Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
Visa wrote:
citat:
sunce wrote:

a hipermarket je poluprazan ,skontala raja da se naknadno porez obracunava pa se malo stisli .




To onaj USA fazon? Ako se vec furamo na EU trebali bi makar to u startu zabranit.



Cini mi se da se i u Kanadi naknadno dodaje .
Najbolje je kada zajedno s porezom formiraju cijenu pa nema iznenadjenja na kasi .
Porez nije isti za svu robu a nesto je i oslobodjeno .

Cujem danas da Intereks ima mini bus koji besplatno vozi iz TZ do Intereksa svakih ,cini mi se sat.
Konkurencija cini cuda .
U Omegi su poceli sa "karticom pogodnosti" .
Omega i Merkator po meni i nisu nesto konkurentni ,imaju razlicitu ponudu i lokacije su dosta udaljene .
Koga zanima, u Omegi Bata ima snizenje .

A vremena ,ma danima ne moze biti bolje .


19-03-2004 at 22:11
Doris
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Vijesti iz Tuzle

E pa da se zahvalim Cupi i Suncu na podrobnom informacjama iz naseg grada.Cupo ja jel vidim da si sta piso ne mogu a da odma ne procitam.Zabavno je i interesantno.Ti nam dodjes kao pravo osvjezenje.Saljite nam opet kakvih slika kad mognete.Pozdrav iz Chicaga.

20-03-2004 at 01:28
Bond007
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 25-01-2004
Lokacija: Sarajevo-Tuzla
Odgovori: 386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Cupo care vidi se da si se veceras ispostovo pravo. Joj ja sam pao od smijeha. Svaka cast za analizu trzista. Lopovi slovenci svoje proizvode stavili jeftinije. Al to meni ne smeta da kupujem domace. Bas mi je drago cuti da se gradi taj bingo sa fisom, nek se samo gradi. Izgleda da je veceras bilo fino za izac, vala pozelio sam carsiju pravo. 


kad bi zivot bio san

sanjala bi na mom ramenu

da si kamen jedan dan

ja bih bio mac u kamenu
20-03-2004 at 01:44
Doris
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Vijesti iz Tuzle

Ma i ja da sam dole kupovala bi vala sve domace muka mi je od slovenaca i njihiovog interesa pljackaju na kulturan nacin nema sta.A to sa interexovim busom mi se pravo svidja.Bas me zanima i kakve su to kartice kod omege vjerovatno za lojalne musterije .Pa popusti ili promocije ...neka neka idemo polako na zapad.I bas mi je drago.

20-03-2004 at 01:48
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

ma super bonde sefe

e doris za tebe ...ako imas kakvih zelja za slike slobodno reci...

cuo sam dobar vic veceras kaze u specijalnoj skoli pitaju Dudu kaze reci nam Dudo koliko je jedan vise jedan, kad ce ti Duda ne znam ja, pa dobro Dudo kolko je jedna jabuka i jos jedna jabuka a Duda ce ti ne zna Duda, joj pa Dudo imas jedno jaje i jos jedno jaje kad ce ti Duda eeeee nije Duda luda zna Duda sta su muda ...mozda ste culi al pravo me je nasmijo veceras

20-03-2004 at 01:49
Doris
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Vijesti iz Tuzle

joj jesi blesav majke mi.Ma ja sam ti ba haos sa tim vicevima nekako kad cijem dobar fazon ako ne ispricam 3 puta uzastopno nekome odma i zaboravim.

20-03-2004 at 01:58
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

i ja ba doris za cas zaboravim al tantavice mi uvijek ostaju u glavi hehehhe....

a za one kartice u omegi nisam bas siguran kako to funkcijonise taj rejon suncica pokriva pa ce nam ona detaljnije objasnit....nesto na fazon ono kad kupis nesto dobijas nekakve poene pa onda imas nekog popusta....al vjerovatno imaju neka pravila....al drago mi je da se to sve uvodi i sve je vise hiper marketa trznih centara i sl tako da su pojedini objekti i prihvatljiviji sa cijenama....

20-03-2004 at 02:03
Doris
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Vijesti iz Tuzle

Hej ba da vidis kako to ovdje sve funkcionise.U kojekakvim supermarketima ili "drug store"-ima imas te tzv.Preffered cards mislim nista ti posebno za to ne treba da bi ti oni dali bezveza ba neka aplikacija od 2 minute sa adresom i telefonom.I onda svi ti oni sedmicno imaju kojekakve rasprodaje.I npr ako je kafa (sad navodim kao primjer)$3.99 ko ima tu karticu moze kupiti 2 za $5.oo i tako proizvoda je mali milion ali se sve svodi na to da ti izvuku sto mugu vise.Treba biti racionalan pa znati skontati sta ti treba a sta ne .Ali eto drago mi je da se uvode kojekakve novine dole u taj nas sistem al mi je najvise zao sto svijet nema para a izlozi i prodavnice vrve od robe.Al sta je tu je valjda i dole dodju bolja vremena

20-03-2004 at 02:12
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

ma da kod nas recimo isto sad mozez u svakom marketu da vidis promocije nekih proizvoda i budu degustacije hejjjj kad se red ufati heheh shalim se malo smo se emancipovali pa tom pitanju.....i na isti fazon sto se tice tih cijena to funkcijonise uglavnom samo da ti lovu izvuku...
a sto se tice love to je bas lose...al bice bolje...opet se ljudi ovdje nekako snadju

20-03-2004 at 02:22
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:
i ja ba doris za cas zaboravim al tantavice mi uvijek ostaju u glavi hehehhe....

a za one kartice u omegi nisam bas siguran kako to funkcijonise taj rejon suncica pokriva pa ce nam ona detaljnije objasnit........



joj sto me nasmija ,vidim bio si raspolozen sinoc ,kakav li si se probudio hahahha ,sigurno glava puca .

E ovako ,uclanite se u Omega Klub ,postanete korisnk kartice i uzivate u posebnim pogodnostima ,(popusti,pokloni,nagradne igre...)naravno da sam se uclanila ,nego slabo ovo nesto .

Recimo za zbirni iznos u jednom periodu
500.00 -699.99 KM nagradni bonus 2%

malo ba

E ,i dalje je suncano ,i bas je fino ,kazu iduce sedmice ce se pokvariti vrijeme a do tada narod max uziva u zadnjim danima zime ,neka ide sa srecom ,hocemo proljece .



20-03-2004 at 17:11
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 48
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice