa me i to raduje

18-03-2004 at 18:28
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


E ,kad sam vidjela kako je lijep dan ja sam popila neke tablete i izasla napolje ,sto ti je Svabo napravio iz mrtvih dize .
Pravo ja u Merkator ,on se ubio za kafe popiti jer nekako svima blizu .
Svidja mi se tamo ,fino sve izgleda .Najbolje ce im kafane ici (a sta bi drugo ) a hipermarket je poluprazan ,skontala raja da se naknadno porez obracunava pa se malo stisli .

Nocu lijepo izgleda ,ko nije bio jedno 10 godina tesko bi TZ prepoznao ,toliko je toga napravljeno .
Nove zgrade su bacile sjenu na stare zgrade pa sada one jos starije izgledaju .

Eto imate pozdrav iz TZ,vrijme ne moze biti ljepse .
Raja se poskidala .




PS.Cupo ti si ba tetak hahahhaha

18-03-2004 at 21:48
Visa
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 30-03-2003
Lokacija: Vienna
Odgovori: 611
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
sunce wrote:

a hipermarket je poluprazan ,skontala raja da se naknadno porez obracunava pa se malo stisli .




To onaj USA fazon? Ako se vec furamo na EU trebali bi makar to u startu zabranit.
 


19-03-2004 at 17:04
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 59
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice