Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

vidim nadi da ces sretno doputovati i da ce ti put biti ugodan i zanimljiv...kad dodjes ovdje doci ces kod mene da ti i grah razbacam...samo eure pripremi heheh

11-03-2004 at 17:34
nadi
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-07-2003
Odgovori: 9070
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:
vidim nadi da ces sretno doputovati i da ce ti put biti ugodan i zanimljiv...kad dodjes ovdje doci ces kod mene da ti i grah razbacam...samo eure pripremi heheh


hajde vazi srce  


Da te volim,duša zna...
11-03-2004 at 17:55
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Bila sam i ja u Merkatoru .Lijepo je sve sredjeno ,fin je prostor a sto se tice radnji i cijena pa ima svega ,jos je to sve novo ,poslije cemo vídjeti kako ce biti .
Meni se svidja samoposluga ,kupila sam (izmedju ostalog) i Domace puslice ,proizvodjac iz Zenice ,domace je .

Zlatara Celje me na neka davna vremena podsjeti .

Bilo bi dobro da onako pokriju Jalu do Sacira ,dobili bi prostor za parking a trotuar neka ostane za pjesake ,a ljeti ne bi ni bilo poznatih miomirisa .

Pozdrav za sve

PS.Cupo ,vidjela sam one cuke ,sa drugog tipica ,jesu slatki
.
Nadi ,dobro nam dosla

12-03-2004 at 22:13
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

e danas je ljudi super dan...pravo lijepo vrijeme i toplo pa sam iskoristio malo da prosetam cak do slavinovica heheh

danas je SGV Tuzla u prevodu srpsko gradjansko vijece tuzle odrzalo u kongresnoj sali hotela tuzla promociju knjige Bosno i mi smo tvoj narod...predsjednik sgv-a Miso Bozic je istakao kako su i tz srbi doprinosili odbrani nase drzave i grada od agresije...
Selim Beslagic je istako kako je na dan potpisa dejtonskog mirovnog sporazuma poginuo gradjanin tuzle srpske nacionalonsti kao i da je ukupan broj poginulih u odbrani od agresije 61... i da su svojim zivotima htjeli reci onima sa brda ovo nije vase ovo je nasa drzava...
Mirko Pejanovic je isto istakao da bi mogli biti ponosni svojim djelima i na sve ono sto su cinili za svoj grad tokom srpsko-crnogorske agresije....

helem veceras na tv-u ima stosta zanimljivo
na tv hayat 19:00 centralni dnevnik sa senadom hadzifejzovicem
obn: folk super nova stars 20:30 bude provala kamara ovaj put se snima u sarajevu..
na hrt-u imate prenos druge veceri izbora za pjesmu eurovizije a u nedjelju je finale...
a za one nocne ptice poslije 24h preoprucujem kanal sct hehehhe vikendom je posebna ponuda filmova hehehe

a sto se tice izlaska party u kafe baru centar, ja redovno odem bude stvarno dobro i uvijek je promocija necega tz piva. rostilj i sl...i bude dobrih koka naravno

13-03-2004 at 18:05
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Pa Cupo ti k´o pravi svasta nam ti isprica .
E ,a ja imam one svoje rekla kazala neprovjerene vijesti.

Danas kada sam isla na Irac ,policija je preusmjerila saobracaj ,pa se nije moglo onom ulicom do Aide ,gdje je pruga ,ja sam vidjela da voz stoji na po ceste i da je neka guzva.
Poslije sam cula da je voz pregazio dijete koje je tu prosilo i da je ostao bez nogu .
Ja sam se toliko potresla kad sam to cula i evo maksuz dosla na Forum da vidim je li ko sta zna o tome .Nadam se da ti nije istina.

A u Frontu Slobode sam procitala da su ono novu zgradu na Korzu ,vec prozvali Isusovka ,zbog karakteristicnog oblika ,nas narod je stvarno mastovit.

Eto lijepo vas pozdravljam

13-03-2004 at 22:03
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Evo iz plana Merkatora sta ima hipermarket ,frizerski salon Simple,turbo limac (tu sam najvise ostala ),Restoran ,Kodak ,Banka ,Alpina ,Esprit,Modiana ,Sisley,Apoteka ,Planika ,Lutrija BiH ,Namjestaj i tako dalje .

13-03-2004 at 22:19
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Danas sam pravosretna pa lijep i suncan dan malo sam se provozala po Tuzli i svoj autic pocastila jednim detaljnim pranjem vala je i zasluzio!!
Pored Merkatora samo prosla,neda mi se nesto da zavirim,kako cujem mozda prije toga trebam popiti lexaurin pa da odem sretna i ista takva se vratim
Navratih malo da vidim sta ima na Tuzlarijama,pa odoh opet malo do Banje...
Eto narode moj velio za sve i pusa do veceras

14-03-2004 at 14:02
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

andjela de si ti samo da ti ne mogu nesto private message pa haj vako..
dan je fakat super i ja sam isao malo zjale da prodajem...vidis ideja za banju nije losa...
suncice jest ono istina za voz, udario curicu od 9g i najvjerovatnije ce joj amputirat noge...jbg-a...bas mi zao...kao upaljena bila svjetlosna signalizacija i sl...i nesto sad kontam ja kad vozim pogotov preko dana dole uopste ne obracam paznju ko ono naviko da rijetko vidim voz..

[Edited by cupo on 16-03-2004 at 01:06 GMT]

14-03-2004 at 14:42
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

gdje ste samo da vas pozdravim a posebno novu clanicu groficu

15-03-2004 at 18:09
Doris
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Vijesti iz Tuzle

Samo da pozdravim raju ,cure vidim da su aktivne na forumu ,Nadi gdje si samo da ti a i Andjela je tu pa i njoj jedan .Cupi isto .
Hvala svima koji nam pisu i salju vijesti iz Tuzle .kazeta vrijeme lijepo.Joj a ovdje su rekli da bi sutra bilo i snijega ovdje .Ma fuj .Nikako da ugrije.

15-03-2004 at 21:51
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 65
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice