Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : 60 minuta
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
ww40
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 08-08-2009
Lokacija: tuzla
Odgovori: 199
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
nemamidejezanick wrote:


U opstini ne radim, a ni opcini, niti bi radio. Em su im slabe plate i regresi, em bi svaki dan podjebavo faraona za fontane i parking dok ne bi dobio otkaz... Uostalom, gade mi se svi poslovi na budzetu, kao i vecina ljudi koji rade te poslove.

I nemoj svega ti za mater i oca, fini su i cestiti ljudi, za razliku od mene...

Naravno da je pedofil i prije presude! Ako ja npr. krenem da opljackam banku i upucam nekog, znaci da sam pljackas i ubica, sa ili bez presude. Presuda moze doci za godinu, ili nikad - to nije stvar prava, vec zdravog razuma.

Kad smo vec kod bravara, tu se slazem - istina je da je Tito puno bolje tumacio pravo od vecine nasih pravnika.

Za multi-kulti sam ti rekao, eto ti MTV Igman, Hayat, RHB, BN, RTRS, TVTK itd... Niko te ne tjera da gledas FTV, al haman si mazohista po prirodi... Ja tebi ne branim da uzivas u tim programima, ne zanima me sta ces gledati...


nije problem u gledanju ftv-a, problem je u plaæanju, na to nisi odgovorio..vrdaš li vrdaš!!!
neka ftv-e, neka hrvata ravnopravno tamo pola pola na ureðivaèkim pozicijama, nije problem ali ne plaæaju ljudi neæe, šta sad??
i dalje mi da plaæamo a oni da tupe o ugroženosti! e zajebi,
Mi plaæamo onda je naša BOŠNJAÈKA, bošnjaci nek rade bošnjaci neka ureðuju programe!

ti ko pravnik bi treba znati da se sudi po dokazima i PRAVU a ne po neèijem zdravom razumu. jer ako je tako kako ti navodiš onda ti je krvna osveta temelj presuðivanja.
pjan zgazio nekome dijete...alkoholièar i ubica...presuda po tebi je....
i naravno da nije niko ni ubica ni pedofil dok mu se ne dokaže!!
što se tièe bravara, takvi kao on nekad ili neki polu pravnici sad, kad se dohvate prava i desi se da gomila ljudi završi u zatvoru za džaba...ili pak se isporuèe za gvantanamo!
za roditelje ti ništa nisam loše rekao, pobrino se otac za svog nehljeboviæa jer vidio da neæe moæ on sam!

[Edited by ww40 on 20-11-2009 at 13:37 GMT]
20-11-2009 at 13:17 | Ukljuèi u odgovor
charles darwin
Nivo: Forumas sa iskustvom
evolucioni defekt

Registriran(a): 14-03-2009
Lokacija: zona sumraka
Odgovori: 207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

ev da i ja prozborim koju , buduci da sam nedavno imo nekakav napad panike tokom kojeg sam mislio da cu umrijet (al eto nisam ) te sam kasnije otiso doktoru koji me uputio da uradim nalaze kojekakve koji su na kraju ispali dobri sto upucuje na cinjenicu da nemam fizickih smetnji , te me uputio psihijatru na daljni postupak , ovaj me ljubazno ispito i te je doso do zakljucka da nisam lud kolko mislim da jesam , nego sam zrtva stresa a i postoji sumnja na PTSP , te mi je predlozio da se klonim stresnih situacija te da se fizicki mnogo vise aktiviram te da sto cesce odlazim u prirodu a da ne gledam tv i internet forume itd, tako i ja sad vama savjetujem u najboljoj namjeri okanite se ovih gluosti , skode zdravlju , nije nama dobro ni sad , nije nam bilo dobro prije a nece nam ni bit dobro u skorije vrijeme , 60 minuta nece promijenit nista . uzvajte u prirodi nastojte sacuvat svoje zdravlje , ovako cete ostat bez njega. 


evolucija je kriva za sve , amebe uzivaju!
20-11-2009 at 15:34 | Ukljuèi u odgovor
nemamidejezanick
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 29-07-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 512
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
ww40 wrote:


nije problem u gledanju ftv-a, problem je u plaæanju, na to nisi odgovorio..vrdaš li vrdaš!!!
neka ftv-e, neka hrvata ravnopravno tamo pola pola na ureðivaèkim pozicijama, nije problem ali ne plaæaju ljudi neæe, šta sad??
i dalje mi da plaæamo a oni da tupe o ugroženosti! e zajebi,
Mi plaæamo onda je naša BOŠNJAÈKA, bošnjaci nek rade bošnjaci neka ureðuju programe!

ti ko pravnik bi treba znati da se sudi po dokazima i PRAVU a ne po neèijem zdravom razumu. jer ako je tako kako ti navodiš onda ti je krvna osveta temelj presuðivanja.
pjan zgazio nekome dijete...alkoholièar i ubica...presuda po tebi je....
i naravno da nije niko ni ubica ni pedofil dok mu se ne dokaže!!
što se tièe bravara, takvi kao on nekad ili neki polu pravnici sad, kad se dohvate prava i desi se da gomila ljudi završi u zatvoru za džaba...ili pak se isporuèe za gvantanamo!
za roditelje ti ništa nisam loše rekao, pobrino se otac za svog nehljeboviæa jer vidio da neæe moæ on sam!

[Edited by ww40 on 20-11-2009 at 13:37 GMT]


Po 100ti put, FTV je najgledanija TV kuca u BiH, samim tim i najgledanija medju Bosnjacima. Ne bune se ljudi, em je gledaju, em placaju pretplatu, ko si ti da im govoris sta da placaju i sta da gledaju? Tu pricu prosipaj u Pjongjangu ili Teheranu.

Nema problema, tebi mozda nije ubica onaj kome nije presudjeno, ali meni u odredjenim okolnostima jeste, primjera radi ako vjesto izbjegava pravdu... Ti svoj lazni moral i pravnu etiku tushi nekom drugom...

Taj bravar je mog pradjeda poslao u zatvor, a djed je i pored toga govorio da je copavi Zagorac napravio bolju drzavu od hodza i popova... Vidis, pradjedova djeca bila u domobranima, pa onda presli kod Tileta u XVI muslimansku - bolio ih k**** za ideologijom i uniformom, samo htjeli pusku da brane svoj dom. Haman je tebi bio drazi Kralj ili Poglavnik od Tite, meni i mojim nije, pored svega.

Nisi nista reko lose za starog, jos je to i pohvalno, samo sto nije bas istinito. Starci su u penziji, al' uletimo ja i buraz pomalo pa se snalaze. Dadose im dusmani za 80 godina rada tek 2000 mjesecno penzije, de ti prezivi s tim na ovoj skupoci...
20-11-2009 at 16:04 | Ukljuèi u odgovor
Remzi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Dr.Vejsil Hetjimitj
Registriran(a): 01-03-2007
Odgovori: 166
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
nemamidejezanick wrote:


Po 100ti put, FTV je najgledanija TV kuca u BiH, samim tim i najgledanija medju Bosnjacima. Ne bune se ljudi, em je gledaju, em placaju pretplatu, ko si ti da im govoris sta da placaju i sta da gledaju? Tu pricu prosipaj u Pjongjangu ili Teheranu.

Nema problema, tebi mozda nije ubica onaj kome nije presudjeno, ali meni u odredjenim okolnostima jeste, primjera radi ako vjesto izbjegava pravdu... Ti svoj lazni moral i pravnu etiku tushi nekom drugom...

Taj bravar je mog pradjeda poslao u zatvor, a djed je i pored toga govorio da je copavi Zagorac napravio bolju drzavu od hodza i popova... Vidis, pradjedova djeca bila u domobranima, pa onda presli kod Tileta u XVI muslimansku - bolio ih k**** za ideologijom i uniformom, samo htjeli pusku da brane svoj dom. Haman je tebi bio drazi Kralj ili Poglavnik od Tite, meni i mojim nije, pored svega.

Nisi nista reko lose za starog, jos je to i pohvalno, samo sto nije bas istinito. Starci su u penziji, al' uletimo ja i buraz pomalo pa se snalaze. Dadose im dusmani za 80 godina rada tek 2000 mjesecno penzije, de ti prezivi s tim na ovoj skupoci...



koga jos interesuje tvoj privatni zivot i tvoj djed i st ja znam?mozes lise drzti tematike?

usput zamolio bih moderator da skine chat od promusinterperesa i abulafije.abulafija je jos moderator ovog foruma ali izgleda ne moze da izdrzi a da ne zachatava kada nesto nije po njegovoj volji.

vama ocito pase samo antibosnjacka i antislamska propaganda -tada ste mirni kao bubice
20-11-2009 at 16:13 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Remzi wrote:





usput zamolio bih moderator da skine chat od promusinterperesa i abulafije.abulafija je jos moderator ovog foruma ali izgleda ne moze da izdrzi a da ne zachatava kada nesto nije po njegovoj volji.

vama ocito pase samo antibosnjacka i antislamska propaganda -tada ste mirni kao bubice


A kome to nama
Dakle dobar dio ove vaše rasprave "hoda" po ivici teme ali evo pokušavam biti krajnje liberalan i dopustiti da raspravljate i o neèemu što nema blage veze sa temom!Pokušavam to staviti pod okrilje neophodne digresije ali bojim se da neæu još puno imati strplljenja pogotovo za postove koji se bave totalno efemernim stvarima koje èak zadiru i u privatnost!! 


<br /><br /><br /><br />

20-11-2009 at 16:43 | Ukljuèi u odgovor
nemamidejezanick
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 29-07-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 512
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Remzi wrote:



koga jos interesuje tvoj privatni zivot i tvoj djed i st ja znam?mozes lise drzti tematike?

usput zamolio bih moderator da skine chat od promusinterperesa i abulafije.abulafija je jos moderator ovog foruma ali izgleda ne moze da izdrzi a da ne zachatava kada nesto nije po njegovoj volji.

vama ocito pase samo antibosnjacka i antislamska propaganda -tada ste mirni kao bubice


Nisam ja pominjao oceve i matere, vec tvoj istomisljenik, njemu se obrati, jasno?

BTW, ako je bosnjacki i islamski biti pedofilcina i ratni profiter, onda sam 100% protiv Bosnjaka i islama...
20-11-2009 at 17:38 | Ukljuèi u odgovor
ww40
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 08-08-2009
Lokacija: tuzla
Odgovori: 199
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

ne vidim ni jedan jedini razlog da se bilo koji post briše (okanite se æorava posla)....jest da ima u nekim hrpa gluposti ali i to je demokratija - pravo na mišljenje, ako je koji pobjegao malo sa teme pa šta.

ftv-e je najgledanija zato što najviše para dobija od pretplate, jest da se ponavljam al nekima valja šta æeš neæu reæ da su neki glupi al su malo pametni pa valja...

kad ima para može otkupiti prava na prenose lopte, košarke, filma... uložiti u snimanje neke serije, držati senzacionalistièke emisije npr. 60 minuta i posle plaæati sudske kazne za njih itd.zato takvi i imaju malo veæu gledanost od drugih.

ljudi plaæaju (balije) što moraju, a gledaju je više jer je kudikamo bolja od drugih TV-kuæa iz BiH ali nije ni blizu npr. HRT-a
samo djelimièno je u temi al moram, mislim da nekima oèito treba:
tv pretplata se plaæa u mnogim državama... i nema oš-neæeš ...moraš!!!
to je naèin na koji država obezbjeðuje da odreðena tv kuæa od tih sredstava financira snimanje emisija koje nisu komercionalnog karaktera....neke djeèije emisije, nauèno popularne emisije itd. odnosno emisije kojima æe se preko tako moænog medija kao što je televizija vršiti naobrazba obièno najmlaðe populacije.
ako je prihod od tv pretplate velik, država zna takvim kuæama zabraniti emitovanje i naplatu reklamnog prostora.
jednostavno oæeš reklame da prodaješ ajd u komercijalnu kuæu, ako uzimaš pretplatu onda služiš narodu...onom koji te plaæa.
moje je mišljenje da ftv ne služi narodu koji je plaæa odnosno bošnjacima !!!
bošnjaèkom narodu je potrebna bošnjaèka televizija kojoj æe plaæati pretplatu i koja æe snimati emisije sa temom istorije,književnosti tradicije ..... bošnjaka i mnogima pomoæi da skontaju da imamo preèih ljudi iz naše istorije po kojima se daju imena ulica i trgova i da nisu samo bili u partizaniji.

a, 60 minuta, ma jebe mi se, ipak je nedeljom u dva neuporedivo profesionalnija emisija sliène tematike!!!

20-11-2009 at 19:05 | Ukljuèi u odgovor
Remzi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Dr.Vejsil Hetjimitj
Registriran(a): 01-03-2007
Odgovori: 166
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
yugi wrote:


A kome to nama
Dakle dobar dio ove vaše rasprave "hoda" po ivici teme ali evo pokušavam biti krajnje liberalan i dopustiti da raspravljate i o neèemu što nema blage veze sa temom!Pokušavam to staviti pod okrilje neophodne digresije ali bojim se da neæu još puno imati strplljenja pogotovo za postove koji se bave totalno efemernim stvarima koje èak zadiru i u privatnost!!


Ne znam zasto si se nasao prozvanim?Ja sam tebe kao moderatora pozvao da ocistis chat (sto je sasvim normalno) i nista vise...
20-11-2009 at 19:35 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
Remzi wrote:



koga jos interesuje tvoj privatni zivot i tvoj djed i st ja znam?mozes lise drzti tematike?

usput zamolio bih moderator da skine chat od promusinterperesa i abulafije.abulafija je jos moderator ovog foruma ali izgleda ne moze da izdrzi a da ne zachatava kada nesto nije po njegovoj volji.

vama ocito pase samo antibosnjacka i antislamska propaganda -tada ste mirni kao bubice


Mogu itekako, al nekad hocu, a nekad necu, a za ovom temom me savrseno zaboli.
Ako lazu, tuzite ih ko Nemanja Nikolaidisa (Jos Nikolaidis nije slago nista) i uzmete pare. Ako ne lazu poklopite se usima, ili, mada u to sumnjam, zatrazite smjenu vlastitih politickih uzora u strankama kojima pripadate, prijavite ih, za to nadleznim organima itd...


[Edited by Abulafija on 20-11-2009 at 20:41 GMT]
20-11-2009 at 20:36 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Umalo zaboravih, to za propagandu......
Da sam nastraniji, rekao bi da mi se mozes lijepo saget, i ti i antiislamska i antibosnjacka propaganda, al posto nisam, a sumnjam da u krugu poroodice i prijatelja zenskog roda imas nekoga, ko bi mogao liciti na osobu, za koju bih ja volio da mi se sagne, ostat cu ti uskracen za ovu uvredu.

20-11-2009 at 20:40 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 44
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : 60 minuta New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice